zpet do kalendare
Memoriál Jindřicha Valhy
kord kadeti
TJ Lokomotiva Karlovy Vary
11. 5. 2013
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
2 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
3 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K. VARY |
3 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
5 |
MICHALÍK |
Samuel |
SVK |
UK BRATISLAVA |
6 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
7 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
TEPLICE |
8 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
9 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
10 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K. VARY |
11 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
UK BRATISLAVA |
12 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
13 |
VARGA |
Peter |
CZE |
SC PRAHA |
14 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
15 |
DOTLAČIL |
Petr |
CZE |
LITOMĚŘICE |
16 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
17 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
18 |
HRBÁŇ |
Jakub |
SVK |
UK BRATISLAVA |
19 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
20 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO K. VARY |
21 |
TOMÁŠ |
Jan |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
22 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
23 |
KAČAREVIČ |
Aldin |
CZE |
DEJVICE |
24 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
25 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
UK BRATISLAVA |
26 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
UK BRATISLAVA |
27 |
BOHÁČ |
Karel |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
28 |
MĚSÍČEK |
Vojtěch |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
29 |
MORSTADT |
Filip |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
30 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS |
31 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
32 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS |
33 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K. VARY |
34 |
NOVÁČEK |
David |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
35 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
36 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK PRAHA |
37 |
POSPÍŠIL |
Ivo |
SVK |
UK BRATISLAVA |
38 |
MIXA |
Jakub |
CZE |
VRŠOVICE |
39 |
VALC |
Jiří |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
40 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
41 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
Čtvrt finale
1 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
8 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
15/8 |
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
5 |
MICHALÍK Samuel |
Uk Bratislava |
|
15/6 |
|
|
|
BARTOŠ František |
|
4 |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
3 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
HLAVA Marek |
|
6 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
15/8 |
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
7 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
15/11 |
|
|
|
JURKA Tomáš |
2 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
15/10 |
Tableau g
1 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
8 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
15/13 |
|
5 |
MICHALÍK Samuel |
Uk Bratislava |
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
4 |
FLAISIG Martin |
Loko K. Vary |
15/3 |
|
3 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
LOKAJ Václav |
6 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
15/10 |
|
7 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
2 |
KOLLÁR Samuel |
Uk Bratislava |
15/13 |
Tableaux e-f de 16
1 |
MICHALÍK Samuel |
Uk Bratislava |
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
16 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
15/9 |
|
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
9 |
VARGA Peter |
Sc Praha |
|
15/9 |
|
|
|
VARGA Peter |
8 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
15/13 |
|
5 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
12 |
HRBÁŇ Jakub |
Uk Bratislava |
15/11 |
|
|
|
|
BALCAR Josef |
13 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
15/14 |
|
|
|
JURKA Jakub |
4 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
15/14 |
|
3 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
14 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
15/11 |
|
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
11 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
15/6 |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
6 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
12/9 |
|
7 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
10 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
15/3 |
|
|
|
|
BRADÁČ Petr |
15 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
|
15/5 |
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
2 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
15/14 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
|
|
JURKA Jakub |
16 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
15/7 |
|
9 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
|
|
|
KAČAREVIČ Aldin |
8 |
MĚSÍČEK Vojtěch |
Ústí Nad Labem |
15/10 |
|
5 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
12 |
ILLE Šimon |
Uk Bratislava |
15/9 |
|
13 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
|
|
|
TOMÁŠ Jan |
4 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
15/13 |
|
3 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
14 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
15/7 |
|
11 |
HRBÁŇ Jakub |
Uk Bratislava |
|
|
|
HRBÁŇ Jakub |
6 |
MORSTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
15/11 |
|
7 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
10 |
BOHÁČ Karel |
Ústí Nad Labem |
15/8 |
|
15 |
STRUNGA Dominik |
Uk Bratislava |
|
|
|
VARGA Peter |
2 |
VARGA Peter |
Sc Praha |
15/5 |
Tableau de 64
1 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
33 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
15/5 |
|
|
|
OPLT Matěj |
|
32 |
NOVÁČEK David |
Bělá Pod Bezdězem |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
17 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
15/7 |
|
|
|
JURKA Jakub |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
|
49 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
BALCAR Josef |
|
|
16 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
9 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
|
41 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
|
15/13 |
|
|
|
|
KAČAREVIČ Aldin |
|
|
24 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
25 |
MĚSÍČEK Vojtěch |
Ústí Nad Labem |
|
|
15/7 |
|
|
|
MĚSÍČEK Vojtěch |
|
40 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
15/8 |
|
|
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
57 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
KOLLÁR Samuel |
8 |
KOLLÁR Samuel |
Uk Bratislava |
|
|
5 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
|
|
BRADÁČ Petr |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
DUDUC Alex |
37 |
POSPÍŠIL Ivo |
Uk Bratislava |
|
15/13 |
|
|
|
DUDUC Alex |
|
28 |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
15/1 |
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
21 |
ILLE Šimon |
Uk Bratislava |
|
|
15/14 |
|
|
|
ILLE Šimon |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
53 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
|
12 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
13 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
HLAVA Marek |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
|
45 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
TOMÁŠ Jan |
|
|
20 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
|
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
29 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko K. Vary |
|
|
15/6 |
|
|
|
KOLODRUBEC Petr |
|
36 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
15/10 |
|
|
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
61 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
MICHALÍK Samuel |
4 |
MICHALÍK Samuel |
Uk Bratislava |
|
|
3 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
35 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
|
15/14 |
|
|
|
HABART Jonatán |
|
30 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
19 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
|
|
15/9 |
|
|
|
ZRZAVECKÝ Marek |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
|
51 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
|
|
14 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
11 |
HRBÁŇ Jakub |
Uk Bratislava |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
HRBÁŇ Jakub |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
|
43 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
|
|
22 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
RAUS Matěj |
27 |
MORSTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
|
|
15/6 |
|
|
|
MORSTADT Filip |
|
38 |
MIXA Jakub |
Vršovice |
15/4 |
|
|
|
|
|
RAUS Matěj |
59 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
RAUS Matěj |
6 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
|
|
7 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
BARTOŠ František |
39 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
13/6 |
|
|
|
BARTOŠ František |
|
26 |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
BARTOŠ František |
23 |
BOHÁČ Karel |
Ústí Nad Labem |
|
|
15/9 |
|
|
|
BOHÁČ Karel |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
|
55 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
|
|
10 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BARTOŠ František |
15 |
STRUNGA Dominik |
Uk Bratislava |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
STRUNGA Dominik |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČERNÝ Jan |
|
47 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
ČERNÝ Jan |
|
|
18 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
|
|
|
|
|
|
|
|
FLAISIG Martin |
31 |
FLAISIG Martin |
Loko K. Vary |
|
|
15/12 |
|
|
|
FLAISIG Martin |
|
34 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K. Vary |
15/6 |
|
|
|
|
|
FLAISIG Martin |
63 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
VARGA Peter |
2 |
VARGA Peter |
Sc Praha |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
1,000 |
24 |
30 |
postupující |
2 |
VARGA |
Peter |
CZE |
SC PRAHA |
1,000 |
15 |
30 |
postupující |
3 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,833 |
14 |
27 |
postupující |
4 |
MICHALÍK |
Samuel |
SVK |
UK BRATISLAVA |
0,833 |
14 |
26 |
postupující |
5 |
BRADÁČ |
Petr |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0,833 |
12 |
29 |
postupující |
6 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,833 |
11 |
26 |
postupující |
7 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
9 |
26 |
postupující |
8 |
KOLLÁR |
Samuel |
SVK |
UK BRATISLAVA |
0,833 |
9 |
25 |
postupující |
9 |
DOTLAČIL |
Petr |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,833 |
8 |
29 |
postupující |
10 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,833 |
7 |
28 |
postupující |
11 |
HRBÁŇ |
Jakub |
SVK |
UK BRATISLAVA |
0,800 |
9 |
22 |
postupující |
12 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK PRAHA |
0,667 |
8 |
26 |
postupující |
13 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
0,667 |
7 |
25 |
postupující |
14 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,667 |
4 |
23 |
postupující |
15 |
STRUNGA |
Dominik |
SVK |
UK BRATISLAVA |
0,667 |
2 |
24 |
postupující |
16 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
TEPLICE |
0,600 |
6 |
21 |
postupující |
17 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,600 |
1 |
17 |
postupující |
18 |
ČERNÝ |
Jan |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,600 |
0 |
18 |
postupující |
19 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,500 |
3 |
23 |
postupující |
20 |
TOMÁŠ |
Jan |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,500 |
2 |
22 |
postupující |
21 |
ILLE |
Šimon |
SVK |
UK BRATISLAVA |
0,500 |
0 |
23 |
postupující |
22 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0,500 |
-1 |
21 |
postupující |
23 |
BOHÁČ |
Karel |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,500 |
-2 |
22 |
postupující |
24 |
KAČAREVIČ |
Aldin |
CZE |
DEJVICE |
0,500 |
-5 |
20 |
postupující |
25 |
MĚSÍČEK |
Vojtěch |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,400 |
3 |
22 |
postupující |
26 |
MORSTADT |
Filip |
CZE |
ÚSTÍ NAD LABEM |
0,333 |
-1 |
24 |
postupující |
26 |
BARTOŠ |
František |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,333 |
-1 |
24 |
postupující |
28 |
DUDUC |
Alex |
SVK |
BŠK MARTINENGO |
0,333 |
-3 |
22 |
postupující |
29 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,333 |
-6 |
15 |
postupující |
30 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS |
0,333 |
-8 |
19 |
postupující |
31 |
FLAISIG |
Martin |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,333 |
-8 |
18 |
postupující |
32 |
NOVÁČEK |
David |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,167 |
-5 |
21 |
postupující |
33 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,167 |
-8 |
20 |
postupující |
34 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,167 |
-10 |
17 |
postupující |
35 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK PRAHA |
0,167 |
-11 |
18 |
postupující |
36 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS |
0,167 |
-12 |
16 |
postupující |
37 |
POSPÍŠIL |
Ivo |
SVK |
UK BRATISLAVA |
0,167 |
-15 |
13 |
postupující |
38 |
MIXA |
Jakub |
CZE |
VRŠOVICE |
0,167 |
-17 |
12 |
postupující |
39 |
VALC |
Jiří |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,000 |
-15 |
15 |
postupující |
40 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,000 |
-19 |
6 |
postupující |
41 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
0,000 |
-21 |
9 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DUDUC Alex |
Bšk Martinengo |
|
|
4 |
V |
2 |
3 |
3 |
V |
|
2/6 |
-3 |
22 |
BRADÁČ Petr |
Loko Plzeň |
|
V |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
29 |
MORSTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
|
4 |
3 |
|
4 |
3 |
V |
V |
|
2/6 |
-1 |
24 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
V |
|
5/6 |
8 |
29 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
V |
1 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
9 |
26 |
POSPÍŠIL Ivo |
Uk Bratislava |
|
V |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
2 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K. Vary |
|
1 |
2 |
4 |
3 |
2 |
V |
|
|
1/6 |
-10 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
|
3 |
V |
1 |
1 |
2 |
4 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
24 |
30 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
|
3 |
0 |
|
0 |
2 |
2 |
2 |
|
0/6 |
-21 |
9 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko K. Vary |
|
V |
0 |
V |
|
3 |
1 |
1 |
|
2/6 |
-6 |
15 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
0 |
|
4/6 |
4 |
23 |
TOMÁŠ Jan |
Ústí Nad Labem |
|
V |
0 |
V |
V |
3 |
|
4 |
|
3/6 |
2 |
22 |
KOLLÁR Samuel |
Uk Bratislava |
|
V |
0 |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
9 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
|
|
1 |
4 |
3 |
4 |
1 |
V |
|
1/6 |
-11 |
18 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
|
V |
|
V |
V |
2 |
2 |
4 |
|
3/6 |
3 |
23 |
FLAISIG Martin |
Loko K. Vary |
|
V |
2 |
|
V |
3 |
1 |
2 |
|
2/6 |
-8 |
18 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
V |
2 |
3 |
|
4 |
2 |
4 |
|
1/6 |
-8 |
20 |
VARGA Peter |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
15 |
30 |
MICHALÍK Samuel |
Uk Bratislava |
|
V |
V |
V4 |
V |
2 |
|
V |
|
5/6 |
14 |
26 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
|
4 |
V |
V |
V |
0 |
1 |
|
|
3/6 |
-5 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ILLE Šimon |
Uk Bratislava |
|
|
V |
V |
3 |
1 |
V |
4 |
|
3/6 |
0 |
23 |
MIXA Jakub |
Vršovice |
|
2 |
|
3 |
1 |
0 |
V |
1 |
|
1/6 |
-17 |
12 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
3 |
V |
|
V |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
8 |
26 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
|
V4 |
V |
2 |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
26 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V4 |
3 |
|
V |
V |
|
5/6 |
14 |
27 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
4 |
4 |
1 |
2 |
2 |
|
2 |
|
0/6 |
-15 |
15 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
3 |
1 |
2 |
V |
|
|
3/6 |
-1 |
21 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BARTOŠ František |
Loko K. Vary |
|
|
2 |
4 |
V |
4 |
V |
4 |
|
2/6 |
-1 |
24 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
V |
|
V |
3 |
V |
2 |
V |
|
4/6 |
7 |
25 |
STRUNGA Dominik |
Uk Bratislava |
|
V |
0 |
|
V |
4 |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
24 |
BOHÁČ Karel |
Ústí Nad Labem |
|
2 |
V |
2 |
|
3 |
V |
V |
|
3/6 |
-2 |
22 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
V |
4 |
V |
V |
|
V4 |
V |
|
5/6 |
7 |
28 |
NOVÁČEK David |
Bělá Pod Bezdězem |
|
3 |
V |
4 |
3 |
3 |
|
3 |
|
1/6 |
-5 |
21 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
|
V |
2 |
2 |
3 |
2 |
V |
|
|
2/6 |
-8 |
19 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MĚSÍČEK Vojtěch |
Ústí Nad Labem |
|
|
4 |
4 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
3 |
22 |
HRBÁŇ Jakub |
Uk Bratislava |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
|
4/5 |
9 |
22 |
ČERNÝ Jan |
Loko K. Vary |
|
V |
1 |
|
2 |
V |
V |
|
3/5 |
0 |
18 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
V |
1 |
V |
|
V |
1 |
|
3/5 |
1 |
17 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
|
1 |
2 |
1 |
0 |
|
2 |
|
0/5 |
-19 |
6 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
3 |
V |
3 |
V |
V |
|
|
3/5 |
6 |
21 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BALKO |
Štefan |
|
|
1 |
2 |
0 |
KAIL |
Jaromír |
|
|
0 |
2 |
0 |
KRAUS |
Peter |
|
|
2 |
13 |
0 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
|
|
2 |
15 |
1 |
PĚCHOVOVÁ |
Michaela |
|
|
0 |
14 |
2 |
RUBEŠ |
Martin |
|
|
1 |
15 |
4 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 12.5.2013 20:39:18