zpet do kalendare
ČOS 2013
Fleret mini žactvo (mini žáci & minižačky)
Sokol Bystřice n. P.
23.8.2013
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
FOMENKO |
Marek |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
2 |
KVAPIL |
David |
CZE |
SOKOL STERNBERK |
3 |
JANECEK |
Lukas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
3 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZE |
SK ZLIN |
5 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
6 |
HALAŠKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
BENOVIC |
Jonas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
8 |
SEDLAKOVA |
Isabela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
9 |
HASIK |
Jachym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
10 |
PROKESOVA |
Aneta |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
11 |
OZANA |
Vojtech |
CZE |
SERM OSTRAVA |
12 |
HOLEMY |
Vojtech |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
13 |
HASIKOVA |
Elena |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
14 |
PROKESOVA |
Daniela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
15 |
ILLEKOVA |
Michaela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
Tableau de 16
1 |
WIESNER Hugo |
CZE |
|
|
|
WIESNER Hugo |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
FOMENKO Marek |
9 |
HASIK Jachym |
CZE |
|
10/1 |
|
|
|
FOMENKO Marek |
|
8 |
FOMENKO Marek |
CZE |
10/2 |
|
|
|
|
|
|
FOMENKO Marek |
5 |
HALAŠKOVÁ Natalie |
CZE |
|
|
10/2 |
|
|
|
HALAŠKOVÁ Natalie |
|
|
12 |
HOLEMY Vojtech |
CZE |
10/5 |
|
|
|
|
|
|
ONDRUSEK Martin |
|
13 |
HASIKOVA Elena |
CZE |
|
10/6 |
|
|
|
|
ONDRUSEK Martin |
|
|
4 |
ONDRUSEK Martin |
CZE |
10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
FOMENKO Marek |
3 |
JANECEK Lukas |
CZE |
|
|
|
10/7 |
|
|
|
JANECEK Lukas |
|
|
14 |
PROKESOVA Daniela |
CZE |
10/0 |
|
|
|
|
|
|
JANECEK Lukas |
|
11 |
OZANA Vojtech |
CZE |
|
10/4 |
|
|
|
|
BENOVIC Jonas |
|
|
6 |
BENOVIC Jonas |
CZE |
10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
7 |
SEDLAKOVA Isabela |
CZE |
|
|
10/6 |
|
|
|
SEDLAKOVA Isabela |
|
10 |
PROKESOVA Aneta |
CZE |
10/1 |
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
15 |
ILLEKOVA Michaela |
CZE |
|
10/1 |
|
|
|
KVAPIL David |
2 |
KVAPIL David |
CZE |
10/0 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
7/8 |
10 |
21 |
postupující |
2 |
KVAPIL |
David |
CZE |
SOKOL STERNBERK |
6/8 |
18 |
22 |
postupující |
3 |
JANECEK |
Lukas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
6/8 |
9 |
19 |
postupující |
4 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZE |
SK ZLIN |
6/8 |
4 |
15 |
postupující |
5 |
HALAŠKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
5/8 |
5 |
18 |
postupující |
6 |
BENOVIC |
Jonas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
5/8 |
2 |
16 |
postupující |
7 |
SEDLAKOVA |
Isabela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
4/8 |
5 |
18 |
postupující |
8 |
FOMENKO |
Marek |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
4/8 |
2 |
17 |
postupující |
9 |
HASIK |
Jachym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
4/8 |
-3 |
13 |
postupující |
10 |
PROKESOVA |
Aneta |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
3/8 |
7 |
18 |
postupující |
11 |
OZANA |
Vojtech |
CZE |
SERM OSTRAVA |
3/8 |
0 |
14 |
postupující |
12 |
HOLEMY |
Vojtech |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
2/8 |
-9 |
11 |
postupující |
13 |
HASIKOVA |
Elena |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2/8 |
-14 |
8 |
postupující |
14 |
PROKESOVA |
Daniela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
2/8 |
-19 |
3 |
postupující |
15 |
ILLEKOVA |
Michaela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
1/8 |
-17 |
6 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.875 |
10 |
21 |
postupující |
2 |
KVAPIL |
David |
CZE |
SOKOL STERNBERK |
0.750 |
18 |
22 |
postupující |
3 |
JANECEK |
Lukas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.750 |
9 |
19 |
postupující |
4 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZE |
SK ZLIN |
0.750 |
4 |
15 |
postupující |
5 |
HALAŠKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
0.625 |
5 |
18 |
postupující |
6 |
BENOVIC |
Jonas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.625 |
2 |
16 |
postupující |
7 |
SEDLAKOVA |
Isabela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.500 |
5 |
18 |
postupující |
8 |
FOMENKO |
Marek |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.500 |
2 |
17 |
postupující |
9 |
HASIK |
Jachym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.500 |
-3 |
13 |
postupující |
10 |
PROKESOVA |
Aneta |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.375 |
7 |
18 |
postupující |
11 |
OZANA |
Vojtech |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.375 |
0 |
14 |
postupující |
12 |
HOLEMY |
Vojtech |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.250 |
-9 |
11 |
postupující |
13 |
HASIKOVA |
Elena |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.250 |
-14 |
8 |
postupující |
14 |
PROKESOVA |
Daniela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.250 |
-19 |
3 |
postupující |
15 |
ILLEKOVA |
Michaela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.125 |
-17 |
6 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FOMENKO Marek |
CZE |
|
|
0 |
V1 |
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
HALAŠKOVÁ Natalie |
CZE |
|
V1 |
|
V1 |
V1 |
0 |
|
3/4 |
2 |
3 |
HASIKOVA Elena |
CZE |
|
0 |
0 |
|
V1 |
V1 |
|
2/4 |
0 |
2 |
HOLEMY Vojtech |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
|
V1 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
KVAPIL David |
CZE |
|
V1 |
V1 |
0 |
0 |
|
|
2/4 |
0 |
2 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JANECEK Lukas |
CZE |
|
|
V1 |
V1 |
V1 |
0 |
|
3/4 |
2 |
3 |
OZANA Vojtech |
CZE |
|
0 |
|
0 |
V1 |
0 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
HASIK Jachym |
CZE |
|
0 |
V1 |
|
V1 |
0 |
|
2/4 |
0 |
2 |
ILLEKOVA Michaela |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
|
V1 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
WIESNER Hugo |
CZE |
|
V1 |
V1 |
V1 |
0 |
|
|
3/4 |
2 |
3 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BENOVIC Jonas |
CZE |
|
|
0 |
V1 |
V1 |
V1 |
|
3/4 |
2 |
3 |
ONDRUSEK Martin |
CZE |
|
V1 |
|
V1 |
V1 |
V1 |
|
4/4 |
4 |
4 |
SEDLAKOVA Isabela |
CZE |
|
0 |
0 |
|
0 |
V1 |
|
1/4 |
-2 |
1 |
PROKESOVA Daniela |
CZE |
|
0 |
0 |
V1 |
|
V1 |
|
2/4 |
0 |
2 |
PROKESOVA Aneta |
CZE |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
0/4 |
-4 |
0 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KVAPIL |
David |
CZE |
SOKOL STERNBERK |
1.000 |
18 |
20 |
postupující |
2 |
WIESNER |
Hugo |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
1.000 |
8 |
18 |
postupující |
3 |
PROKESOVA |
Aneta |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.750 |
11 |
18 |
postupující |
4 |
SEDLAKOVA |
Isabela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.750 |
7 |
17 |
postupující |
5 |
JANECEK |
Lukas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.750 |
7 |
16 |
postupující |
6 |
HALAŠKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
3 |
15 |
postupující |
7 |
FOMENKO |
Marek |
CZE |
BOHEMIANS PRAHA |
0.500 |
2 |
15 |
postupující |
8 |
OZANA |
Vojtech |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.500 |
2 |
13 |
postupující |
9 |
BENOVIC |
Jonas |
CZE |
SERM OSTRAVA |
0.500 |
0 |
13 |
postupující |
10 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZE |
SK ZLIN |
0.500 |
0 |
11 |
postupující |
11 |
HASIK |
Jachym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.500 |
-3 |
11 |
postupující |
12 |
HOLEMY |
Vojtech |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.250 |
-7 |
10 |
postupující |
13 |
HASIKOVA |
Elena |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.000 |
-14 |
6 |
postupující |
14 |
ILLEKOVA |
Michaela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.000 |
-15 |
5 |
postupující |
15 |
PROKESOVA |
Daniela |
CZE |
SOKOL BYSTRICE N. P. |
0.000 |
-19 |
1 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HASIK Jachym |
CZE |
|
|
0 |
1 |
V |
V |
|
2/4 |
-3 |
11 |
KVAPIL David |
CZE |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
18 |
20 |
BENOVIC Jonas |
CZE |
|
V |
2 |
|
1 |
V |
|
2/4 |
0 |
13 |
ONDRUSEK Martin |
CZE |
|
1 |
0 |
V |
|
V |
|
2/4 |
0 |
11 |
ILLEKOVA Michaela |
CZE |
|
3 |
0 |
2 |
0 |
|
|
0/4 |
-15 |
5 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SEDLAKOVA Isabela |
CZE |
|
|
V |
V |
2 |
V |
|
3/4 |
7 |
17 |
PROKESOVA Daniela |
CZE |
|
0 |
|
0 |
0 |
1 |
|
0/4 |
-19 |
1 |
FOMENKO Marek |
CZE |
|
3 |
V |
|
2 |
V |
|
2/4 |
2 |
15 |
JANECEK Lukas |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
1 |
|
3/4 |
7 |
16 |
HALAŠKOVÁ Natalie |
CZE |
|
2 |
V |
3 |
V |
|
|
2/4 |
3 |
15 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PROKESOVA Aneta |
CZE |
|
|
V |
V |
3 |
V |
|
3/4 |
11 |
18 |
HOLEMY Vojtech |
CZE |
|
1 |
|
V |
2 |
2 |
|
1/4 |
-7 |
10 |
HASIKOVA Elena |
CZE |
|
0 |
2 |
|
3 |
1 |
|
0/4 |
-14 |
6 |
WIESNER Hugo |
CZE |
|
V |
V |
V |
|
V3 |
|
4/4 |
8 |
18 |
OZANA Vojtech |
CZE |
|
1 |
V |
V |
2 |
|
|
2/4 |
2 |
13 |
zpet do kalendare