Rank | Name | First name | Country | Status |
---|---|---|---|---|
1 | BEKMURZOVA | Iana | RUS | |
2 | KHAERTDINOVA | Polina | RUS | |
3 | CAFORIO | Gaia | ITA | |
3 | MUHARI | Eszter | HUN | |
5 | RUSTAMOVA | Anastasiia | RUS | |
6 | SALAMON | Reka | HUN | |
7 | GZYUNOVA | Anna | RUS | |
8 | FRANSSON | Emma | SWE | |
9 | BIELESZOVA | Veronika | CZE | |
10 | GACHALYI | Greta | HUN | |
10 | HUSSEIN | Aya | EGY | |
12 | BALOGH | Bella | HUN | |
13 | MAKSYMENKO | Anna | UKR | |
14 | ABU EID TJULIN | Selma | SWE | |
15 | PRAXMARER | Leonore | AUT | |
16 | KULESHOVA | Polina | UKR | |
17 | VOROBIEVA | Anastasia | RUS | |
18 | LANNES | Susanne | EST | |
19 | PINIER | Clementine | FRA | |
20 | ZITTEL | Alexandra | GER | |
21 | MADRIGNANI | Benedetta | ITA | |
22 | PASCHE | Alyssa | SUI | |
23 | SILETTI | Vittoria | ITA | |
24 | ROMEO | Virgina | SUI | |
25 | NAZAROVA | Anastasiia | RUS | |
26 | MACCAGNO | Carola | ITA | |
27 | ESPOSITO | Martina | ITA | |
28 | CONRAD | Emily | UKR | |
29 | PERINI | Vera | ITA | |
30 | ZENS | Anna | LUX | |
31 | MELLES | Anne-Mai | EST | |
32 | WETZKER | Laura Katalin | GER | |
33 | GALFALVY | Reka | HUN | |
34 | CRISTOFOLETTO | Allegra | ITA | |
35 | KOLBENEVA | Ekaterina | RUS | |
36 | VERGNES | Anna | FRA | |
37 | TOTH | Jazmin | HUN | |
38 | LEBOR | Hannah | GBR | |
39 | ROMANOVA | Oleksandra | UKR | |
40 | FOFANOVA | Mariia | RUS | |
41 | LIXANDRU | Nicole | ESP | |
42 | DZIUBAN | Kateryna | UKR | |
42 | PATRI | Maja | HUN | |
44 | SEILLE | Elena | FRA | |
45 | ZERRWECK | Lina | GER | |
46 | CORRADINO | Anita | ITA | |
47 | RAPOSO | Dana | ESP | |
48 | SOMMA | Giovannella | ITA | |
49 | GOGNIAT | Vanie | SUI | |
50 | NILISK | Kristiin | EST | |
51 | MISKO | Dorina | HUN | |
52 | BERNIGAUD | Emilie | FRA | |
53 | FRANCILLONNE | Oceane | FRA | |
54 | GOLDMANN | Lara | GER | |
55 | ANIS | Dinara | EST | |
56 | DELLA CIOPPA | Sara | ITA | |
56 | MEMDZHANOVA | Ievgeniia | UKR | |
58 | SIDENKO | Sofiia | UKR | |
58 | TREGLIA | Elisa | ITA | |
60 | CORNALBA | Carlotta | ITA | |
61 | GREGGI | Costanza | ITA | |
62 | KOZIELSKI | Katharina | GER | |
63 | PEDLER | Erin | GBR | |
64 | LINARES | Helena | ESP | |
65 | TENGESDAL | Vilde | NOR | |
66 | MAZUR | Yeva | UKR | |
67 | SBARZELLA | Eleonora | ITA | |
68 | LIPTHAY | Hanna | HUN | |
69 | WIMMER | Dorina | HUN | |
70 | NAUCELLE JARDEL | Thais | FRA | |
71 | MUKOID | Yuliia | UKR | |
72 | ION | Theodora | ROU | |
73 | MAANINKA | Moa | SWE | |
74 | SCOLLO | Arianna | ITA | |
75 | TAYLOR | Eleanor | GBR | |
76 | ANDERES | Julia | SUI | |
77 | JARASSIER | Helen | FRA | |
78 | NOTO | Ludovica | ITA | |
79 | CARON | Julia | GBR | |
80 | BALYAGINA | Anastasia | RUS | |
80 | BOSCHERINI | Victoria | SUI | |
82 | MATSKEVITS | Iris Maria | EST | |
83 | BULMAN | Imogen | GBR | |
84 | MAIGA | Magda Louna | SUI | |
85 | FAURE | Lisa | FRA | |
86 | FRANCHINI | Alice | ITA | |
86 | RAMUZ | Leonie | SUI | |
88 | GIORDANO | Ginevra | BRA | |
89 | ALBRECHT | Giulia | GER | |
90 | TRUUSE | Gabriela | EST | |
91 | DE PICCOLI | Chiara | ITA | |
91 | PENNISI | Paola | ITA | |
93 | KALMAN | Gyongyver | HUN | |
93 | MINARDI | Aude | FRA | |
95 | KAMARAS | Kira | SUI | |
96 | DE PREUX | Camille | SUI | |
97 | IZZO | Iulia | SUI | |
98 | JOUVE | Elea | FRA | |
99 | LANTERMO | Matilde | ITA | |
100 | KUSHTAN | Kseniya | UKR | |
100 | SONMUS | Damlanur | TUR | |
102 | ROBLES | Elena | ESP | |
103 | CHENNELLS | Poppy | GBR | |
104 | EKMAN | Alice | SWE | |
104 | MARTIN | Juliette | FRA | |
106 | INCORVAIA | Giada | ITA | |
107 | MLEKUZ | Eli | SLO | |
107 | TORREGO | Alicia | ESP | |
109 | RUEDISSER | Ronja | AUT | |
109 | ZERLAUTH | Anna-Lea | AUT | |
111 | BOMBARDI | Martina | ITA | |
112 | HUBER | Pia | AUT | |
113 | MUELLER | Fiona | GER | |
113 | SENNERLIN HOLM | Engla | SWE | |
115 | LAGRANDCOURT | Coraly | FRA | |
116 | ZIEGLER | Luise | GER | |
117 | KLEINERT | Lilly-Eleonore | AUT | |
118 | AZNAR | Laura | ESP | |
118 | DE CLERCK | Noa | BEL | |
118 | VANDENBOSSCHE | Clara | BEL | |
121 | EKREM | Dila | TUR | |
122 | HAVLINOVA | Tereza | CZE | |
123 | CHRAIM | Zakiya | LBN | |
124 | PEAT | Sophie | GBR | |
125 | PETERSEN | Jara-Sophie | GER | |
126 | DEISL | Stefanie | AUT | |
127 | WEDEL | Floria | GER | |
128 | CHEVAUX | Lena | AUT | |
129 | HEUBI | Pauline | SUI | |
130 | BARONETTO | Rebecca | ITA | |
131 | PROKSIKOVA | Patricie | CZE | |
131 | SONMUS | Yagmur | TUR | |
133 | VOLOSHYNA | Mariia | UKR | |
134 | GROLLMISCH | Felicitas | GER | |
135 | ALVES DE LIMA | Carolina | GER | |
135 | EMBRICH | Maria | EST | |
137 | HABRAN | Emeline | BEL | |
138 | JACKSON | Ellie | GBR | |
139 | EEK | Michelle Merlene | EST | |
140 | WEISOVA | Katerina | CZE | |
141 | WICKENDEN | Harriet | GBR | |
142 | BANOVIC | Iva | CRO | |
143 | FROVEL DE LA TORRE | Ines | ESP | |
144 | GRABHER | Konstanze | AUT | |
145 | BLACK | Abagael | GBR | |
146 | VELA DE PANDO | Vicotria | ESP | |
147 | KOSE | Aybike | TUR | |
148 | AIGERMANOVA | Gabriela | CZE | |
149 | LOPEZ RODRIGUEZ | Nahir | ESP | |
BOZIC | Sarah | SLO | DNS | |
BUKI | Lili | HUN | DNS | |
LEGAC | Gloria-Dahlia | AUT | DNS | |
PAULIS | Lucrezia | ITA | DNS | |
SCALAMBRIN | Stella Mahe | SUI | DNS |
Tableau of 16 | Tableau of 8 | Semi-finals | Final | |||
1 | BIELESZOVA Veronika | CZE | ||||
Referee: FREIMAN Daniel HUN | GZYUNOVA Anna | |||||
16 | GZYUNOVA Anna | RUS | 15/13 | |||
Referee: MANZOTTI Matteo ITA | MUHARI Eszter | |||||
9 | MUHARI Eszter | HUN | 15/14 | |||
Referee: TENBERGEN Paul GER | MUHARI Eszter | |||||
8 | MAKSYMENKO Anna | UKR | 15/10 | |||
Referee: KIAVUE Ella FRA | KHAERTDINOVA Polina | |||||
5 | HUSSEIN Aya | EGY | 15/13 | |||
Referee: FARKAS-NEMETH Zoltan HUN | KHAERTDINOVA Polina | |||||
12 | KHAERTDINOVA Polina | RUS | 15/8 | |||
Referee: DOSTAL Jan CZE | KHAERTDINOVA Polina | |||||
13 | SALAMON Reka | HUN | 15/11 | |||
Referee: DOSTAL Jan CZE | SALAMON Reka | |||||
4 | PRAXMARER Leonore | AUT | 15/13 | |||
Referee: FREZZA Pietro ITA | BEKMURZOVA Iana | |||||
3 | BEKMURZOVA Iana | RUS | 15/13 | |||
Referee: DAL POZZOLO Marco ITA | BEKMURZOVA Iana | |||||
14 | BALOGH Bella | HUN | 15/8 | |||
Referee: HAZELWOOD Daniel GBR | BEKMURZOVA Iana | |||||
11 | FRANSSON Emma | SWE | 15/10 | |||
Referee: STEINBERG Maria ESP | FRANSSON Emma | |||||
6 | GACHALYI Greta | HUN | 15/10 | |||
Referee: HERRERA Emilio ESP | BEKMURZOVA Iana | |||||
7 | KULESHOVA Polina | UKR | 15/12 | |||
Referee: PIPART Adeline FRA | RUSTAMOVA Anastasiia | |||||
10 | RUSTAMOVA Anastasiia | RUS | 15/7 | |||
Referee: MOOSUS Martti EST | CAFORIO Gaia | |||||
15 | ABU EID TJULIN Selma | SWE | 15/13 | |||
Referee: KIAVUE Ella FRA | CAFORIO Gaia | |||||
2 | CAFORIO Gaia | ITA | 15/6 |
Tableau of 128 | Tableau of 64 | Tableau of 32 | |||
1 | BIELESZOVA Veronika | CZE | |||
BIELESZOVA Veronika | |||||
128 | |||||
Referee: BRUNO Alexis ITA | BIELESZOVA Veronika | ||||
65 | CARON Julia | GBR | 15/11 | ||
Referee: KIAVUE Ella FRA | ANIS Dinara | ||||
64 | ANIS Dinara | EST | 15/14 | ||
Referee: OREMUSH Geza UKR | BIELESZOVA Veronika | ||||
33 | SBARZELLA Eleonora | ITA | 15/8 | ||
Referee: POTAPENKO Denis UKR | PEDLER Erin | ||||
96 | PEDLER Erin | GBR | 15/13 | ||
Referee: PROCOPIO Gaia ITA | WETZKER Laura Katalin | ||||
97 | WETZKER Laura Katalin | GER | 15/4 | ||
Referee: PROCOPIO Gaia ITA | WETZKER Laura Katalin | ||||
32 | MAZUR Yeva | UKR | 15/13 | ||
17 | MADRIGNANI Benedetta | ITA | |||
Referee: AMEZ-DROZ Leon SUI | MADRIGNANI Benedetta | ||||
112 | HUBER Pia | AUT | 15/12 | ||
Referee: FREIMAN Daniel HUN | MADRIGNANI Benedetta | ||||
81 | ALBRECHT Giulia | GER | 15/7 | ||
Referee: STEINBERG Maria ESP | CORRADINO Anita | ||||
48 | CORRADINO Anita | ITA | 15/7 | ||
Referee: PIPART Adeline FRA | GZYUNOVA Anna | ||||
49 | RAPOSO Dana | ESP | 15/11 | ||
Referee: PIERUCCI Simona ITA | RAPOSO Dana | ||||
80 | GIORDANO Ginevra | BRA | 15/14 | ||
Referee: PIPART Adeline FRA | GZYUNOVA Anna | ||||
113 | 13/6 | ||||
GZYUNOVA Anna | |||||
16 | GZYUNOVA Anna | RUS | |||
9 | MUHARI Eszter | HUN | |||
MUHARI Eszter | |||||
120 | |||||
Referee: BYKOV Andrey RUS | MUHARI Eszter | ||||
73 | MATSKEVITS Iris Maria | EST | 15/10 | ||
Referee: TENBERGEN Paul GER | BERNIGAUD Emilie | ||||
56 | BERNIGAUD Emilie | FRA | 15/12 | ||
Referee: POTAPENKO Denis UKR | MUHARI Eszter | ||||
41 | MUKOID Yuliia | UKR | 15/10 | ||
Referee: HERRERA Emilio ESP | ZENS Anna | ||||
88 | ZENS Anna | LUX | 15/7 | ||
Referee: FREZZA Pietro ITA | ZENS Anna | ||||
105 | LINARES Helena | ESP | 14/13 | ||
Referee: DAL POZZOLO Marco ITA | LINARES Helena | ||||
24 | TENGESDAL Vilde | NOR | 15/8 | ||
25 | MAKSYMENKO Anna | UKR | |||
Referee: DENZER Benjamin GER | MAKSYMENKO Anna | ||||
104 | EKMAN Alice | SWE | 15/2 | ||
Referee: MANZOTTI Matteo ITA | MAKSYMENKO Anna | ||||
89 | KOZIELSKI Katharina | GER | 15/9 | ||
Referee: BRUNO Alexis ITA | KOZIELSKI Katharina | ||||
40 | NAUCELLE JARDEL Thais | FRA | 15/14 | ||
Referee: FREZZA Pietro ITA | MAKSYMENKO Anna | ||||
57 | SCOLLO Arianna | ITA | 15/13 | ||
Referee: MOOSUS Martti EST | TREGLIA Elisa | ||||
72 | TREGLIA Elisa | ITA | 15/14 | ||
Referee: BLUMOWSKI Ingolf GER | LANNES Susanne | ||||
121 | 15/11 | ||||
LANNES Susanne | |||||
8 | LANNES Susanne | EST | |||
5 | HUSSEIN Aya | EGY | |||
HUSSEIN Aya | |||||
124 | |||||
Referee: DOSTAL Jan CZE | HUSSEIN Aya | ||||
69 | DELLA CIOPPA Sara | ITA | 15/11 | ||
Referee: BLUMOWSKI Ingolf GER | DELLA CIOPPA Sara | ||||
60 | JARASSIER Helen | FRA | 15/11 | ||
Referee: AMEZ-DROZ Leon SUI | HUSSEIN Aya | ||||
37 | LIPTHAY Hanna | HUN | 15/9 | ||
Referee: DOSTAL Jan CZE | MELLES Anne-Mai | ||||
92 | MELLES Anne-Mai | EST | 15/13 | ||
Referee: PIERUCCI Simona ITA | MELLES Anne-Mai | ||||
101 | ROBLES Elena | ESP | 15/13 | ||
Referee: BUCHS Daniel SUI | VERGNES Anna | ||||
28 | VERGNES Anna | FRA | 15/12 | ||
21 | KHAERTDINOVA Polina | RUS | |||
Referee: FREIMAN Daniel HUN | KHAERTDINOVA Polina | ||||
108 | TORREGO Alicia | ESP | 15/7 | ||
Referee: KIAVUE Ella FRA | KHAERTDINOVA Polina | ||||
85 | DE PICCOLI Chiara | ITA | 15/12 | ||
Referee: KIAVUE Ella FRA | DZIUBAN Kateryna | ||||
44 | DZIUBAN Kateryna | UKR | 15/11 | ||
Referee: PIERUCCI Simona ITA | KHAERTDINOVA Polina | ||||
53 | NILISK Kristiin | EST | 15/4 | ||
Referee: OREMUSH Geza UKR | NILISK Kristiin | ||||
76 | MAIGA Magda Louna | SUI | 15/13 | ||
Referee: FARKAS-NEMETH Zoltan HUN | ZITTEL Alexandra | ||||
117 | 15/10 | ||||
ZITTEL Alexandra | |||||
12 | ZITTEL Alexandra | GER | |||
13 | SALAMON Reka | HUN | |||
SALAMON Reka | |||||
116 | |||||
Referee: DENZER Benjamin GER | SALAMON Reka | ||||
77 | FAURE Lisa | FRA | 15/13 | ||
Referee: PROCOPIO Gaia ITA | GOGNIAT Vanie | ||||
52 | GOGNIAT Vanie | SUI | 15/12 | ||
Referee: DAL POZZOLO Marco ITA | SALAMON Reka | ||||
45 | SEILLE Elena | FRA | 15/8 | ||
Referee: AMEZ-DROZ Leon SUI | SEILLE Elena | ||||
84 | PENNISI Paola | ITA | 13/10 | ||
Referee: POTAPENKO Denis UKR | ROMEO Virgina | ||||
109 | RUEDISSER Ronja | AUT | 15/13 | ||
Referee: STEINBERG Maria ESP | ROMEO Virgina | ||||
20 | ROMEO Virgina | SUI | 15/9 | ||
29 | TOTH Jazmin | HUN | |||
Referee: PIERUCCI Simona ITA | TOTH Jazmin | ||||
100 | SONMUS Damlanur | TUR | 15/10 | ||
Referee: BUCHS Daniel SUI | PERINI Vera | ||||
93 | DE PREUX Camille | SUI | 12/11 | ||
Referee: TENBERGEN Paul GER | PERINI Vera | ||||
36 | PERINI Vera | ITA | 15/6 | ||
Referee: HAZELWOOD Daniel GBR | PRAXMARER Leonore | ||||
61 | NOTO Ludovica | ITA | 15/7 | ||
Referee: HAZELWOOD Daniel GBR | PRAXMARER Leonore | ||||
68 | PRAXMARER Leonore | AUT | 15/13 | ||
Referee: MOOSUS Martti EST | PRAXMARER Leonore | ||||
125 | 15/9 | ||||
GALFALVY Reka | |||||
4 | GALFALVY Reka | HUN | |||
3 | BEKMURZOVA Iana | RUS | |||
BEKMURZOVA Iana | |||||
126 | |||||
Referee: BRUNO Alexis ITA | BEKMURZOVA Iana | ||||
67 | BALYAGINA Anastasia | RUS | 15/9 | ||
Referee: DAL POZZOLO Marco ITA | FRANCILLONNE Oceane | ||||
62 | FRANCILLONNE Oceane | FRA | 15/12 | ||
Referee: FREIMAN Daniel HUN | BEKMURZOVA Iana | ||||
35 | CONRAD Emily | UKR | 15/9 | ||
Referee: DENZER Benjamin GER | CONRAD Emily | ||||
94 | IZZO Iulia | SUI | 15/8 | ||
Referee: PROCOPIO Gaia ITA | CONRAD Emily | ||||
99 | KUSHTAN Kseniya | UKR | 13/12 | ||
Referee: PIPART Adeline FRA | LEBOR Hannah | ||||
30 | LEBOR Hannah | GBR | 15/8 | ||
19 | SILETTI Vittoria | ITA | |||
Referee: BYKOV Andrey RUS | SILETTI Vittoria | ||||
110 | ZERLAUTH Anna-Lea | AUT | 15/9 | ||
Referee: STEINBERG Maria ESP | SILETTI Vittoria | ||||
83 | TRUUSE Gabriela | EST | 15/14 | ||
Referee: FARKAS-NEMETH Zoltan HUN | ZERRWECK Lina | ||||
46 | ZERRWECK Lina | GER | 15/9 | ||
Referee: BUCHS Daniel SUI | BALOGH Bella | ||||
51 | SOMMA Giovannella | ITA | 15/13 | ||
Referee: DOSTAL Jan CZE | SOMMA Giovannella | ||||
78 | RAMUZ Leonie | SUI | 15/10 | ||
Referee: PIPART Adeline FRA | BALOGH Bella | ||||
115 | 15/10 | ||||
BALOGH Bella | |||||
14 | BALOGH Bella | HUN | |||
11 | PINIER Clementine | FRA | |||
PINIER Clementine | |||||
118 | |||||
Referee: DAL POZZOLO Marco ITA | PINIER Clementine | ||||
75 | BULMAN Imogen | GBR | 15/8 | ||
Referee: FREZZA Pietro ITA | MISKO Dorina | ||||
54 | MISKO Dorina | HUN | 15/7 | ||
Referee: BYKOV Andrey RUS | FRANSSON Emma | ||||
43 | PATRI Maja | HUN | 15/10 | ||
Referee: MANZOTTI Matteo ITA | PATRI Maja | ||||
86 | MINARDI Aude | FRA | 15/8 | ||
Referee: FREZZA Pietro ITA | FRANSSON Emma | ||||
107 | MLEKUZ Eli | SLO | 15/14 | ||
Referee: BRUNO Alexis ITA | FRANSSON Emma | ||||
22 | FRANSSON Emma | SWE | 15/3 | ||
27 | MACCAGNO Carola | ITA | |||
Referee: OREMUSH Geza UKR | MACCAGNO Carola | ||||
102 | CHENNELLS Poppy | GBR | 15/6 | ||
Referee: HAZELWOOD Daniel GBR | MACCAGNO Carola | ||||
91 | KAMARAS Kira | SUI | 15/10 | ||
Referee: PROCOPIO Gaia ITA | FOFANOVA Mariia | ||||
38 | FOFANOVA Mariia | RUS | 15/12 | ||
Referee: MOOSUS Martti EST | GACHALYI Greta | ||||
59 | ANDERES Julia | SUI | 15/10 | ||
Referee: MOOSUS Martti EST | MEMDZHANOVA Ievgeniia | ||||
70 | MEMDZHANOVA Ievgeniia | UKR | 15/12 | ||
Referee: BLUMOWSKI Ingolf GER | GACHALYI Greta | ||||
123 | 15/5 | ||||
GACHALYI Greta | |||||
6 | GACHALYI Greta | HUN | |||
7 | VOROBIEVA Anastasia | RUS | |||
VOROBIEVA Anastasia | |||||
122 | |||||
Referee: DOSTAL Jan CZE | VOROBIEVA Anastasia | ||||
71 | SIDENKO Sofiia | UKR | 15/9 | ||
Referee: DAL POZZOLO Marco ITA | SIDENKO Sofiia | ||||
58 | TAYLOR Eleanor | GBR | 15/8 | ||
Referee: DOSTAL Jan CZE | KULESHOVA Polina | ||||
39 | WIMMER Dorina | HUN | 15/11 | ||
Referee: PIERUCCI Simona ITA | KULESHOVA Polina | ||||
90 | KULESHOVA Polina | UKR | 15/14 | ||
Referee: PIERUCCI Simona ITA | KULESHOVA Polina | ||||
103 | MARTIN Juliette | FRA | 15/13 | ||
Referee: TENBERGEN Paul GER | KOLBENEVA Ekaterina | ||||
26 | KOLBENEVA Ekaterina | RUS | 15/5 | ||
23 | NAZAROVA Anastasiia | RUS | |||
Referee: HERRERA Emilio ESP | NAZAROVA Anastasiia | ||||
106 | INCORVAIA Giada | ITA | 15/7 | ||
Referee: KIAVUE Ella FRA | NAZAROVA Anastasiia | ||||
87 | KALMAN Gyongyver | HUN | 15/10 | ||
Referee: BLUMOWSKI Ingolf GER | LIXANDRU Nicole | ||||
42 | LIXANDRU Nicole | ESP | 15/11 | ||
Referee: PROCOPIO Gaia ITA | RUSTAMOVA Anastasiia | ||||
55 | MAANINKA Moa | SWE | 15/8 | ||
Referee: DENZER Benjamin GER | CORNALBA Carlotta | ||||
74 | CORNALBA Carlotta | ITA | 15/13 | ||
Referee: OREMUSH Geza UKR | RUSTAMOVA Anastasiia | ||||
119 | 15/11 | ||||
RUSTAMOVA Anastasiia | |||||
10 | RUSTAMOVA Anastasiia | RUS | |||
15 | CRISTOFOLETTO Allegra | ITA | |||
CRISTOFOLETTO Allegra | |||||
114 | |||||
Referee: HERRERA Emilio ESP | ABU EID TJULIN Selma | ||||
79 | FRANCHINI Alice | ITA | 15/14 | ||
Referee: PIPART Adeline FRA | ABU EID TJULIN Selma | ||||
50 | ABU EID TJULIN Selma | SWE | 15/14 | ||
Referee: BRUNO Alexis ITA | ABU EID TJULIN Selma | ||||
47 | ION Theodora | ROU | 15/13 | ||
Referee: BYKOV Andrey RUS | GREGGI Costanza | ||||
82 | GREGGI Costanza | ITA | 15/11 | ||
Referee: POTAPENKO Denis UKR | PASCHE Alyssa | ||||
111 | BOMBARDI Martina | ITA | 15/11 | ||
Referee: FARKAS-NEMETH Zoltan HUN | PASCHE Alyssa | ||||
18 | PASCHE Alyssa | SUI | 15/12 | ||
31 | ROMANOVA Oleksandra | UKR | |||
Referee: FREIMAN Daniel HUN | ROMANOVA Oleksandra | ||||
98 | LANTERMO Matilde | ITA | 15/12 | ||
Referee: AMEZ-DROZ Leon SUI | ESPOSITO Martina | ||||
95 | JOUVE Elea | FRA | 15/12 | ||
Referee: BUCHS Daniel SUI | ESPOSITO Martina | ||||
34 | ESPOSITO Martina | ITA | 15/10 | ||
Referee: KIAVUE Ella FRA | CAFORIO Gaia | ||||
63 | GOLDMANN Lara | GER | 15/12 | ||
Referee: MANZOTTI Matteo ITA | GOLDMANN Lara | ||||
66 | BOSCHERINI Victoria | SUI | 15/9 | ||
Referee: MOOSUS Martti EST | CAFORIO Gaia | ||||
127 | 15/6 | ||||
CAFORIO Gaia | |||||
2 | CAFORIO Gaia | ITA |
Rank | Name | First name | Country | Victory/match | Ind. | HS | Group |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIELESZOVA | Veronika | CZE | 1.000 | 18 | 30 | qualifier |
2 | CAFORIO | Gaia | ITA | 1.000 | 17 | 30 | qualifier |
3 | BEKMURZOVA | Iana | RUS | 1.000 | 15 | 30 | qualifier |
4 | GALFALVY | Reka | HUN | 1.000 | 13 | 30 | qualifier |
5 | GACHALYI | Greta | HUN | 1.000 | 12 | 29 | qualifier |
5 | HUSSEIN | Aya | EGY | 1.000 | 12 | 29 | qualifier |
7 | VOROBIEVA | Anastasia | RUS | 1.000 | 11 | 30 | qualifier |
8 | LANNES | Susanne | EST | 1.000 | 11 | 28 | qualifier |
9 | MUHARI | Eszter | HUN | 1.000 | 11 | 25 | qualifier |
9 | RUSTAMOVA | Anastasiia | RUS | 1.000 | 11 | 25 | qualifier |
11 | PINIER | Clementine | FRA | 1.000 | 9 | 25 | qualifier |
12 | ZITTEL | Alexandra | GER | 0.833 | 13 | 27 | qualifier |
13 | SALAMON | Reka | HUN | 0.833 | 12 | 29 | qualifier |
14 | BALOGH | Bella | HUN | 0.833 | 12 | 27 | qualifier |
15 | CRISTOFOLETTO | Allegra | ITA | 0.833 | 12 | 23 | qualifier |
16 | GZYUNOVA | Anna | RUS | 0.833 | 11 | 28 | qualifier |
17 | MADRIGNANI | Benedetta | ITA | 0.833 | 11 | 27 | qualifier |
18 | PASCHE | Alyssa | SUI | 0.833 | 10 | 25 | qualifier |
19 | SILETTI | Vittoria | ITA | 0.833 | 9 | 27 | qualifier |
20 | ROMEO | Virgina | SUI | 0.833 | 9 | 26 | qualifier |
21 | KHAERTDINOVA | Polina | RUS | 0.833 | 8 | 29 | qualifier |
22 | FRANSSON | Emma | SWE | 0.833 | 8 | 26 | qualifier |
23 | NAZAROVA | Anastasiia | RUS | 0.833 | 7 | 24 | qualifier |
24 | TENGESDAL | Vilde | NOR | 0.833 | 6 | 28 | qualifier |
25 | MAKSYMENKO | Anna | UKR | 0.800 | 15 | 24 | qualifier |
26 | KOLBENEVA | Ekaterina | RUS | 0.800 | 10 | 23 | qualifier |
27 | MACCAGNO | Carola | ITA | 0.800 | 10 | 22 | qualifier |
28 | VERGNES | Anna | FRA | 0.800 | 1 | 17 | qualifier |
29 | TOTH | Jazmin | HUN | 0.667 | 13 | 23 | qualifier |
30 | LEBOR | Hannah | GBR | 0.667 | 10 | 27 | qualifier |
31 | MAZUR | Yeva | UKR | 0.667 | 9 | 28 | qualifier |
31 | ROMANOVA | Oleksandra | UKR | 0.667 | 9 | 28 | qualifier |
33 | SBARZELLA | Eleonora | ITA | 0.667 | 9 | 26 | qualifier |
34 | ESPOSITO | Martina | ITA | 0.667 | 7 | 26 | qualifier |
35 | CONRAD | Emily | UKR | 0.667 | 7 | 24 | qualifier |
36 | PERINI | Vera | ITA | 0.667 | 6 | 26 | qualifier |
37 | LIPTHAY | Hanna | HUN | 0.667 | 6 | 25 | qualifier |
38 | FOFANOVA | Mariia | RUS | 0.667 | 6 | 24 | qualifier |
38 | WIMMER | Dorina | HUN | 0.667 | 6 | 24 | qualifier |
40 | NAUCELLE JARDEL | Thais | FRA | 0.667 | 6 | 23 | qualifier |
41 | LIXANDRU | Nicole | ESP | 0.667 | 5 | 26 | qualifier |
41 | MUKOID | Yuliia | UKR | 0.667 | 5 | 26 | qualifier |
43 | DZIUBAN | Kateryna | UKR | 0.667 | 5 | 25 | qualifier |
43 | PATRI | Maja | HUN | 0.667 | 5 | 25 | qualifier |
45 | SEILLE | Elena | FRA | 0.667 | 5 | 24 | qualifier |
46 | ZERRWECK | Lina | GER | 0.667 | 5 | 23 | qualifier |
47 | ION | Theodora | ROU | 0.667 | 4 | 25 | qualifier |
48 | CORRADINO | Anita | ITA | 0.667 | 3 | 27 | qualifier |
49 | RAPOSO | Dana | ESP | 0.667 | 3 | 25 | qualifier |
50 | ABU EID TJULIN | Selma | SWE | 0.667 | 3 | 24 | qualifier |
51 | SOMMA | Giovannella | ITA | 0.667 | 1 | 23 | qualifier |
52 | GOGNIAT | Vanie | SUI | 0.667 | -1 | 23 | qualifier |
53 | NILISK | Kristiin | EST | 0.667 | -2 | 23 | qualifier |
54 | MISKO | Dorina | HUN | 0.600 | 6 | 23 | qualifier |
55 | MAANINKA | Moa | SWE | 0.600 | 4 | 21 | qualifier |
56 | BERNIGAUD | Emilie | FRA | 0.600 | 2 | 20 | qualifier |
56 | SCOLLO | Arianna | ITA | 0.600 | 2 | 20 | qualifier |
58 | TAYLOR | Eleanor | GBR | 0.600 | 0 | 19 | qualifier |
59 | ANDERES | Julia | SUI | 0.600 | 0 | 16 | qualifier |
60 | JARASSIER | Helen | FRA | 0.500 | 7 | 23 | qualifier |
61 | NOTO | Ludovica | ITA | 0.500 | 5 | 26 | qualifier |
62 | FRANCILLONNE | Oceane | FRA | 0.500 | 4 | 25 | qualifier |
63 | GOLDMANN | Lara | GER | 0.500 | 3 | 26 | qualifier |
64 | ANIS | Dinara | EST | 0.500 | 3 | 25 | qualifier |
64 | CARON | Julia | GBR | 0.500 | 3 | 25 | qualifier |
66 | BALYAGINA | Anastasia | RUS | 0.500 | 3 | 23 | qualifier |
66 | BOSCHERINI | Victoria | SUI | 0.500 | 3 | 23 | qualifier |
68 | PRAXMARER | Leonore | AUT | 0.500 | 3 | 22 | qualifier |
69 | DELLA CIOPPA | Sara | ITA | 0.500 | 2 | 25 | qualifier |
69 | MEMDZHANOVA | Ievgeniia | UKR | 0.500 | 2 | 25 | qualifier |
71 | SIDENKO | Sofiia | UKR | 0.500 | 1 | 23 | qualifier |
71 | TREGLIA | Elisa | ITA | 0.500 | 1 | 23 | qualifier |
73 | MATSKEVITS | Iris Maria | EST | 0.500 | 0 | 25 | qualifier |
74 | CORNALBA | Carlotta | ITA | 0.500 | 0 | 24 | qualifier |
75 | BULMAN | Imogen | GBR | 0.500 | 0 | 23 | qualifier |
76 | MAIGA | Magda Louna | SUI | 0.500 | -1 | 23 | qualifier |
77 | FAURE | Lisa | FRA | 0.500 | -1 | 22 | qualifier |
78 | FRANCHINI | Alice | ITA | 0.500 | -1 | 21 | qualifier |
78 | RAMUZ | Leonie | SUI | 0.500 | -1 | 21 | qualifier |
80 | GIORDANO | Ginevra | BRA | 0.500 | -2 | 22 | qualifier |
81 | ALBRECHT | Giulia | GER | 0.500 | -4 | 23 | qualifier |
82 | GREGGI | Costanza | ITA | 0.400 | 4 | 20 | qualifier |
83 | TRUUSE | Gabriela | EST | 0.400 | 3 | 19 | qualifier |
84 | DE PICCOLI | Chiara | ITA | 0.400 | 0 | 19 | qualifier |
84 | PENNISI | Paola | ITA | 0.400 | 0 | 19 | qualifier |
86 | KALMAN | Gyongyver | HUN | 0.400 | -1 | 18 | qualifier |
86 | MINARDI | Aude | FRA | 0.400 | -1 | 18 | qualifier |
88 | ZENS | Anna | LUX | 0.400 | -1 | 15 | qualifier |
89 | KOZIELSKI | Katharina | GER | 0.400 | -2 | 19 | qualifier |
89 | KULESHOVA | Polina | UKR | 0.400 | -2 | 19 | qualifier |
91 | KAMARAS | Kira | SUI | 0.400 | -4 | 19 | qualifier |
92 | MELLES | Anne-Mai | EST | 0.400 | -11 | 12 | qualifier |
93 | DE PREUX | Camille | SUI | 0.333 | 1 | 22 | qualifier |
94 | IZZO | Iulia | SUI | 0.333 | -1 | 23 | qualifier |
95 | JOUVE | Elea | FRA | 0.333 | -1 | 22 | qualifier |
96 | PEDLER | Erin | GBR | 0.333 | -1 | 21 | qualifier |
97 | WETZKER | Laura Katalin | GER | 0.333 | -2 | 25 | qualifier |
98 | LANTERMO | Matilde | ITA | 0.333 | -2 | 24 | qualifier |
99 | KUSHTAN | Kseniya | UKR | 0.333 | -2 | 23 | qualifier |
99 | SONMUS | Damlanur | TUR | 0.333 | -2 | 23 | qualifier |
101 | ROBLES | Elena | ESP | 0.333 | -4 | 20 | qualifier |
102 | CHENNELLS | Poppy | GBR | 0.333 | -5 | 23 | qualifier |
103 | EKMAN | Alice | SWE | 0.333 | -5 | 22 | qualifier |
103 | LINARES | Helena | ESP | 0.333 | -5 | 22 | qualifier |
103 | MARTIN | Juliette | FRA | 0.333 | -5 | 22 | qualifier |
106 | INCORVAIA | Giada | ITA | 0.333 | -5 | 19 | qualifier |
107 | MLEKUZ | Eli | SLO | 0.333 | -5 | 18 | qualifier |
107 | TORREGO | Alicia | ESP | 0.333 | -5 | 18 | qualifier |
109 | RUEDISSER | Ronja | AUT | 0.333 | -6 | 22 | qualifier |
109 | ZERLAUTH | Anna-Lea | AUT | 0.333 | -6 | 22 | qualifier |
111 | BOMBARDI | Martina | ITA | 0.333 | -6 | 20 | qualifier |
112 | HUBER | Pia | AUT | 0.333 | -6 | 19 | qualifier |
113 | MUELLER | Fiona | GER | 0.333 | -7 | 18 | eliminated |
113 | SENNERLIN HOLM | Engla | SWE | 0.333 | -7 | 18 | eliminated |
115 | LAGRANDCOURT | Coraly | FRA | 0.333 | -8 | 19 | eliminated |
116 | ZIEGLER | Luise | GER | 0.333 | -8 | 17 | eliminated |
117 | KLEINERT | Lilly-Eleonore | AUT | 0.333 | -9 | 19 | eliminated |
118 | AZNAR | Laura | ESP | 0.333 | -9 | 16 | eliminated |
118 | DE CLERCK | Noa | BEL | 0.333 | -9 | 16 | eliminated |
118 | VANDENBOSSCHE | Clara | BEL | 0.333 | -9 | 16 | eliminated |
121 | EKREM | Dila | TUR | 0.333 | -11 | 17 | eliminated |
122 | HAVLINOVA | Tereza | CZE | 0.333 | -12 | 14 | eliminated |
123 | CHRAIM | Zakiya | LBN | 0.333 | -13 | 14 | eliminated |
124 | PEAT | Sophie | GBR | 0.200 | -4 | 17 | eliminated |
125 | PETERSEN | Jara-Sophie | GER | 0.200 | -9 | 15 | eliminated |
126 | DEISL | Stefanie | AUT | 0.200 | -10 | 14 | eliminated |
127 | WEDEL | Floria | GER | 0.200 | -12 | 12 | eliminated |
128 | CHEVAUX | Lena | AUT | 0.167 | -2 | 24 | eliminated |
129 | HEUBI | Pauline | SUI | 0.167 | -6 | 20 | eliminated |
130 | BARONETTO | Rebecca | ITA | 0.167 | -7 | 20 | eliminated |
131 | PROKSIKOVA | Patricie | CZE | 0.167 | -8 | 18 | eliminated |
131 | SONMUS | Yagmur | TUR | 0.167 | -8 | 18 | eliminated |
133 | VOLOSHYNA | Mariia | UKR | 0.167 | -9 | 19 | eliminated |
134 | GROLLMISCH | Felicitas | GER | 0.167 | -10 | 17 | eliminated |
135 | ALVES DE LIMA | Carolina | GER | 0.167 | -11 | 18 | eliminated |
135 | EMBRICH | Maria | EST | 0.167 | -11 | 18 | eliminated |
137 | HABRAN | Emeline | BEL | 0.167 | -11 | 16 | eliminated |
138 | JACKSON | Ellie | GBR | 0.167 | -12 | 17 | eliminated |
139 | EEK | Michelle Merlene | EST | 0.167 | -12 | 15 | eliminated |
140 | WEISOVA | Katerina | CZE | 0.167 | -14 | 15 | eliminated |
141 | WICKENDEN | Harriet | GBR | 0.167 | -14 | 13 | eliminated |
142 | BANOVIC | Iva | CRO | 0.167 | -16 | 13 | eliminated |
143 | FROVEL DE LA TORRE | Ines | ESP | 0.167 | -16 | 11 | eliminated |
144 | GRABHER | Konstanze | AUT | 0.000 | -12 | 16 | eliminated |
145 | BLACK | Abagael | GBR | 0.000 | -13 | 17 | eliminated |
146 | VELA DE PANDO | Vicotria | ESP | 0.000 | -13 | 11 | eliminated |
147 | KOSE | Aybike | TUR | 0.000 | -16 | 12 | eliminated |
148 | AIGERMANOVA | Gabriela | CZE | 0.000 | -18 | 7 | eliminated |
149 | LOPEZ RODRIGUEZ | Nahir | ESP | 0.000 | -19 | 10 | eliminated |
BOZIC | Sarah | SLO | dns | DNS | |||
BUKI | Lili | HUN | dns | DNS | |||
LEGAC | Gloria-Dahlia | AUT | dns | DNS | |||
PAULIS | Lucrezia | ITA | dns | DNS | |||
SCALAMBRIN | Stella Mahe | SUI | dns | DNS |
Poule No 1 - 09:30 - Piste 1 - Referee : DENZER Benjamin GER, BUCHS Daniel SUI
Poule No 1 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WICKENDEN Harriet | GBR | V4 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0.167 | -14 | 13 | |||
SONMUS Damlanur | TUR | 3 | 3 | 3 | V | 4 | V | 0.333 | -2 | 23 | |||
BALOGH Bella | HUN | V | V | V | V | 3 | V4 | 0.833 | 12 | 27 | |||
SOMMA Giovannella | ITA | V | V | 2 | V | V | 1 | 0.667 | 1 | 23 | |||
EEK Michelle Merlene | EST | V | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0.167 | -12 | 15 | |||
KHAERTDINOVA Polina | RUS | V | V | V | 4 | V | V | 0.833 | 8 | 29 | |||
JARASSIER Helen | FRA | V4 | 4 | 3 | V4 | V | 3 | 0.500 | 7 | 23 |
Poule No 2 - 09:30 - Piste 2 - Referee : KIAVUE Ella FRA, BLUMOWSKI Ingolf GER
Poule No 2 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIELESZOVA Veronika | CZE | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 18 | 30 | |||
MATSKEVITS Iris Maria | EST | 2 | V | 4 | V | 4 | V | 0.500 | 0 | 25 | |||
BOSCHERINI Victoria | SUI | 1 | 4 | V | 3 | V | V | 0.500 | 3 | 23 | |||
EKREM Dila | TUR | 2 | V | 0 | 3 | V | 2 | 0.333 | -11 | 17 | |||
BOMBARDI Martina | ITA | 2 | 2 | V | V | 4 | 2 | 0.333 | -6 | 20 | |||
RUEDISSER Ronja | AUT | 3 | V | 1 | 4 | V | 4 | 0.333 | -6 | 22 | |||
MEMDZHANOVA Ievgeniia | UKR | 2 | 4 | 4 | V | V | V | 0.500 | 2 | 25 |
Poule No 3 - 09:30 - Piste 3 - Referee : STEINBERG Maria ESP, OREMUSH Geza UKR
Poule No 3 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GREGGI Costanza | ITA | 4 | X | V | V | 2 | 4 | 0.400 | 4 | 20 | |||
MAANINKA Moa | SWE | V | X | V | 2 | V | 4 | 0.600 | 4 | 21 | |||
BUKI Lili | HUN | F | F | F | F | F | F | DNS | |||||
AIGERMANOVA Gabriela | CZE | 1 | 0 | X | 1 | 2 | 3 | 0.000 | -18 | 7 | |||
ANDERES Julia | SUI | 0 | V | X | V | V | 1 | 0.600 | 0 | 16 | |||
MINARDI Aude | FRA | V | 3 | X | V | 3 | 2 | 0.400 | -1 | 18 | |||
RUSTAMOVA Anastasiia | RUS | V | V | X | V | V | V | 1.000 | 11 | 25 |
Poule No 4 - 09:30 - Piste 4 - Referee : POTAPENKO Denis UKR, BRUNO Alexis ITA
Poule No 4 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SBARZELLA Eleonora | ITA | V | V | 3 | V | 3 | V | 0.667 | 9 | 26 | |||
MLEKUZ Eli | SLO | 2 | V | V | 2 | 2 | 2 | 0.333 | -5 | 18 | |||
EMBRICH Maria | EST | 2 | 3 | 4 | V | 3 | 1 | 0.167 | -11 | 18 | |||
GOGNIAT Vanie | SUI | V | 0 | V | V | 3 | V | 0.667 | -1 | 23 | |||
HABRAN Emeline | BEL | 0 | V | 4 | 4 | 0 | 3 | 0.167 | -11 | 16 | |||
BEKMURZOVA Iana | RUS | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 15 | 30 | |||
FRANCILLONNE Oceane | FRA | 3 | V | V | 3 | V | 4 | 0.500 | 4 | 25 |
Poule No 5 - 09:30 - Piste 5 - Referee : FREIMAN Daniel HUN, AMEZ-DROZ Leon SUI
Poule No 5 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANIS Dinara | EST | 4 | V | V | V | 3 | 3 | 0.500 | 3 | 25 | |||
DE CLERCK Noa | BEL | V | 2 | V | 0 | 3 | 1 | 0.333 | -9 | 16 | |||
ION Theodora | ROU | 3 | V | V | V | V | 2 | 0.667 | 4 | 25 | |||
LOPEZ RODRIGUEZ Nahir | ESP | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0.000 | -19 | 10 | |||
PEDLER Erin | GBR | 2 | V | 4 | V4 | 3 | 3 | 0.333 | -1 | 21 | |||
MUKOID Yuliia | UKR | V4 | V | 4 | V | V | 3 | 0.667 | 5 | 26 | |||
CAFORIO Gaia | ITA | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 17 | 30 |
Poule No 6 - 09:30 - Piste 6 - Referee : HAZELWOOD Daniel GBR, DAL POZZOLO Marco ITA
Poule No 6 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EKMAN Alice | SWE | 4 | V | 3 | 4 | 2 | V4 | 0.333 | -5 | 22 | |||
LIXANDRU Nicole | ESP | V | V | V | 4 | 2 | V | 0.667 | 5 | 26 | |||
KOSE Aybike | TUR | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0.000 | -16 | 12 | |||
INCORVAIA Giada | ITA | V | 1 | V | 2 | 4 | 2 | 0.333 | -5 | 19 | |||
GZYUNOVA Anna | RUS | V | V | V | V | 3 | V | 0.833 | 11 | 28 | |||
LANNES Susanne | EST | V | V | V3 | V | V | V | 1.000 | 11 | 28 | |||
JOUVE Elea | FRA | 3 | 4 | V | V | 1 | 4 | 0.333 | -1 | 22 |
Poule No 7 - 09:30 - Piste 7 - Referee : FARKAS-NEMETH Zoltan HUN, FREZZA Pietro ITA
Poule No 7 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WEISOVA Katerina | CZE | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 | V | 0.167 | -14 | 15 | |||
ESPOSITO Martina | ITA | V | 3 | V | V | V | 3 | 0.667 | 7 | 26 | |||
ABU EID TJULIN Selma | SWE | V | V | 3 | 1 | V | V | 0.667 | 3 | 24 | |||
ROMEO Virgina | SUI | V | 2 | V4 | V | V | V | 0.833 | 9 | 26 | |||
FAURE Lisa | FRA | V | 2 | V | 3 | V | 2 | 0.500 | -1 | 22 | |||
CHEVAUX Lena | AUT | V | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0.167 | -2 | 24 | |||
GIORDANO Ginevra | BRA | 4 | V | 2 | 1 | V | V | 0.500 | -2 | 22 |
Poule No 8 - 09:30 - Piste 8 - Referee : TENBERGEN Paul GER, MANZOTTI Matteo ITA
Poule No 8 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROMANOVA Oleksandra | UKR | 4 | V | V | V | V | 4 | 0.667 | 9 | 28 | |||
FRANCHINI Alice | ITA | V | V | 1 | V | 3 | 2 | 0.500 | -1 | 21 | |||
HEUBI Pauline | SUI | 4 | 2 | 1 | 4 | V | 4 | 0.167 | -6 | 20 | |||
TOTH Jazmin | HUN | 3 | V | V4 | V | V | 1 | 0.667 | 13 | 23 | |||
KLEINERT Lilly-Eleonore | AUT | 1 | 3 | V | 1 | 4 | V | 0.333 | -9 | 19 | |||
CHRAIM Zakiya | LBN | 1 | V | 2 | 0 | V | 1 | 0.333 | -13 | 14 | |||
NAZAROVA Anastasiia | RUS | V | V3 | V | V2 | 4 | V | 0.833 | 7 | 24 |
Poule No 9 - 09:30 - Piste 9 - Referee : BYKOV Andrey RUS, LINDE Birgitta SWE
Poule No 9 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VELA DE PANDO Vicotria | ESP | 0 | 2 | 3 | 2 | 4 | X | 0.000 | -13 | 11 | |||
MAKSYMENKO Anna | UKR | V | V | V | 4 | V | X | 0.800 | 15 | 24 | |||
KOZIELSKI Katharina | GER | V | 1 | V | 4 | 4 | X | 0.400 | -2 | 19 | |||
DE PICCOLI Chiara | ITA | V4 | 3 | 4 | 3 | V | X | 0.400 | 0 | 19 | |||
MUHARI Eszter | HUN | V | V | V | V | V | X | 1.000 | 11 | 25 | |||
MELLES Anne-Mai | EST | V | 0 | V | 1 | 1 | X | 0.400 | -11 | 12 | |||
SCALAMBRIN Stella Mahe | SUI | F | F | F | F | F | F | DNS |
Poule No 10 - 09:30 - Piste 10 - Referee : DOSTAL Jan CZE, MOOSUS Martti EST
Poule No 10 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RAMUZ Leonie | SUI | V4 | V | 3 | V | 1 | 3 | 0.500 | -1 | 21 | |||
FROVEL DE LA TORRE Ines | ESP | 3 | V3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0.167 | -16 | 11 | |||
GRABHER Konstanze | AUT | 4 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0.000 | -12 | 16 | |||
CONRAD Emily | UKR | V4 | V | V | 3 | V | 2 | 0.667 | 7 | 24 | |||
FOFANOVA Mariia | RUS | 3 | V | V | V4 | V | 2 | 0.667 | 6 | 24 | |||
ZERRWECK Lina | GER | V4 | V | V | 2 | 2 | V | 0.667 | 5 | 23 | |||
MADRIGNANI Benedetta | ITA | V4 | V | V | V | V | 3 | 0.833 | 11 | 27 |
Poule No 11 - 09:30 - Piste 11 - Referee : HERRERA Emilio ESP, PIPART Adeline FRA
Poule No 11 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NILISK Kristiin | EST | V4 | V | V | 2 | V | 2 | 0.667 | -2 | 23 | |||
MAIGA Magda Louna | SUI | 3 | V | V | V | 4 | 1 | 0.500 | -1 | 23 | |||
KUSHTAN Kseniya | UKR | 4 | 3 | 3 | 3 | V | V | 0.333 | -2 | 23 | |||
CORRADINO Anita | ITA | 4 | 3 | V | V | V | V | 0.667 | 3 | 27 | |||
LEBOR Hannah | GBR | V | 4 | V4 | 4 | V | V | 0.667 | 10 | 27 | |||
ALVES DE LIMA Carolina | GER | 4 | V | 3 | 3 | 1 | 2 | 0.167 | -11 | 18 | |||
BALYAGINA Anastasia | RUS | V | V | 3 | 4 | 1 | V | 0.500 | 3 | 23 |
Poule No 12 - 11:15 - Piste 1 - Referee : HAZELWOOD Daniel GBR, PIERUCCI Simona ITA
Poule No 12 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GALFALVY Reka | HUN | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 13 | 30 | |||
SILETTI Vittoria | ITA | 2 | V | V | V | V | V | 0.833 | 9 | 27 | |||
BANOVIC Iva | CRO | 3 | 1 | V | 1 | 2 | 1 | 0.167 | -16 | 13 | |||
WETZKER Laura Katalin | GER | 4 | 3 | 4 | 4 | V | V | 0.333 | -2 | 25 | |||
HUBER Pia | AUT | 4 | 2 | V | V | 3 | 0 | 0.333 | -6 | 19 | |||
SIDENKO Sofiia | UKR | 0 | 4 | V | 4 | V | V | 0.500 | 1 | 23 | |||
DE PREUX Camille | SUI | 4 | 3 | V | 3 | V | 2 | 0.333 | 1 | 22 |
Poule No 13 - 11:15 - Piste 2 - Referee : POTAPENKO Denis UKR, STEINBERG Maria ESP
Poule No 13 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZENS Anna | LUX | 1 | V4 | V | 4 | X | 1 | 0.400 | -1 | 15 | |||
MACCAGNO Carola | ITA | V | V | V | V | X | 2 | 0.800 | 10 | 22 | |||
TRUUSE Gabriela | EST | 3 | 3 | 3 | V | X | V | 0.400 | 3 | 19 | |||
KALMAN Gyongyver | HUN | 1 | 3 | V | V | X | 4 | 0.400 | -1 | 18 | |||
WEDEL Floria | GER | V | 2 | 0 | 1 | X | 4 | 0.200 | -12 | 12 | |||
LEGAC Gloria-Dahlia | AUT | F | F | F | F | F | F | DNS | |||||
VERGNES Anna | FRA | V2 | V3 | 2 | V | V | X | 0.800 | 1 | 17 |
Poule No 14 - 11:15 - Piste 3 - Referee : FARKAS-NEMETH Zoltan HUN, FREZZA Pietro ITA
Poule No 14 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VOLOSHYNA Mariia | UKR | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | V | 0.167 | -9 | 19 | |||
SEILLE Elena | FRA | V | V | V | 2 | 3 | V4 | 0.667 | 5 | 24 | |||
LINARES Helena | ESP | V | 4 | 2 | V4 | 4 | 3 | 0.333 | -5 | 22 | |||
DELLA CIOPPA Sara | ITA | V | 3 | V | V | 4 | 3 | 0.500 | 2 | 25 | |||
PRAXMARER Leonore | AUT | V | V3 | 3 | 3 | 3 | V | 0.500 | 3 | 22 | |||
VOROBIEVA Anastasia | RUS | V | V | V | V | V | V | 1.000 | 11 | 30 | |||
MUELLER Fiona | GER | 3 | 2 | V | V4 | 1 | 3 | 0.333 | -7 | 18 |
Poule No 15 - 11:15 - Piste 4 - Referee : BUCHS Daniel SUI, FREIMAN Daniel HUN
Poule No 15 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GROLLMISCH Felicitas | GER | 4 | V | 1 | 4 | 3 | 0 | 0.167 | -10 | 17 | |||
ZERLAUTH Anna-Lea | AUT | V | V | 4 | 1 | 3 | 4 | 0.333 | -6 | 22 | |||
JACKSON Ellie | GBR | 2 | 4 | V | 4 | 0 | 2 | 0.167 | -12 | 17 | |||
NOTO Ludovica | ITA | V | V | 4 | 4 | 3 | V | 0.500 | 5 | 26 | |||
TENGESDAL Vilde | NOR | V | V | V | V | V | 3 | 0.833 | 6 | 28 | |||
MAZUR Yeva | UKR | V | V | V | V | 4 | 4 | 0.667 | 9 | 28 | |||
FRANSSON Emma | SWE | V | V | V | 1 | V | V | 0.833 | 8 | 26 |
Poule No 16 - 11:15 - Piste 5 - Referee : LINDE Birgitta SWE, BYKOV Andrey RUS
Poule No 16 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PROKSIKOVA Patricie | CZE | 1 | 3 | V | 3 | 3 | 3 | 0.167 | -8 | 18 | |||
CRISTOFOLETTO Allegra | ITA | V | V | V2 | V | 3 | V3 | 0.833 | 12 | 23 | |||
LAGRANDCOURT Coraly | FRA | V | 1 | 4 | 2 | V | 2 | 0.333 | -8 | 19 | |||
VANDENBOSSCHE Clara | BEL | 1 | 1 | V | 1 | 3 | V | 0.333 | -9 | 16 | |||
ZITTEL Alexandra | GER | V | 2 | V | V | V | V | 0.833 | 13 | 27 | |||
PATRI Maja | HUN | V | V4 | 4 | V | 2 | V | 0.667 | 5 | 25 | |||
TORREGO Alicia | ESP | V | 2 | V | 4 | 1 | 1 | 0.333 | -5 | 18 |
Poule No 17 - 11:15 - Piste 6 - Referee : PIPART Adeline FRA, DOSTAL Jan CZE
Poule No 17 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZIEGLER Luise | GER | 3 | 2 | 0 | 2 | V | V | 0.333 | -8 | 17 | |||
HUSSEIN Aya | EGY | V | V | V | V | V | V4 | 1.000 | 12 | 29 | |||
IZZO Iulia | SUI | V | 4 | 2 | 3 | 4 | V | 0.333 | -1 | 23 | |||
WIMMER Dorina | HUN | V4 | 1 | V | V | 4 | V | 0.667 | 6 | 24 | |||
CORNALBA Carlotta | ITA | V | 2 | V | 3 | V | 4 | 0.500 | 0 | 24 | |||
CHENNELLS Poppy | GBR | 4 | 4 | V | V | 4 | 1 | 0.333 | -5 | 23 | |||
ROBLES Elena | ESP | 2 | 3 | 2 | 3 | V | V | 0.333 | -4 | 20 |
Poule No 18 - 11:15 - Piste 7 - Referee : DENZER Benjamin GER, TENBERGEN Paul GER
Poule No 18 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PENNISI Paola | ITA | 2 | X | 4 | V | 3 | V | 0.400 | 0 | 19 | |||
KULESHOVA Polina | UKR | V | X | V | 2 | 4 | 3 | 0.400 | -2 | 19 | |||
BOZIC Sarah | SLO | F | F | F | F | F | F | DNS | |||||
DEISL Stefanie | AUT | V | 4 | X | 3 | 0 | 2 | 0.200 | -10 | 14 | |||
BERNIGAUD Emilie | FRA | 4 | V | X | V | 1 | V | 0.600 | 2 | 20 | |||
KOLBENEVA Ekaterina | RUS | V4 | V | X | V | V | 4 | 0.800 | 10 | 23 | |||
TAYLOR Eleanor | GBR | 1 | V | X | V | 3 | V | 0.600 | 0 | 19 |
Poule No 19 - 11:15 - Piste 8 - Referee : AMEZ-DROZ Leon SUI, KIAVUE Ella FRA
&nbsnbsp;Poule No 19 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GOLDMANN Lara | GER | 4 | V | V | V | 4 | 3 | 0.500 | 3 | 26 | |||
PERINI Vera | ITA | V | 3 | V | V | V | 3 | 0.667 | 6 | 26 | |||
DZIUBAN Kateryna | UKR | 3 | V | V | 3 | V | V4 | 0.667 | 5 | 25 | |||
SONMUS Yagmur | TUR | 3 | 1 | 4 | 1 | V | 4 | 0.167 | -8 | 18 | |||
LIPTHAY Hanna | HUN | 2 | 3 | V | V | V | V | 0.667 | 6 | 25 | |||
HAVLINOVA Tereza | CZE | V | 2 | 1 | 1 | 1 | V4 | 0.333 | -12 | 14 | |||
BULMAN Imogen | GBR | V | V | 2 | V | 4 | 2 | 0.500 | 0 | 23 |
Poule No 20 - 11:15 - Piste 9 - Referee : MOOSUS Martti EST, BRUNO Alexis ITA
Poule No 20 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARONETTO Rebecca | ITA | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | V | 0.167 | -7 | 20 | |||
GACHALYI Greta | HUN | V | V | V | V | V | V4 | 1.000 | 12 | 29 | |||
CARON Julia | GBR | V | 4 | 2 | V | V | 4 | 0.500 | 3 | 25 | |||
LANTERMO Matilde | ITA | V | 3 | V | 3 | 4 | 4 | 0.333 | -2 | 24 | |||
RAPOSO Dana | ESP | V | 1 | 4 | V | V | V | 0.667 | 3 | 25 | |||
ALBRECHT Giulia | GER | V | 4 | 2 | V | 2 | V | 0.500 | -4 | 23 | |||
MARTIN Juliette | FRA | 2 | 2 | V | V | 4 | 4 | 0.333 | -5 | 22 |
Poule No 21 - 11:15 - Piste 10 - Referee : OREMUSH Geza UKR, HERRERA Emilio ESP
Poule No 21 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PAULIS Lucrezia | ITA | F | F | F | F | F | F | DNS | |||||
KAMARAS Kira | SUI | X | 4 | V | 1 | V | 4 | 0.400 | -4 | 19 | |||
PINIER Clementine | FRA | X | V | V | V | V | V | 1.000 | 9 | 25 | |||
SCOLLO Arianna | ITA | X | 4 | 1 | V | V | V | 0.600 | 2 | 20 | |||
PEAT Sophie | GBR | X | V | 4 | 3 | 4 | 1 | 0.200 | -4 | 17 | |||
PETERSEN Jara-Sophie | GER | X | 4 | 3 | 1 | V | 2 | 0.200 | -9 | 15 | |||
MISKO Dorina | HUN | X | V | 4 | 4 | V | V | 0.600 | 6 | 23 |
Poule No 22 - 11:15 - Piste 11 - Referee : BLUMOWSKI Ingolf GER, PROCOPIO Gaia ITA
Poule No 22 | V/M | Indicator | HS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NAUCELLE JARDEL Thais | FRA | V | 2 | V | V | V3 | 3 | 0.667 | 6 | 23 | |||
SENNERLIN HOLM Engla | SWE | 2 | 2 | 2 | V | V | 2 | 0.333 | -7 | 18 | |||
PASCHE Alyssa | SUI | V4 | V | V4 | V | 2 | V | 0.833 | 10 | 25 | |||
AZNAR Laura | ESP | 2 | V | 0 | V | 3 | 1 | 0.333 | -9 | 16 | |||
BLACK Abagael | GBR | 2 | 3 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0.000 | -13 | 17 | |||
TREGLIA Elisa | ITA | 2 | 2 | V | V | V | 4 | 0.500 | 1 | 23 | |||
SALAMON Reka | HUN | V | V | 4 | V | V | V | 0.833 | 12 | 29 |