zpet do kalendare
Dejvická glajcha 1.ročník
veteráni kord AK0+AKI+AKII+AKIII
šermířský oddíl VŠTJ Stavební fakulta Praha (na Dukle)
1. 4. 2012
Dejvická glajcha 1.ročník kord AK0
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
ERNAZAROVÁ Gulzira |
CZE |
|
|
3 |
V |
V |
|
2/3 |
0 |
13 |
MUSIL Ladislav |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
|
3/3 |
7 |
15 |
TEREK Martin |
CZE |
|
4 |
3 |
|
V |
|
1/3 |
-1 |
12 |
BABOROVÁ Zlata |
CZE |
|
4 |
2 |
3 |
|
|
0/3 |
-6 |
9 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
HERIÁNOVÁ Dita |
CZE |
|
|
3 |
4 |
2 |
|
0/3 |
-6 |
9 |
PRYL Dobromil |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
|
3/3 |
5 |
15 |
STEHLÍK Jaroslav |
CZE |
|
V |
3 |
|
1 |
|
1/3 |
-5 |
9 |
HAJNÝ Filip |
CZE |
|
V |
4 |
V |
|
|
2/3 |
6 |
14 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
MUSIL |
Ladislav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1.000 |
7 |
15 |
2 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
1.000 |
5 |
15 |
3 |
HAJNÝ |
Filip |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0.667 |
6 |
14 |
4 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.667 |
0 |
13 |
5 |
TEREK |
Martin |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.333 |
-1 |
12 |
6 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.333 |
-5 |
9 |
7 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.000 |
-6 |
9 |
7 |
HERIÁNOVÁ |
Dita |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0.000 |
-6 |
9 |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
BABOROVÁ Zlata |
CZE |
|
|
0 |
4 |
V |
|
1/3 |
-3 |
9 |
MUSIL Ladislav |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
|
3/3 |
12 |
15 |
ERNAZAROVÁ Gulzira |
CZE |
|
V |
2 |
|
V |
|
2/3 |
0 |
12 |
TEREK Martin |
CZE |
|
2 |
1 |
3 |
|
|
0/3 |
-9 |
6 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
PRYL Dobromil |
CZE |
|
|
4 |
3 |
V |
|
1/3 |
2 |
12 |
STEHLÍK Jaroslav |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
|
3/3 |
7 |
15 |
HAJNÝ Filip |
CZE |
|
V |
2 |
|
V |
|
2/3 |
3 |
12 |
HERIÁNOVÁ Dita |
CZE |
|
0 |
2 |
1 |
|
|
0/3 |
-12 |
3 |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
MUSIL |
Ladislav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1.000 |
12 |
15 |
2 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
1.000 |
7 |
15 |
3 |
HAJNÝ |
Filip |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0.667 |
3 |
12 |
4 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.667 |
0 |
12 |
5 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.333 |
2 |
12 |
6 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.333 |
-3 |
9 |
7 |
TEREK |
Martin |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.000 |
-9 |
6 |
8 |
HERIÁNOVÁ |
Dita |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0.000 |
-12 |
3 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
MUSIL |
Ladislav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
6/6 |
19 |
30 |
2 |
HAJNÝ |
Filip |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
4/6 |
9 |
26 |
3 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
4/6 |
7 |
27 |
4 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
4/6 |
2 |
24 |
5 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
4/6 |
0 |
25 |
6 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
1/6 |
-9 |
18 |
7 |
TEREK |
Martin |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1/6 |
-10 |
18 |
8 |
HERIÁNOVÁ |
Dita |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0/6 |
-18 |
12 |
Čtvrt finále
1 |
MUSIL Ladislav |
CZE |
|
|
|
MUSIL Ladislav |
8 |
HERIÁNOVÁ Dita |
CZE |
10/6 |
|
|
|
|
MUSIL Ladislav |
5 |
ERNAZAROVÁ Gulzira |
CZE |
|
10/6 |
|
|
|
ERNAZAROVÁ Gulzira |
|
4 |
STEHLÍK Jaroslav |
CZE |
10/9 |
|
|
|
|
|
|
MUSIL Ladislav |
3 |
PRYL Dobromil |
CZE |
|
|
10/5 |
|
|
|
PRYL Dobromil |
|
6 |
BABOROVÁ Zlata |
CZE |
10/4 |
|
|
|
|
|
PRYL Dobromil |
7 |
TEREK Martin |
CZE |
|
10/6 |
|
|
|
HAJNÝ Filip |
2 |
HAJNÝ Filip |
CZE |
10/4 |
Třetí místo
1 |
ERNAZAROVÁ Gulzira |
CZE |
|
|
|
HAJNÝ Filip |
2 |
HAJNÝ Filip |
CZE |
10/5 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
MUSIL |
Ladislav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
2 |
PRYL |
Dobromil |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
3 |
HAJNÝ |
Filip |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
4 |
ERNAZAROVÁ |
Gulzira |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
5 |
STEHLÍK |
Jaroslav |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
6 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
7 |
TEREK |
Martin |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
8 |
HERIÁNOVÁ |
Dita |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
Dejvická glajcha 1.ročník kord AKI
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
FÁBER Marcel |
CZE |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
LYSÍKOVÁ Michaela |
CZE |
|
0 |
|
2 |
3 |
2 |
3 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
NEVERDINOV Renat |
RUS |
|
4 |
V |
|
V |
2 |
3 |
|
2/5 |
-1 |
19 |
ČECHÁK Petr |
CZE |
|
1 |
V |
3 |
|
3 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
15 |
HRUDKA Bohumil |
CZE |
|
2 |
V |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
2 |
19 |
SVOBODA Tomáš |
CZE |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
ZAPADLO Richard |
CZE |
|
|
3 |
V |
2 |
V |
|
2/4 |
0 |
15 |
PEREVARYUKHA Andrej |
RUS |
|
V |
|
V |
2 |
4 |
|
2/4 |
0 |
16 |
ŠPATENKA Petr |
CZE |
|
4 |
3 |
|
V |
4 |
|
1/4 |
-3 |
16 |
TROHAŘ Daniel |
CZE |
|
V |
V |
4 |
|
4 |
|
2/4 |
4 |
18 |
JÍLEK Jaroslav |
CZE |
|
1 |
V |
V |
V |
|
|
3/4 |
-1 |
16 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
FÁBER |
Marcel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
1.000 |
15 |
25 |
2 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
7 |
23 |
3 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.750 |
-1 |
16 |
4 |
HRUDKA |
Bohumil |
CZE |
TJ DUKLA PRAHA |
0.600 |
2 |
19 |
5 |
TROHAŘ |
Daniel |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0.500 |
4 |
18 |
6 |
PEREVARYUKHA |
Andrej |
RUS |
SKA ROSTOV |
0.500 |
0 |
16 |
7 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.500 |
0 |
15 |
8 |
NEVERDINOV |
Renat |
RUS |
DINAMO MOSKVA |
0.400 |
-1 |
19 |
9 |
ŠPATENKA |
Petr |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.250 |
-3 |
16 |
10 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.200 |
-8 |
15 |
11 |
LYSÍKOVÁ |
Michaela |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.000 |
-15 |
10 |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
TROHAŘ Daniel |
CZE |
|
|
V |
4 |
2 |
3 |
|
1/4 |
-5 |
14 |
NEVERDINOV Renat |
RUS |
|
4 |
|
4 |
4 |
V |
|
1/4 |
-2 |
17 |
FÁBER Marcel |
CZE |
|
V |
V |
|
V |
V |
|
4/4 |
7 |
20 |
ŠPATENKA Petr |
CZE |
|
V |
V |
1 |
|
V |
|
3/4 |
3 |
16 |
HRUDKA Bohumil |
CZE |
|
V |
4 |
4 |
2 |
|
|
1/4 |
-3 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
LYSÍKOVÁ Michaela |
CZE |
|
|
V |
2 |
3 |
2 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
15 |
JÍLEK Jaroslav |
CZE |
|
3 |
|
2 |
V |
3 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
16 |
PEREVARYUKHA Andrej |
RUS |
|
V |
V |
|
4 |
3 |
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
ČECHÁK Petr |
CZE |
|
V |
2 |
V |
|
3 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
16 |
ZAPADLO Richard |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
|
3 |
|
4/5 |
7 |
23 |
SVOBODA Tomáš |
CZE |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
22 |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
FÁBER |
Marcel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
1.000 |
7 |
20 |
2 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.800 |
7 |
23 |
3 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
7 |
22 |
4 |
ŠPATENKA |
Petr |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.750 |
3 |
16 |
5 |
PEREVARYUKHA |
Andrej |
RUS |
SKA ROSTOV |
0.600 |
6 |
22 |
6 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
0.400 |
-6 |
16 |
7 |
NEVERDINOV |
Renat |
RUS |
DINAMO MOSKVA |
0.250 |
-2 |
17 |
8 |
HRUDKA |
Bohumil |
CZE |
TJ DUKLA PRAHA |
0.250 |
-3 |
15 |
9 |
TROHAŘ |
Daniel |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
0.250 |
-5 |
14 |
10 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.200 |
-6 |
16 |
11 |
LYSÍKOVÁ |
Michaela |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.200 |
-8 |
15 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
FÁBER |
Marcel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
9/9 |
22 |
45 |
2 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
8/10 |
14 |
45 |
3 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
6/9 |
7 |
38 |
4 |
PEREVARYUKHA |
Andrej |
RUS |
SKA ROSTOV |
5/9 |
6 |
38 |
5 |
ŠPATENKA |
Petr |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
4/8 |
0 |
32 |
6 |
HRUDKA |
Bohumil |
CZE |
TJ DUKLA PRAHA |
4/9 |
-1 |
34 |
7 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
4/9 |
-7 |
32 |
8 |
TROHAŘ |
Daniel |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
3/8 |
-1 |
32 |
9 |
NEVERDINOV |
Renat |
RUS |
DINAMO MOSKVA |
3/9 |
-3 |
36 |
10 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
3/10 |
-14 |
31 |
11 |
LYSÍKOVÁ |
Michaela |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1/10 |
-23 |
25 |
Eliminace 16
1 |
FÁBER Marcel |
CZE |
|
|
|
FÁBER Marcel |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
NEVERDINOV Renat |
9 |
NEVERDINOV Renat |
RUS |
|
10/7 |
|
|
|
NEVERDINOV Renat |
|
8 |
TROHAŘ Daniel |
CZE |
10/8 |
|
|
|
|
|
|
NEVERDINOV Renat |
5 |
ŠPATENKA Petr |
CZE |
|
|
10/9 |
|
|
|
ŠPATENKA Petr |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PEREVARYUKHA Andrej |
|
13 |
|
|
|
10/6 |
|
|
|
|
PEREVARYUKHA Andrej |
|
|
4 |
PEREVARYUKHA Andrej |
RUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEVERDINOV Renat |
3 |
ZAPADLO Richard |
CZE |
|
|
|
10/5 |
|
|
|
ZAPADLO Richard |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAPADLO Richard |
|
11 |
LYSÍKOVÁ Michaela |
CZE |
|
10/9 |
|
|
|
|
HRUDKA Bohumil |
|
|
6 |
HRUDKA Bohumil |
CZE |
10/6 |
|
|
|
|
|
|
|
ZAPADLO Richard |
7 |
JÍLEK Jaroslav |
CZE |
|
|
10/8 |
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
|
10 |
ČECHÁK Petr |
CZE |
10/7 |
|
|
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
15 |
|
|
|
10/6 |
|
|
|
SVOBODA Tomáš |
2 |
SVOBODA Tomáš |
CZE |
|
Třetí místo
1 |
PEREVARYUKHA Andrej |
RUS |
|
|
|
JÍLEK Jaroslav |
2 |
JÍLEK Jaroslav |
CZE |
10/8 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
NEVERDINOV |
Renat |
RUS |
DINAMO MOSKVA |
2 |
ZAPADLO |
Richard |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
3 |
JÍLEK |
Jaroslav |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
4 |
PEREVARYUKHA |
Andrej |
RUS |
SKA ROSTOV |
5 |
FÁBER |
Marcel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC |
6 |
SVOBODA |
Tomáš |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
ŠPATENKA |
Petr |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
8 |
HRUDKA |
Bohumil |
CZE |
TJ DUKLA PRAHA |
9 |
TROHAŘ |
Daniel |
CZE |
SOKOL DEJVICE I. |
10 |
ČECHÁK |
Petr |
CZE |
OREL HRADEC KRÁLOVÉ |
11 |
LYSÍKOVÁ |
Michaela |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
Dejvická glajcha 1.ročník kord AKII
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
LÍSKOVEC Petr |
CZE |
|
|
3 |
V |
1 |
1 |
|
1/4 |
-9 |
10 |
VÁVRA Miroslav |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
2 |
|
3/4 |
3 |
17 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
CZE |
|
4 |
3 |
|
4 |
2 |
|
0/4 |
-7 |
13 |
BALKÓ Štefan |
CZE |
|
V |
3 |
V |
|
1 |
|
2/4 |
-1 |
14 |
JINDRA Jan |
CZE |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
14 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
SVOBODA Ivo |
CZE |
|
|
V |
V |
V |
|
3/3 |
5 |
15 |
BODÓ Jiří |
CZE |
|
2 |
|
2 |
V |
|
1/3 |
-5 |
9 |
JAKEŠ Jiří |
CZE |
|
4 |
V |
|
V |
|
2/3 |
5 |
14 |
VALKOVIČ Martin |
CZE |
|
4 |
4 |
2 |
|
|
0/3 |
-5 |
10 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
MOPE PRAHA |
1.000 |
14 |
20 |
2 |
SVOBODA |
Ivo |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1.000 |
5 |
15 |
3 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.750 |
3 |
17 |
4 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.667 |
5 |
14 |
5 |
BALKÓ |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
0.500 |
-1 |
14 |
6 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.333 |
-5 |
9 |
7 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
0.250 |
-9 |
10 |
8 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-5 |
10 |
9 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.000 |
-7 |
13 |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
CIMLEROVÁ Zuzana |
CZE |
|
|
V |
3 |
2 |
0 |
|
1/4 |
-7 |
10 |
VALKOVIČ Martin |
CZE |
|
2 |
|
1 |
4 |
V |
|
1/4 |
-4 |
12 |
JINDRA Jan |
CZE |
|
V |
V |
|
V |
4 |
|
3/4 |
8 |
19 |
VÁVRA Miroslav |
CZE |
|
V |
V |
2 |
|
V |
|
3/4 |
2 |
17 |
BALKÓ Štefan |
CZE |
|
V |
1 |
V |
4 |
|
|
2/4 |
1 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
SVOBODA Ivo |
CZE |
|
|
V |
V |
V |
|
3/3 |
7 |
15 |
BODÓ Jiří |
CZE |
|
3 |
|
2 |
V |
|
1/3 |
-3 |
10 |
JAKEŠ Jiří |
CZE |
|
1 |
V |
|
3 |
|
1/3 |
-3 |
9 |
LÍSKOVEC Petr |
CZE |
|
4 |
3 |
V |
|
|
1/3 |
-1 |
12 |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
SVOBODA |
Ivo |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
1.000 |
7 |
15 |
2 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
MOPE PRAHA |
0.750 |
8 |
19 |
3 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
0.750 |
2 |
17 |
4 |
BALKÓ |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
0.500 |
1 |
15 |
5 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
0.333 |
-1 |
12 |
6 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.333 |
-3 |
10 |
7 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.333 |
-3 |
9 |
8 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.250 |
-4 |
12 |
9 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
0.250 |
-7 |
10 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
SVOBODA |
Ivo |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
6/6 |
12 |
30 |
2 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
MOPE PRAHA |
7/8 |
22 |
39 |
3 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
6/8 |
5 |
34 |
4 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
3/6 |
2 |
23 |
5 |
BALKÓ |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
4/8 |
0 |
29 |
6 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
2/6 |
-8 |
19 |
7 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
2/7 |
-10 |
22 |
8 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
1/7 |
-9 |
22 |
9 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
1/8 |
-14 |
23 |
Eliminace 16
1 |
SVOBODA Ivo |
CZE |
|
|
|
SVOBODA Ivo |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
VALKOVIČ Martin |
9 |
CIMLEROVÁ Zuzana |
CZE |
|
10/9 |
|
|
|
VALKOVIČ Martin |
|
8 |
VALKOVIČ Martin |
CZE |
10/9 |
|
|
|
|
|
|
JAKEŠ Jiří |
5 |
BALKÓ Štefan |
CZE |
|
|
10/9 |
|
|
|
BALKÓ Štefan |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JAKEŠ Jiří |
|
13 |
|
|
|
10/5 |
|
|
|
|
JAKEŠ Jiří |
|
|
4 |
JAKEŠ Jiří |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JAKEŠ Jiří |
3 |
VÁVRA Miroslav |
CZE |
|
|
|
10/6 |
|
|
|
VÁVRA Miroslav |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VÁVRA Miroslav |
|
11 |
|
|
|
10/8 |
|
|
|
|
BODÓ Jiří |
|
|
6 |
BODÓ Jiří |
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
7 |
LÍSKOVEC Petr |
CZE |
|
|
10/9 |
|
|
|
LÍSKOVEC Petr |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jan |
15 |
|
|
|
10/7 |
|
|
|
JINDRA Jan |
2 |
JINDRA Jan |
CZE |
|
Třetí místo
1 |
VALKOVIČ Martin |
CZE |
|
|
|
VALKOVIČ Martin |
2 |
VÁVRA Miroslav |
CZE |
10/9 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
1 |
JAKEŠ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
2 |
JINDRA |
Jan |
CZE |
MOPE PRAHA |
3 |
VALKOVIČ |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
4 |
VÁVRA |
Miroslav |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
5 |
SVOBODA |
Ivo |
CZE |
VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ PRAHA |
6 |
BALKÓ |
Štefan |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM |
7 |
BODÓ |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
8 |
LÍSKOVEC |
Petr |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
9 |
CIMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SOKOL PRAHA VRŠOVICE |
Dejvická glajcha 1.ročník kord AKIII
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
MALOŇ Zdeněk |
CZE |
|
|
3 |
1 |
|
0/2 |
-6 |
4 |
RYNEŠ František |
CZE |
|
V |
|
3 |
|
1/2 |
0 |
8 |
KUČERA Jan |
CZE |
|
V |
V |
|
|
2/2 |
6 |
10 |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Zd-zo |
ZD |
MALOŇ Zdeněk |
CZE |
|
|
V |
1 |
|
1/2 |
-2 |
6 |
RYNEŠ František |
CZE |
|
3 |
|
V |
|
1/2 |
-1 |
8 |
KUČERA Jan |
CZE |
|
V |
4 |
|
|
1/2 |
3 |
9 |
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Stát |
Klub |
Vítězství/zápasy |
Zd-zo |
Zd |
1 |
KUČERA |
Jan |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
3/4 |
9 |
19 |
2 |
RYNEŠ |
František |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
2/4 |
-1 |
16 |
3 |
MALOŇ |
Zdeněk |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
1/4 |
-8 |
10 |
Document Engarde - 1.4.1.ročník kord
16:14:01