zpet do kalendare
Opavský listopad 2015
1.11.2015
Tyršův stadion
fleret mladší žáci
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
2 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
3 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
3 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
5 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
6 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
7 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
10 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
11 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
12 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
13 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
14 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
15 |
MENŠÍK |
Pavel |
CZE |
S.BRNO I |
16 |
RUCKER |
Vojtěch |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
17 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
18 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
19 |
KŘELINA |
Vít |
|
USK PRAHA |
20 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
21 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
22 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
23 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
24 |
ŠTANGL |
Jan Jakub |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
25 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
26 |
LORENC |
Adam |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
27 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
Čtvrt finale
1 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
8 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
12/10 |
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
5 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
12/5 |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
|
4 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
12/9 |
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
3 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
|
12/8 |
|
|
|
KVAPIL David |
|
6 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
12/9 |
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
7 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
7/6 |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
2 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
12/5 |
Tableau d de 8
1 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
8 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
12/10 |
|
5 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
4 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
12/7 |
|
3 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
6 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
12/5 |
|
7 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
|
|
CIGÁNEK Jan |
2 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
12/8 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
MENŠÍK Pavel |
S.Brno I |
|
|
|
KNOB Vladimír |
8 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
11/4 |
|
5 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
4 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
12/6 |
|
3 |
RUCKER Vojtěch |
Orel Hradec Kralové |
|
|
|
CIGÁNEK Jan |
6 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
12/10 |
|
7 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
2 |
LARYŠ Matyáš |
Slezan Opava |
12/4 |
Tableau de 32
1 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
17 |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
12/1 |
|
|
|
MENŠÍK Pavel |
|
16 |
MENŠÍK Pavel |
S.Brno I |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
ONDRŮŠEK Martin |
9 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
|
12/7 |
|
|
|
KNOB Vladimír |
|
24 |
ŠTANGL Jan Jakub |
Orel Hradec Kralové |
12/1 |
|
|
|
|
|
HASÍK Jáchym |
25 |
MIZIA Efrem |
Sl.Č.Těšín |
|
6/5 |
|
|
|
HASÍK Jáchym |
8 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
12/3 |
|
5 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
|
|
GRUFÍK Michal |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
GRUFÍK Michal |
21 |
KOZÁK Pavel |
Š.Ostrava |
|
12/8 |
|
|
|
ŠTENCEL Vít |
|
12 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
12/7 |
|
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
13 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
|
|
12/8 |
|
|
|
BEŇOVIČ Jonáš |
|
20 |
RÁBL Martin |
S.Brno I |
12/7 |
|
|
|
|
|
KVAPIL David |
29 |
|
|
|
12/3 |
|
|
|
KVAPIL David |
4 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
|
3 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
VOBOŘIL Martin |
19 |
RUCKER Vojtěch |
Orel Hradec Kralové |
|
12/8 |
|
|
|
RUCKER Vojtěch |
|
14 |
BERNARD Vojtěch |
Slezan Opava |
12/11 |
|
|
|
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
11 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
|
12/10 |
|
|
|
CIGÁNEK Jan |
|
22 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.Ostrava |
12/6 |
|
|
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
27 |
SOKOL Václav |
Sl.Č.Těšín |
|
12/11 |
|
|
|
HOLEMÝ Vojtěch |
6 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
12/3 |
|
7 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
|
|
GERIŠ Vojtěch |
26 |
LORENC Adam |
Sl.Č.Těšín |
12/2 |
|
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
23 |
HOLEŠ Marek |
Slezan Opava |
|
11/10 |
|
|
|
CHRAMOSTA Tomáš |
|
10 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
12/2 |
|
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
15 |
LARYŠ Matyáš |
Slezan Opava |
|
|
12/6 |
|
|
|
LARYŠ Matyáš |
|
18 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
12/6 |
|
|
|
|
|
SLEZÁK Martin |
31 |
|
|
|
12/5 |
|
|
|
SLEZÁK Martin |
2 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
12/12 |
43 |
48 |
postupující |
2 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
12/12 |
37 |
48 |
postupující |
3 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
11/12 |
26 |
45 |
postupující |
4 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
10/11 |
33 |
43 |
postupující |
5 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
9/11 |
23 |
39 |
postupující |
6 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
8/11 |
22 |
38 |
postupující |
7 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
8/11 |
16 |
36 |
postupující |
8 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
8/11 |
14 |
35 |
postupující |
9 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
8/12 |
1 |
36 |
postupující |
10 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
7/11 |
7 |
31 |
postupující |
11 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
7/12 |
10 |
35 |
postupující |
12 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
7/12 |
7 |
35 |
postupující |
13 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
6/11 |
9 |
35 |
postupující |
14 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
6/12 |
-2 |
31 |
postupující |
15 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
6/12 |
-5 |
34 |
postupující |
16 |
MENŠÍK |
Pavel |
CZE |
S.BRNO I |
5/11 |
-4 |
26 |
postupující |
17 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
5/12 |
-1 |
32 |
postupující |
18 |
KŘELINA |
Vít |
|
USK PRAHA |
5/12 |
-5 |
28 |
postupující |
19 |
RUCKER |
Vojtěch |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
4/11 |
-8 |
23 |
postupující |
20 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
4/12 |
-14 |
24 |
postupující |
21 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
3/11 |
-14 |
23 |
postupující |
22 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
2/11 |
-20 |
20 |
postupující |
23 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2/12 |
-31 |
11 |
postupující |
24 |
ŠTANGL |
Jan Jakub |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
1/12 |
-30 |
15 |
postupující |
25 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0/12 |
-33 |
15 |
postupující |
26 |
LORENC |
Adam |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0/12 |
-40 |
8 |
postupující |
27 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0/11 |
-41 |
3 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
1.000 |
21 |
24 |
postupující |
2 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
1.000 |
17 |
24 |
postupující |
3 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
1.000 |
17 |
20 |
postupující |
4 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.833 |
14 |
21 |
postupující |
5 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.833 |
13 |
22 |
postupující |
6 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.833 |
12 |
21 |
postupující |
7 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.800 |
11 |
17 |
postupující |
8 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.667 |
11 |
20 |
postupující |
9 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
8 |
20 |
postupující |
10 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
5 |
18 |
postupující |
11 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0.667 |
2 |
19 |
postupující |
12 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.667 |
0 |
19 |
postupující |
13 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.500 |
4 |
17 |
postupující |
14 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.500 |
2 |
15 |
postupující |
15 |
KŘELINA |
Vít |
|
USK PRAHA |
0.500 |
-4 |
12 |
postupující |
16 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.400 |
-3 |
12 |
postupující |
17 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.400 |
-3 |
11 |
postupující |
18 |
MENŠÍK |
Pavel |
CZE |
S.BRNO I |
0.400 |
-5 |
10 |
postupující |
19 |
RUCKER |
Vojtěch |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
0.333 |
-2 |
15 |
postupující |
20 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.333 |
-6 |
12 |
postupující |
21 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
0.167 |
-12 |
9 |
postupující |
22 |
ŠTANGL |
Jan Jakub |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
0.167 |
-13 |
9 |
postupující |
23 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-13 |
7 |
postupující |
24 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.000 |
-16 |
8 |
postupující |
25 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.000 |
-17 |
3 |
postupující |
26 |
LORENC |
Adam |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.000 |
-20 |
4 |
postupující |
27 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.000 |
-23 |
1 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
|
V |
V |
2 |
1 |
V |
2 |
|
3/6 |
4 |
17 |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
0 |
|
V |
0 |
0 |
V |
V |
|
3/6 |
-4 |
12 |
ŠTANGL Jan Jakub |
Orel Hradec Kralové |
|
1 |
1 |
|
0 |
0 |
V |
3 |
|
1/6 |
-13 |
9 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
|
1 |
V |
3 |
|
4/6 |
8 |
20 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
21 |
24 |
MIZIA Efrem |
Sl.Č.Těšín |
|
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
|
3 |
|
0/6 |
-16 |
8 |
LARYŠ Matyáš |
Slezan Opava |
|
V |
2 |
V |
V |
1 |
V |
|
|
4/6 |
0 |
19 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
|
0 |
V |
2 |
V |
V |
V |
|
4/6 |
5 |
18 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
V |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
|
5/6 |
14 |
21 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
2 |
1 |
|
0 |
V |
V |
V |
|
3/6 |
2 |
15 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
17 |
24 |
HOLEŠ Marek |
Slezan Opava |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
|
1 |
V |
|
1/6 |
-13 |
7 |
RUCKER Vojtěch |
Orel Hradec Kralové |
|
2 |
2 |
1 |
2 |
V |
|
V |
|
2/6 |
-2 |
15 |
SOKOL Václav |
Sl.Č.Těšín |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
|
0/6 |
-23 |
1 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LORENC Adam |
Sl.Č.Těšín |
|
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
|
0/6 |
-20 |
4 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
V |
|
1 |
V |
V |
3 |
V |
|
4/6 |
11 |
20 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
1 |
|
5/6 |
12 |
21 |
RÁBL Martin |
S.Brno I |
|
V |
0 |
1 |
|
1 |
0 |
3 |
|
1/6 |
-12 |
9 |
BERNARD Vojtěch |
Slezan Opava |
|
V |
0 |
1 |
V |
|
0 |
3 |
|
2/6 |
-6 |
12 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
V |
|
5/6 |
13 |
22 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
2 |
|
|
4/6 |
2 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOZÁK Pavel |
Š.Ostrava |
|
|
V |
3 |
1 |
V |
0 |
|
2/5 |
-3 |
12 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.Ostrava |
|
2 |
|
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0/5 |
-17 |
3 |
MENŠÍK Pavel |
S.Brno I |
|
V |
V |
|
0 |
1 |
1 |
|
2/5 |
-5 |
10 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
17 |
20 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
1 |
V |
V |
1 |
|
1 |
|
2/5 |
-3 |
11 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
V |
V |
V |
1 |
V |
|
|
4/5 |
11 |
17 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ONDRŮŠEK |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
1.000 |
22 |
24 |
postupující |
2 |
SLEZÁK |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
1.000 |
20 |
24 |
postupující |
3 |
VOBOŘIL |
Martin |
CZE |
KŠ ZLÍN |
1.000 |
14 |
24 |
postupující |
4 |
KVAPIL |
David |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0.833 |
16 |
23 |
postupující |
5 |
CHRAMOSTA |
Tomáš |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.833 |
10 |
20 |
postupující |
6 |
HOLEMÝ |
Vojtěch |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.800 |
11 |
18 |
postupující |
7 |
GRUFÍK |
Michal |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.800 |
9 |
18 |
postupující |
8 |
GERIŠ |
Vojtěch |
CZE |
S.BRNO I |
0.800 |
8 |
16 |
postupující |
9 |
CIGÁNEK |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.667 |
6 |
18 |
postupující |
10 |
ŠTENCEL |
Vít |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.667 |
5 |
20 |
postupující |
11 |
BERNARD |
Vojtěch |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.667 |
4 |
19 |
postupující |
12 |
HASÍK |
Jáchym |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.667 |
3 |
18 |
postupující |
13 |
KNOB |
Vladimír |
CZE |
S.ŠTERNBERK |
0.667 |
-1 |
17 |
postupující |
14 |
MENŠÍK |
Pavel |
CZE |
S.BRNO I |
0.500 |
1 |
16 |
postupující |
15 |
RÁBL |
Martin |
CZE |
S.BRNO I |
0.500 |
-2 |
15 |
postupující |
16 |
RUCKER |
Vojtěch |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
0.400 |
-6 |
8 |
postupující |
17 |
KŘELINA |
Vít |
|
USK PRAHA |
0.333 |
-1 |
16 |
postupující |
18 |
CHLEBOUN |
Matyáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.333 |
-3 |
17 |
postupující |
19 |
LARYŠ |
Matyáš |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.333 |
-5 |
15 |
postupující |
20 |
BEŇOVIČ |
Jonáš |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.200 |
-4 |
13 |
postupující |
21 |
HOLÝ |
Lev |
CZE |
S.BRNO I |
0.167 |
-6 |
14 |
postupující |
22 |
KOZÁK |
Pavel |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.167 |
-11 |
11 |
postupující |
23 |
HOLEŠ |
Marek |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-18 |
4 |
postupující |
24 |
MIZIA |
Efrem |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.000 |
-17 |
7 |
postupující |
25 |
ŠTANGL |
Jan Jakub |
|
OREL HRADEC KRALOVÉ |
0.000 |
-17 |
6 |
postupující |
26 |
SOKOL |
Václav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.000 |
-18 |
2 |
postupující |
27 |
LORENC |
Adam |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.000 |
-20 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
BERNARD Vojtěch |
Slezan Opava |
|
|
0 |
3 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
4 |
19 |
SLEZÁK Martin |
S.Brno I |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
20 |
24 |
KNOB Vladimír |
S.Šternberk |
|
V |
0 |
|
V |
V |
2 |
V3 |
|
4/6 |
-1 |
17 |
LARYŠ Matyáš |
Slezan Opava |
|
1 |
1 |
2 |
|
V |
3 |
V |
|
2/6 |
-5 |
15 |
HOLÝ Lev |
S.Brno I |
|
3 |
1 |
3 |
1 |
|
2 |
V |
|
1/6 |
-6 |
14 |
ŠTENCEL Vít |
Š.Ostrava |
|
2 |
2 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/6 |
5 |
20 |
ŠTANGL Jan Jakub |
Orel Hradec Kralové |
|
1 |
0 |
2 |
3 |
0 |
0 |
|
|
0/6 |
-17 |
6 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOZÁK Pavel |
Š.Ostrava |
|
|
2 |
2 |
1 |
0 |
V |
2 |
|
1/6 |
-11 |
11 |
VOBOŘIL Martin |
Kš Zlín |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
14 |
24 |
RÁBL Martin |
S.Brno I |
|
V |
1 |
|
V |
0 |
V |
2 |
|
3/6 |
-2 |
15 |
CHLEBOUN Matyáš |
Š.Ostrava |
|
V |
2 |
3 |
|
1 |
V |
3 |
|
2/6 |
-3 |
17 |
KVAPIL David |
S.Šternberk |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
16 |
23 |
MIZIA Efrem |
Sl.Č.Těšín |
|
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
|
0 |
|
0/6 |
-17 |
7 |
HASÍK Jáchym |
Slezan Opava |
|
V |
1 |
V |
V |
1 |
V |
|
|
4/6 |
3 |
18 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SOKOL Václav |
Sl.Č.Těšín |
|
|
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0/5 |
-18 |
2 |
RUCKER Vojtěch |
Orel Hradec Kralové |
|
V |
|
0 |
V |
0 |
0 |
|
2/5 |
-6 |
8 |
GERIŠ Vojtěch |
S.Brno I |
|
V |
V |
|
V |
V |
0 |
|
4/5 |
8 |
16 |
BEŇOVIČ Jonáš |
Š.Ostrava |
|
V |
2 |
1 |
|
3 |
3 |
|
1/5 |
-4 |
13 |
GRUFÍK Michal |
Slezan Opava |
|
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
4/5 |
9 |
18 |
HOLEMÝ Vojtěch |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
V |
2 |
|
|
4/5 |
11 |
18 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KŘELINA Vít |
Usk Praha |
|
|
V |
2 |
V |
1 |
3 |
2 |
|
2/6 |
-1 |
16 |
LORENC Adam |
Sl.Č.Těšín |
|
1 |
|
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-20 |
4 |
CIGÁNEK Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
|
V |
1 |
V |
1 |
|
4/6 |
6 |
18 |
HOLEŠ Marek |
Slezan Opava |
|
0 |
V |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
|
1/6 |
-18 |
4 |
ONDRŮŠEK Martin |
Kš Zlín |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
22 |
24 |
MENŠÍK Pavel |
S.Brno I |
|
V |
V |
1 |
V |
0 |
|
3 |
|
3/6 |
1 |
16 |
CHRAMOSTA Tomáš |
Loko Liberec |
|
V |
V |
V |
V |
0 |
V |
|
|
5/6 |
10 |
20 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BORNA |
|
|
|
2 |
2 |
2 |
HAVRANKOVÁ |
|
|
|
2 |
2 |
1 |
KARDAS |
|
|
|
0 |
2 |
1 |
KURFURST |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
LÁTAL |
|
|
|
2 |
7 |
2 |
PROKEŠ |
|
|
|
0 |
5 |
0 |
ŠPIČKA |
|
|
|
2 |
8 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 1.11.2015 17:37:06