zpet do kalendare
SC CUP 2013
kord mladší žáci
SC Praha
20. 04. 2013
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
2 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA OL. |
3 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
3 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
5 |
KOVAL |
Tomas |
|
LITOMERICE |
6 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
7 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
8 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
9 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
10 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
11 |
RYBA |
Jakub |
|
PLZEN |
12 |
PELIKUS |
Krystof |
|
LITOMERICE |
13 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
14 |
PATOCKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
15 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
16 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
17 |
RAIM |
Martin |
|
HFUK PRAHA |
18 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
19 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
20 |
STEPAN |
Vaclav |
|
BELA |
21 |
SLOBODA |
Jan |
|
K.VARY |
22 |
SCHEYER |
Jiri |
|
DUKLA OL. |
23 |
JINDRA |
Jakub |
|
PLZEN |
24 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
25 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
26 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
27 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
PLZEN |
28 |
LENZ |
Jiri |
|
TEPLICE |
29 |
KAPLAN |
Lukáš |
|
RIEGL |
30 |
STEHLIK |
Vojtech |
|
LITOMERICE |
31 |
SMITKA |
Jan |
|
PLZEN |
32 |
GODFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
33 |
VÁVRA |
Antonín |
|
RIEGL |
34 |
SMRČEK |
Šimon |
|
PLZEN |
35 |
VANECEK |
Albert |
|
PLZEN |
36 |
ALTNER |
David |
|
USTI |
37 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
38 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBEREC |
39 |
HAVRDA |
Adam |
|
PISEK |
40 |
HAVRDA |
Lubos |
|
PLZEN |
41 |
FORMÁNEK |
Matěj |
|
TEPLICE |
42 |
JŮN |
Tadeáš |
|
RIEGL |
43 |
PHAM |
Daniel |
|
TEPLICE |
44 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
45 |
DOUŠA |
Matěj |
|
FC KARLÍN |
46 |
VEJVODA |
Matěj |
|
SC PRAHA |
47 |
PARDEK |
Daniel |
|
LIBEREC |
48 |
HOSTEK |
Jan |
|
PLZEN |
49 |
ŠTRBA |
Marian |
|
FC KARLÍN |
50 |
LANDSPERSKY |
Jakub |
|
LIBEREC |
51 |
SURKALA |
Denis |
|
LITOMERICE |
Čtvrt finale
1 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
|
|
OSICKA Adam |
8 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
15/7 |
|
|
|
|
PAVLIK Matias |
5 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
15/11 |
|
|
|
PAVLIK Matias |
|
4 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
PAVLIK Matias |
3 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
|
15/13 |
|
|
|
SNEJDAR Philip |
|
6 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
15/14 |
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
7 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
15/13 |
|
|
|
VOLAK Samuel |
2 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
15/10 |
Tableau g
1 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
|
|
KOVAL Tomas |
8 |
PELIKUS Krystof |
Litomerice |
15/4 |
|
5 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
HORVATH Tomas |
4 |
FILIP Jan |
Teplice |
11/9 |
|
3 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
|
|
LUCOVIC Matej |
6 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
15/12 |
|
7 |
RYBA Jakub |
Plzen |
|
|
|
JURKA Jaroslav |
2 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
15/8 |
Tableaux e-f de 16
1 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
|
COUFAL Frantisek |
16 |
SKERIK Jan |
Litomerice |
15/13 |
|
|
|
|
PELIKUS Krystof |
9 |
RAIM Martin |
Hfuk Praha |
|
15/9 |
|
|
|
PELIKUS Krystof |
8 |
PELIKUS Krystof |
Litomerice |
15/12 |
|
5 |
PATOCKA Pavel |
Sc Praha |
|
|
|
PATOCKA Pavel |
12 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
15/14 |
|
|
|
|
RYBA Jakub |
13 |
SLOBODA Jan |
K.Vary |
|
15/9 |
|
|
|
RYBA Jakub |
4 |
RYBA Jakub |
Plzen |
15/6 |
|
3 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
HORVATH Tomas |
14 |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
15/6 |
|
|
|
|
HORVATH Tomas |
11 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
15/3 |
|
|
|
PRISTAS Jakub |
6 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
15/10 |
|
7 |
JINDRA Jakub |
Plzen |
|
|
|
LUCOVIC Matej |
10 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
15/11 |
|
|
|
|
LUCOVIC Matej |
15 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
|
15/14 |
|
|
|
IVANCO Mikulas |
2 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
15/14 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
SMITKA Jan |
Plzen |
|
|
|
DOBROVOLNY Tomas |
16 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
15/6 |
|
9 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
|
|
IVANCO Mikulas |
8 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
15/12 |
|
5 |
KAPLAN Lukáš |
Riegl |
|
|
|
SLOBODA Jan |
12 |
SLOBODA Jan |
K.Vary |
15/10 |
|
13 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
|
|
|
SKERIK Jan |
4 |
SKERIK Jan |
Litomerice |
15/9 |
|
3 |
KADIDLO Daniel |
Dejvice |
|
|
|
LUCOVIC Matej |
14 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
pro vyloučení |
|
11 |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
|
|
|
SCHEYER Jiri |
6 |
LENZ Jiri |
Teplice |
15/11 |
|
7 |
KROUZECKY Tomas |
Plzen |
|
|
|
RAIM Martin |
10 |
RAIM Martin |
Hfuk Praha |
15/11 |
|
15 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
|
|
|
STEPAN Vaclav |
2 |
STEHLIK Vojtech |
Litomerice |
15/9 |
Tableau de 64
1 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
|
|
OSICKA Adam |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
33 |
GODFLAM Otto |
Dejvice |
|
15/4 |
|
|
|
SMITKA Jan |
|
32 |
SMITKA Jan |
Plzen |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
17 |
PATOCKA Pavel |
Sc Praha |
|
|
15/9 |
|
|
|
PATOCKA Pavel |
|
|
48 |
PARDEK Daniel |
Liberec |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
PATOCKA Pavel |
|
49 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
DOBROVOLNY Tomas |
|
|
16 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OSICKA Adam |
9 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
JEDLICKA Matej |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PELIKUS Krystof |
|
41 |
HAVRDA Lubos |
Plzen |
|
15/14 |
|
|
|
|
PELIKUS Krystof |
|
|
24 |
PELIKUS Krystof |
Litomerice |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
|
FILIP Jan |
25 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
|
|
15/11 |
|
|
|
IVANCO Mikulas |
|
40 |
HAVRDA Adam |
Pisek |
15/14 |
|
|
|
|
|
FILIP Jan |
57 |
|
|
|
15/1 |
|
|
|
FILIP Jan |
8 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
5 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
|
|
SNEJDAR Philip |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
37 |
ALTNER David |
Usti |
|
15/5 |
|
|
|
KAPLAN Lukáš |
|
28 |
KAPLAN Lukáš |
Riegl |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
21 |
SLOBODA Jan |
K.Vary |
|
|
15/2 |
|
|
|
SLOBODA Jan |
|
|
44 |
PHAM Daniel |
Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
FINTA Dominik |
|
53 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
|
FINTA Dominik |
|
|
12 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SNEJDAR Philip |
13 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
HORVATH Tomas |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HORVATH Tomas |
|
45 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
15/9 |
|
|
|
|
KOVAR Ondrej |
|
|
20 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
29 |
SKERIK Jan |
Litomerice |
|
|
12/11 |
|
|
|
SKERIK Jan |
|
36 |
VANECEK Albert |
Plzen |
15/6 |
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
61 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
JURKA Jaroslav |
4 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
|
3 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
|
|
|
VOLAK Samuel |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
35 |
SMRČEK Šimon |
Plzen |
|
15/2 |
|
|
|
KADIDLO Daniel |
|
30 |
KADIDLO Daniel |
Dejvice |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
19 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
|
15/6 |
|
|
|
PRISTAS Jakub |
|
|
46 |
DOUŠA Matěj |
Fc Karlín |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
PRISTAS Jakub |
|
51 |
|
|
|
15/12 |
|
|
|
|
LUCOVIC Matej |
|
|
14 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VOLAK Samuel |
11 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
COUFAL Frantisek |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL Frantisek |
|
43 |
JŮN Tadeáš |
Riegl |
|
15/11 |
|
|
|
|
SCHEYER Jiri |
|
|
22 |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
|
MARHOLD Roman |
27 |
LENZ Jiri |
Teplice |
|
|
15/13 |
|
|
|
LENZ Jiri |
|
38 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
MARHOLD Roman |
59 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
MARHOLD Roman |
6 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
|
7 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
|
|
PAVLIK Matias |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
PAVLIK Matias |
39 |
MELICHAR Ondrej |
Liberec |
|
15/7 |
|
|
|
KROUZECKY Tomas |
|
26 |
KROUZECKY Tomas |
Plzen |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
PAVLIK Matias |
23 |
JINDRA Jakub |
Plzen |
|
|
15/10 |
|
|
|
JINDRA Jakub |
|
|
42 |
FORMÁNEK Matěj |
Teplice |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
JINDRA Jakub |
|
55 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
|
RAIM Martin |
|
|
10 |
RAIM Martin |
Hfuk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PAVLIK Matias |
15 |
RYBA Jakub |
Plzen |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
RYBA Jakub |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RYBA Jakub |
|
47 |
VEJVODA Matěj |
Sc Praha |
|
11/6 |
|
|
|
|
STEPAN Vaclav |
|
|
18 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
|
KOVAL Tomas |
31 |
STEHLIK Vojtech |
Litomerice |
|
|
15/11 |
|
|
|
STEHLIK Vojtech |
|
34 |
VÁVRA Antonín |
Riegl |
15/3 |
|
|
|
|
|
KOVAL Tomas |
63 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
KOVAL Tomas |
2 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
11/11 |
43 |
54 |
postupující |
2 |
KOVAL |
Tomas |
|
LITOMERICE |
12/12 |
40 |
60 |
postupující |
3 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA OL. |
11/12 |
36 |
59 |
postupující |
4 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
11/12 |
28 |
56 |
postupující |
5 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
10/11 |
36 |
53 |
postupující |
6 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
10/11 |
27 |
54 |
postupující |
7 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
9/10 |
25 |
49 |
postupující |
8 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
10/12 |
30 |
52 |
postupující |
9 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
10/12 |
26 |
56 |
postupující |
10 |
RAIM |
Martin |
|
HFUK PRAHA |
10/12 |
23 |
52 |
postupující |
11 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
9/11 |
27 |
51 |
postupující |
12 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
9/11 |
22 |
51 |
postupující |
13 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
9/11 |
21 |
46 |
postupující |
14 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
9/12 |
11 |
51 |
postupující |
15 |
RYBA |
Jakub |
|
PLZEN |
8/11 |
20 |
47 |
postupující |
16 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
8/12 |
17 |
53 |
postupující |
17 |
PATOCKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
7/11 |
8 |
40 |
postupující |
18 |
STEPAN |
Vaclav |
|
BELA |
7/11 |
6 |
41 |
postupující |
19 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
7/12 |
3 |
48 |
postupující |
20 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
6/11 |
5 |
39 |
postupující |
21 |
SLOBODA |
Jan |
|
K.VARY |
6/11 |
-3 |
37 |
postupující |
22 |
SCHEYER |
Jiri |
|
DUKLA OL. |
6/12 |
1 |
45 |
postupující |
23 |
JINDRA |
Jakub |
|
PLZEN |
6/12 |
1 |
43 |
postupující |
24 |
PELIKUS |
Krystof |
|
LITOMERICE |
5/10 |
1 |
38 |
postupující |
25 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
5/11 |
-1 |
40 |
postupující |
26 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
PLZEN |
5/11 |
-2 |
38 |
postupující |
27 |
LENZ |
Jiri |
|
TEPLICE |
5/11 |
-4 |
37 |
postupující |
28 |
KAPLAN |
Lukáš |
|
RIEGL |
5/12 |
-2 |
44 |
postupující |
29 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
5/12 |
-5 |
41 |
postupující |
30 |
KADIDLO |
Daniel |
|
DEJVICE |
5/12 |
-9 |
42 |
postupující |
31 |
STEHLIK |
Vojtech |
|
LITOMERICE |
5/12 |
-11 |
38 |
postupující |
32 |
SMITKA |
Jan |
|
PLZEN |
4/11 |
-10 |
35 |
postupující |
33 |
GODFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
4/12 |
-10 |
40 |
postupující |
34 |
VÁVRA |
Antonín |
|
RIEGL |
4/12 |
-14 |
33 |
postupující |
35 |
SMRČEK |
Šimon |
|
PLZEN |
4/12 |
-21 |
34 |
postupující |
36 |
VANECEK |
Albert |
|
PLZEN |
4/12 |
-22 |
32 |
postupující |
37 |
ALTNER |
David |
|
USTI |
3/11 |
-19 |
29 |
postupující |
38 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
3/11 |
-20 |
25 |
postupující |
39 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBEREC |
3/12 |
-20 |
30 |
postupující |
40 |
HAVRDA |
Adam |
|
PISEK |
2/11 |
-17 |
31 |
postupující |
41 |
HAVRDA |
Lubos |
|
PLZEN |
2/11 |
-22 |
28 |
postupující |
42 |
FORMÁNEK |
Matěj |
|
TEPLICE |
2/11 |
-22 |
27 |
postupující |
43 |
JŮN |
Tadeáš |
|
RIEGL |
2/11 |
-27 |
22 |
postupující |
44 |
PHAM |
Daniel |
|
TEPLICE |
1/11 |
-21 |
32 |
postupující |
45 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
1/11 |
-24 |
26 |
postupující |
46 |
DOUŠA |
Matěj |
|
FC KARLÍN |
1/11 |
-31 |
23 |
postupující |
47 |
VEJVODA |
Matěj |
|
SC PRAHA |
1/12 |
-29 |
28 |
postupující |
48 |
PARDEK |
Daniel |
|
LIBEREC |
1/12 |
-32 |
25 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
1.000 |
24 |
29 |
postupující |
2 |
KOVAL |
Tomas |
|
LITOMERICE |
1.000 |
22 |
30 |
postupující |
3 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA OL. |
1.000 |
19 |
30 |
postupující |
3 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
1.000 |
19 |
30 |
postupující |
5 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
6 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.833 |
14 |
29 |
postupující |
7 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
0.833 |
13 |
28 |
postupující |
8 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.833 |
13 |
27 |
postupující |
9 |
RAIM |
Martin |
|
HFUK PRAHA |
0.833 |
12 |
26 |
postupující |
10 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
11 |
28 |
postupující |
11 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
11 |
26 |
postupující |
12 |
STEPAN |
Vaclav |
|
BELA |
0.833 |
6 |
26 |
postupující |
13 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
14 |
RYBA |
Jakub |
|
PLZEN |
0.667 |
10 |
26 |
postupující |
15 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
0.667 |
8 |
26 |
postupující |
16 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
0.667 |
6 |
26 |
postupující |
17 |
STEHLIK |
Vojtech |
|
LITOMERICE |
0.667 |
5 |
25 |
postupující |
18 |
SCHEYER |
Jiri |
|
DUKLA OL. |
0.667 |
4 |
25 |
postupující |
19 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
0.667 |
1 |
24 |
postupující |
20 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
21 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
PLZEN |
0.500 |
4 |
24 |
postupující |
22 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
0.500 |
1 |
22 |
postupující |
23 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
26 |
postupující |
24 |
GODFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
0.500 |
0 |
21 |
postupující |
25 |
PATOCKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
20 |
postupující |
26 |
LENZ |
Jiri |
|
TEPLICE |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
27 |
JINDRA |
Jakub |
|
PLZEN |
0.500 |
-2 |
21 |
postupující |
28 |
SMRČEK |
Šimon |
|
PLZEN |
0.500 |
-9 |
18 |
postupující |
29 |
PELIKUS |
Krystof |
|
LITOMERICE |
0.400 |
0 |
18 |
postupující |
30 |
SMITKA |
Jan |
|
PLZEN |
0.333 |
-4 |
19 |
postupující |
30 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
0.333 |
-4 |
19 |
postupující |
32 |
KADIDLO |
Daniel |
|
DEJVICE |
0.333 |
-5 |
22 |
postupující |
33 |
KAPLAN |
Lukáš |
|
RIEGL |
0.333 |
-5 |
19 |
postupující |
34 |
VÁVRA |
Antonín |
|
RIEGL |
0.333 |
-6 |
18 |
postupující |
35 |
SLOBODA |
Jan |
|
K.VARY |
0.333 |
-9 |
15 |
postupující |
36 |
ALTNER |
David |
|
USTI |
0.200 |
-14 |
10 |
postupující |
37 |
HAVRDA |
Adam |
|
PISEK |
0.167 |
-8 |
18 |
postupující |
38 |
HAVRDA |
Lubos |
|
PLZEN |
0.167 |
-12 |
16 |
postupující |
39 |
FORMÁNEK |
Matěj |
|
TEPLICE |
0.167 |
-12 |
15 |
postupující |
40 |
JŮN |
Tadeáš |
|
RIEGL |
0.167 |
-12 |
14 |
postupující |
41 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBEREC |
0.167 |
-14 |
13 |
postupující |
41 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-14 |
13 |
postupující |
43 |
VANECEK |
Albert |
|
PLZEN |
0.167 |
-15 |
13 |
postupující |
44 |
PHAM |
Daniel |
|
TEPLICE |
0.000 |
-13 |
17 |
postupující |
45 |
DOUŠA |
Matěj |
|
FC KARLÍN |
0.000 |
-15 |
10 |
postupující |
46 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-17 |
12 |
postupující |
47 |
VEJVODA |
Matěj |
|
SC PRAHA |
0.000 |
-18 |
12 |
postupující |
48 |
PARDEK |
Daniel |
|
LIBEREC |
0.000 |
-23 |
7 |
postupující |
49 |
HOSTEK |
Jan |
|
PLZEN |
abandon1 |
|
|
odstoupeni |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
2 |
|
5/6 |
13 |
27 |
PATOCKA Pavel |
Sc Praha |
|
3 |
|
V |
V |
2 |
V |
0 |
|
3/6 |
0 |
20 |
PARDEK Daniel |
Liberec |
|
1 |
1 |
|
2 |
1 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
SMITKA Jan |
Plzen |
|
1 |
3 |
V |
|
V |
2 |
3 |
|
2/6 |
-4 |
19 |
GODFLAM Otto |
Dejvice |
|
2 |
V |
V |
1 |
|
3 |
V |
|
3/6 |
0 |
21 |
IVANCO Mikulas |
Usti |
|
2 |
1 |
V |
V |
V |
|
4 |
|
3/6 |
1 |
22 |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
V |
|
|
5/6 |
13 |
28 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VEJVODA Matěj |
Sc Praha |
|
|
2 |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
SLOBODA Jan |
K.Vary |
|
V |
|
V3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
|
2/6 |
-9 |
15 |
JŮN Tadeáš |
Riegl |
|
V |
2 |
|
3 |
0 |
2 |
2 |
|
1/6 |
-12 |
14 |
RYBA Jakub |
Plzen |
|
V |
V |
V |
|
3 |
3 |
V |
|
4/6 |
10 |
26 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
V |
V |
V |
V4 |
|
V |
V |
|
6/6 |
24 |
29 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
|
V |
V |
V4 |
V |
2 |
|
V |
|
5/6 |
6 |
26 |
LENZ Jiri |
Teplice |
|
V |
V |
V |
4 |
0 |
3 |
|
|
3/6 |
-1 |
22 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
|
2 |
|
2 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
1 |
24 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
4 |
|
4/6 |
8 |
26 |
FORMÁNEK Matěj |
Teplice |
|
1 |
2 |
2 |
|
3 |
V |
2 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
VANECEK Albert |
Plzen |
|
0 |
4 |
0 |
V |
|
1 |
3 |
|
1/6 |
-15 |
13 |
HAVRDA Adam |
Pisek |
|
2 |
3 |
4 |
2 |
V |
|
2 |
|
1/6 |
-8 |
18 |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
|
1 |
4 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
4 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KROUZECKY Tomas |
Plzen |
|
|
2 |
4 |
V |
V |
3 |
V |
|
3/6 |
4 |
24 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
V |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
11 |
26 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
V |
4 |
|
4 |
4 |
V4 |
V |
|
3/6 |
0 |
26 |
SMRČEK Šimon |
Plzen |
|
0 |
1 |
V |
|
V |
2 |
V |
|
3/6 |
-9 |
18 |
KADIDLO Daniel |
Dejvice |
|
2 |
3 |
V |
4 |
|
3 |
V |
|
2/6 |
-5 |
22 |
RAIM Martin |
Hfuk Praha |
|
V |
V3 |
3 |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
12 |
26 |
PHAM Daniel |
Teplice |
|
3 |
2 |
4 |
4 |
3 |
1 |
|
|
0/6 |
-13 |
17 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SKERIK Jan |
Litomerice |
|
|
2 |
V |
2 |
4 |
V |
1 |
|
2/6 |
-4 |
19 |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
HAVRDA Lubos |
Plzen |
|
2 |
1 |
|
V |
2 |
2 |
4 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
V |
2 |
3 |
|
0 |
2 |
1 |
|
1/6 |
-14 |
13 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
11 |
28 |
VÁVRA Antonín |
Riegl |
|
1 |
1 |
V |
V |
2 |
|
4 |
|
2/6 |
-6 |
18 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
V |
2 |
V |
V |
4 |
V |
|
|
4/6 |
6 |
26 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOUŠA Matěj |
Fc Karlín |
|
|
2 |
X |
2 |
4 |
2 |
0 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
PELIKUS Krystof |
Litomerice |
|
V |
|
X |
2 |
V |
3 |
3 |
|
2/5 |
0 |
18 |
HOSTEK Jan |
Plzen |
|
A |
A |
|
A |
A |
A |
A |
|
abandon1 |
|
|
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
V |
V |
X |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
ALTNER David |
Usti |
|
V |
1 |
X |
1 |
|
0 |
3 |
|
1/5 |
-14 |
10 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
V |
V |
X |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
|
V |
V |
X |
4 |
V |
3 |
|
|
3/5 |
6 |
22 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KAPLAN Lukáš |
Riegl |
|
|
V |
V |
1 |
3 |
1 |
4 |
|
2/6 |
-5 |
19 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
2 |
|
3 |
2 |
0 |
3 |
2 |
|
0/6 |
-17 |
12 |
MELICHAR Ondrej |
Liberec |
|
2 |
V4 |
|
2 |
0 |
3 |
2 |
|
1/6 |
-14 |
13 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
29 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
STEHLIK Vojtech |
Litomerice |
|
V |
V |
V |
3 |
2 |
|
V |
|
4/6 |
5 |
25 |
JINDRA Jakub |
Plzen |
|
V |
V |
V4 |
2 |
2 |
3 |
|
|
3/6 |
-2 |
21 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SNEJDAR |
Philip |
|
K.VARY |
1.000 |
23 |
25 |
postupující |
2 |
OSICKA |
Adam |
|
DUKLA OL. |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
3 |
KOVAL |
Tomas |
|
LITOMERICE |
1.000 |
18 |
30 |
postupující |
4 |
JURKA |
Jaroslav |
|
DUKLA OL. |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
5 |
FINTA |
Dominik |
|
K.VARY |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
6 |
PAVLIK |
Matias |
|
SC PRAHA |
1.000 |
14 |
25 |
postupující |
7 |
VOLAK |
Samuel |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
17 |
29 |
postupující |
8 |
FILIP |
Jan |
|
TEPLICE |
0.833 |
16 |
23 |
postupující |
9 |
MARHOLD |
Roman |
|
TEPLICE |
0.833 |
15 |
29 |
postupující |
10 |
JEDLICKA |
Matej |
|
DUKLA OL. |
0.833 |
15 |
28 |
postupující |
11 |
RAIM |
Martin |
|
HFUK PRAHA |
0.833 |
11 |
26 |
postupující |
12 |
LUCOVIC |
Matej |
|
K.VARY |
0.833 |
10 |
27 |
postupující |
13 |
RYBA |
Jakub |
|
PLZEN |
0.800 |
10 |
21 |
postupující |
14 |
PATOCKA |
Pavel |
|
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
20 |
postupující |
15 |
HORVATH |
Tomas |
|
TEPLICE |
0.800 |
8 |
19 |
postupující |
16 |
SLOBODA |
Jan |
|
K.VARY |
0.800 |
6 |
22 |
postupující |
17 |
DOBROVOLNY |
Tomas |
|
SC PRAHA |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
18 |
PRISTAS |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.667 |
3 |
22 |
postupující |
19 |
COUFAL |
Frantisek |
|
BELA |
0.600 |
8 |
21 |
postupující |
20 |
PELIKUS |
Krystof |
|
LITOMERICE |
0.600 |
1 |
20 |
postupující |
21 |
KAPLAN |
Lukáš |
|
RIEGL |
0.500 |
3 |
25 |
postupující |
22 |
JINDRA |
Jakub |
|
PLZEN |
0.500 |
3 |
22 |
postupující |
23 |
SKERIK |
Jan |
|
LITOMERICE |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
24 |
KOVAR |
Ondrej |
|
BELA |
0.500 |
-1 |
17 |
postupující |
25 |
KADIDLO |
Daniel |
|
DEJVICE |
0.500 |
-4 |
20 |
postupující |
26 |
VANECEK |
Albert |
|
PLZEN |
0.500 |
-7 |
19 |
postupující |
27 |
STEPAN |
Vaclav |
|
BELA |
0.400 |
0 |
15 |
postupující |
28 |
IVANCO |
Mikulas |
|
USTI |
0.400 |
-2 |
18 |
postupující |
29 |
LENZ |
Jiri |
|
TEPLICE |
0.400 |
-3 |
15 |
postupující |
30 |
SMITKA |
Jan |
|
PLZEN |
0.400 |
-6 |
16 |
postupující |
31 |
KROUZECKY |
Tomas |
|
PLZEN |
0.400 |
-6 |
14 |
postupující |
32 |
SALZER |
Matej |
|
SC PRAHA |
0.400 |
-6 |
12 |
postupující |
33 |
SCHEYER |
Jiri |
|
DUKLA OL. |
0.333 |
-3 |
20 |
postupující |
34 |
ALTNER |
David |
|
USTI |
0.333 |
-5 |
19 |
postupující |
35 |
MELICHAR |
Ondrej |
|
LIBEREC |
0.333 |
-6 |
17 |
postupující |
36 |
HOSTEK |
Jan |
|
PLZEN |
0.333 |
-8 |
17 |
postupující |
37 |
VÁVRA |
Antonín |
|
RIEGL |
0.333 |
-8 |
15 |
postupující |
38 |
SALZER |
Jiri |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-7 |
14 |
postupující |
39 |
PHAM |
Daniel |
|
TEPLICE |
0.200 |
-8 |
15 |
postupující |
40 |
HAVRDA |
Adam |
|
PISEK |
0.200 |
-9 |
13 |
postupující |
41 |
HAVRDA |
Lubos |
|
PLZEN |
0.200 |
-10 |
12 |
postupující |
41 |
FORMÁNEK |
Matěj |
|
TEPLICE |
0.200 |
-10 |
12 |
postupující |
43 |
JŮN |
Tadeáš |
|
RIEGL |
0.200 |
-15 |
8 |
postupující |
44 |
PARDEK |
Daniel |
|
LIBEREC |
0.167 |
-9 |
18 |
postupující |
45 |
GODFLAM |
Otto |
|
DEJVICE |
0.167 |
-10 |
19 |
postupující |
46 |
VEJVODA |
Matěj |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-11 |
16 |
postupující |
47 |
SMRČEK |
Šimon |
|
PLZEN |
0.167 |
-12 |
16 |
postupující |
48 |
DOUŠA |
Matěj |
|
FC KARLÍN |
0.167 |
-16 |
13 |
postupující |
48 |
STEHLIK |
Vojtech |
|
LITOMERICE |
0.167 |
-16 |
13 |
postupující |
50 |
ŠTRBA |
Marian |
|
FC KARLÍN |
0.000 |
-15 |
10 |
vyřazen |
51 |
LANDSPERSKY |
Jakub |
|
LIBEREC |
0.000 |
-16 |
9 |
vyřazen |
52 |
SURKALA |
Denis |
|
LITOMERICE |
0.000 |
-20 |
10 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SCHEYER Jiri |
Dukla Ol. |
|
|
2 |
4 |
V |
4 |
0 |
V |
|
2/6 |
-3 |
20 |
LUCOVIC Matej |
K.Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
10 |
27 |
GODFLAM Otto |
Dejvice |
|
V |
3 |
|
2 |
4 |
3 |
2 |
|
1/6 |
-10 |
19 |
VEJVODA Matěj |
Sc Praha |
|
0 |
2 |
V |
|
3 |
3 |
3 |
|
1/6 |
-11 |
16 |
VANECEK Albert |
Plzen |
|
V |
1 |
V |
V |
|
1 |
2 |
|
3/6 |
-7 |
19 |
KOVAL Tomas |
Litomerice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
18 |
30 |
KAPLAN Lukáš |
Riegl |
|
3 |
4 |
V |
V |
V |
3 |
|
|
3/6 |
3 |
25 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VÁVRA Antonín |
Riegl |
|
|
3 |
0 |
V |
V3 |
2 |
2 |
|
2/6 |
-8 |
15 |
SKERIK Jan |
Litomerice |
|
V |
|
2 |
V |
V |
3 |
2 |
|
3/6 |
-1 |
22 |
VOLAK Samuel |
Dukla Ol. |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
V |
|
5/6 |
17 |
29 |
DOUŠA Matěj |
Fc Karlín |
|
2 |
2 |
1 |
|
2 |
1 |
V |
|
1/6 |
-16 |
13 |
JINDRA Jakub |
Plzen |
|
2 |
3 |
V |
V |
|
3 |
V4 |
|
3/6 |
3 |
22 |
RAIM Martin |
Hfuk Praha |
|
V |
V |
2 |
V |
V4 |
|
V |
|
5/6 |
11 |
26 |
MELICHAR Ondrej |
Liberec |
|
V4 |
V |
2 |
4 |
1 |
1 |
|
|
2/6 |
-6 |
17 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SNEJDAR Philip |
K.Vary |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
23 |
25 |
KROUZECKY Tomas |
Plzen |
|
0 |
|
4 |
V |
V |
0 |
|
2/5 |
-6 |
14 |
PELIKUS Krystof |
Litomerice |
|
1 |
V |
|
V |
V |
4 |
|
3/5 |
1 |
20 |
FORMÁNEK Matěj |
Teplice |
|
1 |
2 |
4 |
|
V |
0 |
|
1/5 |
-10 |
12 |
LANDSPERSKY Jakub |
Liberec |
|
0 |
3 |
1 |
2 |
|
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
PATOCKA Pavel |
Sc Praha |
|
0 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
8 |
20 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
COUFAL Frantisek |
Bela |
|
|
V |
2 |
V |
4 |
V |
|
3/5 |
8 |
21 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
1 |
|
4 |
0 |
3 |
2 |
|
0/5 |
-15 |
10 |
PAVLIK Matias |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
14 |
25 |
LENZ Jiri |
Teplice |
|
2 |
V |
0 |
|
3 |
V |
|
2/5 |
-3 |
15 |
SLOBODA Jan |
K.Vary |
|
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
4/5 |
6 |
22 |
HAVRDA Lubos |
Plzen |
|
0 |
V |
3 |
3 |
1 |
|
|
1/5 |
-10 |
12 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PHAM Daniel |
Teplice |
|
|
3 |
3 |
3 |
2 |
V4 |
|
1/5 |
-8 |
15 |
OSICKA Adam |
Dukla Ol. |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
JŮN Tadeáš |
Riegl |
|
V |
0 |
|
1 |
2 |
0 |
|
1/5 |
-15 |
8 |
SALZER Matej |
Sc Praha |
|
V |
0 |
V |
|
0 |
2 |
|
2/5 |
-6 |
12 |
RYBA Jakub |
Plzen |
|
V |
3 |
V |
V4 |
|
V4 |
|
4/5 |
10 |
21 |
STEPAN Vaclav |
Bela |
|
3 |
0 |
V |
V |
2 |
|
|
2/5 |
0 |
15 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
IVANCO Mikulas |
Usti |
|
|
3 |
1 |
4 |
V |
V |
|
2/5 |
-2 |
18 |
FINTA Dominik |
K.Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
HORVATH Tomas |
Teplice |
|
V3 |
1 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
19 |
SMITKA Jan |
Plzen |
|
V |
3 |
1 |
|
2 |
V |
|
2/5 |
-6 |
16 |
HAVRDA Adam |
Pisek |
|
4 |
0 |
3 |
V |
|
1 |
|
1/5 |
-9 |
13 |
SALZER Jiri |
Sc Praha |
|
3 |
2 |
1 |
3 |
V |
|
|
1/5 |
-7 |
14 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PARDEK Daniel |
Liberec |
|
|
2 |
4 |
3 |
V |
3 |
1 |
|
1/6 |
-9 |
18 |
JURKA Jaroslav |
Dukla Ol. |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
KADIDLO Daniel |
Dejvice |
|
V |
3 |
|
V |
V |
0 |
2 |
|
3/6 |
-4 |
20 |
SMRČEK Šimon |
Plzen |
|
V |
1 |
1 |
|
4 |
2 |
3 |
|
1/6 |
-12 |
16 |
STEHLIK Vojtech |
Litomerice |
|
2 |
0 |
4 |
V |
|
0 |
2 |
|
1/6 |
-16 |
13 |
MARHOLD Roman |
Teplice |
|
V |
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
15 |
29 |
DOBROVOLNY Tomas |
Sc Praha |
|
V |
3 |
V |
V |
V |
4 |
|
|
4/6 |
9 |
27 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOSTEK Jan |
Plzen |
|
|
4 |
V |
1 |
V |
1 |
1 |
|
2/6 |
-8 |
17 |
PRISTAS Jakub |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
1 |
V |
V |
V2 |
|
4/6 |
3 |
22 |
JEDLICKA Matej |
Dukla Ol. |
|
3 |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
15 |
28 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
V |
V2 |
1 |
|
V |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
23 |
SURKALA Denis |
Litomerice |
|
2 |
2 |
0 |
0 |
|
3 |
3 |
|
0/6 |
-20 |
10 |
ALTNER David |
Usti |
|
V |
4 |
3 |
0 |
V |
|
2 |
|
2/6 |
-5 |
19 |
KOVAR Ondrej |
Bela |
|
V |
2 |
0 |
0 |
V |
V |
|
|
3/6 |
-1 |
17 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BABOROVÁ |
|
|
|
2 |
10 |
2 |
CIMPA |
|
|
|
2 |
7 |
0 |
DAMICO |
|
|
|
2 |
4 |
1 |
ČAPEK |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
JÍLKOVÁ |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
KULT |
|
|
|
2 |
7 |
0 |
KŘEMEČEK |
|
|
|
2 |
10 |
3 |
POKORNÁ |
|
|
|
1 |
8 |
0 |
VALC |
|
|
|
1 |
6 |
0 |
VINCENC |
|
|
|
2 |
10 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 21.4.2013 17:40:30