zpet do kalendare
Turnaj mládeže Litoměřice 2013
Kord - minižačky
Slavoj Litoměřice
7.4.2013
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
2 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
3 |
SELICHAROVÁ |
Gabriela |
CZE |
FC KARLÍN |
3 |
SMUTNÁ |
Karolína |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
5 |
NAJMANOVÁ |
Aneta |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
Čtvrt finale
1 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
5 |
NAJMANOVÁ Aneta |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
12/2 |
|
|
|
SMUTNÁ Karolína |
|
4 |
SMUTNÁ Karolína |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
12/9 |
|
|
|
|
|
|
BIELESZOVÁ Veronika |
3 |
SELICHAROVÁ Gabriela |
Fc Karlín |
|
|
12/3 |
|
|
|
SELICHAROVÁ Gabriela |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
7 |
|
|
|
12/6 |
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
2 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
8/8 |
23 |
32 |
postupující |
2 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
3/8 |
1 |
23 |
postupující |
3 |
SELICHAROVÁ |
Gabriela |
CZE |
FC KARLÍN |
3/8 |
-3 |
23 |
postupující |
4 |
SMUTNÁ |
Karolína |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
3/8 |
-10 |
18 |
postupující |
5 |
NAJMANOVÁ |
Aneta |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
3/8 |
-11 |
17 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
13 |
16 |
postupující |
2 |
SELICHAROVÁ |
Gabriela |
CZE |
FC KARLÍN |
0.500 |
1 |
12 |
postupující |
3 |
NAJMANOVÁ |
Aneta |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.500 |
-4 |
9 |
postupující |
4 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.250 |
-4 |
9 |
postupující |
5 |
SMUTNÁ |
Karolína |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.250 |
-6 |
9 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SMUTNÁ Karolína |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
3 |
1 |
1 |
V |
|
1/4 |
-6 |
9 |
NAJMANOVÁ Aneta |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
|
V |
0 |
1 |
|
2/4 |
-4 |
9 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
2 |
|
1 |
2 |
|
1/4 |
-4 |
9 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
|
4/4 |
13 |
16 |
SELICHAROVÁ Gabriela |
Fc Karlín |
|
3 |
V |
V |
1 |
|
|
2/4 |
1 |
12 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BIELESZOVÁ |
Veronika |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
10 |
16 |
postupující |
2 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.500 |
5 |
14 |
postupující |
3 |
SMUTNÁ |
Karolína |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.500 |
-4 |
9 |
postupující |
4 |
SELICHAROVÁ |
Gabriela |
CZE |
FC KARLÍN |
0.250 |
-4 |
11 |
postupující |
5 |
NAJMANOVÁ |
Aneta |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.250 |
-7 |
8 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NAJMANOVÁ Aneta |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
2 |
1 |
V |
1 |
|
1/4 |
-7 |
8 |
SMUTNÁ Karolína |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
|
0 |
V |
1 |
|
2/4 |
-4 |
9 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
V |
|
3 |
3 |
|
2/4 |
5 |
14 |
SELICHAROVÁ Gabriela |
Fc Karlín |
|
3 |
3 |
V |
|
1 |
|
1/4 |
-4 |
11 |
BIELESZOVÁ Veronika |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
|
4/4 |
10 |
16 |
zpet do kalendare