zpet do kalendare
Velká cena Karlových Varů
kord kadeti
TJ Lokomotiva Karlovy Vary
12. 10. 2013
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
2 |
JURKA |
Tomáš |
|
DUKLA OLOMOUC |
3 |
D´AMICO |
Kristián |
|
SC PRAHA |
3 |
JUREČKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
5 |
DOTLAČIL |
Petr |
|
LITOMĚŘICE |
6 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
7 |
JURKA |
Jakub |
|
DUKLA OLOMOUC |
8 |
STRNAD |
Ondřej |
|
LITOMĚŘICE |
9 |
HLAVA |
Marek |
|
DUKLA PRAHA |
10 |
KOUŘIL |
Jiří |
|
DUKLA OLOMOUC |
11 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
12 |
VOLÁK |
Samuel |
|
DUKLA OLOMOUC |
13 |
KULKA |
Peter |
|
BŠK MARTINENGO |
14 |
LOKAJ |
Václav |
|
USK PRAHA |
15 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
|
SC PRAHA |
16 |
MOUCHA |
František |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
17 |
SALAČ |
Vojtěch |
|
LITOMĚŘICE |
18 |
KOVAL |
Tomáš |
|
LITOMĚŘICE |
19 |
ČURDA |
Aleš |
|
LOKO KARLOVY VARY |
20 |
VALC |
Jiří |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
21 |
ŘEPKA |
Ondřej |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
22 |
KOLODRUBEC |
Petr |
|
BOHEMIANS |
23 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
24 |
ŠNEJDAR |
Philip |
|
LOKO KARLOVY VARY |
25 |
BEHENSKÝ |
Petr |
|
LOKO KARLOVY VARY |
26 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
27 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
|
USK PRAHA |
28 |
HABART |
Jonatán |
|
BOHEMIANS |
29 |
MORSTADT |
Filip |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
30 |
ZULIÁN |
Federico |
|
LIBEREC |
31 |
KORSELT |
Vít |
|
DEJVICE |
32 |
BORŮVKA |
Vít |
|
USK PRAHA |
33 |
NOVÁČEK |
David |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
34 |
BORECKÝ |
Roman |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
Čtvrt finale
1 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
8 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
15/10 |
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
5 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
15/8 |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
|
4 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
3 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
15/7 |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
|
6 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
15/11 |
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
7 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
15/10 |
|
|
|
BALCAR Josef |
2 |
BALCAR Josef |
Teplice |
15/11 |
Tableau d de 8
1 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
|
|
ERNEE Jan |
8 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
9/8 |
|
5 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
4 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
15/9 |
|
3 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
6 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
15/14 |
|
7 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
2 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
15/10 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
HLAVA Marek |
8 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
15/7 |
|
5 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
4 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
15/4 |
|
3 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
6 |
MOUCHA František |
Ústí Nad Labem |
15/13 |
|
7 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
2 |
KULKA Peter |
Bšk Martinengo |
15/1 |
Tableau de 32
1 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
17 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
15/8 |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
|
16 |
KOVAL Tomáš |
Litoměřice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
9 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
15/10 |
|
|
|
HLAVA Marek |
|
24 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko Karlovy Vary |
15/6 |
|
|
|
|
|
ERNEE Jan |
25 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
|
15/8 |
|
|
|
ERNEE Jan |
8 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
15/14 |
|
5 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
28 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
15/6 |
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
21 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
15/11 |
|
|
|
JURKA Jakub |
|
12 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
13 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
|
15/8 |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
|
20 |
ŘEPKA Ondřej |
Bělá Pod Bezdězem |
15/7 |
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
29 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
LOKAJ Václav |
4 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
|
3 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
|
BALCAR Josef |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
19 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
15/8 |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
14 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
15/11 |
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
11 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
|
|
15/9 |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
|
22 |
FLORIAN Patrik |
Bělá Pod Bezdězem |
15/5 |
|
|
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
27 |
MOUCHA František |
Ústí Nad Labem |
|
15/12 |
|
|
|
MOUCHA František |
6 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
15/14 |
|
7 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
26 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
15/14 |
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
23 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko Karlovy Vary |
|
15/10 |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
|
10 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
15 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
|
|
15/3 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
|
18 |
ČURDA Aleš |
Loko Karlovy Vary |
15/10 |
|
|
|
|
|
VOLÁK Samuel |
31 |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
KULKA Peter |
2 |
KULKA Peter |
Bšk Martinengo |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Tomáš |
|
DUKLA OLOMOUC |
12/12 |
37 |
60 |
postupující |
2 |
KULKA |
Peter |
|
BŠK MARTINENGO |
11/12 |
29 |
57 |
postupující |
3 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
11/12 |
28 |
55 |
postupující |
4 |
LOKAJ |
Václav |
|
USK PRAHA |
10/12 |
32 |
52 |
postupující |
5 |
D´AMICO |
Kristián |
|
SC PRAHA |
10/12 |
24 |
55 |
postupující |
6 |
SALAČ |
Vojtěch |
|
LITOMĚŘICE |
10/12 |
22 |
58 |
postupující |
7 |
DOTLAČIL |
Petr |
|
LITOMĚŘICE |
9/12 |
15 |
53 |
postupující |
8 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
9/12 |
10 |
45 |
postupující |
9 |
HLAVA |
Marek |
|
DUKLA PRAHA |
8/12 |
20 |
50 |
postupující |
10 |
JUREČKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
8/12 |
7 |
48 |
postupující |
11 |
KOUŘIL |
Jiří |
|
DUKLA OLOMOUC |
8/12 |
5 |
50 |
postupující |
12 |
JURKA |
Jakub |
|
DUKLA OLOMOUC |
7/11 |
17 |
48 |
postupující |
13 |
STRNAD |
Ondřej |
|
LITOMĚŘICE |
7/11 |
10 |
44 |
postupující |
14 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
7/12 |
8 |
46 |
postupující |
15 |
VOLÁK |
Samuel |
|
DUKLA OLOMOUC |
6/12 |
-1 |
45 |
postupující |
16 |
KOVAL |
Tomáš |
|
LITOMĚŘICE |
6/12 |
-5 |
42 |
postupující |
17 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
|
SC PRAHA |
5/12 |
-5 |
42 |
postupující |
18 |
ČURDA |
Aleš |
|
LOKO KARLOVY VARY |
5/12 |
-6 |
42 |
postupující |
19 |
VALC |
Jiří |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
4/12 |
-10 |
40 |
postupující |
20 |
ŘEPKA |
Ondřej |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
4/12 |
-14 |
37 |
postupující |
21 |
KOLODRUBEC |
Petr |
|
BOHEMIANS |
3/11 |
-12 |
39 |
postupující |
22 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
3/11 |
-13 |
36 |
postupující |
23 |
ŠNEJDAR |
Philip |
|
LOKO KARLOVY VARY |
3/11 |
-20 |
29 |
postupující |
24 |
BEHENSKÝ |
Petr |
|
LOKO KARLOVY VARY |
3/12 |
-14 |
38 |
postupující |
25 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
3/12 |
-16 |
41 |
postupující |
26 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
|
USK PRAHA |
3/12 |
-17 |
35 |
postupující |
27 |
MOUCHA |
František |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
3/12 |
-18 |
36 |
postupující |
28 |
HABART |
Jonatán |
|
BOHEMIANS |
2/12 |
-24 |
34 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Tomáš |
|
DUKLA OLOMOUC |
1.000 |
17 |
30 |
postupující |
2 |
D´AMICO |
Kristián |
|
SC PRAHA |
1.000 |
16 |
30 |
postupující |
2 |
SALAČ |
Vojtěch |
|
LITOMĚŘICE |
1.000 |
16 |
30 |
postupující |
4 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
0.833 |
13 |
27 |
postupující |
5 |
DOTLAČIL |
Petr |
|
LITOMĚŘICE |
0.833 |
9 |
29 |
postupující |
5 |
JUREČKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.833 |
9 |
29 |
postupující |
7 |
KULKA |
Peter |
|
BŠK MARTINENGO |
0.833 |
9 |
27 |
postupující |
8 |
LOKAJ |
Václav |
|
USK PRAHA |
0.667 |
13 |
22 |
postupující |
9 |
HLAVA |
Marek |
|
DUKLA PRAHA |
0.667 |
10 |
25 |
postupující |
10 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
|
SC PRAHA |
0.667 |
3 |
25 |
postupující |
11 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
0.667 |
2 |
19 |
postupující |
12 |
STRNAD |
Ondřej |
|
LITOMĚŘICE |
0.500 |
3 |
23 |
postupující |
13 |
KOUŘIL |
Jiří |
|
DUKLA OLOMOUC |
0.500 |
1 |
23 |
postupující |
14 |
VOLÁK |
Samuel |
|
DUKLA OLOMOUC |
0.500 |
0 |
22 |
postupující |
15 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
16 |
JURKA |
Jakub |
|
DUKLA OLOMOUC |
0.333 |
0 |
23 |
postupující |
17 |
VALC |
Jiří |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.333 |
-4 |
20 |
postupující |
18 |
ČURDA |
Aleš |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.333 |
-5 |
20 |
postupující |
19 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.333 |
-6 |
22 |
postupující |
20 |
BEHENSKÝ |
Petr |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.333 |
-7 |
18 |
postupující |
21 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.333 |
-8 |
20 |
postupující |
22 |
KOVAL |
Tomáš |
|
LITOMĚŘICE |
0.333 |
-11 |
17 |
postupující |
23 |
KOLODRUBEC |
Petr |
|
BOHEMIANS |
0.167 |
-8 |
21 |
postupující |
24 |
MOUCHA |
František |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.167 |
-10 |
18 |
postupující |
25 |
ŘEPKA |
Ondřej |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.167 |
-12 |
15 |
postupující |
26 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
|
USK PRAHA |
0.167 |
-13 |
15 |
postupující |
27 |
HABART |
Jonatán |
|
BOHEMIANS |
0.000 |
-17 |
13 |
postupující |
28 |
ŠNEJDAR |
Philip |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.000 |
-19 |
11 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
MOUCHA František |
Ústí Nad Labem |
|
|
1 |
V |
3 |
1 |
4 |
4 |
|
1/6 |
-10 |
18 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
|
V |
|
V |
4 |
V |
2 |
2 |
|
3/6 |
1 |
23 |
ŘEPKA Ondřej |
Bělá Pod Bezdězem |
|
3 |
4 |
|
1 |
V |
1 |
1 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
V |
V |
V |
|
4 |
V |
V |
|
5/6 |
9 |
29 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
2 |
2 |
V |
|
0 |
4 |
|
2/6 |
-7 |
18 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
|
2 |
|
4/6 |
10 |
25 |
KULKA Peter |
Bšk Martinengo |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
V3 |
|
|
5/6 |
9 |
27 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FLORIAN Patrik |
Bělá Pod Bezdězem |
|
|
4 |
3 |
1 |
V |
V |
4 |
|
2/6 |
-6 |
22 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
V |
|
4 |
1 |
V |
V |
3 |
|
3/6 |
3 |
23 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
V |
V |
|
3 |
2 |
V |
2 |
|
3/6 |
-1 |
22 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
30 |
ČURDA Aleš |
Loko Karlovy Vary |
|
4 |
1 |
V |
1 |
|
V |
4 |
|
2/6 |
-5 |
20 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
|
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
|
2 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
V |
|
|
5/6 |
9 |
29 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
|
|
4 |
V |
2 |
V |
2 |
2 |
|
2/6 |
-8 |
20 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
30 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
4 |
2 |
|
4 |
V |
0 |
V |
|
2/6 |
-4 |
20 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
V |
0 |
V |
|
V |
V1 |
3 |
|
4/6 |
2 |
19 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko Karlovy Vary |
|
4 |
2 |
0 |
2 |
|
1 |
2 |
|
0/6 |
-19 |
11 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V |
2 |
V |
0 |
V |
|
V |
|
4/6 |
13 |
22 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
|
V |
4 |
4 |
V4 |
V |
0 |
|
|
3/6 |
0 |
22 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
V |
2 |
3 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
3 |
25 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
4 |
|
2 |
3 |
3 |
4 |
V |
|
1/6 |
-8 |
21 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
V |
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
13 |
27 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
30 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
|
1 |
V |
2 |
2 |
|
4 |
1 |
|
1/6 |
-13 |
15 |
KOVAL Tomáš |
Litoměřice |
|
3 |
V |
1 |
1 |
V |
|
2 |
|
2/6 |
-11 |
17 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
4 |
4 |
2 |
3 |
V |
V |
|
|
2/6 |
0 |
23 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Tomáš |
|
DUKLA OLOMOUC |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
1 |
KULKA |
Peter |
|
BŠK MARTINENGO |
1.000 |
20 |
30 |
postupující |
3 |
LOKAJ |
Václav |
|
USK PRAHA |
1.000 |
19 |
30 |
postupující |
4 |
JURKA |
Jakub |
|
DUKLA OLOMOUC |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
5 |
BALCAR |
Josef |
|
TEPLICE |
1.000 |
15 |
28 |
postupující |
6 |
ERNEE |
Jan |
|
SC PRAHA |
0.833 |
8 |
26 |
postupující |
7 |
KOUŘIL |
Jiří |
|
DUKLA OLOMOUC |
0.833 |
4 |
27 |
postupující |
8 |
STRNAD |
Ondřej |
|
LITOMĚŘICE |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
9 |
HLAVA |
Marek |
|
DUKLA PRAHA |
0.667 |
10 |
25 |
postupující |
10 |
WUTSCHKA |
Pavel |
|
TEPLICE |
0.667 |
9 |
24 |
postupující |
11 |
D´AMICO |
Kristián |
|
SC PRAHA |
0.667 |
8 |
25 |
postupující |
12 |
SALAČ |
Vojtěch |
|
LITOMĚŘICE |
0.667 |
6 |
28 |
postupující |
13 |
KOVAL |
Tomáš |
|
LITOMĚŘICE |
0.667 |
6 |
25 |
postupující |
14 |
DOTLAČIL |
Petr |
|
LITOMĚŘICE |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
15 |
ŠNEJDAR |
Philip |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.600 |
-1 |
18 |
postupující |
16 |
VOLÁK |
Samuel |
|
DUKLA OLOMOUC |
0.500 |
-1 |
23 |
postupující |
17 |
ČURDA |
Aleš |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.500 |
-1 |
22 |
postupující |
18 |
ŘEPKA |
Ondřej |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.500 |
-2 |
22 |
postupující |
19 |
JUREČKA |
Jakub |
|
SC PRAHA |
0.500 |
-2 |
19 |
postupující |
20 |
KOLODRUBEC |
Petr |
|
BOHEMIANS |
0.400 |
-4 |
18 |
postupující |
21 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
|
USK PRAHA |
0.333 |
-4 |
20 |
postupující |
22 |
VALC |
Jiří |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.333 |
-6 |
20 |
postupující |
23 |
HABART |
Jonatán |
|
BOHEMIANS |
0.333 |
-7 |
21 |
postupující |
24 |
MOUCHA |
František |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.333 |
-8 |
18 |
postupující |
25 |
FLORIAN |
Patrik |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.200 |
-7 |
14 |
postupující |
26 |
BEHENSKÝ |
Petr |
|
LOKO KARLOVY VARY |
0.167 |
-7 |
20 |
postupující |
27 |
ZRZAVECKÝ |
Marek |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.167 |
-8 |
21 |
postupující |
28 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
|
SC PRAHA |
0.167 |
-8 |
17 |
postupující |
29 |
MORSTADT |
Filip |
|
ÚSTÍ NAD LABEM |
0.167 |
-11 |
15 |
vyřazen |
30 |
ZULIÁN |
Federico |
|
LIBEREC |
0.167 |
-12 |
15 |
vyřazen |
31 |
KORSELT |
Vít |
|
DEJVICE |
0.167 |
-13 |
13 |
vyřazen |
32 |
BORŮVKA |
Vít |
|
USK PRAHA |
0.000 |
-12 |
13 |
vyřazen |
33 |
NOVÁČEK |
David |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.000 |
-18 |
12 |
vyřazen |
34 |
BORECKÝ |
Roman |
|
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.000 |
-23 |
7 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HABART Jonatán |
Bohemians |
|
|
V |
4 |
V |
2 |
3 |
2 |
|
2/6 |
-7 |
21 |
KORSELT Vít |
Dejvice |
|
4 |
|
1 |
V |
1 |
1 |
1 |
|
1/6 |
-13 |
13 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
1 |
4 |
|
4/6 |
8 |
25 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
|
4 |
1 |
0 |
|
1 |
0 |
1 |
|
0/6 |
-23 |
7 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
V |
V |
2 |
V |
|
2 |
V |
|
4/6 |
9 |
24 |
KULKA Peter |
Bšk Martinengo |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
3 |
|
|
4/6 |
6 |
24 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVÁČEK David |
Bělá Pod Bezdězem |
|
|
3 |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
30 |
ČURDA Aleš |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
1 |
|
4 |
V |
V |
2 |
|
3/6 |
-1 |
22 |
KOVAL Tomáš |
Litoměřice |
|
V |
2 |
V |
|
V |
V |
3 |
|
4/6 |
6 |
25 |
MORSTADT Filip |
Ústí Nad Labem |
|
V |
1 |
3 |
2 |
|
1 |
3 |
|
1/6 |
-11 |
15 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk Praha |
|
V |
1 |
1 |
4 |
V |
|
4 |
|
2/6 |
-4 |
20 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
V |
2 |
V |
V4 |
V |
V |
|
|
5/6 |
8 |
26 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZULIÁN Federico |
Liberec |
|
|
2 |
V |
3 |
0 |
3 |
2 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
|
V |
3 |
4 |
0 |
3 |
|
2/6 |
-6 |
20 |
MOUCHA František |
Ústí Nad Labem |
|
2 |
4 |
|
V |
1 |
1 |
V |
|
2/6 |
-8 |
18 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
3 |
|
4 |
V |
1 |
|
3/6 |
-1 |
23 |
LOKAJ Václav |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
19 |
30 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
3 |
2 |
|
V |
|
4/6 |
10 |
25 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
3 |
V |
0 |
1 |
|
|
3/6 |
-2 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
V3 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
15 |
28 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
2 |
|
4 |
V |
4 |
1 |
1 |
|
1/6 |
-8 |
17 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
|
2 |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
4 |
27 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko Karlovy Vary |
|
2 |
2 |
3 |
|
V |
4 |
4 |
|
1/6 |
-7 |
20 |
ZRZAVECKÝ Marek |
Ústí Nad Labem |
|
2 |
V |
4 |
2 |
|
4 |
4 |
|
1/6 |
-8 |
21 |
ŘEPKA Ondřej |
Bělá Pod Bezdězem |
|
1 |
V |
3 |
V |
V |
|
3 |
|
3/6 |
-2 |
22 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
4 |
V |
4 |
V |
V |
V |
|
|
4/6 |
6 |
28 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FLORIAN Patrik |
Bělá Pod Bezdězem |
|
|
V |
3 |
3 |
2 |
1 |
|
1/5 |
-7 |
14 |
BORŮVKA Vít |
Usk Praha |
|
2 |
|
4 |
2 |
3 |
2 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
V4 |
V |
|
4 |
2 |
3 |
|
2/5 |
-4 |
18 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko Karlovy Vary |
|
V |
V |
V |
|
2 |
1 |
|
3/5 |
-1 |
18 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
1 |
|
4/5 |
7 |
21 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
17 |
25 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
JURKA |
Tomáš |
|
|
1 |
0 |
0 |
KRUPAŘ |
Petr |
|
|
2 |
7 |
2 |
NOVOTNÝ |
Ondřej |
|
|
3 |
7 |
2 |
RUBEŠ |
Martin |
|
|
1 |
10 |
2 |
RUBEŠOVÁ |
Tereza |
|
|
1 |
8 |
1 |
VALC |
Jiří |
|
|
1 |
0 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 13.10.2013 20:03:44