žebříčky | žebříček fleret muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček fleret ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček kord ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
žebříček šavle ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
|||||||||||||
1.2024 leden, styczen,januar, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06-07 | Udine SP | Jx | eq | Udine SP | Jx | eq | Udine SP | Jx | eq | Udine SP | Jx | eq | Budapešť SP | Jx | eq | Budapešť SP | Jx | eq | |||||||||||||||||||||||||||||||
leden | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | odd. přebor
foto Sl.Opava |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
odd. přebor Sl.Opava |
S |
J |
K |
Ž |
mŽ iiŽ |
odd. přebor Sl.Opava |
S |
J |
K |
Ž |
odd. přebor Sl.Opava |
S |
J |
K |
Ž |
|||||||||||||||||||||||||||
13-14 | Paříž SP Blava ECC |
Sx |
eq |
Kx |
eq |
Paříž SP Poznaň ECC |
Sx |
eq |
Kx |
eq |
Berlin U23 Bratislava ECC |
S |
Kx |
eq |
Berlinn U23 Bratislava ECC |
S |
Kx |
eq |
Tunis GP Barcelona ECC |
S |
K |
eq |
Tunis GP Barcelona ECC |
S |
K |
eq |
|||||||||||||||||||||||
leden |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20-21 | J | eq | Zagreb SP | Jx | eq | Manama SP | J | eq | Tashkent SP | J | eq | Boston SP | J | eq | Segovia SP | J | eq | ||||||||||||||||||||||||||||||||
leden | VT Praha |
S |
J |
K |
Z |
mZ |
VT Praha |
S |
J |
K |
Z |
mZ |
Tvarůž.mem. S.Brno.I. |
S+ |
Jx |
Kx |
Žx |
Tvarůž.mem. S.Brno.I. |
S+ |
Jx |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||
27-28 | Doha GP | |
Doha GP | |
Budapešť U23 | Sx | Budapešť U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Göteborg ECC | K | eq | Göteborg ECC | K | eq | Novi_Sad ECC | K | eq | Novi_Sad ECC | K | eq | Norimberk MT | S | 17 | 15 | 13 | u9 | Norimberk MT | S | 17 | 15 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||
leden | Bílá Opava Sl.Opava |
Žx |
mŽx iiŽx |
Bílá Opava Sl.Opava |
Žx |
mŽx iiŽx |
TimaCup BB_arena_Praha |
Zx |
iiZx |
TimaCup BB_arena_Praha |
Zx |
iiZx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.2024 únor, luty, februar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03-04 | Záhřeb SP | J | eq | Lipsko SP | J | eq | Basel SP | J | eq | Tbilisi SP | J | eq | Plovdiv SP | J | eq | Plovdiv SP | J | eq | |||||||||||||||||||||||||||||||
únor | BB aréna |
Kx |
mŽx |
BB aréna |
Kx |
mŽx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-11 | Turín GP | Sx | Turín GP | Sx | Barcelona SP | Sx | eq | Tbilisi SP | S | eq | Lima SP | S | eq | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
február |
Sofie ECC |
K |
eq |
Sofie ECC |
K |
eq |
Krakow ECC |
K |
eq |
Krakow ECC |
K |
eq |
Praha ECC Golden Leaf |
Kx |
eq |
Praha ECC Golden Leaf |
Kx |
eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||
únor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17-18 | Sabadell SP | J | eq | Tbilisi SP | J | eq | Vrsac SP | J | eq | Beauvais SP | J | eq | Dourdan SP | J | eq | Tbilisi SP | J | |
|||||||||||||||||||||||||||||||
únor | Cena Letňan BB_arena_Praha |
Zx |
iiZx |
Cena Letňan BB_arena_Praha |
Zx |
iiZx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
MEK+MEJ....22. - 29.2.2024 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů, Neapol, ITA, oficiální info ; oficiální web výsledky OnLine K J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22-29 únor |
Itálie |
J eq |
K eq |
Itálie |
J eq |
K eq |
Itálie |
J eq |
K eq |
Itálie |
J eq |
K eq |
Itálie |
J eq |
K eq |
Itálie |
J eq |
K eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||
24-25 | Káhira SP | Sx | eq | Káhira SP | Sx | eq | Heidenh. SP | Sx | eq | Mnichov MT | S | 20 | 17 | 15 | 13 | 11,9 | Mnichov MT | S | 20 | 17 | 15 | 13 | 11,9 | ||||||||||||||||||||||||||
únor | Valaš.Fleret ŠK.Zlín |
mŽx iiŽx |
Valaš.Fleret ŠK.Zlín |
mŽx iiŽx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
únor | Klokaní kapsa Dukla_Praha |
V | Klokaní kapsa Dukla_Praha |
V | Letň.Kmet kapsa SC_Praha |
V | Letň.Kmet kapsa SC_Praha |
V | Klokaní kapsa Dukla_Praha |
V | Klokaní kapsa Dukla_Praha |
V | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.2024 březen, marzec, marec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02-03 | Záhřeb U23 | S | Záhřeb U23 | S | Záhřeb U23 | S | Záhřeb U23 | S | Padova SP | S | eq | Atény SP | S | eq | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
marec | Tbilisi SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Jarní Poh. S.Vršovice |
Sx |
Žx |
|
|
Jarní Poh. S.Vršovice |
Sx |
Žx |
|
|
oSokolPéroPlzeň BB_ar_VT_Praha |
eq S |
J |
K |
Ž |
|
|
oSokolPéroPlzeň BB_ar_VT_Praha |
eq S |
J |
K |
Ž |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||
žebříčky | žebříček fleret muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | žebříček fleret ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | žebříček kord muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | žebříček kord ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | žebříček šavle muži |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | žebříček šavle ženy |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
V | |||||||
09-10 | Budapešť GP | Sx | Budapešť GP | Sx | Künzelsau MT | S | J | K | Ž | mŽ | iiŽ | Künzelsau MT | S | J | K | Ž | mŽ | iiŽ | |||||||||||||||||||||||||||||||
marec | Tbilisi SP | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Šeb.Cup,Br.Poh. S.Brno |
Jx |
Kx |
|
Šeb.Cup,Br.Poh. S.Brno |
Jx |
Kx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
16-17 | Washigton_DC GP | S | Washigton_DC GP | S | Lausanne U23 | S | eq | Lausanne U23 | S | eq | St.Niklass SP | S | eq | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
marec | Tbilisi SP | J | Tbilisi SP | J | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
marec | Kamnik U23 | Sx | Kamnik U23 | |
Kamnik U23 | Sx | Kamnik U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | D.Olomouc |
Sx |
Jx |
Velk.Cena D.Olomouc |
Sx |
Jx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21-25.03.2024 ....program Challenge Wratislavia...Wroclaw, Polsko výsledky on-line | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21-25 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
Challenger Wroclaw |
U15 |
U13 U11 |
|||||||||||||||||||||||||||||||
23-24 | F.T.L Tbilisi SP | S | eq | Nanjing SP | S | |
Budapešť SP | Sx | eq | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Brno U23 S.BrnoI. |
Sx |
Brno U23 S.BrnoI. |
Sx |
Univ.Sp.liga SC Praha |
S |
Univ.Sp.liga SC Praha |
S |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30-31 | Budapešť U23 | S | Budapešť U23 | S | Sofie U23 | S | Sofie U23 | S | Sofie U23 | Sx | Sofie U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
březen | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | Velikonoce | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.2024 duben, kwieczien, april | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben | mem.M.Sedláčka SC.Praha |
Jx |
Kx |
mem.M.Sedláčka SC.Praha |
Jx |
Kx |
Brandýs n/L |
S+ |
Jx |
Brandýs n/L |
S+ |
Jx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
MSK+MSJ....12.4.- 20.4.2024 ... Mistrovství světa kadetů a juniorů - Rijád, Saudská Arabie oficiální stránka, schedule výsledky OnLine J, K video | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20 april |
Saud.Arabie |
J
eq |
K |
Saud.Arabie |
J
eq |
K |
Saud.Arabie |
J
eq |
K |
Saud.Arabie |
J
eq |
K |
Saud.Arabie |
J
eq |
K |
Saud.Arabie |
J
eq |
K |
|||||||||||||||||||||||||||||||
13-14 | Vídeň U23 | Sx | Vídeň U23 | Sx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
april | Eislingen MT | S | J | K | Ž | mŽ | Eislingen MT | S | J | K | Ž | mŽ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben | Mem.P.Lískovce Most |
Žx |
mŽx iiŽx |
Mem.P.Lískovce Most |
Žx |
mŽx iiŽx |
Ješted pohár Š.Liberec |
Sx |
mŽx |
Ješted pohár Š.Liberec |
Sx |
mŽx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20-21 | Tbilisi SP | S | eq | Budapešť U23 | Sx | Budapešť U23 | Sx | s | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben | Univ.Sp.liga Plzeň |
Univ.Sp.liga Plzeň |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27-28 | OH.Kval.EU.Luc. | S | OH.Kval.EU.Luc. | S | OH.Kval.EU.Luc. | S | OH.Kval.EU.Luc. | S | OH.Kval.EU.Luc. | S | OH.Kval.EU.Luc. | S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
duben | Tul.mem. Š.Ostrava |
Sx |
Jx |
Kx |
Tul.mem. Š.Ostrava |
Sx |
Jx |
Kx |
mem.R.Troh. S.Dejvice |
Sx |
mem.R.Troh. S.Dejvice |
Sx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.2024 květen, may, maj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
žebříčky | žebříček fleret muži |
žebříček fleret ženy |
žebříček kord muži |
žebříček kord ženy |
žebříček šavle muži |
žebříček šavle ženy |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04-05 | Hong.Kong SP |
S eq |
Hong.Kong SP |
S eq |
Cali GP |
S |
Cali GP |
S |
Soul GP |
S |
Soul GP |
S |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
Cena Litom. Litoměřice |
Žx | mŽx | Cena Litom. Litoměřice |
Žx | mŽx | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-12 maj |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
UŠL.Brno Cen.Let.Praha |
S |
iiZ |
UŠL.Brno Cen.Let.Praha |
S |
iiZ |
Jarní šavle AMU BBarena |
S |
+Jx |
Jarní šavle AMU BBarena |
S |
+Jx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-19 | Šanghaj GP | S | Šanghaj GP | S | St.Maur SP | S | eq | AbuDhabi SP | S | eq | Madrid SP | S | eq | Plovdiv SP | S | eq | |||||||||||||||||||||||||||||||||
květen |
MČR B.B. Praha |
Kx eq |
iiZx eq |
MČR B.B. Praha |
Kx eq |
iiZx eq |
MČR Litoměřice |
mZx eq |
MČR Litoměřice |
mZx eq |
Bran.Dragoun Brandýs n/L |
Kx |
Žx |
Bran.Dragoun Brandýs n/L |
Kx |
Žx |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
v pátek , 24.5., je v 17:00 VH ČŠS ..... místo: Tupolevova 736, Praha, Letňany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
May | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25-26 květen |
MČR S.Brno |
Jx eq |
mZx eq |
MČR S.Brno |
Jx eq |
mZx eq |
MČR BB arena |
Sx eq |
iiZx eq |
MČR BB arena |
Sx eq |
iiZx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.2024 červen, jun, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.-4.6.2024 ... U23 Mistrovství Evropy seniorů do 23 let - Antalya, Turecko
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.-4. June |
Turecko |
S eq |
Turecko |
S eq |
Turecko |
S eq |
Turecko |
S eq |
Turecko |
S eq |
Turecko |
S eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-2 červen |
Tur.Olymp.Nadějí BB arena |
Jx |
Kx |
Tur.Olymp.Nadějí BB arena |
Jx |
Kx |
MČR S.Brno |
Kx eq |
Zx eq |
MČR S.Brno |
Kx eq |
Zx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08-09 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
M ČR Bystřice n/P |
Sx eq |
Žx eq |
M ČR Bystřice n/P |
Sx eq |
Žx eq |
M ČR Bělá p/B |
Zx eq |
M ČR Bělá p/B |
Zx eq |
M ČR BB_Arena Praha |
Sx eq |
Jx eq |
M ČR BB_Arena Praha |
Sx eq |
Jx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
15-16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen |
M ČR Teplice |
Jx eq |
M ČR Teplice |
Jx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen | VT_Praha | VT_Praha | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22-23 červen |
M ČR D.Olomouc |
Kx eq |
M ČR D.Olomouc |
Kx eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum |
fleret muži men's foil |
fleret ženy women's foil |
kord muži men's epee |
kord ženy women's epee |
šavle muži men's sabre |
šavle ženy women's sabre |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | mŽ iiŽ |
S | J | K | Ž | S | J | K | Ž | ||||||||||||||||||||||
18.-23.6.2024 - ME Basilej SUI, - info on-line_výsledky video | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18-23 June |
Švýcarsko |
S eq |
Švýcarsko |
S eq |
Švýcarsko |
S eq |
Švýcarsko |
S eq |
Švýcarsko |
S eq |
Švýcarsko |
S eq |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29-30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
červen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.7. - 4.8.2024 Olympijské hry Paříž Francie,
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.7.až4.8. |
Itálie |
Francie |
Francie |
Francie |
Francie |
Francie |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.2024 srpen, august | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
srpen 17-24 |
Soustředění Bystřice n/P |
|
|
Soustředění Bystřice n/P |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||
přepisováno dle kalendáře ČŠS/Kubišta, Svoboda, Neshoda, Duraj pdf kalendář originál na svazu: zde pdf rozpisy soutěží originál na svazu: zde UŠL = Univerzitní šermířská liga www.sermliga.eu Věkové kategorie v sezoně 2023/2024: mnŽ=iiŽ = mini žáci, mini žačky (2013 a ml.) .......U11 mlŽ=mŽ = mladší žáci, mladší žačky (2011 a ml.)....U13 Ž = žáci, žačky (2009 a ml.)....................U15 K = kadeti, kadetky (2007 a ml.)................U17 J = junioři, juniorky (2004 a ml.) .............U20 S = senioři, seniorky (bez omezení) V = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) x – žebříčkové soutěže J+K – společná soutěž: 2x skup.kolo nebo eliminace s opravami, body do žebříčku pro obě kategorie VT – výcvikový tábor, soustředění, určené pro výkonostní šermíře, repre MT – mezinárodní turnaj, ST – satelitní turnaj FIE, SP – světový pohár FIE, GP – Grand Prix FIE U23 – Evropský okruh - turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský okruh - kadetský SP – světový pohár FIE GP – Grand Prix FIE U23 – turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský kadetský okruh OH - Olympijské hry MEK+MEJ Neapol ITA, 22. - 29.2.2024 MSK+MSJ Rijád KSA, 12. - 20.4.2024 Olympijská kvalifikace Lucemburk BEL, 26.-28.4.2024 ME U23 Antalya TUR, 1.-4.6.2024 ME Basilej SUI, 18.-23.6.2024 OH Paříž FRA, 27.7. - 4.8.2024