zpet do kalendare
Valašský fleret 2012
Zlín 3.3.2012
ml. žáci
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
LASÁK |
Ondřej |
|
OPAVA |
2 |
CHREN |
Simon |
|
BOHEMIANS |
3 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
|
SK ZLÍN |
3 |
ŠIBOR |
Radek |
|
BYSTŘICE |
5 |
BRÝDL |
Zdeněk |
|
BRNO |
6 |
ŠTĚPÁN |
Samuel |
|
BRNO |
7 |
TOTUŠEK |
Marek |
|
BYSTŘICE |
8 |
MIČUNOVIČ |
Roman |
|
MOST |
9 |
KÖNIG |
Robert |
|
BYSTŘICE |
10 |
SOKOL |
Vratislav |
|
ČESKÝ TĚŠÍN |
11 |
CHYTRÝ |
Václav |
|
BRNO |
12 |
PONÍŽIL |
Karel |
|
SK ZLÍN |
13 |
CRHÁK |
Jakub |
|
BRNO |
14 |
BOHDAL |
Matěj |
|
OPAVA |
15 |
SEDLÁČEK |
Martin |
|
STU BLAVA |
16 |
BERMELL |
Marko |
|
SG OLOMOUC |
17 |
GERZIČÁK |
Daniel |
|
BRNO |
18 |
POHLUDKA |
Dominik |
|
ČESKÝ TĚŠÍN |
19 |
MICHALICA |
Štěpán |
|
BRNO |
20 |
MEIXNER |
Jakub |
|
BRNO |
21 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
|
OSTRAVA |
22 |
JANEČEK |
Lukáš |
|
OSTRAVA |
23 |
TADENAC |
Filip |
|
BRNO |
24 |
NEUMAN |
Tomáš |
|
MOST |
25 |
PALAČEK |
Tomáš |
|
OSTRAVA |
26 |
TESAŘÍK |
Daniel |
|
BRNO |
27 |
ZDENĚK |
Jakub |
|
USK |
28 |
KOMEČNÝ |
Kristián |
|
BRNO |
29 |
HASTÍK |
František |
|
SG OLOMOUC |
30 |
NOVÁK |
Vojtěch |
|
MOST |
31 |
VAVŘÍČEK |
František |
|
BYSTŘICE |
32 |
NAVRÁTIL |
Jakub |
|
SS ZLÍN |
33 |
LIŠKA |
Martin |
|
ČESKÝ TĚŠÍN |
34 |
BLAHUŠEK |
Vojtěch |
|
SS ZLÍN |
Čtvrt finale
1 |
LASÁK Ondřej |
Opava |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
8 |
TOTUŠEK Marek |
Bystřice |
10/1 |
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
5 |
MIČUNOVIČ Roman |
Most |
|
10/3 |
|
|
|
ŠIBOR Radek |
|
4 |
ŠIBOR Radek |
Bystřice |
9/7 |
|
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
3 |
ŠTĚPÁN Samuel |
Brno |
|
|
10/2 |
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
|
6 |
ONDRŮŠEK Radek |
Sk Zlín |
10/8 |
|
|
|
|
|
CHREN Simon |
7 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
10/5 |
|
|
|
CHREN Simon |
2 |
BRÝDL Zdeněk |
Brno |
10/8 |
Eliminace 32
1 |
LASÁK Ondřej |
Opava |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
17 |
MEIXNER Jakub |
Brno |
|
10/3 |
|
|
|
CRHÁK Jakub |
16 |
CRHÁK Jakub |
Brno |
10/5 |
|
9 |
SOKOL Vratislav |
Český Těšín |
|
|
|
SOKOL Vratislav |
24 |
NEUMAN Tomáš |
Most |
10/3 |
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
25 |
PALAČEK Tomáš |
Ostrava |
|
10/8 |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
8 |
TOTUŠEK Marek |
Bystřice |
10/1 |
|
5 |
KÖNIG Robert |
Bystřice |
|
|
|
KÖNIG Robert |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
MIČUNOVIČ Roman |
21 |
KOVÁŘ Tomáš |
Ostrava |
|
10/7 |
|
|
|
MIČUNOVIČ Roman |
12 |
MIČUNOVIČ Roman |
Most |
10/5 |
|
13 |
GERZIČÁK Daniel |
Brno |
|
|
|
BERMELL Marko |
20 |
BERMELL Marko |
Sg Olomouc |
10/8 |
|
|
|
|
ŠIBOR Radek |
29 |
|
|
|
10/5 |
|
|
|
ŠIBOR Radek |
4 |
ŠIBOR Radek |
Bystřice |
|
|
3 |
ŠTĚPÁN Samuel |
Brno |
|
|
|
ŠTĚPÁN Samuel |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Samuel |
19 |
SEDLÁČEK Martin |
Stu Blava |
|
7/6 |
|
|
|
SEDLÁČEK Martin |
14 |
POHLUDKA Dominik |
Český Těšín |
10/4 |
|
11 |
PONÍŽIL Karel |
Sk Zlín |
|
|
|
PONÍŽIL Karel |
22 |
JANEČEK Lukáš |
Ostrava |
10/0 |
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
27 |
ZDENĚK Jakub |
Usk |
|
10/5 |
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
6 |
ONDRŮŠEK Radek |
Sk Zlín |
10/5 |
|
7 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
|
|
CHREN Simon |
26 |
TESAŘÍK Daniel |
Brno |
10/3 |
|
|
|
|
CHREN Simon |
23 |
TADENAC Filip |
Brno |
|
10/9 |
|
|
|
CHYTRÝ Václav |
10 |
CHYTRÝ Václav |
Brno |
10/1 |
|
15 |
MICHALICA Štěpán |
Brno |
|
|
|
BOHDAL Matěj |
18 |
BOHDAL Matěj |
Opava |
10/5 |
|
|
|
|
BRÝDL Zdeněk |
31 |
|
|
|
10/2 |
|
|
|
BRÝDL Zdeněk |
2 |
BRÝDL Zdeněk |
Brno |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
LASÁK |
Ondřej |
|
OPAVA |
1.000 |
21 |
24 |
postupující |
2 |
BRÝDL |
Zdeněk |
|
BRNO |
1.000 |
18 |
23 |
postupující |
3 |
ŠTĚPÁN |
Samuel |
|
BRNO |
1.000 |
18 |
21 |
postupující |
4 |
ŠIBOR |
Radek |
|
BYSTŘICE |
1.000 |
17 |
23 |
postupující |
5 |
KÖNIG |
Robert |
|
BYSTŘICE |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
6 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
|
SK ZLÍN |
0.833 |
17 |
22 |
postupující |
7 |
CHREN |
Simon |
|
BOHEMIANS |
0.833 |
11 |
20 |
postupující |
8 |
TOTUŠEK |
Marek |
|
BYSTŘICE |
0.833 |
9 |
21 |
postupující |
9 |
SOKOL |
Vratislav |
|
ČESKÝ TĚŠÍN |
0.800 |
10 |
18 |
postupující |
10 |
CHYTRÝ |
Václav |
|
BRNO |
0.667 |
11 |
19 |
postupující |
11 |
PONÍŽIL |
Karel |
|
SK ZLÍN |
0.667 |
9 |
18 |
postupující |
12 |
MIČUNOVIČ |
Roman |
|
MOST |
0.667 |
9 |
17 |
postupující |
13 |
GERZIČÁK |
Daniel |
|
BRNO |
0.667 |
6 |
18 |
postupující |
14 |
POHLUDKA |
Dominik |
|
ČESKÝ TĚŠÍN |
0.667 |
3 |
18 |
postupující |
15 |
MICHALICA |
Štěpán |
|
BRNO |
0.600 |
3 |
16 |
postupující |
16 |
CRHÁK |
Jakub |
|
BRNO |
0.500 |
2 |
17 |
postupující |
17 |
MEIXNER |
Jakub |
|
BRNO |
0.500 |
2 |
15 |
postupující |
18 |
BOHDAL |
Matěj |
|
OPAVA |
0.500 |
-1 |
14 |
postupující |
19 |
SEDLÁČEK |
Martin |
|
STU BLAVA |
0.500 |
-4 |
16 |
postupující |
20 |
BERMELL |
Marko |
|
SG OLOMOUC |
0.333 |
-6 |
13 |
postupující |
21 |
KOVÁŘ |
Tomáš |
|
OSTRAVA |
0.333 |
-8 |
10 |
postupující |
22 |
JANEČEK |
Lukáš |
|
OSTRAVA |
0.333 |
-11 |
8 |
postupující |
23 |
TADENAC |
Filip |
|
BRNO |
0.200 |
-6 |
10 |
postupující |
24 |
NEUMAN |
Tomáš |
|
MOST |
0.200 |
-9 |
9 |
postupující |
25 |
PALAČEK |
Tomáš |
|
OSTRAVA |
0.200 |
-11 |
7 |
postupující |
26 |
TESAŘÍK |
Daniel |
|
BRNO |
0.167 |
-6 |
14 |
postupující |
27 |
ZDENĚK |
Jakub |
|
USK |
0.167 |
-7 |
13 |
postupující |
28 |
KOMEČNÝ |
Kristián |
|
BRNO |
0.167 |
-12 |
11 |
vyřazen |
29 |
HASTÍK |
František |
|
SG OLOMOUC |
0.167 |
-12 |
8 |
vyřazen |
30 |
NOVÁK |
Vojtěch |
|
MOST |
0.167 |
-14 |
8 |
vyřazen |
31 |
VAVŘÍČEK |
František |
|
BYSTŘICE |
0.167 |
-15 |
8 |
vyřazen |
32 |
NAVRÁTIL |
Jakub |
|
SS ZLÍN |
0.167 |
-17 |
5 |
vyřazen |
33 |
LIŠKA |
Martin |
|
ČESKÝ TĚŠÍN |
0.000 |
-19 |
5 |
vyřazen |
34 |
BLAHUŠEK |
Vojtěch |
|
SS ZLÍN |
0.000 |
-21 |
3 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 rozhodčí Beneš |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CRHÁK Jakub |
Brno |
|
|
3 |
V |
V |
2 |
0 |
V |
|
3/6 |
2 |
17 |
TOTUŠEK Marek |
Bystřice |
|
V |
|
V |
V |
V2 |
3 |
V |
|
5/6 |
9 |
21 |
HASTÍK František |
Sg Olomouc |
|
0 |
1 |
|
3 |
0 |
0 |
V |
|
1/6 |
-12 |
8 |
KOMEČNÝ Kristián |
Brno |
|
2 |
3 |
V |
|
0 |
0 |
2 |
|
1/6 |
-12 |
11 |
MIČUNOVIČ Roman |
Most |
|
V |
1 |
V |
V |
|
0 |
V |
|
4/6 |
9 |
17 |
LASÁK Ondřej |
Opava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
21 |
24 |
NAVRÁTIL Jakub |
Ss Zlín |
|
1 |
0 |
0 |
V |
0 |
0 |
|
|
1/6 |
-17 |
5 |
Skupina č. 2 rozhodčí Vaníček |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MEIXNER Jakub |
Brno |
|
|
V |
2 |
1 |
V |
0 |
V |
|
3/6 |
2 |
15 |
JANEČEK Lukáš |
Ostrava |
|
0 |
|
V3 |
0 |
0 |
1 |
V |
|
2/6 |
-11 |
8 |
BERMELL Marko |
Sg Olomouc |
|
V |
1 |
|
0 |
3 |
1 |
V |
|
2/6 |
-6 |
13 |
ŠTĚPÁN Samuel |
Brno |
|
V2 |
V |
V |
|
V |
V3 |
V |
|
6/6 |
18 |
21 |
BOHDAL Matěj |
Opava |
|
2 |
V |
V |
0 |
|
0 |
V |
|
3/6 |
-1 |
14 |
ONDRŮŠEK Radek |
Sk Zlín |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
5/6 |
17 |
22 |
LIŠKA Martin |
Český Těšín |
|
1 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
|
0/6 |
-19 |
5 |
Skupina č. 3 rozhodčí Váhala |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHYTRÝ Václav |
Brno |
|
|
2 |
V |
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
11 |
19 |
PONÍŽIL Karel |
Sk Zlín |
|
V3 |
|
V |
2 |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
9 |
18 |
KOVÁŘ Tomáš |
Ostrava |
|
0 |
1 |
|
0 |
V |
V |
1 |
|
2/6 |
-8 |
10 |
GERZIČÁK Daniel |
Brno |
|
1 |
V2 |
V |
|
V |
V |
3 |
|
4/6 |
6 |
18 |
NOVÁK Vojtěch |
Most |
|
1 |
0 |
2 |
1 |
|
V |
0 |
|
1/6 |
-14 |
8 |
BLAHUŠEK Vojtěch |
Ss Zlín |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0 |
|
0/6 |
-21 |
3 |
ŠIBOR Radek |
Bystřice |
|
V3 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
17 |
23 |
Skupina č. 4 rozhodčí Richtar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TESAŘÍK Daniel |
Brno |
|
|
1 |
3 |
2 |
1 |
V |
3 |
|
1/6 |
-6 |
14 |
ZDENĚK Jakub |
Usk |
|
V |
|
3 |
0 |
2 |
3 |
1 |
|
1/6 |
-7 |
13 |
SEDLÁČEK Martin |
Stu Blava |
|
V |
V |
|
0 |
2 |
V |
2 |
|
3/6 |
-4 |
16 |
BRÝDL Zdeněk |
Brno |
|
V |
V |
V3 |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
23 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
V |
V3 |
V |
1 |
|
V |
V |
|
5/6 |
11 |
20 |
VAVŘÍČEK František |
Bystřice |
|
0 |
V |
3 |
0 |
0 |
|
1 |
|
1/6 |
-15 |
8 |
POHLUDKA Dominik |
Český Těšín |
|
V |
V |
V |
2 |
0 |
V |
|
|
4/6 |
3 |
18 |
Skupina č. 5 rozhodčí Kardaš |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MICHALICA Štěpán |
Brno |
|
|
V |
V |
1 |
3 |
V |
|
3/5 |
3 |
16 |
TADENAC Filip |
Brno |
|
2 |
|
2 |
1 |
1 |
V |
|
1/5 |
-6 |
10 |
NEUMAN Tomáš |
Most |
|
0 |
V |
|
2 |
1 |
2 |
|
1/5 |
-9 |
9 |
SOKOL Vratislav |
Český Těšín |
|
V |
V |
V |
|
2 |
V |
|
4/5 |
10 |
18 |
KÖNIG Robert |
Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
13 |
20 |
PALAČEK Tomáš |
Ostrava |
|
3 |
0 |
V |
0 |
0 |
|
|
1/5 |
-11 |
7 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BENEŠ |
|
|
|
1 |
4 |
2 |
KARDAŠ |
|
|
|
1 |
1 |
3 |
LÍSKOVEC |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
ROMANKOV |
|
|
|
0 |
0 |
2 |
RICHTAR |
|
|
|
1 |
4 |
0 |
VÁHALA |
|
|
|
1 |
5 |
0 |
VANÍČEK |
|
|
|
1 |
3 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 3.3.2012 22:34:40