zpet do kalendare
Ještědský kalíšek 2015
mini žáci a minižačky, společná soutěž
12 a 13. prosince 2015
Turnaj se koná za podpory Statutárního města Liberec
www.serm-liberec.cz
Overall ranking
Rank |
Name |
First name |
Club |
1 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
S.BYSTŘICE |
2 |
HASÍK |
Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
3 |
KNOB |
Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
3 |
KOLAŘÍKOVÁ |
Viktorie |
S.BRNO I |
5 |
PRAJZNER |
Mikolaj |
WROCLAV |
6 |
VRTÍLEK |
Jakub |
S.BRNO I |
7 |
ŠINDLER |
Jan |
BANÍK MOST |
8 |
HOLÝ |
Lev |
S.BRNO I |
9 |
PROKEŠOVÁ |
Daniela |
S.BYSTŘICE |
10 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
Š.OSTRAVA |
11 |
TELATYNSKA |
Bianka |
WROCLAV |
12 |
ZAVORAL |
Michal |
LOKO LIBEREC |
13 |
SOKOL |
Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
14 |
PROKEŠOVÁ |
Barbora |
USK PRAHA |
15 |
PRSKAVEC |
Jan |
LOKO LIBEREC |
16 |
ILLEKOVÁ |
Kateřina |
S.BYSTŘICE |
17 |
MIZIA |
Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
18 |
KUČERA |
David |
BANÍK MOST |
19 |
VOJTA |
Jan |
S.BRNO I |
20 |
ŠTĚPÁNEK |
Petr |
USK PRAHA |
21 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
22 |
GAY |
Alexandra |
S. VRŠOVICE |
23 |
PETRÁK |
Štěpán |
BANÍK MOST |
24 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
LOKO LIBEREC |
25 |
VRTÍLKOVÁ |
Tea |
S.BRNO I |
26 |
HRSTKA |
Marek |
LOKO LIBEREC |
27 |
CAKL |
Filip |
Š.OSTRAVA |
27 |
FLAŠKOVÁ |
Viktorie |
BOHEMIANS |
Tableau final de 8
|
Tableau final de 8 |
|
Semi-finals |
Final |
1 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.BYSTŘICE |
|
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
8 |
ŠINDLER Jan |
BANÍK MOST |
10/1 |
|
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
5 |
VRTÍLEK Jakub |
S.BRNO I |
|
4/3 |
|
|
|
KNOB Vladimír |
|
4 |
KNOB Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
10/4 |
|
|
|
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
3 |
PRAJZNER Mikolaj |
WROCLAV |
|
|
9/6 |
|
|
|
HASÍK Jáchym |
|
6 |
HASÍK Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
10/6 |
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
7 |
HOLÝ Lev |
S.BRNO I |
|
10/4 |
|
|
|
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
2 |
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
S.BRNO I |
10/4 |
Tableau G
|
Tableau G |
1 |
HASÍK Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
8 |
ZAVORAL Michal |
LOKO LIBEREC |
10/3 |
|
5 |
HOLÝ Lev |
S.BRNO I |
|
|
|
HOLÝ Lev |
4 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.OSTRAVA |
10/7 |
|
3 |
ŠINDLER Jan |
BANÍK MOST |
|
|
|
ŠINDLER Jan |
6 |
PROKEŠOVÁ Daniela |
S.BYSTŘICE |
10/3 |
|
7 |
TELATYNSKA Bianka |
WROCLAV |
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
2 |
VRTÍLEK Jakub |
S.BRNO I |
10/6 |
Tableaux E-F de 16
|
Tableaux E-F de 16 |
|
Tableaux E-F de 8 |
1 |
PROKEŠOVÁ Daniela |
S.BYSTŘICE |
|
|
|
|
PROKEŠOVÁ Daniela |
16 |
SKLENÁŘ Oliver |
LOKO LIBEREC |
10/5 |
|
|
|
|
PROKEŠOVÁ Daniela |
9 |
PROKEŠOVÁ Barbora |
USK PRAHA |
|
10/7 |
|
|
|
PROKEŠOVÁ Barbora |
8 |
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
10/2 |
|
5 |
KUČERA David |
BANÍK MOST |
|
|
|
PRSKAVEC Jan |
12 |
PRSKAVEC Jan |
LOKO LIBEREC |
10/7 |
|
|
|
|
TELATYNSKA Bianka |
13 |
GAY Alexandra |
S. VRŠOVICE |
|
10/5 |
|
|
|
TELATYNSKA Bianka |
4 |
TELATYNSKA Bianka |
WROCLAV |
10/0 |
|
3 |
MIZIA Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
|
|
|
ILLEKOVÁ Kateřina |
14 |
ILLEKOVÁ Kateřina |
S.BYSTŘICE |
10/8 |
|
|
|
|
ZAVORAL Michal |
11 |
ŠTĚPÁNEK Petr |
USK PRAHA |
|
10/6 |
|
|
|
ZAVORAL Michal |
6 |
ZAVORAL Michal |
LOKO LIBEREC |
10/4 |
|
7 |
VOJTA Jan |
S.BRNO I |
|
|
|
SOKOL Václav |
10 |
SOKOL Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
10/5 |
|
|
|
|
HOLÝ Lev |
15 |
PETRÁK Štěpán |
BANÍK MOST |
|
10/6 |
|
|
|
HOLÝ Lev |
2 |
HOLÝ Lev |
S.BRNO I |
10/0 |
Tableau de 32
|
Tableau des battus du tableau de 32 |
|
Tableau de 32 |
|
Tableau de 16 |
Tableau de 8 |
|
|
1 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.BYSTŘICE |
|
|
|
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
|
|
32 |
|
|
|
PRSKAVEC Jan |
|
|
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
|
|
17 |
PRSKAVEC Jan |
LOKO LIBEREC |
|
10/0 |
|
PRSKAVEC Jan |
|
|
|
ZAVORAL Michal |
|
|
|
16 |
ZAVORAL Michal |
LOKO LIBEREC |
10/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ILLEKOVÁ Michala |
|
|
9 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.OSTRAVA |
|
|
10/4 |
|
PETRÁK Štěpán |
|
|
|
CHLEBOUN Matyáš |
|
|
|
24 |
PETRÁK Štěpán |
BANÍK MOST |
10/2 |
|
PETRÁK Štěpán |
|
|
|
|
|
CHLEBOUN Matyáš |
10/4 |
|
25 |
HRSTKA Marek |
LOKO LIBEREC |
|
10/1 |
|
HRSTKA Marek |
|
|
|
PROKEŠOVÁ Daniela |
|
|
8 |
PROKEŠOVÁ Daniela |
S.BYSTŘICE |
10/6 |
|
|
|
5 |
VRTÍLEK Jakub |
S.BRNO I |
|
SKLENÁŘ Oliver |
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
|
|
28 |
SKLENÁŘ Oliver |
LOKO LIBEREC |
10/5 |
SKLENÁŘ Oliver |
|
|
|
|
|
VRTÍLEK Jakub |
10/9 |
|
21 |
VRTÍLKOVÁ Tea |
S.BRNO I |
|
10/1 |
|
VRTÍLKOVÁ Tea |
|
|
|
MIZIA Efrem |
|
|
|
12 |
MIZIA Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
10/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
PRAJZNER Mikolaj |
|
|
13 |
TELATYNSKA Bianka |
WROCLAV |
|
|
10/3 |
|
ILLEKOVÁ Kateřina |
|
|
|
TELATYNSKA Bianka |
|
|
|
20 |
ILLEKOVÁ Kateřina |
S.BYSTŘICE |
10/1 |
|
ILLEKOVÁ Kateřina |
|
|
|
|
|
PRAJZNER Mikolaj |
|
|
29 |
|
|
|
10/3 |
|
|
|
|
|
PRAJZNER Mikolaj |
|
|
4 |
PRAJZNER Mikolaj |
WROCLAV |
|
|
|
|
3 |
HASÍK Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
|
|
30 |
|
|
|
ŠTĚPÁNEK Petr |
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
|
|
19 |
ŠTĚPÁNEK Petr |
USK PRAHA |
|
10/1 |
|
ŠTĚPÁNEK Petr |
|
|
|
KUČERA David |
|
|
|
14 |
KUČERA David |
BANÍK MOST |
10/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
|
|
11 |
SOKOL Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
|
|
10/7 |
|
SOKOL Václav |
|
|
|
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
|
|
|
22 |
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
10/8 |
|
SOKOL Václav |
|
|
|
|
|
KNOB Vladimír |
10/6 |
|
27 |
CAKL Filip |
Š.OSTRAVA |
|
10/1 |
|
CAKL Filip |
|
|
|
KNOB Vladimír |
|
|
6 |
KNOB Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
10/0 |
|
|
|
7 |
ŠINDLER Jan |
BANÍK MOST |
|
FLAŠKOVÁ Viktorie |
|
|
|
ŠINDLER Jan |
|
|
26 |
FLAŠKOVÁ Viktorie |
BOHEMIANS |
10/1 |
GAY Alexandra |
|
|
|
|
|
ŠINDLER Jan |
10/5 |
|
23 |
GAY Alexandra |
S. VRŠOVICE |
|
10/7 |
|
GAY Alexandra |
|
|
|
HOLÝ Lev |
|
|
|
10 |
HOLÝ Lev |
S.BRNO I |
10/1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
|
|
15 |
PROKEŠOVÁ Barbora |
USK PRAHA |
|
|
10/5 |
|
PROKEŠOVÁ Barbora |
|
|
|
VOJTA Jan |
|
|
|
18 |
VOJTA Jan |
S.BRNO I |
4/3 |
|
PROKEŠOVÁ Barbora |
|
|
|
|
|
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
|
|
31 |
|
|
|
10/1 |
|
|
|
|
|
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
|
|
2 |
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
S.BRNO I |
|
Ranking of poules, round No 2
Rank |
Name |
First name |
Club |
Victory/match |
Ind. |
HS |
Group |
1 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
S.BYSTŘICE |
1,000 |
42 |
48 |
qualifier |
2 |
KOLAŘÍKOVÁ |
Viktorie |
S.BRNO I |
1,000 |
38 |
47 |
qualifier |
3 |
HASÍK |
Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
0,917 |
35 |
45 |
qualifier |
4 |
PRAJZNER |
Mikolaj |
WROCLAV |
0,917 |
35 |
43 |
qualifier |
5 |
VRTÍLEK |
Jakub |
S.BRNO I |
0,917 |
34 |
45 |
qualifier |
6 |
KNOB |
Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
0,917 |
34 |
44 |
qualifier |
7 |
ŠINDLER |
Jan |
BANÍK MOST |
0,750 |
15 |
37 |
qualifier |
8 |
PROKEŠOVÁ |
Daniela |
S.BYSTŘICE |
0,667 |
17 |
39 |
qualifier |
9 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
Š.OSTRAVA |
0,667 |
13 |
39 |
qualifier |
10 |
HOLÝ |
Lev |
S.BRNO I |
0,583 |
14 |
32 |
qualifier |
11 |
SOKOL |
Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
0,583 |
7 |
35 |
qualifier |
12 |
MIZIA |
Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
0,583 |
4 |
32 |
qualifier |
13 |
TELATYNSKA |
Bianka |
WROCLAV |
0,583 |
0 |
36 |
qualifier |
14 |
KUČERA |
David |
BANÍK MOST |
0,500 |
-3 |
27 |
qualifier |
15 |
PROKEŠOVÁ |
Barbora |
USK PRAHA |
0,417 |
-11 |
21 |
qualifier |
16 |
ZAVORAL |
Michal |
LOKO LIBEREC |
0,417 |
-14 |
28 |
qualifier |
17 |
PRSKAVEC |
Jan |
LOKO LIBEREC |
0,333 |
-9 |
25 |
qualifier |
18 |
VOJTA |
Jan |
S.BRNO I |
0,333 |
-10 |
24 |
qualifier |
19 |
ŠTĚPÁNEK |
Petr |
USK PRAHA |
0,333 |
-15 |
24 |
qualifier |
20 |
ILLEKOVÁ |
Kateřina |
S.BYSTŘICE |
0,333 |
-20 |
20 |
qualifier |
21 |
VRTÍLKOVÁ |
Tea |
S.BRNO I |
0,250 |
-14 |
27 |
qualifier |
22 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
0,250 |
-24 |
19 |
qualifier |
23 |
GAY |
Alexandra |
S. VRŠOVICE |
0,250 |
-24 |
16 |
qualifier |
24 |
PETRÁK |
Štěpán |
BANÍK MOST |
0,167 |
-22 |
21 |
qualifier |
25 |
HRSTKA |
Marek |
LOKO LIBEREC |
0,167 |
-26 |
17 |
qualifier |
26 |
CAKL |
Filip |
Š.OSTRAVA |
0,083 |
-29 |
17 |
qualifier |
26 |
FLAŠKOVÁ |
Viktorie |
BOHEMIANS |
0,083 |
-29 |
17 |
qualifier |
28 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-38 |
10 |
qualifier |
Poules, round No 2
Poule No 1 - 01:00 - 11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
MIZIA Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
|
|
0 |
V |
V |
V |
3 |
0 |
|
0,500 |
-1 |
15 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.BYSTŘICE |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
1,000 |
21 |
24 |
ŠTĚPÁNEK Petr |
USK PRAHA |
|
1 |
0 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
0,500 |
-4 |
15 |
CAKL Filip |
Š.OSTRAVA |
|
2 |
1 |
2 |
|
1 |
V |
1 |
|
0,167 |
-11 |
11 |
VRTÍLKOVÁ Tea |
S.BRNO I |
|
1 |
1 |
2 |
V |
|
2 |
2 |
|
0,167 |
-9 |
12 |
ZAVORAL Michal |
LOKO LIBEREC |
|
V |
0 |
3 |
2 |
V |
|
1 |
|
0,333 |
-7 |
14 |
ŠINDLER Jan |
BANÍK MOST |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
V |
|
|
0,833 |
11 |
21 |
Poule No 2 - 11:30 - Piste No 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
S.BRNO I |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
1,000 |
17 |
24 |
PETRÁK Štěpán |
BANÍK MOST |
|
0 |
|
1 |
2 |
V |
0 |
3 |
|
0,167 |
-12 |
10 |
PROKEŠOVÁ Daniela |
S.BYSTŘICE |
|
2 |
V |
|
2 |
V |
V |
2 |
|
0,500 |
5 |
18 |
TELATYNSKA Bianka |
WROCLAV |
|
2 |
V3 |
V |
|
V |
V |
3 |
|
0,667 |
4 |
20 |
FLAŠKOVÁ Viktorie |
BOHEMIANS |
|
0 |
3 |
0 |
2 |
|
0 |
0 |
|
0,000 |
-19 |
5 |
PRSKAVEC Jan |
LOKO LIBEREC |
|
0 |
V |
0 |
2 |
V |
|
2 |
|
0,333 |
-4 |
12 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.OSTRAVA |
|
3 |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
0,833 |
9 |
23 |
Poule No 3 - 11:30 - Piste No 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
VRTÍLEK Jakub |
S.BRNO I |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
1,000 |
19 |
24 |
SOKOL Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
|
3 |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
0,667 |
10 |
21 |
HRSTKA Marek |
LOKO LIBEREC |
|
0 |
0 |
|
1 |
1 |
0 |
V |
|
0,167 |
-16 |
6 |
VOJTA Jan |
S.BRNO I |
|
1 |
2 |
V |
|
1 |
0 |
V |
|
0,333 |
-4 |
12 |
PROKEŠOVÁ Barbora |
USK PRAHA |
|
1 |
0 |
V |
V2 |
|
0 |
1 |
|
0,333 |
-10 |
8 |
KNOB Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
|
0 |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
0,833 |
14 |
20 |
GAY Alexandra |
S. VRŠOVICE |
|
0 |
1 |
2 |
1 |
V |
0 |
|
|
0,167 |
-13 |
8 |
Poule No 4 - 11:30 - Piste No 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
|
|
0 |
0 |
V |
1 |
2 |
1 |
|
0,167 |
-15 |
8 |
HASÍK Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
0,833 |
17 |
21 |
HOLÝ Lev |
S.BRNO I |
|
V |
0 |
|
V |
V |
V |
1 |
|
0,667 |
9 |
17 |
SKLENÁŘ Oliver |
LOKO LIBEREC |
|
3 |
0 |
0 |
|
0 |
2 |
0 |
|
0,000 |
-19 |
5 |
KUČERA David |
BANÍK MOST |
|
V |
1 |
0 |
V |
|
V |
0 |
|
0,500 |
0 |
13 |
ILLEKOVÁ Kateřina |
S.BYSTŘICE |
|
V |
1 |
0 |
V |
0 |
|
0 |
|
0,333 |
-11 |
9 |
PRAJZNER Mikolaj |
WROCLAV |
|
V |
V2 |
V |
V |
V |
V |
|
|
1,000 |
19 |
22 |
Ranking of poules, round No 1
Rank |
Name |
First name |
Club |
Victory/match |
Ind. |
HS |
Group |
1 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
S.BYSTŘICE |
1.000 |
21 |
24 |
qualifier |
2 |
KOLAŘÍKOVÁ |
Viktorie |
S.BRNO I |
1.000 |
21 |
23 |
qualifier |
3 |
KNOB |
Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
1.000 |
20 |
24 |
qualifier |
4 |
HASÍK |
Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
1.000 |
18 |
24 |
qualifier |
5 |
PRAJZNER |
Mikolaj |
WROCLAV |
0.833 |
16 |
21 |
qualifier |
6 |
VRTÍLEK |
Jakub |
S.BRNO I |
0.833 |
15 |
21 |
qualifier |
7 |
PROKEŠOVÁ |
Daniela |
S.BYSTŘICE |
0.833 |
12 |
21 |
qualifier |
8 |
MIZIA |
Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.667 |
5 |
17 |
qualifier |
9 |
ŠINDLER |
Jan |
BANÍK MOST |
0.667 |
4 |
16 |
qualifier |
10 |
HOLÝ |
Lev |
S.BRNO I |
0.500 |
5 |
15 |
qualifier |
11 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
Š.OSTRAVA |
0.500 |
4 |
16 |
qualifier |
12 |
PROKEŠOVÁ |
Barbora |
USK PRAHA |
0.500 |
-1 |
13 |
qualifier |
13 |
KUČERA |
David |
BANÍK MOST |
0.500 |
-3 |
14 |
qualifier |
13 |
SOKOL |
Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.500 |
-3 |
14 |
qualifier |
15 |
TELATYNSKA |
Bianka |
WROCLAV |
0.500 |
-4 |
16 |
qualifier |
16 |
ZAVORAL |
Michal |
LOKO LIBEREC |
0.500 |
-7 |
14 |
qualifier |
17 |
VRTÍLKOVÁ |
Tea |
S.BRNO I |
0.333 |
-5 |
15 |
qualifier |
18 |
PRSKAVEC |
Jan |
LOKO LIBEREC |
0.333 |
-5 |
13 |
qualifier |
19 |
VOJTA |
Jan |
S.BRNO I |
0.333 |
-6 |
12 |
qualifier |
20 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
0.333 |
-9 |
11 |
qualifier |
20 |
ILLEKOVÁ |
Kateřina |
S.BYSTŘICE |
0.333 |
-9 |
11 |
qualifier |
22 |
GAY |
Alexandra |
S. VRŠOVICE |
0.333 |
-11 |
8 |
qualifier |
23 |
FLAŠKOVÁ |
Viktorie |
BOHEMIANS |
0.167 |
-10 |
12 |
qualifier |
24 |
PETRÁK |
Štěpán |
BANÍK MOST |
0.167 |
-10 |
11 |
qualifier |
24 |
HRSTKA |
Marek |
LOKO LIBEREC |
0.167 |
-10 |
11 |
qualifier |
26 |
ŠTĚPÁNEK |
Petr |
USK PRAHA |
0.167 |
-11 |
9 |
qualifier |
27 |
CAKL |
Filip |
Š.OSTRAVA |
0.000 |
-18 |
6 |
qualifier |
28 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-19 |
5 |
qualifier |
Poules, round No 1
Poule No 1 - 10:00 - Piste No 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
CAKL Filip |
Š.OSTRAVA |
|
|
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
1 |
|
0.000 |
-18 |
6 |
HOLÝ Lev |
S.BRNO I |
|
V |
|
V |
0 |
V |
2 |
1 |
|
0.500 |
5 |
15 |
ŽÁRSKÝ Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
|
V |
0 |
|
0 |
V |
0 |
3 |
|
0.333 |
-9 |
11 |
PRAJZNER Mikolaj |
WROCLAV |
|
V |
V |
V |
|
V |
1 |
V |
|
0.833 |
16 |
21 |
ILLEKOVÁ Kateřina |
S.BYSTŘICE |
|
V |
0 |
2 |
1 |
|
0 |
V |
|
0.333 |
-9 |
11 |
HASÍK Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
1.000 |
18 |
24 |
SOKOL Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
|
V |
V2 |
V |
0 |
1 |
3 |
|
|
0.500 |
-3 |
14 |
Poule No 2 - 10:00 - Piste No 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
PROKEŠOVÁ Barbora |
USK PRAHA |
|
|
V |
1 |
V |
0 |
0 |
V |
|
0.500 |
-1 |
13 |
GAY Alexandra |
S. VRŠOVICE |
|
0 |
|
0 |
V |
0 |
0 |
V |
|
0.333 |
-11 |
8 |
MIZIA Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
|
V |
V |
|
V |
0 |
1 |
V |
|
0.667 |
5 |
17 |
PETRÁK Štěpán |
BANÍK MOST |
|
2 |
2 |
2 |
|
1 |
0 |
V |
|
0.167 |
-10 |
11 |
VRTÍLEK Jakub |
S.BRNO I |
|
V |
V |
V |
V |
|
1 |
V |
|
0.833 |
15 |
21 |
ILLEKOVÁ Michala |
S.BYSTŘICE |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
1.000 |
21 |
24 |
SKLENÁŘ Oliver |
LOKO LIBEREC |
|
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
0.000 |
-19 |
5 |
Poule No 3 - 03:00 - 10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
ZAVORAL Michal |
LOKO LIBEREC |
|
|
0 |
V |
V |
1 |
V |
1 |
|
0.500 |
-7 |
14 |
KOLAŘÍKOVÁ Viktorie |
S.BRNO I |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V3 |
|
1.000 |
21 |
23 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.OSTRAVA |
|
3 |
1 |
|
0 |
V |
V |
V |
|
0.500 |
4 |
16 |
PRSKAVEC Jan |
LOKO LIBEREC |
|
3 |
1 |
V |
|
V |
0 |
1 |
|
0.333 |
-5 |
13 |
VOJTA Jan |
S.BRNO I |
|
V |
0 |
0 |
2 |
|
V |
2 |
|
0.333 |
-6 |
12 |
ŠTĚPÁNEK Petr |
USK PRAHA |
|
3 |
0 |
0 |
V |
1 |
|
1 |
|
0.167 |
-11 |
9 |
ŠINDLER Jan |
BANÍK MOST |
|
V |
0 |
0 |
V |
V |
V |
|
|
0.667 |
4 |
16 |
Poule No 4 - 10:00 - Piste No 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/M |
Indicator |
HS |
TELATYNSKA Bianka |
WROCLAV |
|
|
3 |
V |
0 |
V |
V |
1 |
|
0.500 |
-4 |
16 |
PROKEŠOVÁ Daniela |
S.BYSTŘICE |
|
V |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
|
0.833 |
12 |
21 |
KUČERA David |
BANÍK MOST |
|
2 |
0 |
|
0 |
V |
V |
V |
|
0.500 |
-3 |
14 |
KNOB Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
1.000 |
20 |
24 |
VRTÍLKOVÁ Tea |
S.BRNO I |
|
3 |
2 |
2 |
0 |
|
V |
V |
|
0.333 |
-5 |
15 |
FLAŠKOVÁ Viktorie |
BOHEMIANS |
|
3 |
0 |
2 |
2 |
1 |
|
V |
|
0.167 |
-10 |
12 |
HRSTKA Marek |
LOKO LIBEREC |
|
V |
0 |
1 |
1 |
3 |
2 |
|
|
0.167 |
-10 |
11 |
Fencers (present - 28)
Number |
Name |
First name |
Club |
1 |
HASÍK |
Jáchym |
SLEZAN OPAVA |
1 |
ILLEKOVÁ |
Michala |
S.BYSTŘICE |
2 |
KOLAŘÍKOVÁ |
Viktorie |
S.BRNO I |
3 |
KNOB |
Vladimír |
S.ŠTERNBERK |
3 |
PROKEŠOVÁ |
Daniela |
S.BYSTŘICE |
4 |
ŠINDLER |
Jan |
BANÍK MOST |
5 |
ILLEKOVÁ |
Kateřina |
S.BYSTŘICE |
5 |
VRTÍLEK |
Jakub |
S.BRNO I |
6 |
HOLÝ |
Lev |
S.BRNO I |
7 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
Š.OSTRAVA |
7 |
PROKEŠOVÁ |
Barbora |
USK PRAHA |
8 |
FLAŠKOVÁ |
Viktorie |
BOHEMIANS |
9 |
VRTÍLKOVÁ |
Tea |
S.BRNO I |
11 |
VOJTA |
Jan |
S.BRNO I |
12 |
PETRÁK |
Štěpán |
BANÍK MOST |
12 |
SOKOL |
Václav |
SL.Č.TĚŠÍN |
17 |
CAKL |
Filip |
Š.OSTRAVA |
17 |
MIZIA |
Efrem |
SL.Č.TĚŠÍN |
17 |
ŠTĚPÁNEK |
Petr |
USK PRAHA |
999 |
GAY |
Alexandra |
S. VRŠOVICE |
999 |
HRSTKA |
Marek |
LOKO LIBEREC |
999 |
KUČERA |
David |
BANÍK MOST |
999 |
PRAJZNER |
Mikolaj |
WROCLAV |
999 |
PRSKAVEC |
Jan |
LOKO LIBEREC |
999 |
SKLENÁŘ |
Oliver |
LOKO LIBEREC |
999 |
TELATYNSKA |
Bianka |
WROCLAV |
999 |
ZAVORAL |
Michal |
LOKO LIBEREC |
999 |
ŽÁRSKÝ |
Tadeáš |
LOKO LIBEREC |
zpet do kalendare
Document engarde-escrime - 13.12.2015 15:51:04
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently