zpět do kalendare
XX. ročník Tuláčkova memoriálu
v šermu fleretem
kategorie junioři
Ostrava 2012
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
2 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
3 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
3 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
5 |
BLINKA |
Jakub |
CZ |
USK |
6 |
HOFEREK |
Daniel |
CZ |
OSTRAVA |
7 |
BAKES |
Matej |
CZ |
OSTRAVA |
8 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
9 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
10 |
BLAHUT |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
Eliminace 16
1 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
|
|
KORINEK David |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
KORINEK David |
9 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
15/5 |
|
|
|
STRITEZSKY Vit |
|
8 |
STRITEZSKY Vit |
Hradec Kr. |
14/13 |
|
|
|
|
|
|
KORINEK David |
5 |
HOFEREK Daniel |
Ostrava |
|
|
15/5 |
|
|
|
HOFEREK Daniel |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HALADEJ Viktor |
|
13 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
|
HALADEJ Viktor |
|
|
4 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KORINEK David |
3 |
BLINKA Jakub |
Usk |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
BLINKA Jakub |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LASAK Ondrej |
|
11 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
LASAK Ondrej |
|
|
6 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
|
|
|
|
|
|
|
LASAK Ondrej |
7 |
BAKES Matej |
Ostrava |
|
|
15/7 |
|
|
|
BAKES Matej |
|
10 |
BLAHUT Jan |
Ostrava |
15/7 |
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
15 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
CMIEL Adam |
2 |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
8/8 |
27 |
40 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
7/8 |
22 |
38 |
postupující |
3 |
BLINKA |
Jakub |
CZ |
USK |
5/8 |
4 |
28 |
postupující |
4 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
4/8 |
-1 |
31 |
postupující |
5 |
HOFEREK |
Daniel |
CZ |
OSTRAVA |
4/8 |
-4 |
29 |
postupující |
6 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
3/8 |
-1 |
31 |
postupující |
7 |
BAKES |
Matej |
CZ |
OSTRAVA |
3/8 |
-4 |
26 |
postupující |
8 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
2/8 |
-7 |
26 |
postupující |
9 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
2/8 |
-13 |
24 |
postupující |
10 |
BLAHUT |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
2/8 |
-23 |
15 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
1.000 |
13 |
20 |
postupující |
2 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
0.750 |
8 |
18 |
postupující |
3 |
BLINKA |
Jakub |
CZ |
USK |
0.500 |
2 |
13 |
postupující |
4 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-1 |
15 |
postupující |
4 |
HOFEREK |
Daniel |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-1 |
15 |
postupující |
6 |
BAKES |
Matej |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-2 |
13 |
postupující |
7 |
BLAHUT |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-7 |
11 |
postupující |
8 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
0.250 |
-2 |
14 |
postupující |
9 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
0.250 |
-3 |
15 |
postupující |
10 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
0.250 |
-7 |
12 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BAKES Matej |
Ostrava |
|
|
V5 |
3 |
0 |
V5 |
|
2/4 |
-2 |
13 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
|
3 |
|
V5 |
2 |
V5 |
|
2/4 |
-1 |
15 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
V5 |
4 |
|
2 |
4 |
|
1/4 |
-3 |
15 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
V5 |
V5 |
V5 |
|
V5 |
|
4/4 |
13 |
20 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
2 |
2 |
V5 |
3 |
|
|
1/4 |
-7 |
12 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
|
V5 |
V5 |
V5 |
3 |
|
3/4 |
8 |
18 |
BLINKA Jakub |
Usk |
|
2 |
|
1 |
V5 |
V5 |
|
2/4 |
2 |
13 |
STRITEZSKY Vit |
Hradec Kr. |
|
2 |
V5 |
|
4 |
3 |
|
1/4 |
-2 |
14 |
BLAHUT Jan |
Ostrava |
|
1 |
0 |
V5 |
|
V5 |
|
2/4 |
-7 |
11 |
HOFEREK Daniel |
Ostrava |
|
V5 |
1 |
V5 |
4 |
|
|
2/4 |
-1 |
15 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KORINEK |
David |
CZ |
HRADEC KR. |
1.000 |
14 |
20 |
postupující |
1 |
CMIEL |
Adam |
CZ |
OSTRAVA |
1.000 |
14 |
20 |
postupující |
3 |
BLINKA |
Jakub |
CZ |
USK |
0.750 |
2 |
15 |
postupující |
4 |
LASAK |
Ondrej |
CZ |
OPAVA |
0.500 |
2 |
16 |
postupující |
5 |
HALADEJ |
Viktor |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
0 |
16 |
postupující |
6 |
HOFEREK |
Daniel |
CZ |
OSTRAVA |
0.500 |
-3 |
14 |
postupující |
7 |
BAKES |
Matej |
CZ |
OSTRAVA |
0.250 |
-2 |
13 |
postupující |
8 |
STRITEZSKY |
Vit |
CZ |
HRADEC KR. |
0.250 |
-5 |
12 |
postupující |
9 |
ONDRUSEK |
Radek |
CZ |
SK ZLIN |
0.250 |
-6 |
12 |
postupující |
10 |
BLAHUT |
Jan |
CZ |
OSTRAVA |
0.000 |
-16 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CMIEL Adam |
Ostrava |
|
|
V5 |
V5 |
V5 |
V5 |
|
4/4 |
14 |
20 |
HOFEREK Daniel |
Ostrava |
|
1 |
|
3 |
V5 |
V5 |
|
2/4 |
-3 |
14 |
ONDRUSEK Radek |
Sk Zlin |
|
3 |
V4 |
|
3 |
2 |
|
1/4 |
-6 |
12 |
HALADEJ Viktor |
Ostrava |
|
2 |
4 |
V5 |
|
V5 |
|
2/4 |
0 |
16 |
STRITEZSKY Vit |
Hradec Kr. |
|
0 |
4 |
V5 |
3 |
|
|
1/4 |
-5 |
12 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BLAHUT Jan |
Ostrava |
|
|
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0/4 |
-16 |
4 |
BAKES Matej |
Ostrava |
|
V5 |
|
1 |
3 |
4 |
|
1/4 |
-2 |
13 |
KORINEK David |
Hradec Kr. |
|
V5 |
V5 |
|
V5 |
V5 |
|
4/4 |
14 |
20 |
BLINKA Jakub |
Usk |
|
V5 |
V5 |
0 |
|
V5 |
|
3/4 |
2 |
15 |
LASAK Ondrej |
Opava |
|
V5 |
V5 |
2 |
4 |
|
|
2/4 |
2 |
16 |
zpět do kalendare
Document Engarde - 25.11.2012 17:48:42