zpet do kalendare
ČOS 2013
Fleret juniorři a seniorři
Sokol Bystřice n. P.
23.8.2013
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
KRALIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
2 |
SRNA |
Jan |
CZE |
SOKOL BRNO |
3 |
KURFURST |
Michal |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
3 |
VILEM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
5 |
SIMEUNOVIC |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
6 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
SERM OSTRAVA |
7 |
BLANAR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
8 |
KORINEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
9 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
10 |
GALAN |
Jan |
SVK |
STU BRATISLAVA |
11 |
KARDAS |
Jan |
CZE |
SERM OSTRAVA |
12 |
HALADEJ |
Viktor |
CZE |
SERM OSTRAVA |
13 |
GRULICH |
Jakub |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
14 |
GOTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
15 |
BURIAN |
Jan |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
Tableau de 16
1 |
KRALIK Andrej |
SVK |
|
|
|
KRALIK Andrej |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
KRALIK Andrej |
9 |
KARDAS Jan |
CZE |
|
15/12 |
|
|
|
BLANAR Samuel |
|
8 |
BLANAR Samuel |
SVK |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
KRALIK Andrej |
5 |
CMIEL Adam |
CZE |
|
|
15/11 |
|
|
|
CMIEL Adam |
|
|
12 |
GRULICH Jakub |
CZE |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
KURFURST Michal |
|
13 |
GOTZ Viktor |
CZE |
|
15/8 |
|
|
|
|
KURFURST Michal |
|
|
4 |
KURFURST Michal |
CZE |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KRALIK Andrej |
3 |
FRANK Filip |
CZE |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
KORINEK David |
|
|
14 |
KORINEK David |
CZE |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
|
11 |
SRNA Jan |
CZE |
|
12/8 |
|
|
|
|
SRNA Jan |
|
|
6 |
GALAN Jan |
SVK |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
|
SRNA Jan |
7 |
VILEM Michal |
SVK |
|
|
15/12 |
|
|
|
VILEM Michal |
|
10 |
HALADEJ Viktor |
CZE |
15/3 |
|
|
|
|
|
VILEM Michal |
15 |
BURIAN Jan |
CZE |
|
15/10 |
|
|
|
SIMEUNOVIC Rastislav |
2 |
SIMEUNOVIC Rastislav |
SVK |
15/6 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KRALIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
7/8 |
18 |
23 |
postupující |
2 |
SIMEUNOVIC |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
6/8 |
10 |
22 |
postupující |
3 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
6/8 |
9 |
19 |
postupující |
3 |
KURFURST |
Michal |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
6/8 |
9 |
19 |
postupující |
5 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
SERM OSTRAVA |
5/8 |
5 |
20 |
postupující |
6 |
GALAN |
Jan |
SVK |
STU BRATISLAVA |
5/8 |
4 |
19 |
postupující |
7 |
VILEM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
5/8 |
4 |
17 |
postupující |
8 |
BLANAR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
3/8 |
2 |
15 |
postupující |
9 |
KARDAS |
Jan |
CZE |
SERM OSTRAVA |
3/8 |
0 |
19 |
postupující |
10 |
HALADEJ |
Viktor |
CZE |
SERM OSTRAVA |
3/8 |
-1 |
15 |
postupující |
11 |
SRNA |
Jan |
CZE |
SOKOL BRNO |
3/8 |
-18 |
3 |
postupující |
12 |
GRULICH |
Jakub |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2/8 |
-6 |
12 |
postupující |
13 |
GOTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
2/8 |
-9 |
12 |
postupující |
14 |
KORINEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
2/8 |
-10 |
11 |
postupující |
15 |
BURIAN |
Jan |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
2/8 |
-17 |
5 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KRALIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.875 |
18 |
23 |
postupující |
2 |
SIMEUNOVIC |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
10 |
22 |
postupující |
3 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
0.750 |
9 |
19 |
postupující |
3 |
KURFURST |
Michal |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.750 |
9 |
19 |
postupující |
5 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.625 |
5 |
20 |
postupující |
6 |
GALAN |
Jan |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.625 |
4 |
19 |
postupující |
7 |
VILEM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.625 |
4 |
17 |
postupující |
8 |
BLANAR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.375 |
2 |
15 |
postupující |
9 |
KARDAS |
Jan |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.375 |
0 |
19 |
postupující |
10 |
HALADEJ |
Viktor |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.375 |
-1 |
15 |
postupující |
11 |
SRNA |
Jan |
CZE |
SOKOL BRNO |
0.375 |
-18 |
3 |
postupující |
12 |
GRULICH |
Jakub |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.250 |
-6 |
12 |
postupující |
13 |
GOTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
0.250 |
-9 |
12 |
postupující |
14 |
KORINEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
0.250 |
-10 |
11 |
postupující |
15 |
BURIAN |
Jan |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
0.250 |
-17 |
5 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GALAN Jan |
SVK |
|
|
0 |
V1 |
0 |
V1 |
|
2/4 |
0 |
2 |
VILEM Michal |
SVK |
|
V1 |
|
0 |
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
GOTZ Viktor |
CZE |
|
0 |
V1 |
|
0 |
V1 |
|
2/4 |
0 |
2 |
KRALIK Andrej |
SVK |
|
V1 |
0 |
V1 |
|
V1 |
|
3/4 |
2 |
3 |
KORINEK David |
CZE |
|
0 |
V1 |
0 |
0 |
|
|
1/4 |
-2 |
1 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SIMEUNOVIC Rastislav |
SVK |
|
|
V1 |
0 |
V1 |
V1 |
|
3/4 |
2 |
3 |
GRULICH Jakub |
CZE |
|
0 |
|
0 |
V1 |
0 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
KURFURST Michal |
CZE |
|
V1 |
V1 |
|
V1 |
V1 |
|
4/4 |
4 |
4 |
KARDAS Jan |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
|
0 |
|
0/4 |
-4 |
0 |
BURIAN Jan |
CZE |
|
0 |
V1 |
0 |
V1 |
|
|
2/4 |
0 |
2 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HALADEJ Viktor |
CZE |
|
|
V1 |
0 |
0 |
0 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
CMIEL Adam |
CZE |
|
0 |
|
V1 |
0 |
V1 |
|
2/4 |
0 |
2 |
BLANAR Samuel |
SVK |
|
V1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
SRNA Jan |
CZE |
|
V1 |
V1 |
V1 |
|
0 |
|
3/4 |
2 |
3 |
FRANK Filip |
CZE |
|
V1 |
0 |
V1 |
V1 |
|
|
3/4 |
2 |
3 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KRALIK |
Andrej |
SVK |
STU BRATISLAVA |
1.000 |
16 |
20 |
postupující |
2 |
SIMEUNOVIC |
Rastislav |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
8 |
19 |
postupující |
3 |
FRANK |
Filip |
CZE |
USK PRAHA |
0.750 |
7 |
16 |
postupující |
4 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.750 |
5 |
18 |
postupující |
5 |
KARDAS |
Jan |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.750 |
4 |
19 |
postupující |
6 |
GALAN |
Jan |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
4 |
17 |
postupující |
7 |
VILEM |
Michal |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.750 |
4 |
15 |
postupující |
8 |
KURFURST |
Michal |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.500 |
5 |
15 |
postupující |
9 |
BLANAR |
Samuel |
SVK |
STU BRATISLAVA |
0.500 |
4 |
14 |
postupující |
10 |
HALADEJ |
Viktor |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.500 |
1 |
14 |
postupující |
11 |
GRULICH |
Jakub |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.250 |
-4 |
11 |
postupující |
12 |
KORINEK |
David |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
0.250 |
-8 |
10 |
postupující |
13 |
GOTZ |
Viktor |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-9 |
10 |
postupující |
14 |
BURIAN |
Jan |
CZE |
OREL HRADEC KRALOVE |
0.000 |
-17 |
3 |
postupující |
15 |
SRNA |
Jan |
CZE |
SOKOL BRNO |
0.000 |
-20 |
0 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SRNA Jan |
CZE |
|
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/4 |
-20 |
0 |
HALADEJ Viktor |
CZE |
|
V |
|
V |
3 |
1 |
|
2/4 |
1 |
14 |
GRULICH Jakub |
CZE |
|
V |
3 |
|
0 |
3 |
|
1/4 |
-4 |
11 |
KRALIK Andrej |
SVK |
|
V |
V |
V |
|
V |
|
4/4 |
16 |
20 |
FRANK Filip |
CZE |
|
V |
V |
V |
1 |
|
|
3/4 |
7 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KORINEK David |
CZE |
|
|
2 |
V4 |
2 |
2 |
|
1/4 |
-8 |
10 |
GALAN Jan |
SVK |
|
V |
|
V |
2 |
V |
|
3/4 |
4 |
17 |
GOTZ Viktor |
CZE |
|
3 |
3 |
|
2 |
2 |
|
0/4 |
-9 |
10 |
SIMEUNOVIC Rastislav |
SVK |
|
V |
V |
V |
|
4 |
|
3/4 |
8 |
19 |
CMIEL Adam |
CZE |
|
V |
3 |
V |
V |
|
|
3/4 |
5 |
18 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VILEM Michal |
SVK |
|
|
V |
0 |
V |
V |
|
3/4 |
4 |
15 |
KARDAS Jan |
CZE |
|
4 |
|
V |
V |
V |
|
3/4 |
4 |
19 |
BLANAR Samuel |
SVK |
|
V |
4 |
|
V |
0 |
|
2/4 |
4 |
14 |
BURIAN Jan |
CZE |
|
1 |
2 |
0 |
|
0 |
|
0/4 |
-17 |
3 |
KURFURST Michal |
CZE |
|
1 |
4 |
V |
V |
|
|
2/4 |
5 |
15 |
zpet do kalendare