žebříčky | žebříček fleret muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček fleret ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
|||||||||||||
8.2023 srpen, august | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 19-26 |
Soustředění Bystřice n/P |
|
|
Soustředění Bystřice n/P |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||
9.2023 září september | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 | Sao Paulo ST | S | Sao Paulo ST | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09-10 | Singapoure ST | S | Singapoure ST | S | Lagos ST | Katowice MT | K | Katowice MT | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
VT Ostrava |
|
|
|
|
|
|
VT Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
16-17 | Monteray ST | S | Isfahan ST | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
září |
Hasa VT USK |
S |
J |
K |
|
|
|
Hasa VT USK |
S |
J |
K |
|
|
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
|
Praha VT BB.a. Letňany |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ |
|
Brno VT Sokol |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
Brno VT Sokol |
S |
J |
K |
Ž |
|
|
|||||||
23-24 | Timisoara ST Warszawa ECC |
S |
Kx |
eq |
Timisoara ST |
S |
Bělehrad ST |
S |
Bělehrad ST |
S |
Sofia ST Konin MT Mainz MT |
Sx |
|
K |
Sofia ST Konin MT Mainz MT |
Sx |
|
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||
září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
10.2023 říjen, oktober | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30-01 | Amsterdam ST |
Sx |
Amsterdam ST Šamorín ECC |
Sx |
Kx |
Ženeva ST Neapol ECC |
S |
K |
Ženeva ST Neapol ECC |
S |
K |
Gant ST Tbilisi ECC |
Sx |
K |
Gant ST Tbilisi ECC |
Sx |
K |
||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07-08 | Lima ST | S | Lima ST | S | Kuweit City ST | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen | Čermák.m. Š.Ostrava |
Žx |
mŽx iiŽx |
Čermák.m. Š.Ostrava |
Žx |
mŽx iiŽx |
Vel.Cen.Letňan VT BB.Praha |
Kx |
VT BB.Praha |
Tur.Sv.Vacl BB.Praha |
Kx |
Zx |
Tur.Sv.Vacl BB.Praha |
Kx |
Zx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-15 | Taškent ST Manchester Ecc |
S |
K |
eq |
Taškent ST Manchester Ecc |
S |
K |
eq |
Split ST Budapešť Ecc |
Sx |
K |
eq |
Split ST Budapešť Ecc |
Sx |
K |
eq |
Tbilisi ST Gödöllö Ecc |
Sx |
K |
eq |
Tbilisi ST Gödöllö Ecc |
Sx |
K |
eq |
|||||||||||||||||||||||||
říjen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21-22 october |
Záhřeb ST |
Sx |
Istanbul ST |
S |
|
|
Istanbul ST Künzelsau MT Konín MT |
Sx |
|
|
Istanbul ST Künzelsau MT Konín MT |
Sx |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
Cena Vršovic Sokol Vršovice |
Jx |
Kx |
Cena Vršovic Sokol Vršovice |
Jx |
Kx |
Sx |
Jx |
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
28-29 october |
Barcelona ST |
S |
Barcelona ST |
S |
Colmar U23 Klagenf ECC |
|
|
Kx |
eq |
Colmar U23 Klagenf ECC |
S |
|
Kx |
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
říjen |
ČEZ Cup I. BB arena |
Jx |
Kx |
ČEZ Cup I. BB arena |
Jx |
Kx |
ČEZ Cup I. BB arena |
mŽx |
ČEZ Cup I. BB arena |
mŽx |
ČEZ Cup I. BB arena |
Žx |
ČEZ Cup I. BB arena |
Kx |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
žebříčky | žebříček fleret muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček fleret ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
|||||||||||||
11.2023 - listopad, november | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 november |
Istanbul SP |
|
J eq |
|
|
|
|
Istanbul SP |
|
J eq |
|
|
|
|
San Salvador SP |
|
J eq |
|
|
|
|
San Salvador SP |
|
J eq |
|
|
|
|
Teherán SP |
|
|
|
|
|
Teherán SP |
|
|
|
|
|
|||||||||
listopad |
Turn.17.list. BB_arena 5.11-VT_Hasa |
Sx S |
J |
K |
|
|
Turn.17.list. BB_arena 5.11-VT_Hasa |
Sx S |
J |
K |
|
|
Zlatý Kord S.Písek |
Sx |
Zlatý Kord S.Písek |
Sx |
Sokol Cup S.Brno I. |
U23 |
|
Sokol Cup S.Brno I. |
U23 |
|
|||||||||||||||||||||||||||
11-12 november |
Istanbul SP Budapešť Ecc |
S |
eq |
Kx |
eq |
Budapešť Ecc |
|
|
Kx |
eq |
Bern SP |
Sx |
eq |
|
Legnano SP |
S |
eq |
|
Alžír SP Mainz MT |
S S |
eq J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
Alžír SP Mainz MT |
S S |
eq J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
|||||||||||||||||||
listopad |
Tepl.kordík Teplice |
|
iiŽx |
Tepl.čepel Teplice |
Kx |
iiŽx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 november |
Bratislava U23 Lima SP |
|
|
|
|
Bratislava U23 Lima SP |
|
|
|
|
Bratislava U23 Tbilisi SP |
|
|
|
Bratislava U23 Lima SP |
|
|
|
|
Tunis SP Sofia Ecc |
|
|
|
|
|
Taškent SP Sofia Ecc |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||
listopad |
ČEZ Cup II. BB arena |
mZx iiŽx |
ČEZ Cup II. BB arena |
mZx iiŽx |
ČEZ Cup II. BB arena |
Zx |
|
ČEZ Cup II. BB arena |
Jx |
Zx |
|
ČEZ Cup II. BB arena |
Jx |
ČEZ Cup II. BB arena |
Jx |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 | Norimberk ECC |
Kx eq |
Norimberk ECC |
Kx eq |
Luxemburk U23 Grenoble ECC |
S |
K |
eq |
Luxemburk U23 Grenoble ECC |
S |
K |
eq |
Grünwald U23 |
Sx |
Grünwald U23 |
Sx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
listopad | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vel.Cena Dukly D.Olomouc |
|
|
Kx |
|
Vel.Cena Dukly D.Olomouc |
|
Jx |
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||
12.2023 prosinec, December | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 | Taškent SP | J | eq | Taškent SP | J | eq | Hong Kong SP | J | eq | Laupheim SP | Jx | eq | Antalya SP | J | eq | Antalya SP | J | eq | |||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec |
ČEZ Cup III. BB arena |
Žx |
mZx iiZx |
ČEZ Cup III. BB arena |
Žx |
mZx iiZx |
ČEZ Cup III. BB arena |
Jx |
iiZx |
ČEZ Cup III. BB arena |
iiZx |
ČEZ Cup III. BB arena |
Kx |
ČEZ Cup III. BB arena |
K+ |
Zx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
09-10 december |
Tokoname SP Cabries Ecc |
S |
eq |
K |
eq |
Novi Sad SP Cabries Ecc |
S |
eq |
K |
eq |
Vancouver SP Kodaň Ecc |
S |
eq |
K |
eq |
Vancouver SP Kodaň Ecc |
S |
eq |
K |
eq |
Orlean GP Eislingen Ecc |
Sx |
|
K |
eq |
Orlean GP Eislingen Ecc |
Sx |
|
K |
eq |
|||||||||||||||||||
prosinec | Poh.Starosty Uh.Hradiště |
Zx |
mŽx |
Poh.Starosty Uh.Hradiště |
Zx |
mŽx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 december |
Bangkok SP | |
Bangkok SP | |
Athény SP | |
Burgos SP | |
Madrid SP | |
Madrid SP | |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
prosinec | Opav.fleret Sl.Opava |
Sx |
Jx |
Kx |
Opav.fleret Sl.Opava |
Sx |
Jx |
Kx |
mem.V+F.Jandy BB arena |
Sx |
mem.V+F.Jandy BB arena |
Sx |
Ván.turn. Chomutov |
Kx |
Zx |
Ván.turn. Chomutov |
Kx |
Zx |
kalendář celý na czechfencing.cz v pdf formátu: zde Věkové kategorie v sezoně 2023/2024: mnŽ=iiŽ = mini žáci, mini žačky (2013 a ml.) .......U11 mlŽ=mŽ = mladší žáci, mladší žačky (2011 a ml.)....U13 Ž = žáci, žačky (2009 a ml.)....................U15 K = kadeti, kadetky (2007 a ml.)................U17 J = junioři, juniorky (2004 a ml.) .............U20 U23 = mladší 23 let (2001 a ml.)................U23 S = senioři, seniorky (bez omezení)..............S V = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) x – žebříčkové soutěže zařazené do Českého poháru J+K – společná soutěž: 2x skup.kolo, eliminace, body do žebříčku pro obě kategorie VT – výcvikový tábor, soustředění, určené pro výkonostní šermíře, repre MT – mezinárodní turnaj, ST – satelitní turnaj FIE, SP – světový pohár FIE, GP – Grand Prix FIE U23 – Evropský okruh - turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský okruh - kadetský MEK+MEJ Neapol ITA.....22. - 29.2.2024 MSK+MSJ Rijád KSA......12. - 20.4.2024 Olympijská kvalifikace Lucemburk BEL....26.-28.4.2024 ME U23 Antalya TUR......26.-30.5.2024 ME Basilej SUI......... 18.-23.6.2024 OH Paříž FRA............27.7. - 4.8.2024 přepsáno dle ČŠS/Kubišta, Svoboda, Neshoda, Duraj