zpet do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc
Kord seniořky
.o. TJ Dukla Olomouc
24.3.2013
.o. TJ Dukla Olomouc
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
DOUBOVA |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
2 |
DOUBOVA |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
3 |
CAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
3 |
OLEXOVA |
Martina |
|
USK |
5 |
LENCOVA |
Alice |
|
D.PRAHA |
6 |
KODEDOVA |
Barbora |
|
D.PRAHA |
7 |
PECHOVOVA |
Michaela |
|
USK |
8 |
MYSKOVA |
Petra |
|
K.VARY |
9 |
STEFFLOVA |
Tereza |
|
USK |
10 |
KAMENISCAKOVA |
Ida |
|
EKONOM |
11 |
JILKOVA |
Nikola |
|
PLZEN |
12 |
VACINOVA |
Gabriela |
|
USK |
13 |
TOMINOVA |
Marcela |
|
D.OLOMOUC |
14 |
HARTMANOVÁ |
Eva |
|
USK |
15 |
PATENKOVÁ |
Anna |
|
D.OLOMOUC |
16 |
HAVRDOVA |
Katerina |
|
PLZEN |
17 |
POKORNA |
Veronika |
|
HF PRAHA |
18 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
D.PRAHA |
19 |
SAMALOVA |
Anna |
|
D.PRAHA |
20 |
JANKOVA |
Karolina |
|
D.PRAHA |
21 |
JILKOVA |
Klara |
|
SC PRAHA |
22 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
|
D.OLOMOUC |
23 |
CIMLEROVA |
Zuzana |
|
VRSOVICE |
24 |
HERIANOVA |
Dita |
|
DEJVICE |
25 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
26 |
HOLENDOVA |
Klara |
|
RIEGEL PHA |
Čtvrt finale
1 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
8 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
15/9 |
|
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
5 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
15/6 |
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
|
4 |
KODEDOVA Barbora |
D.Praha |
8/3 |
|
|
|
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
3 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
|
15/12 |
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
|
6 |
LENCOVA Alice |
D.Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
7 |
PECHOVOVA Michaela |
Usk |
|
15/12 |
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
2 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
15/10 |
Tableau d de 8
1 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
8 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
15/5 |
|
5 |
PECHOVOVA Michaela |
Usk |
|
|
|
PECHOVOVA Michaela |
4 |
JILKOVA Nikola |
Plzen |
15/8 |
|
3 |
KAMENISCAKOVA Ida |
Ekonom |
|
|
|
LENCOVA Alice |
6 |
LENCOVA Alice |
D.Praha |
15/10 |
|
7 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
|
|
MYSKOVA Petra |
2 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
15/14 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
HAVRDOVA Katerina |
Plzen |
|
|
|
PECHOVOVA Michaela |
8 |
PECHOVOVA Michaela |
Usk |
15/13 |
|
5 |
PATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
|
|
|
LENCOVA Alice |
4 |
LENCOVA Alice |
D.Praha |
15/10 |
|
3 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
|
|
MYSKOVA Petra |
6 |
HARTMANOVÁ Eva |
Usk |
15/14 |
|
7 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
|
|
VACINOVA Gabriela |
2 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
15/13 |
Tableau de 32
1 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
DOUBOVA Dominika |
17 |
HAVRDOVA Katerina |
Plzen |
|
15/12 |
|
|
|
HAVRDOVA Katerina |
|
16 |
DIANOVÁ Natálie |
D.Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
KODEDOVA Barbora |
9 |
PECHOVOVA Michaela |
Usk |
|
|
15/13 |
|
|
|
PECHOVOVA Michaela |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KODEDOVA Barbora |
25 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
KODEDOVA Barbora |
8 |
KODEDOVA Barbora |
D.Praha |
|
|
5 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
21 |
JILKOVA Klara |
Sc Praha |
|
15/8 |
|
|
|
PATENKOVÁ Anna |
|
12 |
PATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
DOUBOVA Daniela |
13 |
JILKOVA Nikola |
Plzen |
|
|
15/0 |
|
|
|
JILKOVA Nikola |
|
20 |
JANKOVA Karolina |
D.Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
JILKOVA Nikola |
29 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
LENCOVA Alice |
4 |
LENCOVA Alice |
D.Praha |
|
|
3 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
19 |
SAMALOVA Anna |
D.Praha |
|
15/10 |
|
|
|
MYSKOVA Petra |
|
14 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
CAPKOVA Barbora |
11 |
HARTMANOVÁ Eva |
Usk |
|
|
15/14 |
|
|
|
HARTMANOVÁ Eva |
|
22 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
15/2 |
|
|
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
27 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
STEFFLOVA Tereza |
6 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
|
|
7 |
KAMENISCAKOVA Ida |
Ekonom |
|
|
|
KAMENISCAKOVA Ida |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
KAMENISCAKOVA Ida |
23 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
TOMINOVA Marcela |
|
10 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
15 |
POKORNA Veronika |
Hf Praha |
|
|
15/9 |
|
|
|
VACINOVA Gabriela |
|
18 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
15/10 |
|
|
|
|
|
OLEXOVA Martina |
31 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
OLEXOVA Martina |
2 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
DOUBOVA |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
10/11 |
23 |
51 |
postupující |
2 |
OLEXOVA |
Martina |
|
USK |
9/10 |
25 |
47 |
postupující |
3 |
CAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
9/10 |
24 |
49 |
postupující |
4 |
LENCOVA |
Alice |
|
D.PRAHA |
8/11 |
14 |
50 |
postupující |
5 |
DOUBOVA |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
8/11 |
13 |
48 |
postupující |
6 |
STEFFLOVA |
Tereza |
|
USK |
8/11 |
8 |
47 |
postupující |
7 |
KAMENISCAKOVA |
Ida |
|
EKONOM |
7/10 |
5 |
44 |
postupující |
8 |
KODEDOVA |
Barbora |
|
D.PRAHA |
6/10 |
5 |
39 |
postupující |
9 |
PECHOVOVA |
Michaela |
|
USK |
6/10 |
2 |
38 |
postupující |
10 |
TOMINOVA |
Marcela |
|
D.OLOMOUC |
6/10 |
-5 |
37 |
postupující |
11 |
HARTMANOVÁ |
Eva |
|
USK |
6/11 |
9 |
46 |
postupující |
12 |
PATENKOVÁ |
Anna |
|
D.OLOMOUC |
6/11 |
5 |
45 |
postupující |
13 |
JILKOVA |
Nikola |
|
PLZEN |
6/11 |
2 |
42 |
postupující |
14 |
MYSKOVA |
Petra |
|
K.VARY |
5/10 |
8 |
42 |
postupující |
15 |
POKORNA |
Veronika |
|
HF PRAHA |
5/10 |
-4 |
37 |
postupující |
16 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
D.PRAHA |
5/11 |
5 |
43 |
postupující |
17 |
HAVRDOVA |
Katerina |
|
PLZEN |
4/10 |
0 |
38 |
postupující |
18 |
VACINOVA |
Gabriela |
|
USK |
4/11 |
-4 |
42 |
postupující |
19 |
SAMALOVA |
Anna |
|
D.PRAHA |
4/11 |
-7 |
41 |
postupující |
20 |
JANKOVA |
Karolina |
|
D.PRAHA |
3/10 |
-7 |
37 |
postupující |
21 |
JILKOVA |
Klara |
|
SC PRAHA |
3/11 |
-9 |
38 |
postupující |
22 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
|
D.OLOMOUC |
3/11 |
-16 |
33 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
OLEXOVA |
Martina |
|
USK |
1.000 |
15 |
24 |
postupující |
2 |
CAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
1.000 |
11 |
25 |
postupující |
3 |
HARTMANOVÁ |
Eva |
|
USK |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
4 |
DOUBOVA |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
5 |
KODEDOVA |
Barbora |
|
D.PRAHA |
0.800 |
6 |
21 |
postupující |
5 |
DOUBOVA |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
0.800 |
6 |
21 |
postupující |
7 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
D.PRAHA |
0.600 |
6 |
21 |
postupující |
8 |
LENCOVA |
Alice |
|
D.PRAHA |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
9 |
PATENKOVÁ |
Anna |
|
D.OLOMOUC |
0.600 |
4 |
21 |
postupující |
10 |
STEFFLOVA |
Tereza |
|
USK |
0.600 |
2 |
21 |
postupující |
11 |
PECHOVOVA |
Michaela |
|
USK |
0.600 |
2 |
19 |
postupující |
12 |
KAMENISCAKOVA |
Ida |
|
EKONOM |
0.600 |
1 |
21 |
postupující |
13 |
TOMINOVA |
Marcela |
|
D.OLOMOUC |
0.600 |
-1 |
19 |
postupující |
14 |
MYSKOVA |
Petra |
|
K.VARY |
0.400 |
-1 |
20 |
postupující |
15 |
JANKOVA |
Karolina |
|
D.PRAHA |
0.400 |
-3 |
19 |
postupující |
15 |
VACINOVA |
Gabriela |
|
USK |
0.400 |
-3 |
19 |
postupující |
17 |
POKORNA |
Veronika |
|
HF PRAHA |
0.400 |
-4 |
17 |
postupující |
18 |
HAVRDOVA |
Katerina |
|
PLZEN |
0.200 |
-3 |
18 |
postupující |
19 |
JILKOVA |
Nikola |
|
PLZEN |
0.200 |
-5 |
17 |
postupující |
20 |
SAMALOVA |
Anna |
|
D.PRAHA |
0.200 |
-7 |
17 |
postupující |
21 |
JILKOVA |
Klara |
|
SC PRAHA |
0.200 |
-7 |
16 |
postupující |
22 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
|
D.OLOMOUC |
0.200 |
-11 |
13 |
postupující |
23 |
CIMLEROVA |
Zuzana |
|
VRSOVICE |
0.000 |
-13 |
12 |
vyřazena |
24 |
HERIANOVA |
Dita |
|
DEJVICE |
0.000 |
-17 |
8 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HERIANOVA Dita |
Dejvice |
|
|
1 |
1 |
2 |
4 |
0 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
HARTMANOVÁ Eva |
Usk |
|
V |
|
V |
V |
V |
4 |
|
4/5 |
9 |
24 |
HAVRDOVA Katerina |
Plzen |
|
V |
4 |
|
4 |
1 |
4 |
|
1/5 |
-3 |
18 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
V |
4 |
V |
|
4 |
2 |
|
2/5 |
-1 |
20 |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
V |
1 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
6 |
21 |
KODEDOVA Barbora |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
|
4/5 |
6 |
21 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
|
|
2 |
4 |
V |
3 |
V |
|
2/5 |
-3 |
19 |
PECHOVOVA Michaela |
Usk |
|
V |
|
3 |
V |
V |
1 |
|
3/5 |
2 |
19 |
KAMENISCAKOVA Ida |
Ekonom |
|
V |
V |
|
V |
2 |
4 |
|
3/5 |
1 |
21 |
CIMLEROVA Zuzana |
Vrsovice |
|
3 |
2 |
3 |
|
1 |
3 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
LENCOVA Alice |
D.Praha |
|
4 |
V |
V |
V |
3 |
|
|
3/5 |
4 |
22 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
|
V |
2 |
V |
V |
2 |
|
3/5 |
-1 |
19 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
4 |
|
V |
2 |
2 |
0 |
|
1/5 |
-11 |
13 |
JILKOVA Nikola |
Plzen |
|
V |
4 |
|
4 |
2 |
2 |
|
1/5 |
-5 |
17 |
POKORNA Veronika |
Hf Praha |
|
3 |
V |
V |
|
1 |
3 |
|
2/5 |
-4 |
17 |
DIANOVÁ Natálie |
D.Praha |
|
4 |
V |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
6 |
21 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
V4 |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
15 |
24 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SAMALOVA Anna |
D.Praha |
|
|
V |
3 |
2 |
3 |
4 |
|
1/5 |
-7 |
17 |
JANKOVA Karolina |
D.Praha |
|
4 |
|
V |
2 |
V |
3 |
|
2/5 |
-3 |
19 |
JILKOVA Klara |
Sc Praha |
|
V |
4 |
|
3 |
2 |
2 |
|
1/5 |
-7 |
16 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
11 |
25 |
PATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
V |
3 |
|
V |
|
3/5 |
4 |
21 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
|
V |
V |
V |
4 |
2 |
|
|
3/5 |
2 |
21 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
DOUBOVA |
Dominika |
|
D.OLOMOUC |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
2 |
LENCOVA |
Alice |
|
D.PRAHA |
0.833 |
10 |
28 |
postupující |
3 |
JILKOVA |
Nikola |
|
PLZEN |
0.833 |
7 |
25 |
postupující |
4 |
STEFFLOVA |
Tereza |
|
USK |
0.833 |
6 |
26 |
postupující |
5 |
CAPKOVA |
Barbora |
|
D.OLOMOUC |
0.800 |
13 |
24 |
postupující |
6 |
OLEXOVA |
Martina |
|
USK |
0.800 |
10 |
23 |
postupující |
7 |
KAMENISCAKOVA |
Ida |
|
EKONOM |
0.800 |
4 |
23 |
postupující |
8 |
DOUBOVA |
Daniela |
|
D.OLOMOUC |
0.667 |
4 |
25 |
postupující |
9 |
MYSKOVA |
Petra |
|
K.VARY |
0.600 |
9 |
22 |
postupující |
10 |
HAVRDOVA |
Katerina |
|
PLZEN |
0.600 |
3 |
20 |
postupující |
11 |
POKORNA |
Veronika |
|
HF PRAHA |
0.600 |
0 |
20 |
postupující |
12 |
PECHOVOVA |
Michaela |
|
USK |
0.600 |
0 |
19 |
postupující |
13 |
TOMINOVA |
Marcela |
|
D.OLOMOUC |
0.600 |
-4 |
18 |
postupující |
14 |
PATENKOVÁ |
Anna |
|
D.OLOMOUC |
0.500 |
1 |
24 |
postupující |
15 |
SAMALOVA |
Anna |
|
D.PRAHA |
0.500 |
0 |
24 |
postupující |
16 |
KODEDOVA |
Barbora |
|
D.PRAHA |
0.400 |
-1 |
18 |
postupující |
17 |
HARTMANOVÁ |
Eva |
|
USK |
0.333 |
0 |
22 |
postupující |
18 |
VACINOVA |
Gabriela |
|
USK |
0.333 |
-1 |
23 |
postupující |
19 |
DIANOVÁ |
Natálie |
|
D.PRAHA |
0.333 |
-1 |
22 |
postupující |
20 |
JILKOVA |
Klara |
|
SC PRAHA |
0.333 |
-2 |
22 |
postupující |
21 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
|
D.OLOMOUC |
0.333 |
-5 |
20 |
postupující |
22 |
JANKOVA |
Karolina |
|
D.PRAHA |
0.200 |
-4 |
18 |
postupující |
23 |
CIMLEROVA |
Zuzana |
|
VRSOVICE |
0.167 |
-14 |
14 |
postupující |
24 |
HERIANOVA |
Dita |
|
DEJVICE |
0.000 |
-13 |
12 |
postupující |
25 |
BRZICOVÁ |
Kateřina |
|
DEJVICE |
0.000 |
-17 |
8 |
vyřazena |
26 |
HOLENDOVA |
Klara |
|
RIEGEL PHA |
0.000 |
-22 |
8 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOUBOVA Dominika |
D.Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
HARTMANOVÁ Eva |
Usk |
|
4 |
|
3 |
V |
2 |
3 |
V |
|
2/6 |
0 |
22 |
JILKOVA Klara |
Sc Praha |
|
2 |
V |
|
3 |
3 |
4 |
V |
|
2/6 |
-2 |
22 |
PATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
|
4 |
2 |
V |
|
3 |
V |
V |
|
3/6 |
1 |
24 |
STEFFLOVA Tereza |
Usk |
|
1 |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
6 |
26 |
SAMALOVA Anna |
D.Praha |
|
1 |
V |
V |
4 |
4 |
|
V |
|
3/6 |
0 |
24 |
HOLENDOVA Klara |
Riegel Pha |
|
1 |
0 |
1 |
1 |
3 |
2 |
|
|
0/6 |
-22 |
8 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
|
3 |
3 |
V |
2 |
2 |
V |
|
2/6 |
-5 |
20 |
LENCOVA Alice |
D.Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
5/6 |
10 |
28 |
VACINOVA Gabriela |
Usk |
|
V |
3 |
|
3 |
V |
4 |
3 |
|
2/6 |
-1 |
23 |
DOUBOVA Daniela |
D.Olomouc |
|
3 |
2 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
4 |
25 |
DIANOVÁ Natálie |
D.Praha |
|
V |
4 |
1 |
4 |
|
3 |
V |
|
2/6 |
-1 |
22 |
JILKOVA Nikola |
Plzen |
|
V |
V4 |
V |
1 |
V |
|
V |
|
5/6 |
7 |
25 |
CIMLEROVA Zuzana |
Vrsovice |
|
2 |
2 |
V |
3 |
1 |
1 |
|
|
1/6 |
-14 |
14 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BRZICOVÁ Kateřina |
Dejvice |
|
|
2 |
0 |
4 |
2 |
0 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
HAVRDOVA Katerina |
Plzen |
|
V |
|
3 |
V |
2 |
V |
|
3/5 |
3 |
20 |
MYSKOVA Petra |
K.Vary |
|
V |
V |
|
V |
3 |
4 |
|
3/5 |
9 |
22 |
TOMINOVA Marcela |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
0 |
|
V |
V |
|
3/5 |
-4 |
18 |
OLEXOVA Martina |
Usk |
|
V |
V4 |
V |
4 |
|
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
KODEDOVA Barbora |
D.Praha |
|
V |
3 |
V |
4 |
1 |
|
|
2/5 |
-1 |
18 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HERIANOVA Dita |
Dejvice |
|
|
3 |
3 |
2 |
0 |
4 |
|
0/5 |
-13 |
12 |
POKORNA Veronika |
Hf Praha |
|
V |
|
V |
V |
1 |
4 |
|
3/5 |
0 |
20 |
KAMENISCAKOVA Ida |
Ekonom |
|
V |
3 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
4 |
23 |
JANKOVA Karolina |
D.Praha |
|
V |
4 |
4 |
|
4 |
1 |
|
1/5 |
-4 |
18 |
CAPKOVA Barbora |
D.Olomouc |
|
V |
V |
4 |
V |
|
V |
|
4/5 |
13 |
24 |
PECHOVOVA Michaela |
Usk |
|
V |
V |
3 |
V |
1 |
|
|
3/5 |
0 |
19 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ARBITRE5 |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
COFAL |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
FOLDES |
|
|
|
2 |
5 |
0 |
IEFREMENKO |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
KOLOMAZNÍK |
|
|
|
2 |
6 |
2 |
KOVAŘÍK |
|
|
|
2 |
6 |
2 |
MINO |
|
|
|
2 |
5 |
1 |
TICHY |
|
|
|
0 |
3 |
0 |
VLČEK |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
zpet do kalendare