zpet do kalendare
Ještědský kalíšek 2013
Fleret mladší žáci
Liberec 16. - 17.11.2013
Turnaj se koná za podpory Krajského úřadu Libereckého kraje
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
2 |
TEDENAC |
Filip |
CZ |
BRNO |
3 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
3 |
SOWA |
Piotr |
POL |
KOLEJAR |
5 |
POLAK |
Marek |
CZ |
BRNO |
6 |
FOMENKO |
Petr |
CZ |
BOHEMIANS |
7 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
8 |
HOKES |
Michal |
CZ |
VRSOVICE |
9 |
FOMENKO |
Mark |
CZ |
BOHEMIANS |
10 |
BEDRNA |
Radek |
CZ |
MOST |
11 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LIBEREC |
12 |
OCHEC |
Prokop |
CZ |
BOHEMIANS |
13 |
KRAVCZYNSKI |
Melchor |
POL |
KOLEJAR |
14 |
WOZNICA |
Adam |
CZ |
MOST |
15 |
LISKA |
Martin |
CZ |
C.TESIN |
16 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LIBEREC |
17 |
WOZNICA |
Jan |
CZ |
MOST |
18 |
MEINLSCHMIDT |
Frantis |
CZ |
MOST |
19 |
HASÍK |
Jáchym |
CZ |
OPAVA |
20 |
BENOVIC |
Jonas |
CZ |
OSTRAVA |
Eliminace 16
1 |
TEDENAC Filip |
Brno |
|
|
|
TEDENAC Filip |
16 |
HROMÁDKA Petr |
Liberec |
12/0 |
|
|
|
|
TEDENAC Filip |
9 |
FOMENKO Mark |
Bohemians |
|
12/2 |
|
|
|
HOKES Michal |
|
8 |
HOKES Michal |
Vrsovice |
12/9 |
|
|
|
|
|
|
TEDENAC Filip |
5 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
|
12/7 |
|
|
|
CHREN Simon |
|
|
12 |
OCHEC Prokop |
Bohemians |
12/1 |
|
|
|
|
|
|
CHREN Simon |
|
13 |
KRAVCZYNSKI Melchor |
Kolejar |
|
12/5 |
|
|
|
|
FOMENKO Petr |
|
|
4 |
FOMENKO Petr |
Bohemians |
12/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
TOTUSEK Marek |
3 |
POLAK Marek |
Brno |
|
|
|
12/7 |
|
|
|
POLAK Marek |
|
|
14 |
WOZNICA Adam |
Most |
12/8 |
|
|
|
|
|
|
SOWA Piotr |
|
11 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Liberec |
|
12/8 |
|
|
|
|
SOWA Piotr |
|
|
6 |
SOWA Piotr |
Kolejar |
12/2 |
|
|
|
|
|
|
|
TOTUSEK Marek |
7 |
ONDRUSEK Martin |
Sk Zlin |
|
|
12/5 |
|
|
|
ONDRUSEK Martin |
|
10 |
BEDRNA Radek |
Most |
12/2 |
|
|
|
|
|
TOTUSEK Marek |
15 |
LISKA Martin |
C.Tesin |
|
12/8 |
|
|
|
TOTUSEK Marek |
2 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
12/2 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
TEDENAC |
Filip |
CZ |
BRNO |
1.000 |
20 |
24 |
postupující |
2 |
TOTUSEK |
Marek |
CZ |
BYSTRICE |
1.000 |
16 |
20 |
postupující |
3 |
POLAK |
Marek |
CZ |
BRNO |
0.833 |
15 |
23 |
postupující |
4 |
FOMENKO |
Petr |
CZ |
BOHEMIANS |
0.833 |
13 |
21 |
postupující |
5 |
CHREN |
Simon |
CZ |
BOHEMIANS |
0.833 |
12 |
22 |
postupující |
6 |
SOWA |
Piotr |
POL |
KOLEJAR |
0.833 |
11 |
23 |
postupující |
7 |
ONDRUSEK |
Martin |
CZ |
SK ZLIN |
0.800 |
8 |
17 |
postupující |
8 |
HOKES |
Michal |
CZ |
VRSOVICE |
0.667 |
8 |
18 |
postupující |
9 |
FOMENKO |
Mark |
CZ |
BOHEMIANS |
0.600 |
4 |
15 |
postupující |
10 |
BEDRNA |
Radek |
CZ |
MOST |
0.500 |
0 |
17 |
postupující |
11 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LIBEREC |
0.500 |
-3 |
15 |
postupující |
12 |
OCHEC |
Prokop |
CZ |
BOHEMIANS |
0.333 |
-6 |
13 |
postupující |
13 |
KRAVCZYNSKI |
Melchor |
POL |
KOLEJAR |
0.333 |
-7 |
12 |
postupující |
14 |
WOZNICA |
Adam |
CZ |
MOST |
0.200 |
-7 |
12 |
postupující |
15 |
LISKA |
Martin |
CZ |
C.TESIN |
0.200 |
-9 |
9 |
postupující |
16 |
HROMÁDKA |
Petr |
CZE |
LIBEREC |
0.200 |
-12 |
7 |
postupující |
17 |
WOZNICA |
Jan |
CZ |
MOST |
0.167 |
-13 |
9 |
vyřazen |
18 |
MEINLSCHMIDT |
Frantis |
CZ |
MOST |
0.167 |
-16 |
7 |
vyřazen |
19 |
HASÍK |
Jáchym |
CZ |
OPAVA |
0.000 |
-15 |
9 |
vyřazen |
20 |
BENOVIC |
Jonas |
CZ |
OSTRAVA |
0.000 |
-19 |
5 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BEDRNA Radek |
Most |
|
|
3 |
V |
V |
V |
1 |
1 |
|
3/6 |
0 |
17 |
CHREN Simon |
Bohemians |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
5/6 |
12 |
22 |
BENOVIC Jonas |
Ostrava |
|
0 |
0 |
|
2 |
2 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-19 |
5 |
WOZNICA Jan |
Most |
|
2 |
0 |
V |
|
1 |
2 |
0 |
|
1/6 |
-13 |
9 |
OCHEC Prokop |
Bohemians |
|
3 |
0 |
V |
V |
|
2 |
0 |
|
2/6 |
-6 |
13 |
SOWA Piotr |
Kolejar |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
3 |
|
5/6 |
11 |
23 |
POLAK Marek |
Brno |
|
V |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
15 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHRAMOSTA Tomáš |
Liberec |
|
|
V |
0 |
V |
V |
2 |
1 |
|
3/6 |
-3 |
15 |
MEINLSCHMIDT Frantis |
Most |
|
1 |
|
1 |
V |
1 |
0 |
0 |
|
1/6 |
-16 |
7 |
HOKES Michal |
Vrsovice |
|
V |
V |
|
V |
V |
1 |
1 |
|
4/6 |
8 |
18 |
HASÍK Jáchym |
Opava |
|
2 |
3 |
0 |
|
2 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-15 |
9 |
KRAVCZYNSKI Melchor |
Kolejar |
|
3 |
V |
1 |
V |
|
0 |
0 |
|
2/6 |
-7 |
12 |
FOMENKO Petr |
Bohemians |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
1 |
|
5/6 |
13 |
21 |
TEDENAC Filip |
Brno |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
20 |
24 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ONDRUSEK Martin |
Sk Zlin |
|
|
V |
V |
V |
V3 |
2 |
|
4/5 |
8 |
17 |
WOZNICA Adam |
Most |
|
0 |
|
3 |
3 |
V |
2 |
|
1/5 |
-7 |
12 |
FOMENKO Mark |
Bohemians |
|
3 |
V |
|
V |
V |
0 |
|
3/5 |
4 |
15 |
HROMÁDKA Petr |
Liberec |
|
0 |
V |
0 |
|
3 |
0 |
|
1/5 |
-12 |
7 |
LISKA Martin |
C.Tesin |
|
2 |
3 |
0 |
V |
|
0 |
|
1/5 |
-9 |
9 |
TOTUSEK Marek |
Bystrice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
16 |
20 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
KLEMM |
|
|
|
1 |
4 |
2 |
KULÍK |
|
|
|
1 |
2 |
5 |
KURFURST |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
PLOCH |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 17.11.2013 15:20:42