zpet do kalendare
Cena Vltavy 2012
Turnaj seriálu M ČR
Kord seniorky
18.2.2012
TJ Dukla Praha - stadion Juliska
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
OLEXOVÁ |
Martina |
|
USK |
2 |
GROLICHOVÁ |
Lucie |
|
DUKLA PRAHA |
3 |
DOUBOVÁ |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
3 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
USK |
5 |
ONDŘÁČKOVÁ |
Natalie |
|
K.VARY |
6 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
7 |
ČAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
8 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
K.VARY |
9 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
|
SC PRAHA |
10 |
ZÁVORKOVÁ |
Olga |
|
DUKLA PRAHA |
11 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
PLZEŇ |
12 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK |
13 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
|
USK |
14 |
POKORNÁ |
Veronika |
|
HF PRAHA |
15 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
|
SP PLZEŇ |
16 |
HANZLÍKOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
17 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
18 |
SZABO |
Nikola |
|
USK |
19 |
SUCHÁ |
Pavlina |
|
FC KARLÍN |
20 |
DANIELOVÁ |
Kristína |
|
USK |
21 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
DUKLA PRAHA |
22 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
|
FS PRAHA |
22 |
BABOROVÁ |
Zlata |
|
TEPLICE |
24 |
JEŽKOVÁ |
Slávka |
|
EKONOM |
25 |
TATARKOVÁ |
Kristína |
|
HF PRAHA |
26 |
KORÁBOVÁ |
Miroslava |
|
DUKLA PRAHA |
27 |
KARLÍČKOVÁ |
Jana |
|
EKONOM |
Čtvrt finale
1 |
ONDŘÁČKOVÁ Natalie |
K.Vary |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michaela |
8 |
PĚCHOVOVÁ Michaela |
Usk |
15/13 |
|
|
|
|
GROLICHOVÁ Lucie |
5 |
ČAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
15/14 |
|
|
|
GROLICHOVÁ Lucie |
|
4 |
GROLICHOVÁ Lucie |
Dukla Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
OLEXOVÁ Martina |
3 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
|
|
15/4 |
|
|
|
DOUBOVÁ Daniela |
|
6 |
MYŠKOVÁ Petra |
K.Vary |
15/6 |
|
|
|
|
|
OLEXOVÁ Martina |
7 |
OLEXOVÁ Martina |
Usk |
|
15/14 |
|
|
|
OLEXOVÁ Martina |
2 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
15/8 |
Tableau de 32
1 |
ONDŘÁČKOVÁ Natalie |
K.Vary |
|
|
|
ONDŘÁČKOVÁ Natalie |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
ONDŘÁČKOVÁ Natalie |
17 |
SZABO Nikola |
Usk |
|
15/14 |
|
|
|
SENJUKOVÁ Tereza |
16 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
15/11 |
|
9 |
PĚCHOVOVÁ Michaela |
Usk |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michaela |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michaela |
25 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
JÍLKOVÁ Klára |
8 |
JÍLKOVÁ Klára |
Sc Praha |
|
|
5 |
ČAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
|
|
ČAPKOVA Barbora |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
ČAPKOVA Barbora |
21 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
HOFMANOVÁ Michaela |
12 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk |
|
|
13 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk |
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
20 |
DANIELOVÁ Kristína |
Usk |
15/9 |
|
|
|
|
GROLICHOVÁ Lucie |
29 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
GROLICHOVÁ Lucie |
4 |
GROLICHOVÁ Lucie |
Dukla Praha |
|
|
3 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
|
|
|
DOUBOVÁ Daniela |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
DOUBOVÁ Daniela |
19 |
HANZLÍKOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
15/8 |
|
|
|
HANZLÍKOVÁ Klára |
14 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Vršovice |
15/9 |
|
11 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
27 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
MYŠKOVÁ Petra |
6 |
MYŠKOVÁ Petra |
K.Vary |
|
|
7 |
OLEXOVÁ Martina |
Usk |
|
|
|
OLEXOVÁ Martina |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
OLEXOVÁ Martina |
23 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
ZÁVORKOVÁ Olga |
10 |
ZÁVORKOVÁ Olga |
Dukla Praha |
|
|
15 |
POKORNÁ Veronika |
Hf Praha |
|
|
|
POKORNÁ Veronika |
18 |
SUCHÁ Pavlina |
Fc Karlín |
15/9 |
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
31 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
2 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ONDŘÁČKOVÁ |
Natalie |
|
K.VARY |
10/10 |
22 |
50 |
postupující |
2 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
10/11 |
26 |
54 |
postupující |
3 |
DOUBOVÁ |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
9/11 |
24 |
52 |
postupující |
4 |
GROLICHOVÁ |
Lucie |
|
DUKLA PRAHA |
9/11 |
23 |
51 |
postupující |
5 |
ČAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
9/11 |
22 |
52 |
postupující |
6 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
K.VARY |
9/11 |
12 |
49 |
postupující |
7 |
OLEXOVÁ |
Martina |
|
USK |
8/11 |
22 |
49 |
postupující |
8 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
|
SC PRAHA |
7/10 |
13 |
45 |
postupující |
9 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
USK |
7/11 |
8 |
49 |
postupující |
10 |
ZÁVORKOVÁ |
Olga |
|
DUKLA PRAHA |
7/11 |
2 |
48 |
postupující |
11 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
PLZEŇ |
6/11 |
1 |
44 |
postupující |
12 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK |
6/11 |
-3 |
40 |
postupující |
13 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
|
USK |
5/10 |
0 |
39 |
postupující |
14 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
5/11 |
-6 |
40 |
postupující |
15 |
POKORNÁ |
Veronika |
|
HF PRAHA |
5/11 |
-8 |
35 |
postupující |
16 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
|
SP PLZEŇ |
4/11 |
0 |
44 |
postupující |
17 |
SZABO |
Nikola |
|
USK |
4/11 |
-5 |
41 |
postupující |
18 |
SUCHÁ |
Pavlina |
|
FC KARLÍN |
4/11 |
-13 |
35 |
postupující |
19 |
HANZLÍKOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
3/11 |
-12 |
36 |
postupující |
20 |
DANIELOVÁ |
Kristína |
|
USK |
2/10 |
-12 |
34 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ONDŘÁČKOVÁ |
Natalie |
|
K.VARY |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
2 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
K.VARY |
1.000 |
5 |
25 |
postupující |
3 |
GROLICHOVÁ |
Lucie |
|
DUKLA PRAHA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
4 |
DOUBOVÁ |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
5 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
0.800 |
7 |
24 |
postupující |
6 |
ČAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
0.600 |
7 |
22 |
postupující |
7 |
OLEXOVÁ |
Martina |
|
USK |
0.600 |
7 |
21 |
postupující |
8 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
|
SC PRAHA |
0.600 |
5 |
22 |
postupující |
9 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
USK |
0.600 |
3 |
22 |
postupující |
10 |
ZÁVORKOVÁ |
Olga |
|
DUKLA PRAHA |
0.600 |
1 |
22 |
postupující |
11 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
PLZEŇ |
0.600 |
1 |
20 |
postupující |
12 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK |
0.600 |
-1 |
20 |
postupující |
13 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
|
SP PLZEŇ |
0.400 |
2 |
22 |
postupující |
14 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
|
USK |
0.400 |
-2 |
19 |
postupující |
15 |
SZABO |
Nikola |
|
USK |
0.400 |
-3 |
19 |
postupující |
16 |
SUCHÁ |
Pavlina |
|
FC KARLÍN |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
16 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
0.400 |
-3 |
18 |
postupující |
18 |
POKORNÁ |
Veronika |
|
HF PRAHA |
0.400 |
-7 |
15 |
postupující |
19 |
HANZLÍKOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
0.200 |
-6 |
17 |
postupující |
20 |
DANIELOVÁ |
Kristína |
|
USK |
0.200 |
-7 |
17 |
postupující |
21 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
DUKLA PRAHA |
0.200 |
-7 |
15 |
vyřazena |
22 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
|
FS PRAHA |
0.200 |
-9 |
15 |
vyřazena |
22 |
BABOROVÁ |
Zlata |
|
TEPLICE |
0.200 |
-9 |
15 |
vyřazena |
24 |
JEŽKOVÁ |
Slávka |
|
EKONOM |
0.000 |
-10 |
15 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DIANOVÁ Natálie |
Dukla Praha |
|
|
3 |
2 |
1 |
4 |
V |
|
1/5 |
-7 |
15 |
PĚCHOVOVÁ Michaela |
Usk |
|
V |
|
V |
3 |
4 |
V |
|
3/5 |
3 |
22 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
|
V |
4 |
|
4 |
4 |
V |
|
2/5 |
2 |
22 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
|
4/5 |
7 |
24 |
MYŠKOVÁ Petra |
K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
5 |
25 |
JEŽKOVÁ Slávka |
Ekonom |
|
2 |
2 |
3 |
4 |
4 |
|
|
0/5 |
-10 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk |
|
|
V |
V |
2 |
3 |
V |
|
3/5 |
-1 |
20 |
SZABO Nikola |
Usk |
|
4 |
|
V |
1 |
4 |
V |
|
2/5 |
-3 |
19 |
JÍLKOVÁ Klára |
Sc Praha |
|
4 |
3 |
|
V |
V |
V |
|
3/5 |
5 |
22 |
ČAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
V |
V |
3 |
|
4 |
V |
|
3/5 |
7 |
22 |
ZÁVORKOVÁ Olga |
Dukla Praha |
|
V |
V |
3 |
V |
|
4 |
|
3/5 |
1 |
22 |
BABOROVÁ Zlata |
Teplice |
|
3 |
4 |
1 |
2 |
V |
|
|
1/5 |
-9 |
15 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DANIELOVÁ Kristína |
Usk |
|
|
V |
4 |
2 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-7 |
17 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk |
|
4 |
|
V |
3 |
V |
2 |
|
2/5 |
-2 |
19 |
ERNAZAROVÁ Gulzira |
Fs Praha |
|
V |
2 |
|
2 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
ONDŘÁČKOVÁ Natalie |
K.Vary |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Vršovice |
|
V |
4 |
V |
3 |
|
1 |
|
2/5 |
-3 |
18 |
GROLICHOVÁ Lucie |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
|
4/5 |
9 |
23 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JÍLKOVÁ Nikola |
Plzeň |
|
|
1 |
V |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
1 |
20 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
|
V |
|
3 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
23 |
HANZLÍKOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
3 |
V |
|
3 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
17 |
OLEXOVÁ Martina |
Usk |
|
2 |
4 |
V |
|
V |
V |
|
3/5 |
7 |
21 |
SUCHÁ Pavlina |
Fc Karlín |
|
4 |
3 |
V |
1 |
|
V |
|
2/5 |
-3 |
18 |
POKORNÁ Veronika |
Hf Praha |
|
V |
2 |
V |
0 |
3 |
|
|
2/5 |
-7 |
15 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
1.000 |
19 |
30 |
postupující |
2 |
ČAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
1.000 |
15 |
30 |
postupující |
3 |
ONDŘÁČKOVÁ |
Natalie |
|
K.VARY |
1.000 |
10 |
25 |
postupující |
4 |
DOUBOVÁ |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
0.833 |
16 |
29 |
postupující |
5 |
OLEXOVÁ |
Martina |
|
USK |
0.833 |
15 |
28 |
postupující |
6 |
GROLICHOVÁ |
Lucie |
|
DUKLA PRAHA |
0.833 |
14 |
28 |
postupující |
7 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
|
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
8 |
MYŠKOVÁ |
Petra |
|
K.VARY |
0.667 |
7 |
24 |
postupující |
9 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
USK |
0.667 |
5 |
27 |
postupující |
10 |
ZÁVORKOVÁ |
Olga |
|
DUKLA PRAHA |
0.667 |
1 |
26 |
postupující |
11 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
|
USK |
0.600 |
2 |
20 |
postupující |
12 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
|
PLZEŇ |
0.500 |
0 |
24 |
postupující |
13 |
POKORNÁ |
Veronika |
|
HF PRAHA |
0.500 |
-1 |
20 |
postupující |
14 |
HOFMANOVÁ |
Michaela |
|
USK |
0.500 |
-2 |
20 |
postupující |
15 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
|
VRŠOVICE |
0.500 |
-3 |
22 |
postupující |
16 |
JEŽKOVÁ |
Slávka |
|
EKONOM |
0.333 |
0 |
25 |
postupující |
17 |
SZABO |
Nikola |
|
USK |
0.333 |
-2 |
22 |
postupující |
17 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
|
SP PLZEŇ |
0.333 |
-2 |
22 |
postupující |
19 |
HANZLÍKOVÁ |
Klára |
|
RIEGEL PRAHA |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
19 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
|
FS PRAHA |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
21 |
SUCHÁ |
Pavlina |
|
FC KARLÍN |
0.333 |
-10 |
17 |
postupující |
22 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
DUKLA PRAHA |
0.200 |
-5 |
19 |
postupující |
23 |
DANIELOVÁ |
Kristína |
|
USK |
0.200 |
-5 |
17 |
postupující |
24 |
BABOROVÁ |
Zlata |
|
TEPLICE |
0.200 |
-10 |
14 |
postupující |
25 |
TATARKOVÁ |
Kristína |
|
HF PRAHA |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazena |
26 |
KORÁBOVÁ |
Miroslava |
|
DUKLA PRAHA |
0.000 |
-21 |
9 |
vyřazena |
27 |
KARLÍČKOVÁ |
Jana |
|
EKONOM |
0.000 |
-22 |
8 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ČAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
15 |
30 |
HANZLÍKOVÁ Klára |
Riegel Praha |
|
3 |
|
1 |
2 |
3 |
V |
V |
|
2/6 |
-6 |
19 |
OLEXOVÁ Martina |
Usk |
|
4 |
V |
|
V4 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
28 |
MYŠKOVÁ Petra |
K.Vary |
|
3 |
V |
1 |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
24 |
JEŽKOVÁ Slávka |
Ekonom |
|
3 |
V |
4 |
4 |
|
V |
4 |
|
2/6 |
0 |
25 |
KORÁBOVÁ Miroslava |
Dukla Praha |
|
0 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
3 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
SUCHÁ Pavlina |
Fc Karlín |
|
2 |
2 |
2 |
1 |
V |
V |
|
|
2/6 |
-10 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
|
|
3 |
2 |
V |
3 |
4 |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
POKORNÁ Veronika |
Hf Praha |
|
V |
|
V |
V |
2 |
1 |
2 |
|
3/6 |
-1 |
20 |
HOFMANOVÁ Michaela |
Usk |
|
V |
3 |
|
V |
2 |
0 |
V |
|
3/6 |
-2 |
20 |
KARLÍČKOVÁ Jana |
Ekonom |
|
1 |
0 |
1 |
|
1 |
2 |
3 |
|
0/6 |
-22 |
8 |
GROLICHOVÁ Lucie |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
3 |
V |
|
5/6 |
14 |
28 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
ERNAZAROVÁ Gulzira |
Fs Praha |
|
3 |
V |
4 |
V |
1 |
1 |
|
|
2/6 |
-6 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PĚCHOVOVÁ Michaela |
Usk |
|
|
4 |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
27 |
ZÁVORKOVÁ Olga |
Dukla Praha |
|
V |
|
2 |
V |
V |
V |
4 |
|
4/6 |
1 |
26 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
29 |
SZABO Nikola |
Usk |
|
3 |
4 |
2 |
|
3 |
V |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Plzeň |
|
3 |
4 |
V |
V4 |
|
V |
3 |
|
3/6 |
0 |
24 |
TATARKOVÁ Kristína |
Hf Praha |
|
3 |
3 |
1 |
1 |
2 |
|
3 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
Vršovice |
|
3 |
V |
0 |
4 |
V |
V |
|
|
3/6 |
-3 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk |
|
|
V |
2 |
V |
V |
3 |
|
3/5 |
2 |
20 |
DANIELOVÁ Kristína |
Usk |
|
3 |
|
3 |
4 |
V |
2 |
|
1/5 |
-5 |
17 |
JÍLKOVÁ Klára |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
3 |
|
4/5 |
8 |
23 |
BABOROVÁ Zlata |
Teplice |
|
1 |
V |
1 |
|
4 |
3 |
|
1/5 |
-10 |
14 |
DIANOVÁ Natálie |
Dukla Praha |
|
4 |
2 |
4 |
V |
|
4 |
|
1/5 |
-5 |
19 |
ONDŘÁČKOVÁ Natalie |
K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
10 |
25 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BABOROVA |
|
|
|
0 |
2 |
1 |
HRUDKA |
Bohumil |
|
|
2 |
2 |
1 |
HRUDKA |
Jakub |
|
|
2 |
4 |
3 |
KAŠPAR |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
VUJTECH |
|
|
|
2 |
4 |
2 |
Formule soutěže
27 závodnice
2 kolo skupin
Kolo č. 1
27 závodnice
4 skupiny (3 skupiny po 7, 1 skupina po 6)
posunutí podle : kluby
24 postupující
Kolo č. 2
24 závodnice
4 skupiny po 6
posunutí podle : kluby
20 postupující
_________________________________
Kvalifikace po skupinách kola 1
Pořadí po skupinách kola 2 s
Přímá eliminace : 20 závodnice
tableau direct
zpet do kalendare