Celkové pořadí
|
pořadí kadetky (bez juniorek)
|
1 | SUCHÁ Pavlína | Fc Karlín | |||
SUCHÁ Pavlína | |||||
8 | KŘÍŽOVÁ Kristýna | K.Vary | 15/8 | ||
BENEŠOVÁ Eva | |||||
5 | BENEŠOVÁ Eva | K.Vary | 15/14 | ||
BENEŠOVÁ Eva | |||||
4 | SZABO Nikola | Usk Praha | 15/12 | ||
ONDRÁČKOVÁ Natálie | |||||
3 | ONDRÁČKOVÁ Natálie | K.Vary | 15/13 | ||
ONDRÁČKOVÁ Natálie | |||||
6 | KADER AGHOVÁ Magdalena | Fc Karlín | 15/14 | ||
ONDRÁČKOVÁ Natálie | |||||
7 | KRAICZY Nicolle | Fc Karlín | 13/11 | ||
JÍLKOVÁ Nikola | |||||
2 | JÍLKOVÁ Nikola | Plzeň | 15/10 |
1 | BENEŠOVÁ Eva | K.Vary | |
BENEŠOVÁ Eva | |||
8 | AMLEROVÁ Zuzana | Teplice | 15/3 |
5 | KŘÍŽOVÁ Kristýna | K.Vary | |
KŘÍŽOVÁ Kristýna | |||
4 | GLOZLOVÁ Kateřina | Sc Praha | 15/12 |
3 | KRAICZY Nicolle | Fc Karlín | |
KRAICZY Nicolle | |||
6 | MORAVCOVÁ Nikola | K.Vary | 15/13 |
7 | POZNEROVÁ Růžena | Uh.Hradiště | |
KADER AGHOVÁ Magdalena | |||
2 | KADER AGHOVÁ Magdalena | Fc Karlín | 15/9 |
1 | MALINOVÁ Světlana | Uh.Hradiště | |
KŘÍŽOVÁ Kristýna | |||
8 | KŘÍŽOVÁ Kristýna | K.Vary | 15/6 |
5 | AMLEROVÁ Zuzana | Teplice | |
AMLEROVÁ Zuzana | |||
4 | HOFMANOVÁ Michaela | Usk Praha | 15/14 |
3 | DANIELOVÁ Kristýna | Usk Praha | |
MORAVCOVÁ Nikola | |||
6 | MORAVCOVÁ Nikola | K.Vary | 15/6 |
7 | POZNEROVÁ Růžena | Uh.Hradiště | |
POZNEROVÁ Růžena | |||
2 | OSIČKOVÁ Marie | D.Olomouc | 15/6 |
1 | SUCHÁ Pavlína | Fc Karlín | ||
SUCHÁ Pavlína | ||||
16 | MALINOVÁ Světlana | Uh.Hradiště | 15/6 | |
SUCHÁ Pavlína | ||||
9 | KRAICZY Nicolle | Fc Karlín | 15/8 | |
KRAICZY Nicolle | ||||
8 | KŘÍŽOVÁ Kristýna | K.Vary | 15/8 | |
5 | KADER AGHOVÁ Magdalena | Fc Karlín | ||
KADER AGHOVÁ Magdalena | ||||
12 | AMLEROVÁ Zuzana | Teplice | 15/6 | |
SZABO Nikola | ||||
13 | SZABO Nikola | Usk Praha | 12/11 | |
SZABO Nikola | ||||
4 | HOFMANOVÁ Michaela | Usk Praha | 15/14 | |
3 | JÍLKOVÁ Nikola | Plzeň | ||
JÍLKOVÁ Nikola | ||||
14 | DANIELOVÁ Kristýna | Usk Praha | 14/6 | |
JÍLKOVÁ Nikola | ||||
11 | GLOZLOVÁ Kateřina | Sc Praha | 15/14 | |
GLOZLOVÁ Kateřina | ||||
6 | MORAVCOVÁ Nikola | K.Vary | 15/13 | |
7 | ONDRÁČKOVÁ Natálie | K.Vary | ||
ONDRÁČKOVÁ Natálie | ||||
10 | POZNEROVÁ Růžena | Uh.Hradiště | 15/6 | |
ONDRÁČKOVÁ Natálie | ||||
15 | OSIČKOVÁ Marie | D.Olomouc | 15/11 | |
BENEŠOVÁ Eva | ||||
2 | BENEŠOVÁ Eva | K.Vary | 15/7 |
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SUCHÁ | Pavlína | FC KARLÍN | 11/12 | 31 | 59 | postupující | |
2 | BENEŠOVÁ | Eva | K.VARY | 9/12 | 24 | 52 | postupující | |
3 | JÍLKOVÁ | Nikola | PLZEŇ | 9/12 | 21 | 54 | postupující | |
4 | HOFMANOVÁ | Michaela | USK PRAHA | 9/12 | 19 | 54 | postupující | |
5 | KADER AGHOVÁ | Magdalena | FC KARLÍN | 9/12 | 18 | 52 | postupující | |
6 | MORAVCOVÁ | Nikola | K.VARY | 9/12 | 17 | 52 | postupující | |
7 | ONDRÁČKOVÁ | Natálie | K.VARY | 8/12 | 16 | 53 | postupující | |
8 | KŘÍŽOVÁ | Kristýna | K.VARY | 8/12 | 14 | 50 | postupující | |
9 | KRAICZY | Nicolle | FC KARLÍN | 8/12 | 13 | 49 | postupující | |
10 | POZNEROVÁ | Růžena | UH.HRADIŠTĚ | 7/12 | 8 | 50 | postupující | |
11 | GLOZLOVÁ | Kateřina | SC PRAHA | 7/12 | -2 | 45 | postupující | |
12 | AMLEROVÁ | Zuzana | TEPLICE | 6/12 | -6 | 40 | postupující | |
13 | SZABO | Nikola | USK PRAHA | 5/12 | -1 | 43 | postupující | |
14 | DANIELOVÁ | Kristýna | USK PRAHA | 5/12 | -6 | 47 | postupující | |
15 | OSIČKOVÁ | Marie | D.OLOMOUC | 4/12 | -6 | 41 | postupující | |
16 | MALINOVÁ | Světlana | UH.HRADIŠTĚ | 4/12 | -17 | 32 | postupující |
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SUCHÁ | Pavlína | FC KARLÍN | 1.000 | 19 | 30 | postupující | |
2 | KRAICZY | Nicolle | FC KARLÍN | 0.833 | 12 | 27 | postupující | |
3 | JÍLKOVÁ | Nikola | PLZEŇ | 0.833 | 11 | 28 | postupující | |
4 | KADER AGHOVÁ | Magdalena | FC KARLÍN | 0.833 | 11 | 24 | postupující | |
5 | GLOZLOVÁ | Kateřina | SC PRAHA | 0.833 | 8 | 28 | postupující | |
6 | BENEŠOVÁ | Eva | K.VARY | 0.667 | 11 | 24 | postupující | |
7 | HOFMANOVÁ | Michaela | USK PRAHA | 0.667 | 7 | 26 | postupující | |
8 | MORAVCOVÁ | Nikola | K.VARY | 0.667 | 5 | 25 | postupující | |
9 | AMLEROVÁ | Zuzana | TEPLICE | 0.667 | 4 | 22 | postupující | |
10 | OSIČKOVÁ | Marie | D.OLOMOUC | 0.500 | 4 | 25 | postupující | |
10 | ONDRÁČKOVÁ | Natálie | K.VARY | 0.500 | 4 | 25 | postupující | |
12 | KŘÍŽOVÁ | Kristýna | K.VARY | 0.500 | 1 | 22 | postupující | |
13 | POZNEROVÁ | Růžena | UH.HRADIŠTĚ | 0.500 | -2 | 23 | postupující | |
14 | SZABO | Nikola | USK PRAHA | 0.333 | -4 | 17 | postupující | |
15 | DANIELOVÁ | Kristýna | USK PRAHA | 0.333 | -6 | 21 | postupující | |
16 | MALINOVÁ | Světlana | UH.HRADIŠTĚ | 0.333 | -8 | 16 | postupující | |
17 | BRZOBOHATÁ | Eliška | LIBEREC | 0.333 | -9 | 17 | vyřazena | |
18 | ERBANOVÁ | Tereza | ÚSTÍ NAD LABEM | 0.167 | -12 | 14 | vyřazena | |
19 | JASANSKÁ | Tereza | ÚSTÍ NAD LABEM | 0.000 | -17 | 13 | vyřazena | |
20 | CIPROVÁ | Barbora | PLZEŇ | 0.000 | -19 | 11 | vyřazena | |
21 | HOLCOVÁ | Maria | HF PRAHA | 0.000 | -20 | 10 | vyřazena |
Skupina č. 1 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
POZNEROVÁ Růžena | Uh.Hradiště | V | V | 3 | 1 | V | 4 | 3/6 | -2 | 23 | |||
HOLCOVÁ Maria | Hf Praha | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0/6 | -20 | 10 | |||
DANIELOVÁ Kristýna | Usk Praha | 4 | V | 2 | 2 | 3 | V | 2/6 | -6 | 21 | |||
OSIČKOVÁ Marie | D.Olomouc | V | V | V | 3 | 3 | 4 | 3/6 | 4 | 25 | |||
KRAICZY Nicolle | Fc Karlín | V | V | V | V | V | 2 | 5/6 | 12 | 27 | |||
KŘÍŽOVÁ Kristýna | K.Vary | 3 | V | V | V | 3 | 1 | 3/6 | 1 | 22 | |||
JÍLKOVÁ Nikola | Plzeň | V | V | 3 | V | V | V | 5/6 | 11 | 28 |
Skupina č. 2 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BENEŠOVÁ Eva | K.Vary | 1 | V | V | V | 3 | V | 4/6 | 11 | 24 | |||
KADER AGHOVÁ Magdalena | Fc Karlín | V3 | V | V | V3 | 3 | V | 5/6 | 11 | 24 | |||
ERBANOVÁ Tereza | Ústí Nad Labem | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | V | 1/6 | -12 | 14 | |||
MORAVCOVÁ Nikola | K.Vary | 2 | 3 | V | V | V | V | 4/6 | 5 | 25 | |||
SZABO Nikola | Usk Praha | 1 | 1 | V | 3 | 2 | V | 2/6 | -4 | 17 | |||
GLOZLOVÁ Kateřina | Sc Praha | V | V | V | 3 | V | V | 5/6 | 8 | 28 | |||
CIPROVÁ Barbora | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0/6 | -19 | 11 |
Skupina č. 3 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SUCHÁ Pavlína | Fc Karlín | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 19 | 30 | |||
BRZOBOHATÁ Eliška | Liberec | 1 | V | V | 1 | 4 | 1 | 2/6 | -9 | 17 | |||
JASANSKÁ Tereza | Ústí Nad Labem | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0/6 | -17 | 13 | |||
MALINOVÁ Světlana | Uh.Hradiště | 0 | 2 | V | 3 | 1 | V | 2/6 | -8 | 16 | |||
HOFMANOVÁ Michaela | Usk Praha | 4 | V | V | V | V | 2 | 4/6 | 7 | 26 | |||
ONDRÁČKOVÁ Natálie | K.Vary | 4 | V | V | V | 2 | 4 | 3/6 | 4 | 25 | |||
AMLEROVÁ Zuzana | Teplice | 0 | V | V | 2 | V | V | 4/6 | 4 | 22 |
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŘÍŽOVÁ | Kristýna | K.VARY | 0.833 | 13 | 28 | postupující | |
1 | BENEŠOVÁ | Eva | K.VARY | 0.833 | 13 | 28 | postupující | |
3 | SUCHÁ | Pavlína | FC KARLÍN | 0.833 | 12 | 29 | postupující | |
4 | HOFMANOVÁ | Michaela | USK PRAHA | 0.833 | 12 | 28 | postupující | |
4 | ONDRÁČKOVÁ | Natálie | K.VARY | 0.833 | 12 | 28 | postupující | |
6 | MORAVCOVÁ | Nikola | K.VARY | 0.833 | 12 | 27 | postupující | |
7 | POZNEROVÁ | Růžena | UH.HRADIŠTĚ | 0.667 | 10 | 27 | postupující | |
8 | JÍLKOVÁ | Nikola | PLZEŇ | 0.667 | 10 | 26 | postupující | |
9 | KADER AGHOVÁ | Magdalena | FC KARLÍN | 0.667 | 7 | 28 | postupující | |
10 | SZABO | Nikola | USK PRAHA | 0.500 | 3 | 26 | postupující | |
11 | KRAICZY | Nicolle | FC KARLÍN | 0.500 | 1 | 22 | postupující | |
12 | DANIELOVÁ | Kristýna | USK PRAHA | 0.500 | 0 | 26 | postupující | |
13 | BRZOBOHATÁ | Eliška | LIBEREC | 0.333 | -8 | 18 | postupující | |
14 | ERBANOVÁ | Tereza | ÚSTÍ NAD LABEM | 0.333 | -8 | 17 | postupující | |
15 | MALINOVÁ | Světlana | UH.HRADIŠTĚ | 0.333 | -9 | 16 | postupující | |
16 | AMLEROVÁ | Zuzana | TEPLICE | 0.333 | -10 | 18 | postupující | |
17 | GLOZLOVÁ | Kateřina | SC PRAHA | 0.333 | -10 | 17 | postupující | |
18 | OSIČKOVÁ | Marie | D.OLOMOUC | 0.167 | -10 | 16 | postupující | |
19 | HOLCOVÁ | Maria | HF PRAHA | 0.167 | -17 | 12 | postupující | |
20 | CIPROVÁ | Barbora | PLZEŇ | 0.000 | -16 | 14 | postupující | |
21 | JASANSKÁ | Tereza | ÚSTÍ NAD LABEM | 0.000 | -17 | 13 | postupující |
Skupina č. 1 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BENEŠOVÁ Eva | K.Vary | V | V | V | V | V | 3 | 5/6 | 13 | 28 | |||
JASANSKÁ Tereza | Ústí Nad Labem | 1 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0/6 | -17 | 13 | |||
MALINOVÁ Světlana | Uh.Hradiště | 1 | V | 1 | 3 | V | 1 | 2/6 | -9 | 16 | |||
KŘÍŽOVÁ Kristýna | K.Vary | 3 | V | V | V | V | V | 5/6 | 13 | 28 | |||
SZABO Nikola | Usk Praha | 4 | V | V | 3 | V | 4 | 3/6 | 3 | 26 | |||
AMLEROVÁ Zuzana | Teplice | 1 | V | 2 | 1 | 4 | V | 2/6 | -10 | 18 | |||
KADER AGHOVÁ Magdalena | Fc Karlín | V | V | V | 4 | V | 4 | 4/6 | 7 | 28 |
Skupina č. 2 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOLCOVÁ Maria | Hf Praha | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | V | 1/6 | -17 | 12 | |||
HOFMANOVÁ Michaela | Usk Praha | V | V4 | V | V | 4 | V | 5/6 | 12 | 28 | |||
JÍLKOVÁ Nikola | Plzeň | V | 3 | V4 | 4 | V | V | 4/6 | 10 | 26 | |||
ERBANOVÁ Tereza | Ústí Nad Labem | V | 2 | 2 | 1 | 2 | V | 2/6 | -8 | 17 | |||
MORAVCOVÁ Nikola | K.Vary | V | 2 | V | V | V | V | 5/6 | 12 | 27 | |||
KRAICZY Nicolle | Fc Karlín | V | V | 2 | V | 4 | 1 | 3/6 | 1 | 22 | |||
OSIČKOVÁ Marie | D.Olomouc | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | V | 1/6 | -10 | 16 |
Skupina č. 3 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SUCHÁ Pavlína | Fc Karlín | V | 4 | V | V | V | V | 5/6 | 12 | 29 | |||
POZNEROVÁ Růžena | Uh.Hradiště | 3 | V | V | V | V | 4 | 4/6 | 10 | 27 | |||
ONDRÁČKOVÁ Natálie | K.Vary | V | 3 | V | V | V | V | 5/6 | 12 | 28 | |||
CIPROVÁ Barbora | Plzeň | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0/6 | -16 | 14 | |||
GLOZLOVÁ Kateřina | Sc Praha | 1 | 1 | 1 | V | V | 4 | 2/6 | -10 | 17 | |||
BRZOBOHATÁ Eliška | Liberec | 1 | 2 | 2 | V | 3 | V | 2/6 | -8 | 18 | |||
DANIELOVÁ Kristýna | Usk Praha | 3 | V | 4 | V | V | 4 | 3/6 | 0 | 26 |
Příjmení | Jméno | Národ | Kategorie | Skup. | Záp. | Final |
---|---|---|---|---|---|---|
HRUDKA | Bohumil | 1 | 5 | 1 | ||
HRUDKA | Jakub | 0 | 5 | 2 | ||
KAŠPAR | 1 | 0 | 0 | |||
POKORNÁ | 2 | 5 | 3 | |||
RUBEŠ | 2 | 3 | 1 |
21 závodnice
2 kolo skupin
Kolo č. 1
21 závodnice
3 skupiny po 7
posunutí podle : kluby
21 postupující
Kolo č. 2
21 závodnice
3 skupiny po 7
posunutí podle : kluby
16 postupující
_________________________________
Kvalifikace po skupinách kola 1
Pořadí po skupinách kola 2 s
Přímá eliminace : 16 závodnice
tableau principal
4 postupující
tableau des battus du tableau de 16
4 postupující
tableau D
4 postupující
tableau final