zpět do kalendare
Velká cena Lokomotivy Karlovy Vary
kord kadeti
TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šerm
13. 10. 2012
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
2 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
3 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
5 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
6 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
MICHALÍK |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
8 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
9 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
11 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
12 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
13 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
14 |
TOMÁŠ |
Jan |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
15 |
MÜLLER |
Mikoláš |
CZE |
LITOMĚŘICE |
16 |
SÝKORA |
Michael |
CZE |
SC PRAHA |
17 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
18 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
19 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
20 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
21 |
LÖWIT |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
22 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
23 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
24 |
MORŠTADT |
Filip |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
25 |
MĚSÍČEK |
Vojtěch |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
26 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
27 |
ŠILHÁN |
Jindřich |
CZE |
LOKO LIBEREC |
28 |
BERČO |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
29 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
30 |
ŠPATENKA |
Jan |
CZE |
LITOMĚŘICE |
31 |
BORŮVKA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
32 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
33 |
MALÍK |
René |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
34 |
BOHÁČ |
Karel |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
34 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
36 |
PECHAR |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
37 |
ŘEPKA |
Ondřej |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
38 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
39 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
40 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
41 |
BEDNÁR |
Kryštof |
CZE |
DEJVICE |
42 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK PRAHA |
43 |
ZULIÁN |
Federico |
CZE |
LOKO LIBEREC |
Čtvrt finale
1 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
8 |
MICHALÍK Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/12 |
|
|
|
|
BALCAR Josef |
5 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
15/8 |
|
|
|
BALCAR Josef |
|
4 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
3 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
15/10 |
|
|
|
DUDUC Alex |
|
6 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
14/6 |
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
7 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
15/10 |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
2 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
15/10 |
Tableau d de 8
1 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
8 |
MICHALÍK Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/13 |
|
5 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
4 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
15/9 |
|
3 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
6 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/11 |
|
7 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
|
|
DUDUC Alex |
2 |
HABART Jonatán |
Bohemians Praha |
15/8 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
8 |
FLAISIG Martin |
Loko Karlovy Vary |
15/13 |
|
5 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
4 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
13/12 |
|
3 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
|
|
DUDUC Alex |
6 |
SÝKORA Michael |
Sc Praha |
15/8 |
|
7 |
MÜLLER Mikoláš |
Litoměřice |
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
2 |
MICHALÍK Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/10 |
Tableau de 32
1 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
32 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians Praha |
15/6 |
|
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
17 |
MORŠTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
|
15/8 |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
|
16 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
11/10 |
|
|
|
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
9 |
FLAISIG Martin |
Loko Karlovy Vary |
|
|
15/10 |
|
|
|
FLAISIG Martin |
|
24 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
15/13 |
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
25 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
15/6 |
|
|
|
HLAVA Marek |
8 |
BARTOŠ František |
Loko Karlovy Vary |
15/11 |
|
5 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
28 |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
15/3 |
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
21 |
MĚSÍČEK Vojtěch |
Ústí Nad Labem |
|
15/7 |
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
|
12 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
13 |
LÖWIT Jakub |
Usk Praha |
|
|
15/8 |
|
|
|
TOMÁŠ Jan |
|
20 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
15/11 |
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
29 |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
|
15/8 |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
4 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
15/6 |
|
3 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
|
|
DUDUC Alex |
30 |
ŠPATENKA Jan |
Litoměřice |
15/5 |
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
19 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
15/14 |
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
14 |
RAUS Matěj |
Loko Karlovy Vary |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
11 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
15/11 |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
|
22 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
15/14 |
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
27 |
SÝKORA Michael |
Sc Praha |
|
15/6 |
|
|
|
SÝKORA Michael |
6 |
ILLE Šimon |
Slávia Uk Bratislava |
15/10 |
|
7 |
ČERNÝ Jan |
Loko Karlovy Vary |
|
|
|
MÜLLER Mikoláš |
26 |
MÜLLER Mikoláš |
Litoměřice |
15/14 |
|
|
|
|
HABART Jonatán |
23 |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
|
15/12 |
|
|
|
HABART Jonatán |
|
10 |
HABART Jonatán |
Bohemians Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
15 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
15/7 |
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
|
18 |
MICHALÍK Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
15/11 |
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
31 |
BORŮVKA Vít |
Usk Praha |
|
15/14 |
|
|
|
JURKA Tomáš |
2 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
15/5 |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1,000 |
14 |
25 |
postupující |
2 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
1,000 |
14 |
24 |
postupující |
3 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
1,000 |
12 |
25 |
postupující |
4 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0,800 |
17 |
24 |
postupující |
5 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,800 |
9 |
24 |
postupující |
6 |
MORŠTADT |
Filip |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,800 |
8 |
24 |
postupující |
7 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0,800 |
8 |
21 |
postupující |
8 |
MICHALÍK |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,800 |
7 |
23 |
postupující |
9 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0,800 |
7 |
22 |
postupující |
9 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
0,800 |
7 |
22 |
postupující |
11 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,800 |
5 |
22 |
postupující |
11 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,800 |
5 |
22 |
postupující |
13 |
LÖWIT |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,800 |
4 |
20 |
postupující |
14 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,600 |
8 |
23 |
postupující |
15 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
6 |
22 |
postupující |
16 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
0,600 |
4 |
22 |
postupující |
17 |
TOMÁŠ |
Jan |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,600 |
4 |
20 |
postupující |
18 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,600 |
3 |
21 |
postupující |
18 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
0,600 |
3 |
21 |
postupující |
20 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,600 |
2 |
21 |
postupující |
21 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,600 |
1 |
21 |
postupující |
22 |
MÜLLER |
Mikoláš |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,600 |
0 |
19 |
postupující |
23 |
SÝKORA |
Michael |
CZE |
SC PRAHA |
0,400 |
0 |
20 |
postupující |
24 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,400 |
0 |
19 |
postupující |
25 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,400 |
-1 |
18 |
postupující |
26 |
MĚSÍČEK |
Vojtěch |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,400 |
-2 |
19 |
postupující |
27 |
BERČO |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-2 |
17 |
postupující |
28 |
ŠILHÁN |
Jindřich |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-2 |
16 |
postupující |
29 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,400 |
-3 |
17 |
postupující |
30 |
BORŮVKA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-4 |
18 |
postupující |
31 |
ŠPATENKA |
Jan |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,200 |
-6 |
18 |
postupující |
32 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0,200 |
-6 |
16 |
postupující |
33 |
MALÍK |
René |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,200 |
-9 |
15 |
vyřazen |
34 |
BOHÁČ |
Karel |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,200 |
-9 |
13 |
vyřazen |
34 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,200 |
-9 |
13 |
vyřazen |
36 |
PECHAR |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0,200 |
-11 |
13 |
vyřazen |
37 |
ŘEPKA |
Ondřej |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,200 |
-11 |
11 |
vyřazen |
38 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
0,200 |
-13 |
9 |
vyřazen |
39 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,000 |
-11 |
14 |
vyřazen |
40 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
41 |
BEDNÁR |
Kryštof |
CZE |
DEJVICE |
0,000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
42 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK PRAHA |
0,000 |
-18 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
17 |
24 |
ILLE Šimon |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
|
3 |
V |
3 |
V |
|
3/5 |
2 |
21 |
HABART Jonatán |
Bohemians Praha |
|
1 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
21 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
|
0 |
2 |
0 |
|
2 |
V |
|
1/5 |
-13 |
9 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
|
1 |
V |
4 |
V |
|
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
|
0 |
3 |
1 |
2 |
1 |
|
|
0/5 |
-18 |
7 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
4 |
V |
V |
2 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
|
V |
V |
2 |
V |
|
4/5 |
5 |
22 |
MALÍK René |
Loko Karlovy Vary |
|
1 |
1 |
|
V |
4 |
4 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
4 |
3 |
4 |
|
1 |
2 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
14 |
25 |
MĚSÍČEK Vojtěch |
Ústí Nad Labem |
|
3 |
4 |
V |
V |
2 |
|
|
2/5 |
-2 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MICHALÍK Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
V |
V |
V |
V |
3 |
|
4/5 |
7 |
23 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
1 |
|
2 |
2 |
3 |
V |
|
1/5 |
-9 |
13 |
SÝKORA Michael |
Sc Praha |
|
4 |
V |
|
V |
3 |
3 |
|
2/5 |
0 |
20 |
BORŮVKA Vít |
Usk Praha |
|
4 |
V |
3 |
|
4 |
2 |
|
1/5 |
-4 |
18 |
BARTOŠ František |
Loko Karlovy Vary |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4 |
|
3/5 |
1 |
21 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
V |
2 |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
5 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LÖWIT Jakub |
Usk Praha |
|
|
0 |
V |
V |
V |
V |
|
4/5 |
4 |
20 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
|
3 |
V |
V |
4 |
|
3/5 |
6 |
22 |
ČERNÝ Jan |
Loko Karlovy Vary |
|
2 |
V |
|
V |
V |
4 |
|
3/5 |
3 |
21 |
ŠPATENKA Jan |
Litoměřice |
|
4 |
4 |
3 |
|
V |
2 |
|
1/5 |
-6 |
18 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
|
1 |
2 |
2 |
4 |
|
1 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
MORŠTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
8 |
24 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
|
1 |
V |
3 |
2 |
V |
|
2/5 |
-2 |
16 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
2 |
V |
V |
|
4/5 |
7 |
22 |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
|
2 |
3 |
|
V |
V |
2 |
|
2/5 |
-3 |
17 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V |
V |
3 |
|
V |
4 |
|
3/5 |
4 |
22 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians Praha |
|
V |
3 |
2 |
3 |
|
3 |
|
1/5 |
-6 |
16 |
MÜLLER Mikoláš |
Litoměřice |
|
1 |
3 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
0 |
19 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
|
|
V |
2 |
V |
3 |
2 |
|
2/5 |
-2 |
17 |
PECHAR Marek |
Sc Praha |
|
2 |
|
3 |
2 |
1 |
V |
|
1/5 |
-11 |
13 |
RAUS Matěj |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
|
3 |
V |
3 |
|
2 |
V |
|
2/5 |
-1 |
18 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
V4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
14 |
24 |
BOHÁČ Karel |
Ústí Nad Labem |
|
V |
4 |
2 |
2 |
0 |
|
|
1/5 |
-9 |
13 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŘEPKA Ondřej |
Bělá Pod Bezdězem |
|
|
3 |
V |
1 |
1 |
1 |
|
1/5 |
-11 |
11 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
BEDNÁR Kryštof |
Dejvice |
|
2 |
0 |
|
3 |
3 |
1 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
V |
4 |
V |
|
2 |
3 |
|
2/5 |
0 |
19 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
V |
2 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
7 |
22 |
FLAISIG Martin |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
4 |
V |
V |
4 |
|
|
3/5 |
8 |
23 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
1,000 |
12 |
25 |
postupující |
2 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1,000 |
10 |
29 |
postupující |
3 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
1,000 |
9 |
25 |
postupující |
4 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
1,000 |
8 |
23 |
postupující |
5 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
14 |
28 |
postupující |
6 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,800 |
10 |
24 |
postupující |
7 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,800 |
9 |
21 |
postupující |
8 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0,800 |
6 |
20 |
postupující |
9 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
0,800 |
5 |
24 |
postupující |
10 |
BOHÁČ |
Karel |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,667 |
2 |
22 |
postupující |
11 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
5 |
22 |
postupující |
12 |
ZLACKÝ |
Filip |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,600 |
5 |
20 |
postupující |
13 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,600 |
5 |
19 |
postupující |
13 |
MĚSÍČEK |
Vojtěch |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,600 |
5 |
19 |
postupující |
15 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0,600 |
4 |
22 |
postupující |
16 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,600 |
4 |
20 |
postupující |
17 |
ŠILHÁN |
Jindřich |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,600 |
3 |
20 |
postupující |
18 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,600 |
2 |
23 |
postupující |
19 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,600 |
0 |
21 |
postupující |
20 |
LÖWIT |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0,600 |
-1 |
19 |
postupující |
21 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,500 |
-1 |
24 |
postupující |
22 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
0,400 |
3 |
21 |
postupující |
22 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0,400 |
3 |
21 |
postupující |
24 |
TOMÁŠ |
Jan |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,400 |
2 |
20 |
postupující |
25 |
MALÍK |
René |
CZE |
LOKO KARLOVY VARY |
0,400 |
1 |
17 |
postupující |
26 |
MORŠTADT |
Filip |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,400 |
0 |
20 |
postupující |
27 |
BERČO |
Ladislav |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-1 |
19 |
postupující |
28 |
SÝKORA |
Michael |
CZE |
SC PRAHA |
0,400 |
-2 |
19 |
postupující |
29 |
MICHALÍK |
Samuel |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,400 |
-2 |
17 |
postupující |
30 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK PRAHA |
0,400 |
-3 |
17 |
postupující |
31 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
0,400 |
-4 |
18 |
postupující |
32 |
MÜLLER |
Mikoláš |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,400 |
-4 |
17 |
postupující |
33 |
PECHAR |
Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0,400 |
-6 |
14 |
postupující |
34 |
ŠPATENKA |
Jan |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,400 |
-7 |
16 |
postupující |
35 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
SLÁVIA UK BRATISLAVA |
0,333 |
-5 |
21 |
postupující |
36 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,200 |
-5 |
16 |
postupující |
37 |
ŘEPKA |
Ondřej |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,200 |
-7 |
16 |
postupující |
38 |
BEDNÁR |
Kryštof |
CZE |
DEJVICE |
0,200 |
-8 |
16 |
postupující |
39 |
BORŮVKA |
Vít |
CZE |
USK PRAHA |
0,167 |
-13 |
16 |
postupující |
40 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0,000 |
-7 |
23 |
postupující |
41 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
0,000 |
-15 |
10 |
postupující |
42 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,000 |
-16 |
9 |
postupující |
43 |
ZULIÁN |
Federico |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-20 |
5 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RAUS Matěj |
Loko Karlovy Vary |
|
|
3 |
4 |
2 |
V |
V |
V |
|
3/6 |
-1 |
24 |
BALCAR Josef |
Loko Teplice |
|
V4 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
10 |
29 |
BOHÁČ Karel |
Ústí Nad Labem |
|
V |
0 |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
22 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V4 |
4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
28 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians Praha |
|
4 |
4 |
4 |
3 |
|
4 |
4 |
|
0/6 |
-7 |
23 |
STRUNGA Dominik |
Slávia Uk Bratislava |
|
4 |
4 |
2 |
1 |
V |
|
V |
|
2/6 |
-5 |
21 |
BORŮVKA Vít |
Usk Praha |
|
4 |
4 |
0 |
1 |
V |
2 |
|
|
1/6 |
-13 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZLACKÝ Filip |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
2 |
V |
V |
3 |
V |
|
3/5 |
5 |
20 |
PECHAR Marek |
Sc Praha |
|
V |
|
1 |
V |
0 |
3 |
|
2/5 |
-6 |
14 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
|
3 |
V |
|
2 |
2 |
V |
|
2/5 |
-3 |
17 |
MĚSÍČEK Vojtěch |
Ústí Nad Labem |
|
1 |
3 |
V |
|
V |
V |
|
3/5 |
5 |
19 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
V |
0 |
|
V |
|
4/5 |
6 |
20 |
ŘEPKA Ondřej |
Bělá Pod Bezdězem |
|
1 |
V |
4 |
2 |
4 |
|
|
1/5 |
-7 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
|
V |
V |
V |
4 |
V |
|
4/5 |
5 |
24 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
4 |
|
4 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
23 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
3 |
V |
|
V |
2 |
3 |
|
2/5 |
-4 |
18 |
MORŠTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
|
4 |
4 |
3 |
|
V4 |
V |
|
2/5 |
0 |
20 |
BERČO Ladislav |
Loko Liberec |
|
V |
3 |
V |
3 |
|
3 |
|
2/5 |
-1 |
19 |
SÝKORA Michael |
Sc Praha |
|
3 |
4 |
V |
2 |
V |
|
|
2/5 |
-2 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HABART Jonatán |
Bohemians Praha |
|
|
V |
V |
3 |
4 |
V |
|
3/5 |
4 |
22 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
|
4 |
|
V |
4 |
2 |
V |
|
2/5 |
2 |
20 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
|
1 |
2 |
|
2 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
BARTOŠ František |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
9 |
25 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
|
3 |
|
3/5 |
5 |
22 |
MÜLLER Mikoláš |
Litoměřice |
|
3 |
1 |
V |
3 |
V |
|
|
2/5 |
-4 |
17 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZULIÁN Federico |
Loko Liberec |
|
|
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V |
|
3 |
V |
4 |
4 |
|
2/5 |
3 |
21 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
|
4 |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
24 |
MICHALÍK Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
V |
2 |
V |
|
4 |
1 |
|
2/5 |
-2 |
17 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
V |
V |
4 |
V |
|
2 |
|
3/5 |
0 |
21 |
FLAISIG Martin |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
1 |
V |
V |
|
|
4/5 |
9 |
21 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ČERNÝ Jan |
Loko Karlovy Vary |
|
|
V |
V3 |
V |
V |
V |
|
5/5 |
8 |
23 |
ŠILHÁN Jindřich |
Loko Liberec |
|
3 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
3/5 |
3 |
20 |
KOLLÁR Samuel |
Slávia Uk Bratislava |
|
2 |
3 |
|
V |
V |
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
4 |
2 |
4 |
|
V |
1 |
|
1/5 |
-5 |
16 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
|
3 |
2 |
3 |
1 |
|
1 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
3 |
V |
1 |
V |
V |
|
|
3/5 |
5 |
19 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ILLE Šimon |
Slávia Uk Bratislava |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
MALÍK René |
Loko Karlovy Vary |
|
3 |
|
V |
2 |
2 |
V |
|
2/5 |
1 |
17 |
ŠPATENKA Jan |
Litoměřice |
|
2 |
0 |
|
4 |
V |
V |
|
2/5 |
-7 |
16 |
LÖWIT Jakub |
Usk Praha |
|
3 |
V |
V |
|
1 |
V |
|
3/5 |
-1 |
19 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
3 |
V |
4 |
V |
|
4 |
|
2/5 |
3 |
21 |
BEDNÁR Kryštof |
Dejvice |
|
2 |
1 |
4 |
4 |
V |
|
|
1/5 |
-8 |
16 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
JURKA |
Tomáš |
|
|
1 |
0 |
0 |
KARKALÍK |
Matěj |
|
|
4 |
8 |
3 |
KRUPAŘ |
Petr |
|
|
2 |
0 |
0 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
|
|
3 |
8 |
2 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
|
3 |
10 |
1 |
RUBEŠ |
Martin |
|
|
1 |
9 |
1 |
zpět do kalendare
Document Engarde - 14.10.2012 22:30:52