Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||||
8.2022 srpen, august | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 13-20 |
Soustředění foto Bystřice n/P |
|
u20 |
u17 |
u15 |
u13
u11 |
|
Soustředění Bystřice n/P |
|
u20 |
u15 |
u13
u11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
9.2022 září september | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03-04 | Bělehrad ST | Sx | Bělehrad ST | Sx | Isfahan ST | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-11 | Bratisl.ST/U23 | Sx | Bratisl.ST/U23 | Sx | Lagos ST | S | Bratisl.ST/U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
P.Dom.Riegla BB.a. Letňany |
|
|
|
|
|
V |
P.Dom.Riegla BB.a. Letňany |
|
|
|
|
|
V |
P.Dom.Riegla BB.a. Letňany |
|
|
|
|
|
V |
P.Dom.Riegla BBa Letňany |
|
|
|
|
|
V |
P.Dom.Riegla BB.a. Letňany |
|
|
|
|
|
V |
P.Dom.Riegla BB.a. Letňany |
|
|
|
|
|
V |
|||||||
17-18 | Satu Mare ECC; |
Kx |
Stockholm ST |
Sx |
Stockholm ST |
Sx |
Konín ECC |
Kx |
Konín ECC |
Kx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
|
|
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
|
|
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
|||||||
24-25 | Bukurešť ST Warszawa ECC |
S |
Kx |
eq |
Bukurešť ST |
S |
Turku ST |
S |
Turku ST |
S |
Sofia ST |
Sx |
Sofia ST |
Sx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
10.2022 říjen, oktober | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01-02 | Monterrey ST | S | Šamorín ECC | Kx | Ženeva ST | S | Ženeva ST | S | Gent ST | Sx | Gent ST | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | Bělá p/B | Kx | Žx | Bělá p/B | Kx | Žx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 | Kodaň ST |
Sx |
Kodaň ST |
Sx |
San Josea ST Budapešť ECC |
S |
Kx |
San Josea ST Budapešť ECC |
S |
Kx |
Reykjavík ST Godolo ECC |
Sx |
K |
Reykjavík ST Godolo ECC |
Sx |
EC |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | Čermák.m. Š.Ostrava |
Žx |
mŽx iiŽx |
Čermák.m. Š.Ostrava |
Žx |
mŽx iiŽx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. - 12.10.2022 ... Mistrovství Světa veteránů - Zadar info | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-12 říjen |
Chorvatsko |
50 60 |
70 eq |
Chorvatsko |
50 60 |
70 eq |
Chorvatsko |
50 60 |
70 eq |
Chorvatsko |
50 60 |
70 eq |
Chorvatsko |
50 60 |
70 eq |
Chorvatsko |
50 60 |
70 eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 | Amsterdam ST Manches.ECC |
Sx |
EC |
Manches.ECC |
|
EC |
Split ST |
Sx |
|
Split ST |
Sx |
|
Norimb.MT |
S+ |
J |
K |
|
mŽ |
iiŽ |
Norimb.MT |
S+ |
J |
K |
|
mŽ |
iiŽ |
|||||||||||||||||||||||
říjen |
VT..Š.Ostrava | S | J | K | VT..Š.Ostrava | S | J | K | VT..SC.Praha | S | J | K | Ž | mŽ | VT..SC.Praha | S | J | K | Ž | mŽ | VT..S.Brno | S | J | VT..S.Brno | S | J | |||||||||||||||||||||||
22-23 october |
Záhřeb ST |
Sx |
Antalya ST |
S |
Dublin ST Bělehrad ECC |
S |
K |
Bělehrad ECC |
|
K |
Antalya ST Manresa U23 |
Sx S |
|
Antalya ST Manresa U23 |
Sx S |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Lázeň.Poh. K.Vary MT |
Sx |
Vel.cena K.Vary MT |
Sx |
Tur.sv.Václ. ŠK.Houštka |
K |
Ž |
Tur.sv.Václ. ŠK.Houštka |
K |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29-30 october |
Barcelona ST |
S |
Barcelona ST Gottbus MT |
S |
Oslo ST Colmar U23 Klagenf.U23,ECC |
S S S |
eq |
Kx |
eq |
Oslo ST Colmar U23 Klagenf.U23,ECC |
S S S |
eq |
Kx |
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
ČEZ Cup
Letňany online |
Kx | Žx | ČEZ Cup
Letňany online |
Kx | Žx | ČEZ Cup
Letňany online |
mŽx iiŽx |
ČEZ Cup
Letňany online |
mŽx iiŽx |
ČEZ Cup
Letňany online |
Kx | Žx | ČEZ Cup
Letňany online |
Kx | Žx | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | fleret muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | fleret ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | kord ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle muži | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | šavle ženy | S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||||
11.2022 - listopad, november | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05-06 november |
Londýn SP Londýn U23 |
S |
Jx eq |
Londýn SP Londýn U23 |
S |
Jx eq |
San José SP |
J eq |
San José SP |
J eq |
Teherán SP Istanbul Ecc |
J |
eq |
K |
eq |
Almaty SP Istanbul Ecc |
J |
eq |
K |
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
mem.J.Jesen. Letň.fl. BBa_Letňany |
S+ |
Jx |
mŽx |
iiŽx |
mem.M.Krůbové Letň.fl. BBa_Letňany |
S+ |
Jx |
mŽx |
iiŽx |
Zlatý Kord S.Písek |
Sx |
Zlatý Kord S.Písek |
Sx |
Sokol Cup S.Brno I. |
S+ |
Jx |
Sokol Cup S.Brno I. |
S+ |
Jx |
|||||||||||||||||||||||||||||
12-13 november |
Bon SP |
Sx |
|
|
|
|
Bern SP Grenoble Ecc |
Sx |
K |
eq |
Talin SP Grenoble Ecc |
Sx |
K |
eq |
Alžír SP |
Sx |
|
Alžír SP |
Sx |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
Vel.Cena Ol. D.Olomouc |
Jx |
Vel.Cena Ol. D.Olomouc |
Jx |
Kx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19-20 november |
Lima SP Norimberk Ecc |
Jx |
eq |
K |
eq |
Lima SP Norimberk Ecc |
Jx |
eq |
K |
eq |
Riga SP |
|
Jx |
eq |
Taškent SP |
|
Jx |
eq |
Grenwald U23 Tunis SP Sofia Ecc |
Sx |
J |
eq |
K |
eq |
Grenwald U23 Taškent SP Sofia Ecc |
Sx |
J |
eq |
K |
eq |
|||||||||||||||||||
listopad |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26-27 november |
Budapešt ECC3 |
Kx eq |
Budapešt ECC |
Kx eq |
Luxemburk U23 Kodaň ECC |
S |
K eq |
Luxemburk U23 Kodaň ECC |
S |
K eq |
Štrasburk U23 Eislingen ECC |
Kx eq |
Štrasburk U23 Eislingen ECC |
Kx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad |
ČEZ cup II BBa_Letňany |
|
mŽx iiŽx |
ČEZ cup II BBa_Letňany |
|
mŽx iiŽx |
ČEZ cup II BBa_Letňany |
Jx |
|
mŽx iiŽx |
ČEZ cup II BBa_Letňany |
Jx |
|
iiŽx |
ČEZ cup II BBa_Letňany |
Jx |
Kx |
|
|
ČEZ cup II BBa_Letňany |
Jx |
Kx |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
12.2022 prosinec, december | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03-04 | Leszno SP | |
|
Taškent SP | |
|
Taškent SP | |
|
Laupheim SP | |
|
Sosnowiec SP | |
|
Sosnowiec SP | |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec | |
|
|
|
|
|
Poh.Starosty U.Hradiště |
|
|
Poh.Starosty U.Hradiště |
|
|
|
Mikul.seč Chomutov |
|
|
Mikul.seč Chomutov |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
10-11 | Tokyo SP Cabries ECC |
|
|
|
|
Bělehrad SP Cabries ECC |
|
|
|
|
Vancouver SP Lipsko ECC |
|
|
|
|
Vancouver SP HDHeim ECC |
|
|
|
|
Orléans GP |
|
|
|
|
Orléans GP |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||
prosinec | Op.Listopad Sl.Opava |
Sx |
Kx |
|
Op.Listopad Sl.Opava |
Sx |
Kx |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17-18 | Bankok SP |
|
|
Bankok SP |
|
|
Heraklion SP |
|
|
Burgos SP |
|
|
Dormagen SP |
|
|
Dormagen SP |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BBarena |
Sx |
|
|
|
BBarena |
Sx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Věkové kategorie v sezoně 2022/2023: mnŽ = mini žáci, mini žačky (2012 a ml.) .......U11 mlŽ = mladší žáci, mladší žačky (2010 a ml.)....U13 Ž = žáci, žačky (2008 a ml.)....................U15 K = kadeti, kadetky (2006 a ml.)................U17 J = junioři, juniorky (2003 a ml.) .............U20 S = senioři, seniorky (bez omezení) V = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) x – žebříčkové soutěže J+K; S+J – společná soutěž: 2x skup.kolo, eliminace,body do žebříčku pro obě kategorie VT – výcvikový tábor, soustředění, určené pro výkonostní šermíře, repre MT – mezinárodní turnaj, ST – satelitní turnaj FIE, SP – světový pohár FIE, GP – Grand Prix FIE U23 – Evropský okruh - turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský okruh - kadetský SP – světový pohár FIE GP – Grand Prix FIE U23 – turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský kadetský okruh MEK+MEJ Tallinn EST, ??? MSK+MSJ Plovdiv BUL, 1. - 12.4.2023 ME U23 ??? ME Krakov POL, ??? MS Miláno ITA, 22.-30.7.2023 přepsáno dle ČŠS/Kubišta, Svoboda, Neshoda, Duraj