zpet do kalendare
Finále MISTROVSTVÍ ČR žactva
Fleret žáci - jednotlivci
Bystřice nad Pernštejnem 16. 6. 2012
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
2 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
3 |
FRANK |
Filip |
CZ |
USK |
3 |
LINHART |
David |
CZ |
BRNO |
5 |
NOVAK |
Jachym |
CZ |
LIBEREC |
6 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
7 |
ZEMAN |
Matyas |
CZ |
BRNO |
8 |
BRYDL |
Zdenek |
CZ |
BRNO |
9 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
10 |
BENES |
Jiri |
CZ |
BRNO |
11 |
CERNY |
Jan |
CZ |
BRNO |
12 |
JELINEK |
Radovan |
CZ |
SK ZLIN |
13 |
FLORYK |
Martin |
CZ |
OPAVA |
14 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
15 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
16 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
17 |
BOHDAL |
Matej |
CZ |
OPAVA |
18 |
TEDENAC |
Filip |
CZ |
BRNO |
19 |
PONIZIL |
Karel |
CZ |
SK ZLIN |
20 |
NAVRATIL |
Patrik |
CZ |
SK ZLIN |
21 |
SYRISTE |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
22 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
23 |
CIZMAR |
Krystof |
CZ |
BRNO |
24 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
25 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
26 |
MALIS |
Vitek |
CZ |
OSTRAVA |
27 |
HABART |
Jonatan |
CZ |
BOHEMIANS |
28 |
TYNKL |
Vitek |
CZ |
BRNO |
29 |
REICHENBACH |
Simon |
CZ |
C.TESIN |
30 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
31 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
32 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
33 |
NOVAK |
Tomas |
CZ |
H.BROD |
34 |
KONIG |
Robert |
CZ |
BYSTRICE |
35 |
UHLIR |
Adam |
CZ |
C.TESIN |
36 |
SILHAN |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
37 |
MICHALICA |
Stepan |
CZ |
BRNO |
Čtvrt finale
1 |
FRANK Filip |
Usk |
|
|
|
FRANK Filip |
8 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
13/11 |
|
|
|
|
CMIEL Adam |
5 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
15/10 |
|
|
|
CMIEL Adam |
|
4 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
3 |
LINHART David |
Brno |
|
|
15/8 |
|
|
|
LINHART David |
|
6 |
BRYDL Zdenek |
Brno |
15/3 |
|
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
7 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
15/7 |
|
|
|
GOTZ Viktor |
2 |
NOVAK Jachym |
Liberec |
15/13 |
Eliminace 32
1 |
FRANK Filip |
Usk |
|
|
|
FRANK Filip |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
FRANK Filip |
17 |
SIMON Pavel |
Liberec |
|
15/6 |
|
|
|
SIMON Pavel |
16 |
PONIZIL Karel |
Sk Zlin |
14/6 |
|
9 |
BOHDAL Matej |
Opava |
|
|
|
CHALOUPKA Matej |
24 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
15/8 |
|
|
|
|
ZEMAN Matyas |
25 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
|
15/5 |
|
|
|
ZEMAN Matyas |
8 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
15/2 |
|
5 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
|
|
LASAK Ondrej |
28 |
TYNKL Vitek |
Brno |
15/2 |
|
|
|
|
LASAK Ondrej |
21 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
15/2 |
|
|
|
CERNY Jan |
12 |
CERNY Jan |
Brno |
12/10 |
|
13 |
JELINEK Radovan |
Sk Zlin |
|
|
|
JELINEK Radovan |
20 |
SYRISTE Jiri |
Liberec |
15/11 |
|
|
|
|
CMIEL Adam |
29 |
REICHENBACH Simon |
C.Tesin |
|
15/4 |
|
|
|
CMIEL Adam |
4 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
15/2 |
|
3 |
LINHART David |
Brno |
|
|
|
LINHART David |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
LINHART David |
19 |
NAVRATIL Patrik |
Sk Zlin |
|
15/8 |
|
|
|
FLORYK Martin |
14 |
FLORYK Martin |
Opava |
15/2 |
|
11 |
BRYDL Zdenek |
Brno |
|
|
|
BRYDL Zdenek |
22 |
CIZMAR Krystof |
Brno |
15/5 |
|
|
|
|
BRYDL Zdenek |
27 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
|
9/6 |
|
|
|
HALADEJ Viktor |
6 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
11/10 |
|
7 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
|
|
GOTZ Viktor |
26 |
MALIS Vitek |
Ostrava |
15/4 |
|
|
|
|
GOTZ Viktor |
23 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
15/11 |
|
|
|
BENES Jiri |
10 |
BENES Jiri |
Brno |
15/10 |
|
15 |
TEDENAC Filip |
Brno |
|
|
|
SOKOL Vratislav |
18 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
15/5 |
|
|
|
|
NOVAK Jachym |
31 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
NOVAK Jachym |
2 |
NOVAK Jachym |
Liberec |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
FRANK |
Filip |
CZ |
USK |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
NOVAK |
Jachym |
CZ |
LIBEREC |
1.000 |
18 |
21 |
postupující |
3 |
LINHART |
David |
CZ |
BRNO |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
3 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
3 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
6 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
7 |
GOTZ |
Viktor |
CZ |
USK |
0.800 |
16 |
24 |
postupující |
8 |
ZEMAN |
Matyas |
CZ |
BRNO |
0.800 |
15 |
22 |
postupující |
9 |
BOHDAL |
Matej |
CZ |
OPAVA |
0.667 |
6 |
23 |
postupující |
10 |
BENES |
Jiri |
CZ |
BRNO |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
11 |
BRYDL |
Zdenek |
CZ |
BRNO |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
12 |
CERNY |
Jan |
CZ |
BRNO |
0.600 |
3 |
18 |
postupující |
13 |
JELINEK |
Radovan |
CZ |
SK ZLIN |
0.600 |
2 |
20 |
postupující |
14 |
FLORYK |
Martin |
CZ |
OPAVA |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
15 |
TEDENAC |
Filip |
CZ |
BRNO |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
16 |
PONIZIL |
Karel |
CZ |
SK ZLIN |
0.600 |
-5 |
13 |
postupující |
17 |
SIMON |
Pavel |
CZ |
LIBEREC |
0.500 |
1 |
21 |
postupující |
18 |
SOKOL |
Vratislav |
CZ |
C.TESIN |
0.500 |
-2 |
20 |
postupující |
19 |
NAVRATIL |
Patrik |
CZ |
SK ZLIN |
0.400 |
0 |
18 |
postupující |
20 |
SYRISTE |
Jiri |
CZ |
LIBEREC |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
21 |
HAK |
Vaclav |
CZ |
LIBEREC |
0.400 |
-2 |
20 |
postupující |
22 |
CIZMAR |
Krystof |
CZ |
BRNO |
0.400 |
-2 |
19 |
postupující |
23 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
0.400 |
-2 |
18 |
postupující |
24 |
CHALOUPKA |
Matej |
CZ |
LIBEREC |
0.400 |
-2 |
17 |
postupující |
25 |
SIBOR |
Radek |
CZ |
BYSTRICE |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
26 |
MALIS |
Vitek |
CZ |
OSTRAVA |
0.400 |
-11 |
11 |
postupující |
27 |
HABART |
Jonatan |
CZ |
BOHEMIANS |
0.333 |
-4 |
20 |
postupující |
28 |
TYNKL |
Vitek |
CZ |
BRNO |
0.333 |
-9 |
16 |
postupující |
29 |
REICHENBACH |
Simon |
CZ |
C.TESIN |
0.200 |
-3 |
17 |
postupující |
30 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
0.200 |
-7 |
15 |
vyřazen |
31 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
0.200 |
-10 |
14 |
vyřazen |
32 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
0.200 |
-11 |
10 |
vyřazen |
33 |
NOVAK |
Tomas |
CZ |
H.BROD |
0.200 |
-14 |
10 |
vyřazen |
34 |
KONIG |
Robert |
CZ |
BYSTRICE |
0.167 |
-15 |
12 |
vyřazen |
35 |
UHLIR |
Adam |
CZ |
C.TESIN |
0.000 |
-13 |
11 |
vyřazen |
36 |
SILHAN |
Frantisek |
CZ |
LIBEREC |
0.000 |
-17 |
8 |
vyřazen |
37 |
MICHALICA |
Stepan |
CZ |
BRNO |
0.000 |
-21 |
4 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SIMON Pavel |
Liberec |
|
|
2 |
V5 |
V5 |
2 |
V5 |
2 |
|
3/6 |
1 |
21 |
FRANK Filip |
Usk |
|
V5 |
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
6/6 |
23 |
30 |
HABART Jonatan |
Bohemians |
|
4 |
1 |
|
V5 |
V5 |
2 |
3 |
|
2/6 |
-4 |
20 |
TYNKL Vitek |
Brno |
|
1 |
1 |
1 |
|
3 |
V5 |
V5 |
|
2/6 |
-9 |
16 |
SOKOL Vratislav |
C.Tesin |
|
V5 |
1 |
3 |
V5 |
|
V5 |
1 |
|
3/6 |
-2 |
20 |
KONIG Robert |
Bystrice |
|
0 |
2 |
V5 |
2 |
2 |
|
1 |
|
1/6 |
-15 |
12 |
BOHDAL Matej |
Opava |
|
V5 |
0 |
V5 |
3 |
V5 |
V5 |
|
|
4/6 |
6 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRYDL Zdenek |
Brno |
|
|
V5 |
2 |
V5 |
3 |
V5 |
|
3/5 |
4 |
20 |
MICHALICA Stepan |
Brno |
|
1 |
|
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
V5 |
V5 |
|
V5 |
V5 |
V5 |
|
5/5 |
16 |
25 |
NAVRATIL Patrik |
Sk Zlin |
|
4 |
V5 |
2 |
|
V5 |
2 |
|
2/5 |
0 |
18 |
SYRISTE Jiri |
Liberec |
|
V4 |
V5 |
3 |
2 |
|
4 |
|
2/5 |
-1 |
18 |
FLORYK Martin |
Opava |
|
2 |
V5 |
2 |
V5 |
V5 |
|
|
3/5 |
2 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TEDENAC Filip |
Brno |
|
|
1 |
V5 |
V5 |
2 |
V5 |
|
3/5 |
1 |
18 |
LINHART David |
Brno |
|
V5 |
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
5/5 |
16 |
25 |
CHALOUPKA Matej |
Liberec |
|
4 |
0 |
|
V5 |
3 |
V5 |
|
2/5 |
-2 |
17 |
NOVAK Tomas |
H.Brod |
|
1 |
3 |
1 |
|
V5 |
0 |
|
1/5 |
-14 |
10 |
JELINEK Radovan |
Sk Zlin |
|
V3 |
3 |
V5 |
4 |
|
V5 |
|
3/5 |
2 |
20 |
REICHENBACH Simon |
C.Tesin |
|
4 |
2 |
3 |
V5 |
3 |
|
|
1/5 |
-3 |
17 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PONIZIL Karel |
Sk Zlin |
|
|
1 |
V4 |
V3 |
0 |
V5 |
|
3/5 |
-5 |
13 |
ZEMAN Matyas |
Brno |
|
V5 |
|
V5 |
V5 |
2 |
V5 |
|
4/5 |
15 |
22 |
UHLIR Adam |
C.Tesin |
|
2 |
2 |
|
4 |
0 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
11 |
STRITEZSKY Vit |
Hradec Kr. |
|
2 |
0 |
V5 |
|
1 |
2 |
|
1/5 |
-11 |
10 |
NOVAK Jachym |
Liberec |
|
V5 |
V3 |
V5 |
V4 |
|
V4 |
|
5/5 |
18 |
21 |
SIBOR Radek |
Bystrice |
|
4 |
1 |
V5 |
V5 |
0 |
|
|
2/5 |
-4 |
15 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
|
V5 |
2 |
4 |
0 |
4 |
|
1/5 |
-7 |
15 |
SILHAN Frantisek |
Liberec |
|
2 |
|
1 |
1 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
GOTZ Viktor |
Usk |
|
V5 |
V5 |
|
V5 |
4 |
V5 |
|
4/5 |
16 |
24 |
CERNY Jan |
Brno |
|
V5 |
V5 |
0 |
|
3 |
V5 |
|
3/5 |
3 |
18 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
V5 |
|
5/5 |
16 |
25 |
MALIS Vitek |
Ostrava |
|
V5 |
V5 |
0 |
0 |
1 |
|
|
2/5 |
-11 |
11 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CIZMAR Krystof |
Brno |
|
|
V5 |
4 |
2 |
V5 |
3 |
|
2/5 |
-2 |
19 |
BENES Jiri |
Brno |
|
4 |
|
V5 |
V5 |
V5 |
2 |
|
3/5 |
4 |
21 |
HAK Vaclav |
Liberec |
|
V5 |
3 |
|
3 |
V5 |
4 |
|
2/5 |
-2 |
20 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
V5 |
2 |
V5 |
|
4 |
2 |
|
2/5 |
-2 |
18 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
2 |
2 |
3 |
V5 |
|
2 |
|
1/5 |
-10 |
14 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
|
5/5 |
12 |
25 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CHREN |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
JAKUBCOVA |
|
|
|
1 |
0 |
2 |
JANACEK |
|
|
|
1 |
3 |
1 |
KARDAS |
|
|
|
1 |
3 |
0 |
KURFURST |
V |
|
|
0 |
4 |
0 |
LATAL |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
RICHTAR |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
ROMANKOV |
|
|
|
1 |
4 |
3 |
SRNA |
|
|
|
1 |
4 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 17.6.2012 19:35:57