zpet do kalendare
BĚLSKÝ KORDÍK 2015 - 4. ročník
kord mini žačky_eliminace
1.FC Bělá pod Bezdězem
22. 11. 2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
2 |
HASENÖHRLOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO TEPLICE |
3 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3 |
ZIMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
5 |
VINTEROVÁ |
Ema |
CZE |
BYSTŘICE |
6 |
JEŽÍKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.OLOMOUC |
7 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
8 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
9 |
KÁROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
ADAMCOVÁ |
Anita |
CZE |
LOKO K.VARY |
11 |
SMRČKOVÁ |
Julie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
Tableau de 16
1 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
|
|
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
9 |
PEŠULOVÁ Alexa |
Loko Plzeň |
|
12/7 |
|
|
|
PEŠULOVÁ Alexa |
|
8 |
KÁROVÁ Zuzana |
Sc Praha |
12/10 |
|
|
|
|
|
|
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
5 |
ZIMOVÁ Rozálie |
Sl.Litoměřice |
|
|
12/11 |
|
|
|
ZIMOVÁ Rozálie |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZIMOVÁ Rozálie |
|
13 |
|
|
|
12/11 |
|
|
|
|
JEŽÍKOVÁ Kateřina |
|
|
4 |
JEŽÍKOVÁ Kateřina |
D.Olomouc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
3 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
|
|
12/7 |
|
|
|
PAVLOVÁ Aneta |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PAVLOVÁ Aneta |
|
11 |
SMRČKOVÁ Julie |
Loko Plzeň |
|
12/11 |
|
|
|
|
KOCOURKOVÁ Marie |
|
|
6 |
KOCOURKOVÁ Marie |
Sl.Litoměřice |
12/10 |
|
|
|
|
|
|
|
HASENÖHRLOVÁ Anna |
7 |
HASENÖHRLOVÁ Anna |
Loko Teplice |
|
|
12/4 |
|
|
|
HASENÖHRLOVÁ Anna |
|
10 |
ADAMCOVÁ Anita |
Loko K.Vary |
12/5 |
|
|
|
|
|
HASENÖHRLOVÁ Anna |
15 |
|
|
|
12/10 |
|
|
|
VINTEROVÁ Ema |
2 |
VINTEROVÁ Ema |
Bystřice |
|
Pořadí na konci kol skupin společných s mini žáky
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
14/14 |
64 |
70 |
postupující |
2 |
PRŮŠA |
Tobias Marek |
CZE |
SC PRAHA |
13/14 |
31 |
62 |
postupující |
3 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
11/13 |
35 |
57 |
postupující |
4 |
VACH |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
11/13 |
27 |
54 |
postupující |
5 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
10/13 |
24 |
47 |
postupující |
6 |
BUREŠ |
Lukáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
10/14 |
24 |
53 |
postupující |
7 |
TOMÍSEK |
Karim |
CZE |
SC PRAHA |
10/14 |
12 |
53 |
postupující |
8 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
9/13 |
12 |
49 |
postupující |
9 |
VINTEROVÁ |
Ema |
CZE |
BYSTŘICE |
9/13 |
11 |
53 |
postupující |
10 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
9/14 |
7 |
46 |
postupující |
11 |
VÍTEK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
8/13 |
15 |
52 |
postupující |
12 |
GAISLER |
Jakub |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8/14 |
4 |
54 |
postupující |
13 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8/14 |
3 |
47 |
postupující |
14 |
JEŽÍKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.OLOMOUC |
8/14 |
1 |
50 |
postupující |
15 |
ZIMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
7/13 |
6 |
46 |
postupující |
16 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
7/14 |
7 |
52 |
postupující |
17 |
HASENÖHRLOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO TEPLICE |
7/14 |
-1 |
50 |
postupující |
18 |
KUKAŇ |
Jakub |
CZE |
LOKO TEPLICE |
6/13 |
-3 |
47 |
postupující |
19 |
KÁROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SC PRAHA |
6/14 |
-4 |
49 |
postupující |
20 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
5/13 |
-13 |
35 |
postupující |
21 |
ŠÍP |
Matěj |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
5/14 |
-1 |
37 |
postupující |
22 |
KRÁL |
Václav |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
4/13 |
-14 |
40 |
postupující |
23 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
4/13 |
-14 |
38 |
postupující |
24 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/13 |
-19 |
35 |
postupující |
25 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
4/13 |
-20 |
37 |
postupující |
26 |
ADAMCOVÁ |
Anita |
CZE |
LOKO K.VARY |
4/14 |
-17 |
43 |
postupující |
27 |
BLÁHA |
Richard |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/14 |
-26 |
27 |
postupující |
28 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3/14 |
-20 |
41 |
postupující |
29 |
LÖFLER |
Vítek |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
1/13 |
-26 |
24 |
postupující |
30 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1/14 |
-41 |
27 |
postupující |
31 |
SMRČKOVÁ |
Julie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0/14 |
-64 |
5 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
32 |
35 |
postupující |
2 |
PRŮŠA |
Tobias Marek |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
19 |
35 |
postupující |
3 |
VACH |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.857 |
13 |
30 |
postupující |
4 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.857 |
12 |
30 |
postupující |
5 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
19 |
26 |
postupující |
6 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.833 |
11 |
23 |
postupující |
7 |
BUREŠ |
Lukáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.714 |
11 |
26 |
postupující |
8 |
TOMÍSEK |
Karim |
CZE |
SC PRAHA |
0.714 |
9 |
27 |
postupující |
9 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.714 |
8 |
29 |
postupující |
10 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.667 |
3 |
20 |
postupující |
11 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.571 |
4 |
28 |
postupující |
12 |
VINTEROVÁ |
Ema |
CZE |
BYSTŘICE |
0.571 |
2 |
27 |
postupující |
13 |
JEŽÍKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.571 |
2 |
24 |
postupující |
14 |
HASENÖHRLOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.571 |
0 |
25 |
postupující |
15 |
VÍTEK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
0.500 |
2 |
21 |
postupující |
16 |
KUKAŇ |
Jakub |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.500 |
-3 |
22 |
postupující |
17 |
ŠÍP |
Matěj |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.429 |
2 |
17 |
postupující |
18 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.429 |
1 |
27 |
postupující |
19 |
ADAMCOVÁ |
Anita |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.429 |
-1 |
26 |
postupující |
20 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.429 |
-3 |
25 |
postupující |
21 |
GAISLER |
Jakub |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.429 |
-3 |
24 |
postupující |
22 |
KÁROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SC PRAHA |
0.429 |
-4 |
23 |
postupující |
23 |
BLÁHA |
Richard |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.429 |
-9 |
18 |
postupující |
24 |
ZIMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.286 |
-4 |
24 |
postupující |
25 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.286 |
-10 |
21 |
postupující |
26 |
KRÁL |
Václav |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.167 |
-14 |
15 |
postupující |
27 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.143 |
-13 |
18 |
postupující |
28 |
LÖFLER |
Vítek |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.143 |
-13 |
14 |
postupující |
29 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-18 |
11 |
postupující |
30 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.000 |
-21 |
14 |
postupující |
31 |
SMRČKOVÁ |
Julie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-34 |
1 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GAISLER Jakub |
Loko Teplice |
|
|
3 |
V |
4 |
0 |
V |
V |
2 |
|
3/7 |
-3 |
24 |
KUCHAŘ Matěj |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
0 |
V |
V |
V |
|
6/7 |
12 |
30 |
KÁROVÁ Zuzana |
Sc Praha |
|
3 |
2 |
|
V |
1 |
V |
V |
2 |
|
3/7 |
-4 |
23 |
ADAMCOVÁ Anita |
Loko K.Vary |
|
V |
4 |
4 |
|
2 |
V |
V |
1 |
|
3/7 |
-1 |
26 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
7/7 |
32 |
35 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
4 |
3 |
3 |
3 |
0 |
|
V |
0 |
|
1/7 |
-13 |
18 |
SMRČKOVÁ Julie |
Loko Plzeň |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
0/7 |
-34 |
1 |
BUREŠ Lukáš |
D.Olomouc |
|
V |
1 |
V |
V |
0 |
V |
V |
|
|
5/7 |
11 |
26 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PEŠULOVÁ Alexa |
Loko Plzeň |
|
|
4 |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
|
0/6 |
-18 |
11 |
KRÁL Václav |
Sl.Litoměřice |
|
V |
|
2 |
1 |
4 |
2 |
1 |
|
1/6 |
-14 |
15 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
V4 |
V |
|
0 |
V |
V4 |
2 |
|
4/6 |
3 |
20 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
1 |
V |
|
5/6 |
19 |
26 |
KUKAŇ Jakub |
Loko Teplice |
|
V |
V |
2 |
2 |
|
3 |
V |
|
3/6 |
-3 |
22 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
1 |
V2 |
V |
|
V |
|
5/6 |
11 |
23 |
VÍTEK Jan |
Usk Praha |
|
V |
V |
V4 |
2 |
4 |
1 |
|
|
3/6 |
2 |
21 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LÖFLER Vítek |
Loko Plzeň |
|
|
1 |
V |
3 |
0 |
0 |
2 |
3 |
|
1/7 |
-13 |
14 |
HASENÖHRLOVÁ Anna |
Loko Teplice |
|
V2 |
|
V |
V |
V |
2 |
2 |
4 |
|
4/7 |
0 |
25 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
2 |
3 |
|
2 |
V |
3 |
V |
1 |
|
2/7 |
-10 |
21 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
V4 |
2 |
V |
|
4 |
3 |
V |
V |
|
4/7 |
4 |
28 |
KOCOURKOVÁ Marie |
Sl.Litoměřice |
|
V |
4 |
3 |
V |
|
3 |
V |
2 |
|
3/7 |
1 |
27 |
PRŮŠA Tobias Marek |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
7/7 |
19 |
35 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
3 |
3 |
2 |
2 |
|
V |
|
3/7 |
-3 |
25 |
VINTEROVÁ Ema |
Bystřice |
|
V4 |
V |
V |
1 |
V |
3 |
4 |
|
|
4/7 |
2 |
27 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JEŽÍKOVÁ Kateřina |
D.Olomouc |
|
|
2 |
2 |
V3 |
4 |
V4 |
V4 |
V |
|
4/7 |
2 |
24 |
VACH Daniel |
Loko Teplice |
|
V |
|
V |
V1 |
V |
V |
4 |
V |
|
6/7 |
13 |
30 |
BLÁHA Richard |
Loko Teplice |
|
V4 |
2 |
|
V3 |
3 |
1 |
0 |
V |
|
3/7 |
-9 |
18 |
ŠÍP Matěj |
Loko Plzeň |
|
2 |
0 |
2 |
|
V3 |
V |
0 |
V |
|
3/7 |
2 |
17 |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
V |
4 |
V4 |
1 |
|
V |
V |
V |
|
5/7 |
8 |
29 |
ZIMOVÁ Rozálie |
Sl.Litoměřice |
|
3 |
3 |
V |
4 |
3 |
|
1 |
V |
|
2/7 |
-4 |
24 |
TOMÍSEK Karim |
Sc Praha |
|
3 |
V |
V |
V1 |
3 |
V |
|
V |
|
5/7 |
9 |
27 |
HRADSKÝ Jakub |
1.Fc Bělá |
|
0 |
1 |
4 |
2 |
0 |
3 |
4 |
|
|
0/7 |
-21 |
14 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
PROCHÁZKA |
Ondřej |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
1.000 |
32 |
35 |
postupující |
2 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.857 |
16 |
31 |
postupující |
3 |
PRŮŠA |
Tobias Marek |
CZE |
SC PRAHA |
0.857 |
12 |
27 |
postupující |
4 |
VACH |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.833 |
14 |
24 |
postupující |
5 |
ZIMOVÁ |
Rozálie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.833 |
10 |
22 |
postupující |
6 |
VINTEROVÁ |
Ema |
CZE |
BYSTŘICE |
0.833 |
9 |
26 |
postupující |
7 |
VÍTEK |
Jan |
CZE |
USK PRAHA |
0.714 |
13 |
31 |
postupující |
8 |
BUREŠ |
Lukáš |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.714 |
13 |
27 |
postupující |
9 |
ŠAFRÁNKOVÁ |
Adéla |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.714 |
13 |
24 |
postupující |
10 |
GAISLER |
Jakub |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.714 |
7 |
30 |
postupující |
11 |
TOMÍSEK |
Karim |
CZE |
SC PRAHA |
0.714 |
3 |
26 |
postupující |
12 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.714 |
3 |
18 |
postupující |
13 |
KOCOURKOVÁ |
Marie |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.571 |
6 |
25 |
postupující |
14 |
JEŽÍKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.571 |
-1 |
26 |
postupující |
15 |
PEŠULOVÁ |
Alexa |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.571 |
-2 |
26 |
postupující |
16 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
0 |
19 |
postupující |
17 |
KÁROVÁ |
Zuzana |
CZE |
SC PRAHA |
0.429 |
0 |
26 |
postupující |
18 |
KRÁL |
Václav |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.429 |
0 |
25 |
postupující |
18 |
KUKAŇ |
Jakub |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.429 |
0 |
25 |
postupující |
20 |
HASENÖHRLOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.429 |
-1 |
25 |
postupující |
21 |
PAVLOVÁ |
Aneta |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.429 |
-5 |
18 |
postupující |
22 |
BULÍŘ |
Pavel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.333 |
-4 |
17 |
postupující |
23 |
ŠÍP |
Matěj |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.286 |
-3 |
20 |
postupující |
24 |
BÓR |
Karel |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.286 |
-7 |
23 |
postupující |
25 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.167 |
-16 |
10 |
postupující |
26 |
ADAMCOVÁ |
Anita |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.143 |
-16 |
17 |
postupující |
27 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.143 |
-16 |
15 |
postupující |
28 |
BLÁHA |
Richard |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.143 |
-17 |
9 |
postupující |
29 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.143 |
-20 |
13 |
postupující |
30 |
LÖFLER |
Vítek |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-13 |
10 |
postupující |
31 |
SMRČKOVÁ |
Julie |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-30 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PAVLOVÁ Aneta |
Loko Liberec |
|
|
V2 |
1 |
3 |
V |
V |
0 |
2 |
|
3/7 |
-5 |
18 |
BLÁHA Richard |
Loko Teplice |
|
1 |
|
0 |
V2 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
1/7 |
-17 |
9 |
BUREŠ Lukáš |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V3 |
V |
V |
3 |
1 |
|
5/7 |
13 |
27 |
ŠÍP Matěj |
Loko Plzeň |
|
V |
1 |
1 |
|
V |
3 |
3 |
2 |
|
2/7 |
-3 |
20 |
HRADSKÝ Jakub |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
2 |
2 |
|
2 |
1 |
0 |
|
1/7 |
-20 |
13 |
VÍTEK Jan |
Usk Praha |
|
3 |
V |
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/7 |
13 |
31 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
1 |
|
V |
|
6/7 |
16 |
31 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
V3 |
V3 |
V2 |
V3 |
V |
2 |
0 |
|
|
5/7 |
3 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KRÁL Václav |
Sl.Litoměřice |
|
|
V |
3 |
3 |
V |
0 |
V |
4 |
|
3/7 |
0 |
25 |
ADAMCOVÁ Anita |
Loko K.Vary |
|
0 |
|
2 |
4 |
3 |
1 |
V |
2 |
|
1/7 |
-16 |
17 |
JEŽÍKOVÁ Kateřina |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
2 |
V |
0 |
V |
4 |
|
4/7 |
-1 |
26 |
TOMÍSEK Karim |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V4 |
1 |
V3 |
3 |
|
5/7 |
3 |
26 |
KUKAŇ Jakub |
Loko Teplice |
|
2 |
V |
4 |
3 |
|
1 |
V |
V |
|
3/7 |
0 |
25 |
PROCHÁZKA Ondřej |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
7/7 |
32 |
35 |
NOVOTNÝ Šimon |
Loko Liberec |
|
3 |
3 |
3 |
1 |
0 |
0 |
|
V |
|
1/7 |
-16 |
15 |
PEŠULOVÁ Alexa |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
V |
V |
3 |
0 |
3 |
|
|
4/7 |
-2 |
26 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZIMOVÁ Rozálie |
Sl.Litoměřice |
|
|
V |
V4 |
V2 |
V |
1 |
V |
|
5/6 |
10 |
22 |
KUCHAŘ Matěj |
Sc Praha |
|
4 |
|
V3 |
V |
V |
1 |
1 |
|
3/6 |
0 |
19 |
LÖFLER Vítek |
Loko Plzeň |
|
2 |
1 |
|
2 |
1 |
0 |
4 |
|
0/6 |
-13 |
10 |
BULÍŘ Pavel |
Loko Liberec |
|
0 |
2 |
V |
|
V |
2 |
3 |
|
2/6 |
-4 |
17 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
|
0 |
1 |
V |
2 |
|
1 |
1 |
|
1/6 |
-16 |
10 |
VACH Daniel |
Loko Teplice |
|
V |
V |
V1 |
V |
V |
|
3 |
|
5/6 |
14 |
24 |
VINTEROVÁ Ema |
Bystřice |
|
1 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/6 |
9 |
26 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
GAISLER Jakub |
Loko Teplice |
|
|
4 |
3 |
V4 |
V |
V |
V |
V4 |
|
5/7 |
7 |
30 |
KÁROVÁ Zuzana |
Sc Praha |
|
V |
|
4 |
3 |
3 |
V |
V |
1 |
|
3/7 |
0 |
26 |
PRŮŠA Tobias Marek |
Sc Praha |
|
V4 |
V |
|
V4 |
2 |
V |
V |
V2 |
|
6/7 |
12 |
27 |
KOCOURKOVÁ Marie |
Sl.Litoměřice |
|
3 |
V |
0 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
4/7 |
6 |
25 |
HASENÖHRLOVÁ Anna |
Loko Teplice |
|
4 |
V |
V4 |
4 |
|
V4 |
4 |
0 |
|
3/7 |
-1 |
25 |
SMRČKOVÁ Julie |
Loko Plzeň |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|
1 |
0 |
|
0/7 |
-30 |
4 |
BÓR Karel |
Loko Liberec |
|
4 |
3 |
3 |
1 |
V |
V |
|
2 |
|
2/7 |
-7 |
23 |
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla |
1.Fc Bělá |
|
3 |
V4 |
1 |
V3 |
V3 |
V |
V |
|
|
5/7 |
13 |
24 |
zpet do kalendare