zpet do kalendare
Kordík cup - Teplický kordík
19.10.2013
mini žáci a mini žačky
šermírna ZŠ, Koperníkova 2592, Teplice
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
2 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
3 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
3 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
5 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
6 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
7 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
8 |
MALINOWSKA |
Kornelia |
PL |
KMICIC CZESTOCHOWA |
9 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
10 |
HAVRDA |
Luboš |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
11 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
12 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
13 |
PROTIVÍNSKÝ |
Pavel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
14 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
15 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
16 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
17 |
HAVRDOVÁ |
Eliška |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
18 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
19 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
20 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
21 |
JANOUŠ |
Matěj Prokop |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
22 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
23 |
KOPEJTKO |
Jan |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
Čtvrt finale
1 |
COUFAL František |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
|
COUFAL František |
8 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
15/1 |
|
|
|
|
COUFAL František |
5 |
VESELÝ Vojtěch |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
15/6 |
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
|
4 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
3 |
ŠTĚPÁN Petr |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
15/4 |
|
|
|
HOSTEK Jan |
|
6 |
HOSTEK Jan |
Tj Lokomotiva Plzeň |
15/6 |
|
|
|
|
|
HOSTEK Jan |
7 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
15/7 |
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
2 |
MALINOWSKA Kornelia |
Kmicic Czestochowa |
15/5 |
Eliminace 32
1 |
COUFAL František |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
|
COUFAL František |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
COUFAL František |
17 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
15/2 |
|
|
|
HAVLÍNOVÁ Tereza |
16 |
JURÁŇ Jiří |
Tj Lokomotiva Teplice |
15/9 |
|
9 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
ROUPEC Jakub |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
ROUPEC Jakub |
25 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
DOŠEK Jiří |
8 |
DOŠEK Jiří |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
|
5 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
|
POHNAN Kryštof |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
VESELÝ Vojtěch |
21 |
JANOUŠ Matěj Prokop |
Tj Lokomotiva Karlovy Vary |
|
15/12 |
|
|
|
VESELÝ Vojtěch |
12 |
VESELÝ Vojtěch |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
15/4 |
|
13 |
VAISOVÁ Klaudie |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
|
VAISOVÁ Klaudie |
20 |
KRUCKÁ Antonie |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
15/2 |
|
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
29 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
BRANDNEROVÁ Adéla |
4 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
3 |
HAVRDA Luboš |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
|
HAVRDA Luboš |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠTĚPÁN Petr |
19 |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
15/7 |
|
|
|
ŠTĚPÁN Petr |
14 |
ŠTĚPÁN Petr |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
15/5 |
|
11 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
|
KLAUS Robert |
22 |
NOVÁK Martin |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
15/8 |
|
|
|
|
HOSTEK Jan |
27 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
HOSTEK Jan |
6 |
HOSTEK Jan |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
7 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
LANDOVSKÝ Matyáš |
23 |
KOPEJTKO Jan |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
15/12 |
|
|
|
PROTIVÍNSKÝ Pavel |
10 |
PROTIVÍNSKÝ Pavel |
Tj Lokomotiva Plzeň |
15/3 |
|
15 |
HAVRDOVÁ Eliška |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
|
MALINOWSKA Kornelia |
18 |
MALINOWSKA Kornelia |
Kmicic Czestochowa |
15/11 |
|
|
|
|
MALINOWSKA Kornelia |
31 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
2 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
9/9 |
36 |
45 |
postupující |
2 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
9/10 |
23 |
45 |
postupující |
3 |
HAVRDA |
Luboš |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
9/10 |
18 |
47 |
postupující |
4 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
7/9 |
17 |
43 |
postupující |
5 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
7/9 |
10 |
37 |
postupující |
6 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
7/10 |
11 |
42 |
postupující |
7 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
6/9 |
17 |
37 |
postupující |
8 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
6/10 |
8 |
35 |
postupující |
9 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
6/10 |
4 |
35 |
postupující |
10 |
PROTIVÍNSKÝ |
Pavel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
5/9 |
8 |
33 |
postupující |
11 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
5/9 |
-3 |
34 |
postupující |
12 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
5/10 |
11 |
43 |
postupující |
13 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
5/10 |
1 |
36 |
postupující |
14 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
4/9 |
2 |
31 |
postupující |
15 |
HAVRDOVÁ |
Eliška |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
4/10 |
-8 |
28 |
postupující |
16 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
3/9 |
-12 |
23 |
postupující |
17 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
3/10 |
-12 |
31 |
postupující |
18 |
MALINOWSKA |
Kornelia |
PL |
KMICIC CZESTOCHOWA |
3/10 |
-20 |
26 |
postupující |
19 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
2/10 |
-10 |
31 |
postupující |
20 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
2/10 |
-23 |
21 |
postupující |
21 |
JANOUŠ |
Matěj Prokop |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
2/10 |
-27 |
15 |
postupující |
22 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
1/9 |
-23 |
18 |
postupující |
23 |
KOPEJTKO |
Jan |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0/9 |
-28 |
15 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
COUFAL |
František |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
1.000 |
36 |
45 |
postupující |
2 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.900 |
23 |
45 |
postupující |
3 |
HAVRDA |
Luboš |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.900 |
18 |
47 |
postupující |
4 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.778 |
17 |
43 |
postupující |
5 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.778 |
10 |
37 |
postupující |
6 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.700 |
11 |
42 |
postupující |
7 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.667 |
17 |
37 |
postupující |
8 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.600 |
8 |
35 |
postupující |
9 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
4 |
35 |
postupující |
10 |
PROTIVÍNSKÝ |
Pavel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.556 |
8 |
33 |
postupující |
11 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.556 |
-3 |
34 |
postupující |
12 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.500 |
11 |
43 |
postupující |
13 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.500 |
1 |
36 |
postupující |
14 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.444 |
2 |
31 |
postupující |
15 |
HAVRDOVÁ |
Eliška |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.400 |
-8 |
28 |
postupující |
16 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.333 |
-12 |
23 |
postupující |
17 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
0.300 |
-12 |
31 |
postupující |
18 |
MALINOWSKA |
Kornelia |
PL |
KMICIC CZESTOCHOWA |
0.300 |
-20 |
26 |
postupující |
19 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.200 |
-10 |
31 |
postupující |
20 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.200 |
-23 |
21 |
postupující |
21 |
JANOUŠ |
Matěj Prokop |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
0.200 |
-27 |
15 |
postupující |
22 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.111 |
-23 |
18 |
postupující |
23 |
KOPEJTKO |
Jan |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.000 |
-28 |
15 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOSTEK Jan |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
V3 |
V |
V4 |
V |
2 |
|
4/5 |
9 |
19 |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
1 |
|
4 |
4 |
2 |
1 |
|
0/5 |
-9 |
12 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
2 |
V |
|
1 |
V |
2 |
|
2/5 |
-7 |
15 |
DOŠEK Jiří |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
0 |
V |
V |
|
2 |
V4 |
|
3/5 |
4 |
16 |
JURÁŇ Jiří |
Tj Lokomotiva Teplice |
|
2 |
V3 |
3 |
V3 |
|
2 |
|
2/5 |
-6 |
13 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
V |
V |
0 |
V |
|
|
4/5 |
9 |
20 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HAVRDOVÁ Eliška |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
4 |
2 |
0 |
2 |
V |
|
1/5 |
-7 |
13 |
VAISOVÁ Klaudie |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
|
4 |
3 |
V |
0 |
|
2/5 |
-5 |
17 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
0 |
V |
V |
|
4/5 |
7 |
20 |
COUFAL František |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
22 |
25 |
KRUCKÁ Antonie |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
3 |
1 |
0 |
|
V |
|
2/5 |
-5 |
14 |
JANOUŠ Matěj Prokop |
Tj Lokomotiva Karlovy Vary |
|
0 |
V |
1 |
0 |
2 |
|
|
1/5 |
-12 |
8 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Petr |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
1 |
1 |
V |
V |
|
2/4 |
2 |
12 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
|
V |
V |
1 |
|
3/4 |
6 |
16 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
4 |
|
V |
V |
|
3/4 |
9 |
19 |
KOPEJTKO Jan |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
0 |
0 |
2 |
|
3 |
|
0/4 |
-15 |
5 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
0 |
V |
2 |
V |
|
|
2/4 |
-2 |
12 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VESELÝ Vojtěch |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
V |
V |
4 |
4 |
4 |
|
2/5 |
5 |
22 |
NOVÁK Martin |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
0 |
|
V |
3 |
0 |
4 |
|
1/5 |
-9 |
12 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
2 |
1 |
|
4 |
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
17 |
HAVRDA Luboš |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
V |
V |
|
V |
3 |
|
4/5 |
6 |
23 |
PROTIVÍNSKÝ Pavel |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
V |
1 |
1 |
|
V |
|
3/5 |
2 |
17 |
MALINOWSKA Kornelia |
Kmicic Czestochowa |
|
V |
V |
4 |
V |
1 |
|
|
3/5 |
-1 |
20 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ŠTĚPÁNOVÁ |
Eva |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
1.000 |
14 |
25 |
postupující |
2 |
COUFAL |
František |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
1.000 |
14 |
20 |
postupující |
3 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
4 |
HAVRDA |
Luboš |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
1.000 |
12 |
24 |
postupující |
5 |
BRANDNEROVÁ |
Adéla |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.800 |
8 |
24 |
postupující |
6 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.750 |
0 |
17 |
postupující |
7 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.600 |
11 |
21 |
postupující |
8 |
VESELÝ |
Vojtěch |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.600 |
6 |
21 |
postupující |
9 |
VAISOVÁ |
Klaudie |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.600 |
6 |
19 |
postupující |
10 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
11 |
HOSTEK |
Jan |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.600 |
2 |
23 |
postupující |
12 |
HAVRDOVÁ |
Eliška |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.600 |
-1 |
15 |
postupující |
13 |
PROTIVÍNSKÝ |
Pavel |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.500 |
6 |
16 |
postupující |
14 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
15 |
PEŠULOVÁ |
Gabriela |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
16 |
ROUPEC |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-3 |
15 |
postupující |
17 |
JURÁŇ |
Jiří |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE |
0.250 |
-6 |
10 |
postupující |
18 |
HAVLÍNOVÁ |
Tereza |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-5 |
16 |
postupující |
19 |
JANOUŠ |
Matěj Prokop |
CZE |
TJ LOKOMOTIVA KARLOVY VARY |
0.200 |
-15 |
7 |
postupující |
20 |
KOPEJTKO |
Jan |
CZE |
TJ SLAVOJ LITOMĚŘICE |
0.000 |
-13 |
10 |
postupující |
21 |
NOVÁK |
Martin |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.000 |
-14 |
6 |
postupující |
22 |
KRUCKÁ |
Antonie |
CZE |
1. FC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
23 |
MALINOWSKA |
Kornelia |
PL |
KMICIC CZESTOCHOWA |
0.000 |
-19 |
6 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVÁK Martin |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
|
1 |
1 |
0 |
4 |
|
0/4 |
-14 |
6 |
COUFAL František |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
14 |
20 |
JURÁŇ Jiří |
Tj Lokomotiva Teplice |
|
V |
1 |
|
0 |
4 |
|
1/4 |
-6 |
10 |
PROTIVÍNSKÝ Pavel |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
2 |
V |
|
4 |
|
2/4 |
6 |
16 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
V |
2 |
V |
V |
|
|
3/4 |
0 |
17 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PEŠULOVÁ Gabriela |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
2 |
3 |
V |
4 |
V |
|
2/5 |
-1 |
19 |
HAVRDA Luboš |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
|
V |
V |
V |
V4 |
|
5/5 |
12 |
24 |
ROUPEC Jakub |
Sc Praha |
|
V |
2 |
|
V |
0 |
3 |
|
2/5 |
-3 |
15 |
KRUCKÁ Antonie |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
4 |
1 |
0 |
|
1 |
1 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
VESELÝ Vojtěch |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
4 |
V |
V |
|
2 |
|
3/5 |
6 |
21 |
DOŠEK Jiří |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
1 |
3 |
V |
V |
V |
|
|
3/5 |
4 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOSTEK Jan |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
4 |
V |
4 |
V |
V |
|
3/5 |
2 |
23 |
BRANDNEROVÁ Adéla |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
V |
|
V |
4 |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
24 |
HAVLÍNOVÁ Tereza |
Sc Praha |
|
4 |
3 |
|
0 |
4 |
V |
|
1/5 |
-5 |
16 |
ŠTĚPÁNOVÁ Eva |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
14 |
25 |
ŠTĚPÁN Petr |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
3 |
3 |
V |
3 |
|
V |
|
2/5 |
0 |
19 |
MALINOWSKA Kornelia |
Kmicic Czestochowa |
|
4 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
|
0/5 |
-19 |
6 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HAVRDOVÁ Eliška |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
|
V3 |
0 |
2 |
V |
V |
|
3/5 |
-1 |
15 |
VAISOVÁ Klaudie |
Tj Lokomotiva Plzeň |
|
2 |
|
V |
4 |
V3 |
V |
|
3/5 |
6 |
19 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1. Fc Bělá Pod Bezdězem |
|
V4 |
4 |
|
3 |
V |
V |
|
3/5 |
11 |
21 |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
KOPEJTKO Jan |
Tj Slavoj Litoměřice |
|
4 |
1 |
0 |
3 |
|
2 |
|
0/5 |
-13 |
10 |
JANOUŠ Matěj Prokop |
Tj Lokomotiva Karlovy Vary |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
V |
|
|
1/5 |
-15 |
7 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
AMLEROVÁ |
Zuzana |
CZE |
|
2 |
0 |
0 |
BABOROVÁ |
Zlata |
CZE |
|
2 |
4 |
2 |
BIEBL |
Karel |
CZE |
|
0 |
1 |
0 |
CIMPA |
Miroslav |
CZE |
|
1 |
3 |
1 |
COUFAL |
Martin |
CZE |
|
0 |
2 |
0 |
ČUPR |
Michal |
CZE |
|
1 |
1 |
1 |
PITRA |
Pavel |
CZE |
|
2 |
4 |
3 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 19.10.2013 21:21:54