Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | PELIKUS | Kryštof | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
2 | COUFAL | František | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
3 | HAVRDA | Luboš | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
3 | JINDRA | Jakub | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
5 | ŠTĚPÁN | Václav | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
6 | VOLÁKOVÁ | Hana | CZE | TJ DUKLA OLOMOUC |
7 | PHAM | Daniel | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
8 | LENZ | Jiří | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
9 | ŠURKALA | Denis | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
10 | RANDÁK | Richard | CZE | TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
11 | ŠTĚPÁNOVÁ | Eva | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
12 | BRANDNEROVÁ | Adéla | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
13 | KOVÁŘ | Ondřej | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
14 | RERYCH | Jan | CZE | HUMANITA |
15 | STEMPEL | Jan | CZE | SOKOL DEJVICE I. |
16 | KRAUS | Kristián | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
17 | VESELÝ | Vojtěch | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
18 | HOSTEK | Jan | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
19 | HAVRDOVÁ | Eliška | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
20 | ŠTĚPÁN | Petr | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
21 | FRIŠ | Jiří | CZE | SOKOL DEJVICE I. |
22 | LANDOVSKÝ | Matyáš | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
23 | VORÁČEK | Antonín | CZE | SOKOL DEJVICE I. |
24 | NAJMANOVÁ | Aneta | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
25 | KADIDLO | Daniel | CZE | SOKOL DEJVICE I. |
26 | PROTIVÍNSKÝ | Pavel | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
27 | PEŠULOVÁ | Gabriela | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
28 | MACHEK | Kryštof | CZE | SOKOL DEJVICE I. |
1 | PELIKUS Kryštof | Tj Slavoj Litoměřice | |||||
PELIKUS Kryštof | |||||||
32 | |||||||
PELIKUS Kryštof | |||||||
17 | HAVRDOVÁ Eliška | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/5 | ||||
RERYCH Jan | |||||||
16 | RERYCH Jan | Humanita | 12/10 | ||||
PELIKUS Kryštof | |||||||
9 | PHAM Daniel | Tj Lokomotiva Teplice | 12/1 | ||||
PHAM Daniel | |||||||
24 | NAJMANOVÁ Aneta | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 12/7 | ||||
PHAM Daniel | |||||||
25 | KADIDLO Daniel | Sokol Dejvice I. | 11/10 | ||||
RANDÁK Richard | |||||||
8 | RANDÁK Richard | Tj Lokomotiva Karlovy Vary | 12/2 | ||||
PELIKUS Kryštof | |||||||
5 | JINDRA Jakub | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/8 | ||||
JINDRA Jakub | |||||||
28 | MACHEK Kryštof | Sokol Dejvice I. | 12/0 | ||||
JINDRA Jakub | |||||||
21 | FRIŠ Jiří | Sokol Dejvice I. | 12/3 | ||||
BRANDNEROVÁ Adéla | |||||||
12 | BRANDNEROVÁ Adéla | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/4 | ||||
JINDRA Jakub | |||||||
13 | VESELÝ Vojtěch | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 12/6 | ||||
KRAUS Kristián | |||||||
20 | KRAUS Kristián | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/9 | ||||
ŠTĚPÁN Václav | |||||||
29 | 12/0 | ||||||
ŠTĚPÁN Václav | |||||||
4 | ŠTĚPÁN Václav | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | |||||
PELIKUS Kryštof | |||||||
3 | HAVRDA Luboš | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/10 | ||||
HAVRDA Luboš | |||||||
30 | |||||||
HAVRDA Luboš | |||||||
19 | ŠTĚPÁN Petr | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 9/1 | ||||
KOVÁŘ Ondřej | |||||||
14 | KOVÁŘ Ondřej | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 12/6 | ||||
HAVRDA Luboš | |||||||
11 | ŠTĚPÁNOVÁ Eva | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 12/10 | ||||
ŠTĚPÁNOVÁ Eva | |||||||
22 | LANDOVSKÝ Matyáš | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 12/7 | ||||
VOLÁKOVÁ Hana | |||||||
27 | PEŠULOVÁ Gabriela | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/2 | ||||
VOLÁKOVÁ Hana | |||||||
6 | VOLÁKOVÁ Hana | Tj Dukla Olomouc | 12/0 | ||||
COUFAL František | |||||||
7 | ŠURKALA Denis | Tj Slavoj Litoměřice | 12/0 | ||||
ŠURKALA Denis | |||||||
26 | PROTIVÍNSKÝ Pavel | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/10 | ||||
LENZ Jiří | |||||||
23 | VORÁČEK Antonín | Sokol Dejvice I. | 12/6 | ||||
LENZ Jiří | |||||||
10 | LENZ Jiří | Tj Lokomotiva Teplice | 12/6 | ||||
COUFAL František | |||||||
15 | HOSTEK Jan | Tj Lokomotiva Plzeň | 12/3 | ||||
STEMPEL Jan | |||||||
18 | STEMPEL Jan | Sokol Dejvice I. | 12/8 | ||||
COUFAL František | |||||||
31 | 12/6 | ||||||
COUFAL František | |||||||
2 | COUFAL František | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELIKUS | Kryštof | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE | 10/10 | 39 | 50 | postupující |
2 | COUFAL | František | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 9/9 | 32 | 45 | postupující |
3 | HAVRDA | Luboš | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 8/9 | 27 | 41 | postupující |
4 | ŠTĚPÁN | Václav | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 8/9 | 21 | 43 | postupující |
5 | JINDRA | Jakub | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 7/8 | 30 | 36 | postupující |
6 | VOLÁKOVÁ | Hana | CZE | TJ DUKLA OLOMOUC | 8/10 | 26 | 44 | postupující |
7 | ŠURKALA | Denis | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE | 8/10 | 15 | 48 | postupující |
8 | RANDÁK | Richard | CZE | TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY | 8/10 | 11 | 43 | postupující |
9 | PHAM | Daniel | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 6/8 | 11 | 36 | postupující |
10 | LENZ | Jiří | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 7/10 | 12 | 42 | postupující |
11 | ŠTĚPÁNOVÁ | Eva | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 6/9 | 9 | 35 | postupující |
12 | BRANDNEROVÁ | Adéla | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 6/9 | 6 | 36 | postupující |
13 | VESELÝ | Vojtěch | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 5/9 | 2 | 34 | postupující |
14 | KOVÁŘ | Ondřej | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 5/9 | -2 | 33 | postupující |
15 | HOSTEK | Jan | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 4/9 | -4 | 33 | postupující |
16 | RERYCH | Jan | CZE | HUMANITA | 4/9 | -6 | 32 | postupující |
17 | HAVRDOVÁ | Eliška | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 4/10 | -12 | 27 | postupující |
18 | STEMPEL | Jan | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 3/9 | -4 | 30 | postupující |
19 | ŠTĚPÁN | Petr | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 3/10 | -9 | 34 | postupující |
20 | KRAUS | Kristián | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 2/9 | -20 | 21 | postupující |
21 | FRIŠ | Jiří | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 2/9 | -21 | 19 | postupující |
22 | LANDOVSKÝ | Matyáš | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 2/9 | -22 | 21 | postupující |
23 | VORÁČEK | Antonín | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 2/10 | -12 | 29 | postupující |
24 | NAJMANOVÁ | Aneta | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 2/10 | -16 | 30 | postupující |
25 | KADIDLO | Daniel | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 1/8 | -14 | 23 | postupující |
26 | PROTIVÍNSKÝ | Pavel | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0/9 | -28 | 17 | postupující |
27 | PEŠULOVÁ | Gabriela | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0/10 | -35 | 13 | postupující |
28 | MACHEK | Kryštof | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0/10 | -36 | 14 | postupující |
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELIKUS | Kryštof | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE | 1.000 | 39 | 50 | postupující |
2 | COUFAL | František | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 1.000 | 32 | 45 | postupující |
3 | HAVRDA | Luboš | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.889 | 27 | 41 | postupující |
4 | ŠTĚPÁN | Václav | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.889 | 21 | 43 | postupující |
5 | JINDRA | Jakub | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.875 | 30 | 36 | postupující |
6 | VOLÁKOVÁ | Hana | CZE | TJ DUKLA OLOMOUC | 0.800 | 26 | 44 | postupující |
7 | ŠURKALA | Denis | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE | 0.800 | 15 | 48 | postupující |
8 | RANDÁK | Richard | CZE | TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY | 0.800 | 11 | 43 | postupující |
9 | PHAM | Daniel | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 0.750 | 11 | 36 | postupující |
10 | LENZ | Jiří | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 0.700 | 12 | 42 | postupující |
11 | ŠTĚPÁNOVÁ | Eva | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.667 | 9 | 35 | postupující |
12 | BRANDNEROVÁ | Adéla | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.667 | 6 | 36 | postupující |
13 | VESELÝ | Vojtěch | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.556 | 2 | 34 | postupující |
14 | KOVÁŘ | Ondřej | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.556 | -2 | 33 | postupující |
15 | HOSTEK | Jan | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.444 | -4 | 33 | postupující |
16 | RERYCH | Jan | CZE | HUMANITA | 0.444 | -6 | 32 | postupující |
17 | HAVRDOVÁ | Eliška | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.400 | -12 | 27 | postupující |
18 | STEMPEL | Jan | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.333 | -4 | 30 | postupující |
19 | ŠTĚPÁN | Petr | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.300 | -9 | 34 | postupující |
20 | KRAUS | Kristián | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.222 | -20 | 21 | postupující |
21 | FRIŠ | Jiří | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.222 | -21 | 19 | postupující |
22 | LANDOVSKÝ | Matyáš | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.222 | -22 | 21 | postupující |
23 | VORÁČEK | Antonín | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.200 | -12 | 29 | postupující |
24 | NAJMANOVÁ | Aneta | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.200 | -16 | 30 | postupující |
25 | KADIDLO | Daniel | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.125 | -14 | 23 | postupující |
26 | PROTIVÍNSKÝ | Pavel | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.000 | -28 | 17 | postupující |
27 | PEŠULOVÁ | Gabriela | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.000 | -35 | 13 | postupující |
28 | MACHEK | Kryštof | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.000 | -36 | 14 | postupující |
Skupina č. 1 | V/Z | Index | ZD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOVÁŘ Ondřej | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | 4 | 0 | V | 4 | 2/5 | -2 | 18 | |||
NAJMANOVÁ Aneta | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | V | 3 | 1/5 | -8 | 14 | |||
LENZ Jiří | Tj Lokomotiva Teplice | V | V | 0 | V | V | 4/5 | 4 | 20 | |||
PELIKUS Kryštof | Tj Slavoj Litoměřice | V | V | V | V | V | 5/5 | 19 | 25 | |||
MACHEK Kryštof | Sokol Dejvice I. | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0/5 | -16 | 9 | |||
HOSTEK Jan | Tj Lokomotiva Plzeň | V | V | 4 | 4 | V | 3/5 | 3 | 23 |
Skupina č. 2 | V/Z | Index | ZD | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LANDOVSKÝ Matyáš | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 1 | 1 | V | 0 | 1/4 | -12 | 7 | |||
ŠTĚPÁNOVÁ Eva | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | 3 | V | V3 | 3/4 | 6 | 16 | |||
PHAM Daniel | Tj Lokomotiva Teplice | V | V | V | 2 | 3/4 | 5 | 17 | |||
KADIDLO Daniel | Sokol Dejvice I. | 4 | 3 | 3 | 0 | 0/4 | -10 | 10 | |||
JINDRA Jakub | Tj Lokomotiva Plzeň | V | 1 | V | V | 3/4 | 11 | 16 |
Skupina č. 3 | V/Z | Index | ZD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PEŠULOVÁ Gabriela | Tj Lokomotiva Plzeň | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | -20 | 5 | |||
BRANDNEROVÁ Adéla | Tj Lokomotiva Plzeň | V | V | 4 | V | V | 4/5 | 8 | 24 | |||
VESELÝ Vojtěch | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | 3 | 4 | V | V | 3/5 | 8 | 22 | |||
ŠURKALA Denis | Tj Slavoj Litoměřice | V | V | V | 4 | V | 4/5 | 8 | 24 | |||
RANDÁK Richard | Tj Lokomotiva Karlovy Vary | V | 3 | 0 | V | V | 3/5 | -1 | 18 | |||
VORÁČEK Antonín | Sokol Dejvice I. | V | 4 | 3 | 3 | 2 | 1/5 | -3 | 17 |
Skupina č. 4 | V/Z | Index | ZD | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HAVRDA Luboš | Tj Lokomotiva Plzeň | V | V | V4 | V | 4/4 | 16 | 19 | |||
KRAUS Kristián | Tj Lokomotiva Plzeň | 0 | 3 | 0 | V | 1/4 | -10 | 8 | |||
RERYCH Jan | Humanita | 0 | V | 4 | V | 2/4 | -3 | 14 | |||
ŠTĚPÁN Václav | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 3 | V | V | V | 3/4 | 9 | 18 | |||
FRIŠ Jiří | Sokol Dejvice I. | 0 | 3 | 4 | 1 | 0/4 | -12 | 8 |
Skupina č. 5 | V/Z | Index | ZD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COUFAL František | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | V | V | V | V | 5/5 | 20 | 25 | |||
ŠTĚPÁN Petr | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 3 | 4 | 4 | V | 3 | 1/5 | -5 | 19 | |||
STEMPEL Jan | Sokol Dejvice I. | 2 | V | V | V | 2 | 3/5 | 5 | 19 | |||
HAVRDOVÁ Eliška | Tj Lokomotiva Plzeň | 0 | V | 0 | V | 0 | 2/5 | -10 | 10 | |||
PROTIVÍNSKÝ Pavel | Tj Lokomotiva Plzeň | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | -19 | 6 | |||
VOLÁKOVÁ Hana | Tj Dukla Olomouc | 0 | V | V | V | V | 4/5 | 9 | 20 |
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub | Vít/záp | Ind. | Zd | Skupina |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELIKUS | Kryštof | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE | 1.000 | 20 | 25 | postupující |
2 | JINDRA | Jakub | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 1.000 | 19 | 20 | postupující |
3 | ŠTĚPÁN | Václav | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 1.000 | 12 | 25 | postupující |
3 | RANDÁK | Richard | CZE | TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY | 1.000 | 12 | 25 | postupující |
5 | COUFAL | František | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 1.000 | 12 | 20 | postupující |
6 | VOLÁKOVÁ | Hana | CZE | TJ DUKLA OLOMOUC | 0.800 | 17 | 24 | postupující |
7 | HAVRDA | Luboš | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.800 | 11 | 22 | postupující |
8 | ŠURKALA | Denis | CZE | TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE | 0.800 | 7 | 24 | postupující |
9 | PHAM | Daniel | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 0.750 | 6 | 19 | postupující |
10 | KOVÁŘ | Ondřej | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.750 | 0 | 15 | postupující |
11 | LENZ | Jiří | CZE | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 0.600 | 8 | 22 | postupující |
12 | ŠTĚPÁNOVÁ | Eva | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.600 | 3 | 19 | postupující |
13 | BRANDNEROVÁ | Adéla | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.500 | -2 | 12 | postupující |
14 | VESELÝ | Vojtěch | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.500 | -6 | 12 | postupující |
15 | HAVRDOVÁ | Eliška | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.400 | -2 | 17 | postupující |
16 | RERYCH | Jan | CZE | HUMANITA | 0.400 | -3 | 18 | postupující |
17 | ŠTĚPÁN | Petr | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.400 | -4 | 15 | postupující |
18 | FRIŠ | Jiří | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.400 | -9 | 11 | postupující |
19 | KADIDLO | Daniel | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.250 | -4 | 13 | postupující |
20 | HOSTEK | Jan | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.250 | -7 | 10 | postupující |
21 | NAJMANOVÁ | Aneta | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.200 | -8 | 16 | postupující |
22 | VORÁČEK | Antonín | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.200 | -9 | 12 | postupující |
23 | LANDOVSKÝ | Matyáš | CZE | 1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 0.200 | -10 | 14 | postupující |
24 | KRAUS | Kristián | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.200 | -10 | 13 | postupující |
25 | PROTIVÍNSKÝ | Pavel | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.000 | -9 | 11 | postupující |
25 | STEMPEL | Jan | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.000 | -9 | 11 | postupující |
27 | PEŠULOVÁ | Gabriela | CZE | TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ | 0.000 | -15 | 8 | postupující |
28 | MACHEK | Kryštof | CZE | SOKOL DEJVICE I. | 0.000 | -20 | 5 | postupující |
Skupina č. 1 | V/Z | Index | ZD | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRANDNEROVÁ Adéla | Tj Lokomotiva Plzeň | V | 0 | 2 | V | 2/4 | -2 | 12 | |||
HOSTEK Jan | Tj Lokomotiva Plzeň | 1 | 2 | 2 | V | 1/4 | -7 | 10 | |||
COUFAL František | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | V | V | V | 4/4 | 12 | 20 | |||
PHAM Daniel | Tj Lokomotiva Teplice | V | V | 4 | V | 3/4 | 6 | 19 | |||
STEMPEL Jan | Sokol Dejvice I. | 3 | 2 | 2 | 4 | 0/4 | -9 | 11 |
Skupina č. 2 | V/Z | Index | ZD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KRAUS Kristián | Tj Lokomotiva Plzeň | 1 | V | 2 | 4 | 1 | 1/5 | -10 | 13 | |||
HAVRDA Luboš | Tj Lokomotiva Plzeň | V | V | V | V | 2 | 4/5 | 11 | 22 | |||
MACHEK Kryštof | Sokol Dejvice I. | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | -20 | 5 | |||
ŠTĚPÁNOVÁ Eva | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | 2 | V | V | 2 | 3/5 | 3 | 19 | |||
ŠTĚPÁN Petr | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | 1 | V | 4 | 0 | 2/5 | -4 | 15 | |||
PELIKUS Kryštof | Tj Slavoj Litoměřice | V | V | V | V | V | 5/5 | 20 | 25 |
Skupina č. 3 | V/Z | Index | ZD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NAJMANOVÁ Aneta | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | 3 | 1 | 4 | 3 | 1/5 | -8 | 16 | |||
LANDOVSKÝ Matyáš | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 4 | V | 1 | 2 | 2 | 1/5 | -10 | 14 | |||
HAVRDOVÁ Eliška | Tj Lokomotiva Plzeň | V | 4 | 0 | 3 | V | 2/5 | -2 | 17 | |||
VOLÁKOVÁ Hana | Tj Dukla Olomouc | V | V | V | 4 | V | 4/5 | 17 | 24 | |||
RANDÁK Richard | Tj Lokomotiva Karlovy Vary | V | V | V | V | V | 5/5 | 12 | 25 | |||
FRIŠ Jiří | Sokol Dejvice I. | V | V | 1 | 0 | 0 | 2/5 | -9 | 11 |
Skupina č. 4 | V/Z | Index | ZD | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOVÁŘ Ondřej | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | V | 0 | V | 3/4 | 0 | 15 | |||
VESELÝ Vojtěch | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | 2 | V | 0 | V | 2/4 | -6 | 12 | |||
PROTIVÍNSKÝ Pavel | Tj Lokomotiva Plzeň | 4 | 4 | 1 | 2 | 0/4 | -9 | 11 | |||
JINDRA Jakub | Tj Lokomotiva Plzeň | V | V | V | V | 4/4 | 19 | 20 | |||
KADIDLO Daniel | Sokol Dejvice I. | 4 | 4 | V | 0 | 1/4 | -4 | 13 |
Skupina č. 5 | V/Z | Index | ZD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠURKALA Denis | Tj Slavoj Litoměřice | V | 4 | V | V | V | 4/5 | 7 | 24 | |||
PEŠULOVÁ Gabriela | Tj Lokomotiva Plzeň | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0/5 | -15 | 8 | |||
ŠTĚPÁN Václav | 1. Fc Bělá Pod Bezdězem | V | V | V | V | V | 5/5 | 12 | 25 | |||
LENZ Jiří | Tj Lokomotiva Teplice | 4 | V | 3 | V | V | 3/5 | 8 | 22 | |||
RERYCH Jan | Humanita | 4 | V | 3 | 1 | V | 2/5 | -3 | 18 | |||
VORÁČEK Antonín | Sokol Dejvice I. | 2 | V3 | 1 | 2 | 4 | 1/5 | -9 | 12 |
Příjmení | Jméno | Národ | Kategorie | Skup. | Záp. | Final |
---|---|---|---|---|---|---|
BABOROVA | 2 | 5 | 2 | |||
BIEBEL | 1 | 3 | 0 | |||
BODO | 2 | 4 | 1 | |||
COUFAL | 1 | 0 | 0 | |||
KŘEMEČEK | 2 | 5 | 2 | |||
MIŇO | 2 | 3 | 2 |
Document Engarde - 3/8/2013 2:24:01 PM