zpět do kalendare
Velká cena Lokomotivy Karlovy Vary
kord junioři
TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šerm
14. 10. 2012
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
2 |
ILLE |
Ondrej |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
3 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
3 |
VENCOVSKÝ |
Pavol |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
5 |
VŮJTĚCH |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
6 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
7 |
HOSKOVEC |
Václav |
CZE |
FC KARLÍN |
8 |
KULT |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
9 |
DOLEJŠÍ |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
HUTÁR |
Daniel |
CZE |
LITOMĚŘICE |
11 |
ŠTEIS |
Lukáš |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
12 |
ŠTĚRBA |
Kryštof |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
13 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
14 |
MIROVSKÝ |
Vojtěch |
CZE |
USK PRAHA |
15 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
16 |
BOUČEK |
Dominik |
CZE |
DEJVICE |
17 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
18 |
MLSNA |
Viktor |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
19 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K. VARY |
20 |
BERČO |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
21 |
ŠILHÁN |
Jindřich |
CZE |
LOKO LIBEREC |
22 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
23 |
CIGANIK |
Ondřej |
CZE |
FC KARLÍN |
24 |
ŠTVERÁK |
Martin |
CZE |
PÍSEK |
25 |
MALÍK |
René |
CZE |
LOKO K. VARY |
26 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO K. VARY |
27 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
28 |
WIJAS |
Janusz |
CZE |
FC KARLÍN |
29 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
30 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
31 |
MÜLLER |
Mikoláš |
CZE |
LITOMĚŘICE |
32 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
33 |
TŮMA |
Marek |
CZE |
DEJVICE |
34 |
BEDNÁR |
Kryštof |
CZE |
DEJVICE |
35 |
MAŇÁK |
Jiří |
CZE |
PÍSEK |
36 |
ZULIÁN |
Federico |
CZE |
LOKO LIBEREC |
37 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
Čtvrt finale
1 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
8 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
5 |
NOVOTNÝ Ondřej |
Loko K. Vary |
|
15/13 |
|
|
|
NOVOTNÝ Ondřej |
|
4 |
RUBEŠ Martin |
Loko K. Vary |
8/7 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
3 |
VŮJTĚCH Jakub |
Usk Praha |
|
|
15/12 |
|
|
|
VENCOVSKÝ Pavol |
|
6 |
VENCOVSKÝ Pavol |
Slávia Uk Bratislava |
15/9 |
|
|
|
|
|
ILLE Ondrej |
7 |
HOSKOVEC Václav |
Fc Karlín |
|
15/11 |
|
|
|
ILLE Ondrej |
2 |
ILLE Ondrej |
Slávia Uk Bratislava |
15/11 |
Tableau g
1 |
NOVOTNÝ Ondřej |
Loko K. Vary |
|
|
|
NOVOTNÝ Ondřej |
8 |
ŠTĚRBA Kryštof |
Dukla Olomouc |
15/9 |
|
5 |
HUTÁR Daniel |
Litoměřice |
|
|
|
KULT Pavel |
4 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
15/13 |
|
3 |
HOSKOVEC Václav |
Fc Karlín |
|
|
|
HOSKOVEC Václav |
6 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
15/9 |
|
7 |
VENCOVSKÝ Pavol |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
VENCOVSKÝ Pavol |
2 |
ŠTEIS Lukáš |
Bšk Martinengo |
15/11 |
Tableaux e-f de 16
1 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
|
|
DOLEJŠÍ Marek |
16 |
ŠTVERÁK Martin |
Písek |
15/9 |
|
|
|
|
DOLEJŠÍ Marek |
9 |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
|
kvůli odstoupeni |
|
|
|
BOUČEK Dominik |
8 |
BOUČEK Dominik |
Dejvice |
15/12 |
|
5 |
ŠTĚRBA Kryštof |
Dukla Olomouc |
|
|
|
ŠTĚRBA Kryštof |
12 |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
15/9 |
|
|
|
|
ŠTĚRBA Kryštof |
13 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
15/9 |
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
4 |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
15/7 |
|
3 |
VENCOVSKÝ Pavol |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
VENCOVSKÝ Pavol |
14 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
15/14 |
|
|
|
|
VENCOVSKÝ Pavol |
11 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
15/9 |
|
|
|
JURKA Jakub |
6 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
15/10 |
|
7 |
MIROVSKÝ Vojtěch |
Usk Praha |
|
|
|
MIROVSKÝ Vojtěch |
10 |
MLSNA Viktor |
Slávia Uk Bratislava |
15/13 |
|
|
|
|
HUTÁR Daniel |
15 |
CIGANIK Ondřej |
Fc Karlín |
|
15/6 |
|
|
|
HUTÁR Daniel |
2 |
HUTÁR Daniel |
Litoměřice |
15/8 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
|
|
|
|
|
BARTOŠ František |
16 |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
|
|
9 |
MALÍK René |
Loko K. Vary |
|
|
|
ŠTVERÁK Martin |
8 |
ŠTVERÁK Martin |
Písek |
15/11 |
|
5 |
WIJAS Janusz |
Fc Karlín |
|
|
|
DUDUC Alex |
12 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
15/10 |
|
13 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
4 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
ŠILHÁN Jindřich |
14 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
|
11 |
MLSNA Viktor |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
MLSNA Viktor |
6 |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
15/9 |
|
7 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
|
|
|
CIGANIK Ondřej |
10 |
CIGANIK Ondřej |
Fc Karlín |
15/9 |
|
15 |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
|
BERČO Ladislav |
2 |
|
|
|
Tableau de 32
1 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
17 |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
|
15/13 |
|
|
|
MIROVSKÝ Vojtěch |
|
16 |
MIROVSKÝ Vojtěch |
Usk Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
9 |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
15/10 |
|
|
|
ZLACKÝ Filip |
|
24 |
MALÍK René |
Loko K. Vary |
15/11 |
|
|
|
|
|
ŠTEIS Lukáš |
25 |
ŠTVERÁK Martin |
Písek |
|
15/7 |
|
|
|
ŠTEIS Lukáš |
8 |
ŠTEIS Lukáš |
Bšk Martinengo |
15/4 |
|
5 |
ILLE Ondrej |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
ILLE Ondrej |
28 |
WIJAS Janusz |
Fc Karlín |
15/5 |
|
|
|
|
ILLE Ondrej |
21 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
15/6 |
|
|
|
ŠTĚRBA Kryštof |
|
12 |
ŠTĚRBA Kryštof |
Dukla Olomouc |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
ILLE Ondrej |
13 |
HOSKOVEC Václav |
Fc Karlín |
|
|
15/13 |
|
|
|
HOSKOVEC Václav |
|
20 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/7 |
|
|
|
|
|
HOSKOVEC Václav |
29 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
HUTÁR Daniel |
4 |
HUTÁR Daniel |
Litoměřice |
|
|
3 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
|
|
DOLEJŠÍ Marek |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
KULT Pavel |
19 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
15/13 |
|
|
|
KULT Pavel |
|
14 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
VŮJTĚCH Jakub |
11 |
MLSNA Viktor |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
15/10 |
|
|
|
BOUČEK Dominik |
|
22 |
BOUČEK Dominik |
Dejvice |
15/14 |
|
|
|
|
|
VŮJTĚCH Jakub |
27 |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
|
15/9 |
|
|
|
VŮJTĚCH Jakub |
6 |
VŮJTĚCH Jakub |
Usk Praha |
15/9 |
|
7 |
VENCOVSKÝ Pavol |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
VENCOVSKÝ Pavol |
26 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
15/5 |
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
23 |
CIGANIK Ondřej |
Fc Karlín |
|
15/8 |
|
|
|
RUBEŠ Martin |
|
10 |
RUBEŠ Martin |
Loko K. Vary |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
RUBEŠ Martin |
15 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
15/10 |
|
|
|
JURKA Jakub |
|
18 |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
15/13 |
|
|
|
|
|
NOVOTNÝ Ondřej |
31 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
NOVOTNÝ Ondřej |
2 |
NOVOTNÝ Ondřej |
Loko K. Vary |
|
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HUTÁR |
Daniel |
CZE |
LITOMĚŘICE |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
2 |
DOLEJŠÍ |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
15 |
28 |
postupující |
3 |
ILLE |
Ondrej |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.833 |
13 |
27 |
postupující |
4 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
12 |
26 |
postupující |
4 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.833 |
12 |
26 |
postupující |
6 |
VŮJTĚCH |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
7 |
HOSKOVEC |
Václav |
CZE |
FC KARLÍN |
0.667 |
5 |
25 |
postupující |
8 |
VENCOVSKÝ |
Pavol |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.667 |
5 |
24 |
postupující |
8 |
MLSNA |
Viktor |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.667 |
5 |
24 |
postupující |
8 |
ŠTEIS |
Lukáš |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
0.667 |
5 |
24 |
postupující |
11 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.667 |
2 |
26 |
postupující |
12 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.667 |
-4 |
21 |
postupující |
13 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.500 |
3 |
26 |
postupující |
14 |
ŠILHÁN |
Jindřich |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.500 |
3 |
24 |
postupující |
15 |
ŠTĚRBA |
Kryštof |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0.500 |
0 |
24 |
postupující |
16 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0.333 |
-3 |
22 |
postupující |
17 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.333 |
-3 |
21 |
postupující |
18 |
ŠTVERÁK |
Martin |
CZE |
PÍSEK |
0.333 |
-4 |
23 |
postupující |
19 |
CIGANIK |
Ondřej |
CZE |
FC KARLÍN |
0.333 |
-4 |
21 |
postupující |
20 |
KULT |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-5 |
19 |
postupující |
21 |
BERČO |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
22 |
MIROVSKÝ |
Vojtěch |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-7 |
19 |
postupující |
23 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.333 |
-8 |
19 |
postupující |
24 |
MALÍK |
René |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.333 |
-8 |
17 |
postupující |
25 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.167 |
-9 |
19 |
postupující |
26 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
0.167 |
-11 |
16 |
postupující |
27 |
BOUČEK |
Dominik |
CZE |
DEJVICE |
0.167 |
-12 |
15 |
postupující |
28 |
WIJAS |
Janusz |
CZE |
FC KARLÍN |
0.000 |
-22 |
8 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
|
|
4 |
V |
2 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
26 |
ILLE Ondrej |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
27 |
ŠTĚRBA Kryštof |
Dukla Olomouc |
|
4 |
4 |
|
1 |
V |
V |
V |
|
3/6 |
0 |
24 |
NOVOTNÝ Ondřej |
Loko K. Vary |
|
V |
V3 |
V |
|
V |
3 |
V |
|
5/6 |
12 |
26 |
BOUČEK Dominik |
Dejvice |
|
3 |
1 |
3 |
1 |
|
V |
2 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
CIGANIK Ondřej |
Fc Karlín |
|
3 |
2 |
4 |
V |
2 |
|
V |
|
2/6 |
-4 |
21 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
4 |
0 |
2 |
3 |
V |
2 |
|
|
1/6 |
-11 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
4 |
1 |
3 |
3 |
V |
3 |
|
1/6 |
-9 |
19 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
V |
|
4 |
V |
1 |
3 |
4 |
|
2/6 |
-3 |
22 |
HOSKOVEC Václav |
Fc Karlín |
|
V |
V |
|
4 |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
5 |
25 |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
1 |
V |
|
0 |
V |
V |
|
4/6 |
-4 |
21 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
V |
1 |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
12 |
26 |
ŠTVERÁK Martin |
Písek |
|
3 |
V |
4 |
4 |
2 |
|
V |
|
2/6 |
-4 |
23 |
RUBEŠ Martin |
Loko K. Vary |
|
V |
V |
V |
4 |
3 |
4 |
|
|
3/6 |
3 |
26 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
V |
1 |
1 |
4 |
2 |
V |
|
2/6 |
-6 |
18 |
MALÍK René |
Loko K. Vary |
|
2 |
|
V |
1 |
V |
2 |
2 |
|
2/6 |
-8 |
17 |
VŮJTĚCH Jakub |
Usk Praha |
|
V |
3 |
|
V |
2 |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
25 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
V |
V |
4 |
|
2 |
3 |
V |
|
3/6 |
3 |
24 |
ŠTEIS Lukáš |
Bšk Martinengo |
|
V |
2 |
V |
V |
|
2 |
V |
|
4/6 |
5 |
24 |
MLSNA Viktor |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
2 |
|
4/6 |
5 |
24 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
|
2 |
V |
2 |
4 |
1 |
V |
|
|
2/6 |
-5 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VENCOVSKÝ Pavol |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
3 |
V |
V |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
5 |
24 |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
5/6 |
15 |
28 |
MIROVSKÝ Vojtěch |
Usk Praha |
|
1 |
2 |
|
V |
4 |
V |
2 |
|
2/6 |
-7 |
19 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
4 |
1 |
4 |
|
V |
V |
2 |
|
2/6 |
-3 |
21 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
|
2 |
2 |
V |
3 |
|
V |
2 |
|
2/6 |
-8 |
19 |
WIJAS Janusz |
Fc Karlín |
|
2 |
0 |
2 |
1 |
3 |
|
0 |
|
0/6 |
-22 |
8 |
HUTÁR Daniel |
Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
20 |
30 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
2 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
3 |
VŮJTĚCH |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
14 |
25 |
postupující |
4 |
VENCOVSKÝ |
Pavol |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
1.000 |
13 |
25 |
postupující |
5 |
DOLEJŠÍ |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
6 |
ŠTEIS |
Lukáš |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
0.833 |
16 |
29 |
postupující |
7 |
RUBEŠ |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.800 |
14 |
23 |
postupující |
8 |
ILLE |
Ondrej |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
9 |
ŠTĚRBA |
Kryštof |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0.800 |
10 |
21 |
postupující |
10 |
KULT |
Pavel |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
21 |
postupující |
11 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.667 |
2 |
23 |
postupující |
12 |
MLSNA |
Viktor |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.600 |
7 |
22 |
postupující |
13 |
MIROVSKÝ |
Vojtěch |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
5 |
20 |
postupující |
14 |
HUTÁR |
Daniel |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
15 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0.600 |
3 |
23 |
postupující |
16 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
0.600 |
2 |
20 |
postupující |
17 |
BOUČEK |
Dominik |
CZE |
DEJVICE |
0.600 |
2 |
17 |
postupující |
18 |
BERČO |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.600 |
0 |
19 |
postupující |
19 |
HOSKOVEC |
Václav |
CZE |
FC KARLÍN |
0.400 |
1 |
19 |
postupující |
20 |
WIJAS |
Janusz |
CZE |
FC KARLÍN |
0.400 |
-2 |
17 |
postupující |
21 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.400 |
-3 |
17 |
postupující |
22 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.400 |
-6 |
16 |
postupující |
23 |
MALÍK |
René |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.333 |
-1 |
23 |
postupující |
24 |
CIGANIK |
Ondřej |
CZE |
FC KARLÍN |
0.333 |
-2 |
19 |
postupující |
25 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.200 |
-5 |
17 |
postupující |
25 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.200 |
-5 |
17 |
postupující |
27 |
ŠTVERÁK |
Martin |
CZE |
PÍSEK |
0.200 |
-6 |
15 |
postupující |
28 |
ŠILHÁN |
Jindřich |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.200 |
-8 |
16 |
postupující |
29 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-8 |
14 |
vyřazen |
30 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
0.200 |
-10 |
13 |
vyřazen |
31 |
MÜLLER |
Mikoláš |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0.200 |
-10 |
11 |
vyřazen |
32 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0.200 |
-12 |
11 |
vyřazen |
33 |
TŮMA |
Marek |
CZE |
DEJVICE |
0.200 |
-13 |
10 |
vyřazen |
34 |
BEDNÁR |
Kryštof |
CZE |
DEJVICE |
0.200 |
-15 |
9 |
vyřazen |
35 |
MAŇÁK |
Jiří |
CZE |
PÍSEK |
0.167 |
-10 |
16 |
vyřazen |
36 |
ZULIÁN |
Federico |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.167 |
-22 |
7 |
vyřazen |
37 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
0.000 |
-21 |
4 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BEDNÁR Kryštof |
Dejvice |
|
|
0 |
V |
1 |
0 |
3 |
|
1/5 |
-15 |
9 |
HOSKOVEC Václav |
Fc Karlín |
|
V |
|
3 |
2 |
4 |
V |
|
2/5 |
1 |
19 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
4 |
V |
|
2 |
V4 |
V |
|
3/5 |
2 |
20 |
ŠTĚRBA Kryštof |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
1 |
V |
|
4/5 |
10 |
21 |
RUBEŠ Martin |
Loko K. Vary |
|
V |
V |
3 |
V |
|
V |
|
4/5 |
14 |
23 |
ILLE Šimon |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
3 |
2 |
1 |
0 |
|
|
1/5 |
-12 |
11 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
3 |
1 |
V |
2 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
14 |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
|
V4 |
|
2 |
3 |
V |
V |
|
3/5 |
0 |
19 |
NOVOTNÝ Ondřej |
Loko K. Vary |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
|
3 |
V |
1 |
|
2 |
V |
|
2/5 |
-6 |
16 |
BOUČEK Dominik |
Dejvice |
|
V |
2 |
2 |
V |
|
V3 |
|
3/5 |
2 |
17 |
ŠTVERÁK Martin |
Písek |
|
V |
4 |
1 |
4 |
1 |
|
|
1/5 |
-6 |
15 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
3 |
1 |
V |
V |
3 |
|
2/5 |
-3 |
17 |
MLSNA Viktor |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
|
4 |
V |
V |
3 |
|
3/5 |
7 |
22 |
KULT Pavel |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
1 |
|
4/5 |
8 |
21 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
|
1 |
0 |
0 |
|
2 |
1 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
|
4 |
2 |
3 |
V |
|
3 |
|
1/5 |
-5 |
17 |
VŮJTĚCH Jakub |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
14 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOLEJŠÍ Marek |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
MÜLLER Mikoláš |
Litoměřice |
|
2 |
|
V |
1 |
2 |
1 |
|
1/5 |
-10 |
11 |
TŮMA Marek |
Dejvice |
|
2 |
1 |
|
1 |
V |
1 |
|
1/5 |
-13 |
10 |
MIROVSKÝ Vojtěch |
Usk Praha |
|
2 |
V |
V |
|
V |
3 |
|
3/5 |
5 |
20 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
|
3 |
V |
3 |
3 |
|
3 |
|
1/5 |
-5 |
17 |
ILLE Ondrej |
Slávia Uk Bratislava |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
11 |
24 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
WIJAS Janusz |
Fc Karlín |
|
|
2 |
2 |
V |
3 |
V |
|
2/5 |
-2 |
17 |
VENCOVSKÝ Pavol |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
13 |
25 |
HUTÁR Daniel |
Litoměřice |
|
V |
3 |
|
4 |
V |
V |
|
3/5 |
4 |
22 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
2 |
2 |
V |
|
4 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
16 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
V |
4 |
4 |
V |
|
V |
|
3/5 |
3 |
23 |
FLAISIG Martin |
Loko K. Vary |
|
2 |
1 |
2 |
V |
3 |
|
|
1/5 |
-10 |
13 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MAŇÁK Jiří |
Písek |
|
|
3 |
1 |
3 |
V |
4 |
0 |
|
1/6 |
-10 |
16 |
ŠTEIS Lukáš |
Bšk Martinengo |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
5/6 |
16 |
29 |
CIGANIK Ondřej |
Fc Karlín |
|
V |
2 |
|
1 |
V |
4 |
2 |
|
2/6 |
-2 |
19 |
MALÍK René |
Loko K. Vary |
|
V |
2 |
V |
|
4 |
3 |
4 |
|
2/6 |
-1 |
23 |
ZULIÁN Federico |
Loko Liberec |
|
1 |
0 |
0 |
V |
|
0 |
1 |
|
1/6 |
-22 |
7 |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
|
2 |
|
4/6 |
2 |
23 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
17 |
30 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
DOLEJŠÍ |
Marek |
|
|
1 |
4 |
0 |
JURKA |
Tomáš |
|
|
2 |
12 |
1 |
KARKALÍK |
Matěj |
|
|
3 |
12 |
2 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
|
|
1 |
0 |
0 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
|
2 |
11 |
2 |
RUBEŠ |
Martin |
|
|
1 |
5 |
2 |
zpět do kalendare
Document Engarde - 14.10.2012 22:20:17