zpet do kalendare
Turnaj Zdeňka Mynaříka - 1.ročník, fleret mini žáci a mini žačky
Šerm SOKOL Šternberk
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
2 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabel |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
3 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
3 |
KVAPIL |
David |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
5 |
MENŠÍK |
Pavel |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
6 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
7 |
HLUCHÁ |
Kateřina |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
8 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
9 |
HASÍKOVÁ |
Elena |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
10 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
11 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
12 |
PROKEŠOVÁ |
Daniela |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
13 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
pro potřeby konečného odděleného pořadí minižáků se ještě uskutečnila baráž o druhé místo mini žáků
a z toho vzniklo konečné pořadí na místech 1-3. mini žáci:
1.Ondrůšek Martin
2.Kvapil David
3.Beňovič Jonáš
a pro potřeby konečného odděleného pořadí minižaček se ještě uskutečnila eliminace mini žaček
a z toho vzniklo konečné pořadí na místech 1-3. mini žačky:
1.Sedláková Isabel
2.Hasíková Elena
3.Hluchá Kateřina
3.Prokešová Daniela
Eliminace 16
1 |
SEDLÁKOVÁ Isabel |
Sokol Bystřice Nad Perštejnem |
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabel |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabel |
9 |
BEDRNA Radek |
Tj Baník Most |
|
10/3 |
|
|
|
BEDRNA Radek |
|
8 |
HASÍKOVÁ Elena |
Tj Slezan Opava |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabel |
5 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Šerm Ostrava |
|
|
10/0 |
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
|
13 |
|
|
|
10/4 |
|
|
|
|
MENŠÍK Pavel |
|
|
4 |
MENŠÍK Pavel |
Tj Sokol Brno I. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
3 |
ONDRŮŠEK Martin |
Klub Šermu Sk Zlín |
|
|
|
10/7 |
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
|
11 |
HASÍK Jáchym |
Tj Slezan Opava |
|
10/0 |
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
|
|
6 |
SLEZÁK Martin |
Tj Sokol Brno I. |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
7 |
HLUCHÁ Kateřina |
Sportovní Šerm Zlín |
|
|
10/4 |
|
|
|
HLUCHÁ Kateřina |
|
10 |
KNOB Vladimír |
Šerm Sokol Šternberk |
7/4 |
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
15 |
|
|
|
10/0 |
|
|
|
KVAPIL David |
2 |
KVAPIL David |
Šerm Sokol Šternberk |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabel |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
1.000 |
20 |
24 |
postupující |
2 |
KVAPIL |
David |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
1.000 |
16 |
20 |
postupující |
3 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KLUB ŠERMU SK ZLÍN |
0.800 |
7 |
17 |
postupující |
4 |
MENŠÍK |
Pavel |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.667 |
8 |
18 |
postupující |
5 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
ŠERM OSTRAVA |
0.667 |
6 |
18 |
postupující |
6 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
TJ SOKOL BRNO I. |
0.600 |
3 |
16 |
postupující |
7 |
HLUCHÁ |
Kateřina |
CZE |
SPORTOVNÍ ŠERM ZLÍN |
0.400 |
-5 |
11 |
postupující |
8 |
HASÍKOVÁ |
Elena |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.333 |
-6 |
14 |
postupující |
9 |
BEDRNA |
Radek |
CZE |
TJ BANÍK MOST |
0.333 |
-6 |
11 |
postupující |
10 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
ŠERM SOKOL ŠTERNBERK |
0.333 |
-8 |
8 |
postupující |
11 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
TJ SLEZAN OPAVA |
0.200 |
-8 |
10 |
postupující |
12 |
PROKEŠOVÁ |
Daniela |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.167 |
-14 |
8 |
vyřazena |
13 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
SOKOL BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM |
0.000 |
-13 |
6 |
vyřazen |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PROKEŠOVÁ Daniela |
Sokol Bystřice Nad Perštejnem |
|
|
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
V |
|
1/6 |
-14 |
8 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Šerm Ostrava |
|
V |
|
V |
1 |
V |
V |
1 |
|
4/6 |
6 |
18 |
MENŠÍK Pavel |
Tj Sokol Brno I. |
|
V |
1 |
|
1 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
8 |
18 |
SEDLÁKOVÁ Isabel |
Sokol Bystřice Nad Perštejnem |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
24 |
HASÍKOVÁ Elena |
Tj Slezan Opava |
|
V |
1 |
1 |
1 |
|
V |
3 |
|
2/6 |
-6 |
14 |
KNOB Vladimír |
Šerm Sokol Šternberk |
|
V |
1 |
0 |
0 |
2 |
|
V1 |
|
2/6 |
-8 |
8 |
BEDRNA Radek |
Tj Baník Most |
|
2 |
V |
0 |
1 |
V |
0 |
|
|
2/6 |
-6 |
11 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HASÍK Jáchym |
Tj Slezan Opava |
|
|
0 |
2 |
V |
2 |
2 |
|
1/5 |
-8 |
10 |
KVAPIL David |
Šerm Sokol Šternberk |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
20 |
SLEZÁK Martin |
Tj Sokol Brno I. |
|
V |
1 |
|
V |
3 |
V |
|
3/5 |
3 |
16 |
HOLEMÝ Vojtěch |
Sokol Bystřice Nad Perštejnem |
|
3 |
0 |
0 |
|
1 |
2 |
|
0/5 |
-13 |
6 |
ONDRŮŠEK Martin |
Klub Šermu Sk Zlín |
|
V |
2 |
V |
V3 |
|
V |
|
4/5 |
7 |
17 |
HLUCHÁ Kateřina |
Sportovní Šerm Zlín |
|
V3 |
1 |
3 |
V |
0 |
|
|
2/5 |
-5 |
11 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BORNA |
|
|
|
0 |
0 |
2 |
BORNA |
Ivo |
CZE |
|
0 |
0 |
2 |
LÁTAL |
Martin |
CZE |
|
0 |
1 |
2 |
ŠPIČKA |
Martin |
CZE |
|
1 |
2 |
1 |
VÁHALA |
Bohumír |
CZE |
|
1 |
0 |
0 |
zpet do kalendare