zpět do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc
17.11.2012
Sportovní hala "Dukly" Šibeník
Kord mladší žáci
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KOVAL |
Tomas |
|
LITOMERICE |
2 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
3 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
3 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
5 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
6 |
DZIACKY |
Jiri |
|
UH.HRADIS. |
7 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
8 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA OL. |
9 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
10 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
11 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
12 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
13 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
14 |
PROCHAZKA |
Vojtech |
|
USTI |
15 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
16 |
LENZ |
Jiří |
|
TEPLICE |
17 |
PATOCKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
18 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
19 |
VICHA |
Adam |
|
UH.HRADIS. |
20 |
SCHEYER |
Jiri |
|
DUKLA OL. |
21 |
STEPAN |
Vaclav |
|
BELA |
22 |
GODFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
23 |
PHAM |
Daniel |
|
TEPLICE |
24 |
HAVRDA |
Adam |
|
PISEK |
25 |
HRACEK |
Martin |
|
UH.HRADIS. |
26 |
FRANTA |
Ondrej |
|
UH.HRADIS. |
27 |
EFRATI |
Atur |
|
DEJVICE |
28 |
SALZER |
Jiří |
|
SC PRAHA |
29 |
STEHLIK |
Vojtech |
|
LITOMERICE |
30 |
RÁZUS |
Martin |
|
BSK BRATISLAVA |
31 |
SALZER |
Matěj |
|
SC PRAHA |
32 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
33 |
ADAMKA |
Matej |
|
BSK BRATISLAVA |
34 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
35 |
VORACEK |
Antonin |
|
DEJVICE |
Čtvrt finale
1 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
HORVATH Tomas |
8 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
15/12 |
|
|
|
|
HORVATH Tomas |
5 |
DZIACKY Jiri |
Uh.Hradis. |
|
15/9 |
|
|
|
FILIP Jan |
|
4 |
FILIP Jan |
Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
KOVAL Tomas |
3 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
|
15/12 |
|
|
|
KOVAL Tomas |
|
6 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
15/14 |
|
|
|
|
|
KOVAL Tomas |
7 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
15/10 |
|
|
|
PAVLIK Matias |
2 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
15/5 |
Eliminace 32
1 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
HORVATH Tomas |
32 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
15/8 |
|
|
|
|
HORVATH Tomas |
17 |
PROCHAZKA Vojtech |
Usti |
|
15/14 |
|
|
|
PROCHAZKA Vojtech |
16 |
VICHA Adam |
Uh.Hradis. |
15/9 |
|
9 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
|
|
JURKA Jaroslav |
24 |
HRACEK Martin |
Uh.Hradis. |
15/14 |
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
25 |
LENZ Jiří |
Teplice |
|
15/4 |
|
|
|
LENZ Jiří |
8 |
PATOCKA Pavel |
Sc Praha |
15/14 |
|
5 |
DZIACKY Jiri |
Uh.Hradis. |
|
|
|
DZIACKY Jiri |
28 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
15/6 |
|
|
|
|
DZIACKY Jiri |
21 |
GODFLAM Otto |
Dejvice |
|
15/11 |
|
|
|
IVANCO Mikulas |
12 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
15/12 |
|
13 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
|
SKERIK Jan |
20 |
SKERIK Jan |
Litomerice |
15/13 |
|
|
|
|
FILIP Jan |
29 |
STEHLIK Vojtech |
Litomerice |
|
15/4 |
|
|
|
FILIP Jan |
4 |
FILIP Jan |
Teplice |
15/4 |
|
3 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
|
|
KOVAL Tomas |
30 |
RÁZUS Martin |
Bsk Bratislava |
15/4 |
|
|
|
|
KOVAL Tomas |
19 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
|
15/3 |
|
|
|
LUCOVIC Matej |
14 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
15/10 |
|
11 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
|
|
|
VOLAK Samuel |
22 |
PHAM Daniel |
Teplice |
15/7 |
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
27 |
EFRATI Atur |
Dejvice |
|
15/5 |
|
|
|
OSICKA Adam |
6 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
15/4 |
|
7 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
|
|
PAVLIK Matias |
26 |
FRANTA Ondrej |
Uh.Hradis. |
15/5 |
|
|
|
|
PAVLIK Matias |
23 |
HAVRDA Adam |
Pisek |
|
15/12 |
|
|
|
MARHOLD Roman |
10 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
15/6 |
|
15 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
|
|
JEDLICKA Matej |
18 |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
15/10 |
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
31 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
15/13 |
|
|
|
SNEJDAR Philip |
2 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
15/6 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
1.000 |
16 |
28 |
postupující |
2 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
1.000 |
14 |
30 |
postupující |
3 |
KOVAL |
Tomas |
|
LITOMERICE |
0.833 |
16 |
27 |
postupující |
4 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.833 |
13 |
20 |
postupující |
5 |
DZIACKY |
Jiri |
|
UH.HRADIS. |
0.833 |
12 |
28 |
postupující |
6 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
6 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
8 |
PATOCKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
0.833 |
8 |
24 |
postupující |
9 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
7 |
27 |
postupující |
10 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.667 |
12 |
26 |
postupující |
11 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA OL. |
0.667 |
9 |
26 |
postupující |
12 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
0.667 |
7 |
27 |
postupující |
13 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
0.667 |
3 |
22 |
postupující |
14 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
0.667 |
0 |
22 |
postupující |
15 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
0.500 |
9 |
25 |
postupující |
16 |
VICHA |
Adam |
|
UH.HRADIS. |
0.500 |
2 |
22 |
postupující |
17 |
PROCHAZKA |
Vojtech |
|
USTI |
0.500 |
1 |
27 |
postupující |
18 |
SCHEYER |
Jiri |
|
DUKLA OL. |
0.500 |
1 |
22 |
postupující |
19 |
STEPAN |
Vaclav |
|
BELA |
0.500 |
-3 |
19 |
postupující |
20 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
0.333 |
-1 |
24 |
postupující |
21 |
GODFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
0.333 |
-2 |
23 |
postupující |
22 |
PHAM |
Daniel |
|
TEPLICE |
0.333 |
-3 |
23 |
postupující |
23 |
HAVRDA |
Adam |
|
PISEK |
0.333 |
-5 |
15 |
postupující |
24 |
HRACEK |
Martin |
|
UH.HRADIS. |
0.333 |
-6 |
19 |
postupující |
25 |
LENZ |
Jiří |
|
TEPLICE |
0.333 |
-7 |
18 |
postupující |
26 |
FRANTA |
Ondrej |
|
UH.HRADIS. |
0.333 |
-8 |
19 |
postupující |
27 |
EFRATI |
Atur |
|
DEJVICE |
0.333 |
-8 |
13 |
postupující |
28 |
SALZER |
Jiří |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-10 |
13 |
postupující |
29 |
STEHLIK |
Vojtech |
|
LITOMERICE |
0.333 |
-12 |
14 |
postupující |
30 |
RÁZUS |
Martin |
|
BSK BRATISLAVA |
0.167 |
-9 |
15 |
postupující |
31 |
SALZER |
Matěj |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-10 |
19 |
postupující |
32 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-10 |
17 |
postupující |
33 |
ADAMKA |
Matej |
|
BSK BRATISLAVA |
0.000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
34 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
0.000 |
-17 |
11 |
vyřazen |
35 |
VORACEK |
Antonin |
|
DEJVICE |
0.000 |
-26 |
4 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
EFRATI Atur |
Dejvice |
|
|
V |
1 |
3 |
0 |
1 |
V3 |
|
2/6 |
-8 |
13 |
RÁZUS Martin |
Bsk Bratislava |
|
0 |
|
2 |
4 |
1 |
3 |
V |
|
1/6 |
-9 |
15 |
PATOCKA Pavel |
Sc Praha |
|
V |
V3 |
|
V |
1 |
V |
V |
|
5/6 |
8 |
24 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
V |
V |
3 |
|
V4 |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
V2 |
V2 |
1 |
|
V |
V |
|
5/6 |
13 |
20 |
VICHA Adam |
Uh.Hradis. |
|
V |
V |
4 |
3 |
0 |
|
V |
|
3/6 |
2 |
22 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
|
1 |
4 |
4 |
0 |
1 |
1 |
|
|
0/6 |
-17 |
11 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
|
0 |
2 |
3 |
4 |
V |
3 |
|
1/6 |
-10 |
17 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
|
V |
|
3 |
V |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
9 |
26 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
V3 |
V |
|
V |
V |
3 |
1 |
|
4/6 |
3 |
22 |
GODFLAM Otto |
Dejvice |
|
V |
3 |
4 |
|
V |
2 |
4 |
|
2/6 |
-2 |
23 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
|
V |
V |
0 |
2 |
|
V |
V |
|
4/6 |
0 |
22 |
LENZ Jiří |
Teplice |
|
4 |
1 |
V |
V |
1 |
|
2 |
|
2/6 |
-7 |
18 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
|
V |
3 |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/6 |
7 |
27 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
|
V |
3 |
V |
3 |
V |
4 |
|
3/6 |
9 |
25 |
STEHLIK Vojtech |
Litomerice |
|
0 |
|
2 |
V4 |
V |
2 |
1 |
|
2/6 |
-12 |
14 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
V |
V |
|
V3 |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
28 |
ADAMKA Matej |
Bsk Bratislava |
|
1 |
3 |
1 |
|
2 |
3 |
0 |
|
0/6 |
-15 |
10 |
HRACEK Martin |
Uh.Hradis. |
|
V |
3 |
1 |
V |
|
2 |
3 |
|
2/6 |
-6 |
19 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
|
0 |
V |
1 |
V |
V |
|
3 |
|
3/6 |
-3 |
19 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
V |
V |
4 |
V3 |
V |
V |
|
|
5/6 |
11 |
27 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DZIACKY Jiri |
Uh.Hradis. |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
3 |
|
5/6 |
12 |
28 |
VORACEK Antonin |
Dejvice |
|
0 |
|
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0/6 |
-26 |
4 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
3 |
V |
|
0 |
0 |
V |
0 |
|
2/6 |
-10 |
13 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
3 |
V |
V |
|
V |
V |
3 |
|
4/6 |
12 |
26 |
HAVRDA Adam |
Pisek |
|
2 |
V |
V |
2 |
|
1 |
0 |
|
2/6 |
-5 |
15 |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
|
3 |
V |
2 |
2 |
V |
|
V |
|
3/6 |
1 |
22 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
2 |
|
|
5/6 |
16 |
27 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FRANTA Ondrej |
Uh.Hradis. |
|
|
2 |
V |
2 |
2 |
V |
3 |
|
2/6 |
-8 |
19 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
14 |
30 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
3 |
2 |
|
2 |
V |
4 |
3 |
|
1/6 |
-10 |
19 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
V |
2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
7 |
27 |
SKERIK Jan |
Litomerice |
|
V |
3 |
4 |
4 |
|
3 |
V |
|
2/6 |
-1 |
24 |
PROCHAZKA Vojtech |
Usti |
|
4 |
4 |
V |
4 |
V |
|
V |
|
3/6 |
1 |
27 |
PHAM Daniel |
Teplice |
|
V |
3 |
V |
3 |
3 |
4 |
|
|
2/6 |
-3 |
23 |
zpět do kalendare
Document Engarde - 19.11.2012 18:36:24