zpet do kalendare
Mistrovství České republiky
v šermu fleretem
kategorie kadeti - jednotlivci
Ostrava 2012
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KLEMM |
Romuald |
CZ |
LIBEREC |
2 |
FRANK |
Filip |
CZ |
USK |
3 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
3 |
ZWINGER |
Robert |
CZ |
OPAVA |
5 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
6 |
NOVAK |
Jachym |
CZ |
LIBEREC |
7 |
KALACEK |
Vojtech |
CZ |
BRNO |
8 |
SRP |
Sasa |
CZ |
BRNO |
9 |
BENES |
Jiri |
CZ |
BRNO |
10 |
KVARDA |
Ondrej |
CZ |
BRNO |
11 |
LINHART |
David |
CZ |
BRNO |
12 |
JELINEK |
Radovan |
CZ |
SK ZLIN |
13 |
LACINA |
Radim |
CZ |
BRNO |
14 |
SYRISTE |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
15 |
RIMEL |
Jindrich |
CZ |
OPAVA |
16 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
17 |
MAXA |
Filip |
CZ |
BOHEMIANS |
18 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
19 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
20 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
21 |
NEKULA |
Tomas |
CZ |
BRNO |
22 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
23 |
FLORYK |
Martin |
CZ |
OPAVA |
24 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
25 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
Čtvrt finale
1 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
|
|
CMIEL Adam |
8 |
SRP Sasa |
Brno |
15/5 |
|
|
|
|
KLEMM Romuald |
5 |
NOVAK Jachym |
Liberec |
|
15/7 |
|
|
|
KLEMM Romuald |
|
4 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
KLEMM Romuald |
3 |
ZWINGER Robert |
Opava |
|
|
15/11 |
|
|
|
ZWINGER Robert |
|
6 |
KALACEK Vojtech |
Brno |
15/10 |
|
|
|
|
|
FRANK Filip |
7 |
FRANK Filip |
Usk |
|
15/8 |
|
|
|
FRANK Filip |
2 |
GOTZ Viktor |
Usk |
15/14 |
Eliminace 32
1 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
|
|
CMIEL Adam |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
17 |
RIMEL Jindrich |
Opava |
|
15/3 |
|
|
|
RIMEL Jindrich |
16 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
6/5 |
|
9 |
BENES Jiri |
Brno |
|
|
|
BENES Jiri |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
SRP Sasa |
25 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
SRP Sasa |
8 |
SRP Sasa |
Brno |
|
|
5 |
NOVAK Jachym |
Liberec |
|
|
|
NOVAK Jachym |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
NOVAK Jachym |
21 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
JELINEK Radovan |
12 |
JELINEK Radovan |
Sk Zlin |
|
|
13 |
LACINA Radim |
Brno |
|
|
|
LACINA Radim |
20 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
15/6 |
|
|
|
|
KLEMM Romuald |
29 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
KLEMM Romuald |
4 |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
|
3 |
ZWINGER Robert |
Opava |
|
|
|
ZWINGER Robert |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
ZWINGER Robert |
19 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
15/6 |
|
|
|
CHALOUPKA Matej |
14 |
MAXA Filip |
Bohemians |
15/9 |
|
11 |
LINHART David |
Brno |
|
|
|
LINHART David |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
KALACEK Vojtech |
27 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
KALACEK Vojtech |
6 |
KALACEK Vojtech |
Brno |
|
|
7 |
FRANK Filip |
Usk |
|
|
|
FRANK Filip |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
FRANK Filip |
23 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
KVARDA Ondrej |
10 |
KVARDA Ondrej |
Brno |
|
|
15 |
SYRISTE Jiri |
Liberec |
|
|
|
SYRISTE Jiri |
18 |
HAK Vaclav |
Liberec |
15/9 |
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
31 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
GOTZ Viktor |
2 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
1,000 |
22 |
25 |
postupující |
2 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
1,000 |
21 |
30 |
postupující |
3 |
ZWINGER |
Robert |
CZ |
OPAVA |
1,000 |
20 |
25 |
postupující |
4 |
KLEMM |
Romuald |
CZ |
LIBEREC |
0,833 |
19 |
28 |
postupující |
5 |
NOVAK |
Jachym |
CZ |
LIBEREC |
0,800 |
11 |
20 |
postupující |
6 |
KALACEK |
Vojtech |
CZ |
BRNO |
0,800 |
8 |
21 |
postupující |
7 |
FRANK |
Filip |
CZ |
USK |
0,800 |
7 |
23 |
postupující |
8 |
SRP |
Sasa |
CZ |
BRNO |
0,667 |
5 |
21 |
postupující |
9 |
BENES |
Jiri |
CZ |
BRNO |
0,600 |
3 |
19 |
postupující |
10 |
KVARDA |
Ondrej |
CZ |
BRNO |
0,600 |
3 |
18 |
postupující |
11 |
LINHART |
David |
CZ |
BRNO |
0,600 |
2 |
19 |
postupující |
12 |
JELINEK |
Radovan |
CZ |
SK ZLIN |
0,500 |
-3 |
19 |
postupující |
13 |
LACINA |
Radim |
CZ |
BRNO |
0,400 |
-3 |
19 |
postupující |
14 |
MAXA |
Filip |
CZ |
BOHEMIANS |
0,400 |
-3 |
18 |
postupující |
15 |
SYRISTE |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
0,400 |
-3 |
14 |
postupující |
16 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
0,400 |
-3 |
13 |
postupující |
17 |
RIMEL |
Jindrich |
CZ |
OPAVA |
0,400 |
-6 |
16 |
postupující |
18 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
0,333 |
-9 |
15 |
postupující |
19 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
0,200 |
-6 |
17 |
postupující |
20 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
0,200 |
-8 |
15 |
postupující |
21 |
NEKULA |
Tomas |
CZ |
BRNO |
0,200 |
-12 |
11 |
vyřazen |
22 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
0,200 |
-13 |
11 |
vyřazen |
23 |
FLORYK |
Martin |
CZ |
OPAVA |
0,167 |
-11 |
16 |
vyřazen |
24 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
0,000 |
-19 |
6 |
vyřazen |
25 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
0,000 |
-22 |
8 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLEMM Romuald |
Liberec |
|
|
V |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
19 |
28 |
JELINEK Radovan |
Sk Zlin |
|
0 |
|
2 |
V |
2 |
V |
V |
|
3/6 |
-3 |
19 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
0 |
2 |
1 |
|
2 |
V |
V |
|
2/6 |
-9 |
15 |
SRP Sasa |
Brno |
|
1 |
V |
0 |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
5 |
21 |
FLORYK Martin |
Opava |
|
3 |
4 |
0 |
3 |
1 |
|
V |
|
1/6 |
-11 |
16 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
0 |
1 |
3 |
1 |
1 |
2 |
|
|
0/6 |
-22 |
8 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KVARDA Ondrej |
Brno |
|
|
V |
V |
2 |
V |
1 |
|
3/5 |
3 |
18 |
NEKULA Tomas |
Brno |
|
2 |
|
3 |
1 |
V |
0 |
|
1/5 |
-12 |
11 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
|
2 |
V |
|
1 |
V |
0 |
|
2/5 |
-3 |
13 |
NOVAK Jachym |
Liberec |
|
V |
V |
V3 |
|
V |
2 |
|
4/5 |
11 |
20 |
SIMON Pavel |
Liberec |
|
1 |
3 |
0 |
0 |
|
2 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
ZWINGER Robert |
Opava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
20 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BENES Jiri |
Brno |
|
|
4 |
V |
V |
V |
0 |
|
3/5 |
3 |
19 |
LACINA Radim |
Brno |
|
V |
|
V |
2 |
4 |
3 |
|
2/5 |
-3 |
19 |
RIMEL Jindrich |
Opava |
|
4 |
3 |
|
V4 |
V |
0 |
|
2/5 |
-6 |
16 |
SYRISTE Jiri |
Liberec |
|
1 |
V |
3 |
|
V |
0 |
|
2/5 |
-3 |
14 |
STRITEZSKY Vit |
Hradec Kr. |
|
1 |
V |
4 |
1 |
|
0 |
|
1/5 |
-13 |
11 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
22 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KALACEK Vojtech |
Brno |
|
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
4/5 |
8 |
21 |
LINHART David |
Brno |
|
0 |
|
V |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
2 |
19 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
1 |
4 |
|
V |
4 |
3 |
|
1/5 |
-6 |
17 |
MAXA Filip |
Bohemians |
|
4 |
1 |
3 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
18 |
FRANK Filip |
Usk |
|
V |
V |
V |
3 |
|
V |
|
4/5 |
7 |
23 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
3 |
2 |
V |
3 |
2 |
|
|
1/5 |
-8 |
15 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ROMANKOV |
|
|
|
1 |
1 |
3 |
SRNA |
|
|
|
1 |
2 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 17.6.2012 19:45:52