zpet do kalendare
Podbezdězský kord 2015
kord - žáci
1. FC Bělá pod Bezdězem
19.9.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
2 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
6 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
7 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
9 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
10 |
KLIER |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
11 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
12 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
13 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
14 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
15 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
16 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
17 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
18 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
19 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
20 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
21 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
22 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
23 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
24 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
25 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
26 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
27 |
STEMPEL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
28 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
29 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
30 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
31 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
32 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
33 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
34 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
35 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
36 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
37 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
LOKO LIBEREC |
38 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
39 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
40 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
41 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
42 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
43 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
44 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
45 |
PEICHL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
46 |
HAVEL |
Marius |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
47 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
48 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
49 |
KÁRNÍK |
Adam |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
50 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
Čtvrt finale
1 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
8 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
5 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
8/2 |
|
|
|
KLAUS Robert |
|
4 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
LUCOVIČ Matěj |
3 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
|
15/8 |
|
|
|
BRYKNER Matyáš |
|
6 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
JURKA Jaroslav |
7 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
15/9 |
|
|
|
JURKA Jaroslav |
2 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
15/13 |
Tableau g
1 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
|
KLAUS Robert |
8 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
15/7 |
|
5 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
|
|
BELL Timothy |
4 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
15/13 |
|
3 |
KLIER Matěj |
D.Praha |
|
|
|
SALZER Matěj |
6 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
15/12 |
|
7 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
2 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
15/7 |
Tableaux e-f de 16
1 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
SMRČEK Šimon |
16 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
15/11 |
|
|
|
|
SMRČEK Šimon |
9 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
15/12 |
|
|
|
IVANČO Mikuláš |
8 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
15/13 |
|
5 |
ŠKEŘÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
PELIKUS Kryštof |
12 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
kvůli odstoupeni |
|
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
13 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
15/13 |
|
|
|
FORMÁNEK Matěj |
4 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
15/9 |
|
3 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
SALZER Matěj |
14 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
15/5 |
|
|
|
|
SALZER Matěj |
11 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
15/11 |
|
|
|
COUFAL František |
6 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
15/10 |
|
7 |
MELICHAR Ondřej |
Loko Liberec |
|
|
|
ALTNER David |
10 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/12 |
|
|
|
|
BELL Timothy |
15 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
15/5 |
|
|
|
BELL Timothy |
2 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
15/11 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
|
|
ALTNER David |
16 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/9 |
|
9 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
|
|
SCHEYER Jiří |
8 |
STEMPEL Jan |
S.Dejvice |
14/6 |
|
5 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
|
|
ŠTĚPÁN Václav |
12 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
15/11 |
|
13 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
|
|
|
PELIKUS Kryštof |
4 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
15/10 |
|
3 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
|
|
|
KAPLAN Lukáš |
14 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
15/9 |
|
11 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
|
|
MAŠATA Vojtěch |
6 |
KRAUS Lukáš |
Loko Plzeň |
15/8 |
|
7 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
|
|
SMRČEK Šimon |
10 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
15/10 |
|
15 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
IVANČO Mikuláš |
2 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
15/12 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
10/10 |
26 |
48 |
postupující |
2 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
10/11 |
31 |
54 |
postupující |
3 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
9/10 |
34 |
49 |
postupující |
4 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
9/10 |
21 |
49 |
postupující |
5 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
9/10 |
21 |
48 |
postupující |
6 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
10/12 |
21 |
55 |
postupující |
7 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
9/11 |
25 |
51 |
postupující |
8 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
25 |
45 |
postupující |
9 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
8/10 |
24 |
45 |
postupující |
10 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
8/10 |
22 |
46 |
postupující |
11 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
8/10 |
20 |
47 |
postupující |
12 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
8/10 |
15 |
45 |
postupující |
13 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
8/11 |
14 |
46 |
postupující |
14 |
KLIER |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
7/10 |
6 |
41 |
postupující |
15 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
7/10 |
5 |
42 |
postupující |
16 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
8/12 |
17 |
54 |
postupující |
17 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
8/12 |
6 |
50 |
postupující |
18 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8/12 |
5 |
53 |
postupující |
19 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
7/11 |
20 |
48 |
postupující |
20 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
6/10 |
10 |
41 |
postupující |
21 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
6/11 |
8 |
44 |
postupující |
22 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
6/11 |
5 |
43 |
postupující |
23 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
5/10 |
7 |
37 |
postupující |
24 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
5/10 |
6 |
40 |
postupující |
25 |
STEMPEL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
5/10 |
2 |
41 |
postupující |
26 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
5/10 |
-3 |
33 |
postupující |
27 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
5/10 |
-4 |
30 |
postupující |
28 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
5/11 |
-4 |
38 |
postupující |
29 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
5/11 |
-7 |
34 |
postupující |
30 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
5/12 |
-6 |
42 |
postupující |
31 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/10 |
2 |
36 |
postupující |
32 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/10 |
-7 |
32 |
postupující |
33 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
LOKO LIBEREC |
4/10 |
-9 |
31 |
postupující |
34 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/10 |
-16 |
27 |
postupující |
35 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
4/11 |
-11 |
31 |
postupující |
36 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
4/11 |
-12 |
32 |
postupující |
37 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
4/11 |
-13 |
33 |
postupující |
38 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
3/11 |
-16 |
33 |
postupující |
39 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
2/10 |
-16 |
24 |
postupující |
40 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
2/10 |
-18 |
26 |
postupující |
41 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
2/10 |
-19 |
25 |
postupující |
42 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
2/10 |
-29 |
18 |
postupující |
43 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
2/11 |
-17 |
27 |
postupující |
44 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
2/11 |
-21 |
28 |
postupující |
45 |
PEICHL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
1/10 |
-23 |
25 |
postupující |
46 |
HAVEL |
Marius |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1/10 |
-30 |
17 |
postupující |
47 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
1/11 |
-20 |
31 |
postupující |
48 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1/11 |
-23 |
26 |
postupující |
49 |
KÁRNÍK |
Adam |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0/11 |
-37 |
18 |
postupující |
50 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
0/11 |
-37 |
17 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
1.000 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
15 |
23 |
postupující |
3 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
14 |
25 |
postupující |
4 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
0.833 |
15 |
29 |
postupující |
5 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
17 |
24 |
postupující |
6 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
14 |
24 |
postupující |
7 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.800 |
11 |
22 |
postupující |
8 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
9 |
22 |
postupující |
9 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
8 |
23 |
postupující |
10 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.800 |
8 |
22 |
postupující |
11 |
KLIER |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
0.800 |
7 |
21 |
postupující |
12 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
6 |
23 |
postupující |
13 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
6 |
21 |
postupující |
14 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.667 |
14 |
28 |
postupující |
15 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.667 |
10 |
27 |
postupující |
16 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
8 |
27 |
postupující |
17 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.667 |
7 |
25 |
postupující |
18 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.667 |
5 |
28 |
postupující |
19 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.667 |
4 |
26 |
postupující |
20 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.600 |
8 |
23 |
postupující |
21 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
22 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
3 |
19 |
postupující |
23 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.600 |
-1 |
18 |
postupující |
24 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.600 |
-4 |
15 |
postupující |
25 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.500 |
0 |
24 |
postupující |
26 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0.500 |
-5 |
19 |
postupující |
26 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
0.500 |
-5 |
19 |
postupující |
28 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
1 |
19 |
postupující |
29 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.400 |
0 |
19 |
postupující |
30 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
31 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
32 |
STEMPEL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
0.400 |
-2 |
19 |
postupující |
33 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-6 |
12 |
postupující |
34 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.400 |
-7 |
12 |
postupující |
35 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
0.333 |
-5 |
19 |
postupující |
36 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
0.333 |
-9 |
16 |
postupující |
37 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-5 |
15 |
postupující |
38 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-7 |
14 |
postupující |
39 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.200 |
-8 |
10 |
postupující |
40 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-10 |
12 |
postupující |
41 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.200 |
-11 |
13 |
postupující |
41 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.200 |
-11 |
13 |
postupující |
43 |
PEICHL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.200 |
-11 |
12 |
postupující |
44 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.200 |
-14 |
9 |
postupující |
45 |
HAVEL |
Marius |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.200 |
-14 |
8 |
postupující |
46 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-15 |
9 |
postupující |
47 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.000 |
-10 |
15 |
postupující |
48 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-12 |
11 |
postupující |
49 |
KÁRNÍK |
Adam |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-19 |
11 |
postupující |
50 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-20 |
10 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
4 |
V |
|
5/6 |
15 |
29 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
3 |
|
V |
V |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
4 |
26 |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
1 |
4 |
|
1 |
V |
0 |
V |
|
2/6 |
-9 |
16 |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
0 |
3 |
V |
|
4 |
2 |
V |
|
2/6 |
-5 |
19 |
MELICHAR Ondřej |
Loko Liberec |
|
4 |
V |
4 |
V |
|
V |
V |
|
4/6 |
5 |
28 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
V |
3 |
V |
V |
4 |
|
V |
|
4/6 |
10 |
27 |
JANEČEK Josef |
S.Dejvice |
|
1 |
2 |
1 |
3 |
2 |
1 |
|
|
0/6 |
-20 |
10 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HAVEL Marius |
Sl.Litoměřice |
|
|
0 |
3 |
0 |
0 |
V |
|
1/5 |
-14 |
8 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V |
|
V |
2 |
3 |
2 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
V |
3 |
|
V |
V |
V |
|
4/5 |
6 |
23 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
2 |
|
V |
V |
|
4/5 |
8 |
22 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
3 |
4 |
|
2 |
|
2/5 |
1 |
19 |
MAJER Jakub |
Loko Liberec |
|
2 |
V |
4 |
3 |
V |
|
|
2/5 |
0 |
19 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
|
|
0 |
1 |
V |
V |
V |
3 |
|
3/6 |
-5 |
19 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
|
3 |
V |
2 |
V |
V |
|
4/6 |
7 |
25 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
V |
V |
|
V |
4 |
4 |
V |
|
4/6 |
14 |
28 |
KÁRNÍK Adam |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
3 |
0 |
|
2 |
2 |
2 |
|
0/6 |
-19 |
11 |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
4 |
V |
V |
V |
|
3 |
V |
|
4/6 |
8 |
27 |
KRAUS Lukáš |
Loko Plzeň |
|
3 |
2 |
V |
V |
V |
|
4 |
|
3/6 |
0 |
24 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
|
V |
3 |
0 |
V |
1 |
V |
|
|
3/6 |
-5 |
19 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V3 |
|
5/5 |
15 |
23 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
1 |
|
2 |
V |
4 |
2 |
|
1/5 |
-7 |
14 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
2 |
V |
|
V |
4 |
V3 |
|
3/5 |
3 |
19 |
STEMPEL Jan |
S.Dejvice |
|
4 |
3 |
2 |
|
V |
V |
|
2/5 |
-2 |
19 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
0 |
V |
V |
3 |
|
V |
|
3/5 |
-1 |
18 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
1 |
V3 |
2 |
3 |
1 |
|
|
1/5 |
-8 |
10 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
14 |
25 |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
|
2 |
|
V |
1 |
4 |
0 |
|
1/5 |
-10 |
12 |
DIENELT Marek |
Sl.Litoměřice |
|
4 |
2 |
|
2 |
V |
0 |
|
1/5 |
-11 |
13 |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
0 |
V |
V |
|
V |
4 |
|
3/5 |
4 |
19 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
4 |
2 |
|
1 |
|
1/5 |
-11 |
13 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
4 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
14 |
24 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
V |
0 |
V3 |
|
2/5 |
-6 |
12 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
4 |
V |
|
4/5 |
17 |
24 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
|
V |
0 |
|
V |
0 |
V |
|
3/5 |
-4 |
15 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
|
1 |
1 |
2 |
|
0 |
V |
|
1/5 |
-14 |
9 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
0 |
4 |
3 |
2 |
|
|
0/5 |
-12 |
11 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
4 |
2 |
3 |
1 |
V |
|
1/5 |
-5 |
15 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
V |
|
2 |
V |
V4 |
V |
|
4/5 |
6 |
21 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
|
4 |
4 |
V |
|
3/5 |
8 |
23 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
V |
2 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
9 |
22 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
V2 |
1 |
V |
1 |
|
3 |
|
2/5 |
-7 |
12 |
PEICHL Šimon |
S.Dejvice |
|
3 |
3 |
1 |
0 |
V |
|
|
1/5 |
-11 |
12 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
|
V |
4 |
V |
4 |
1 |
|
2/5 |
-1 |
19 |
RYCHTAŘÍK Matěj |
Sc Praha |
|
1 |
|
1 |
V |
1 |
1 |
|
1/5 |
-15 |
9 |
KLIER Matěj |
D.Praha |
|
V |
V |
|
V |
1 |
V |
|
4/5 |
7 |
21 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
4 |
4 |
2 |
|
4 |
1 |
|
0/5 |
-10 |
15 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
V |
|
3 |
|
4/5 |
8 |
23 |
ŠKEŘÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
4/5 |
11 |
22 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KLAUS |
Robert |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
16 |
25 |
postupující |
2 |
SALZER |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
15 |
25 |
postupující |
3 |
LUCOVIČ |
Matěj |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
14 |
30 |
postupující |
4 |
SALZER |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
11 |
25 |
postupující |
5 |
JURKA |
Jaroslav |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
11 |
27 |
postupující |
6 |
BELL |
Timothy |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
15 |
24 |
postupující |
7 |
FORMÁNEK |
Matěj |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.800 |
15 |
23 |
postupující |
8 |
COUFAL |
František |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
12 |
24 |
postupující |
9 |
ŠKEŘÍK |
Jan |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.800 |
11 |
24 |
postupující |
10 |
KALUS |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
9 |
24 |
postupující |
11 |
BRYKNER |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
8 |
21 |
postupující |
12 |
JANSA |
Martin |
CZE |
SC PRAHA |
0.800 |
7 |
24 |
postupující |
13 |
IVANČO |
Mikuláš |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.800 |
6 |
24 |
postupující |
14 |
CHMEL |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
9 |
27 |
postupující |
15 |
ŠTĚPÁN |
Václav |
CZE |
SC PRAHA |
0.667 |
9 |
25 |
postupující |
16 |
KROUŽECKÝ |
Tomáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
17 |
ALTNER |
David |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.667 |
2 |
24 |
postupující |
18 |
MELICHAR |
Ondřej |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.667 |
0 |
25 |
postupující |
19 |
RANDÁK |
Richard |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
8 |
20 |
postupující |
20 |
KAPLAN |
Lukáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.600 |
6 |
20 |
postupující |
21 |
STEMPEL |
Jan |
CZE |
S.DEJVICE |
0.600 |
4 |
22 |
postupující |
22 |
LANDOVSKÝ |
Matyáš |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.600 |
4 |
19 |
postupující |
23 |
KULHÁNEK |
Štěpán |
CZE |
SC PRAHA |
0.600 |
3 |
21 |
postupující |
24 |
JŮN |
Tadeáš |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.600 |
3 |
18 |
postupující |
25 |
PELIKUS |
Kryštof |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
26 |
KLIER |
Matěj |
CZE |
D.PRAHA |
0.600 |
-1 |
20 |
postupující |
27 |
CLARK |
Oskar |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.600 |
-2 |
18 |
postupující |
28 |
DIENELT |
Marek |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.500 |
0 |
18 |
postupující |
29 |
SCHEYER |
Jiří |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
3 |
21 |
postupující |
30 |
KADIDLO |
Daniel |
CZE |
S.DEJVICE |
0.400 |
1 |
19 |
postupující |
31 |
COUFAL |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.400 |
1 |
17 |
postupující |
32 |
ŠTRBA |
Marian |
CZE |
FC KARLÍN |
0.400 |
-4 |
17 |
postupující |
33 |
MAŠATA |
Vojtěch |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
-5 |
16 |
postupující |
34 |
MAJER |
Jakub |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.400 |
-9 |
12 |
postupující |
35 |
ŠEDIVÝ |
Jindřich |
CZE |
D.PRAHA |
0.333 |
-1 |
23 |
postupující |
36 |
VAŠÍČEK |
Martin |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
-3 |
19 |
postupující |
37 |
SMRČEK |
Šimon |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.200 |
-8 |
14 |
postupující |
38 |
DOSTÁL |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-9 |
13 |
postupující |
39 |
POHNAN |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-13 |
11 |
postupující |
40 |
RYCHTAŘÍK |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-14 |
9 |
postupující |
41 |
PHAM |
Daniel |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.167 |
-10 |
16 |
postupující |
42 |
ŠTĚPÁN |
Petr |
CZE |
SC PRAHA |
0.167 |
-10 |
13 |
postupující |
43 |
DOŠEK |
Jiří |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.167 |
-11 |
15 |
postupující |
44 |
LENZ |
Jiří |
CZE |
LOKO TEPLICE |
0.167 |
-16 |
13 |
postupující |
45 |
PEICHL |
Šimon |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-12 |
13 |
postupující |
46 |
STIRBER |
Sebastián |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-16 |
9 |
postupující |
46 |
HAVEL |
Marius |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-16 |
9 |
postupující |
46 |
KRAUS |
Lukáš |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.000 |
-16 |
9 |
postupující |
49 |
JANEČEK |
Josef |
CZE |
S.DEJVICE |
0.000 |
-17 |
7 |
postupující |
50 |
KÁRNÍK |
Adam |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
0.000 |
-18 |
7 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALZER Matěj |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
15 |
25 |
STIRBER Sebastián |
Sc Praha |
|
0 |
|
2 |
1 |
3 |
3 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
SMRČEK Šimon |
Loko Plzeň |
|
4 |
V |
|
0 |
4 |
1 |
|
1/5 |
-8 |
14 |
COUFAL Jakub |
1.Fc Bělá |
|
1 |
V |
V |
|
4 |
2 |
|
2/5 |
1 |
17 |
IVANČO Mikuláš |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
4 |
V |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
6 |
24 |
PELIKUS Kryštof |
Sl.Litoměřice |
|
1 |
V |
V |
V |
2 |
|
|
3/5 |
2 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHMEL Jonáš |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
3 |
4 |
|
4/6 |
9 |
27 |
PHAM Daniel |
Loko Teplice |
|
3 |
|
V3 |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
1/6 |
-10 |
16 |
DIENELT Marek |
Sl.Litoměřice |
|
2 |
1 |
|
V2 |
V4 |
4 |
V |
|
3/6 |
0 |
18 |
ŠTĚPÁN Petr |
Sc Praha |
|
1 |
V |
1 |
|
1 |
2 |
3 |
|
1/6 |
-10 |
13 |
VAŠÍČEK Martin |
D.Olomouc |
|
2 |
V |
2 |
V |
|
1 |
4 |
|
2/6 |
-3 |
19 |
LUCOVIČ Matěj |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
14 |
30 |
MELICHAR Ondřej |
Loko Liberec |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
3 |
|
|
4/6 |
0 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LENZ Jiří |
Loko Teplice |
|
|
4 |
1 |
V |
0 |
1 |
2 |
|
1/6 |
-16 |
13 |
ALTNER David |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
V |
|
V |
1 |
3 |
V |
V |
|
4/6 |
2 |
24 |
JURKA Jaroslav |
D.Olomouc |
|
V |
2 |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
ŠEDIVÝ Jindřich |
D.Praha |
|
4 |
V |
3 |
|
4 |
2 |
V |
|
2/6 |
-1 |
23 |
KROUŽECKÝ Tomáš |
Loko Plzeň |
|
V |
V |
3 |
V |
|
2 |
V4 |
|
4/6 |
6 |
24 |
ŠTĚPÁN Václav |
Sc Praha |
|
V |
3 |
4 |
V |
V3 |
|
V |
|
4/6 |
9 |
25 |
DOŠEK Jiří |
Sl.Litoměřice |
|
V |
3 |
0 |
3 |
3 |
1 |
|
|
1/6 |
-11 |
15 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KULHÁNEK Štěpán |
Sc Praha |
|
|
3 |
V |
V |
3 |
V |
|
3/5 |
3 |
21 |
KLAUS Robert |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
KRAUS Lukáš |
Loko Plzeň |
|
3 |
0 |
|
4 |
0 |
2 |
|
0/5 |
-16 |
9 |
KLIER Matěj |
D.Praha |
|
3 |
2 |
V |
|
V |
V |
|
3/5 |
-1 |
20 |
SCHEYER Jiří |
D.Olomouc |
|
V |
4 |
V |
3 |
|
4 |
|
2/5 |
3 |
21 |
MAŠATA Vojtěch |
Loko K.Vary |
|
2 |
0 |
V |
4 |
V |
|
|
2/5 |
-5 |
16 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
POHNAN Kryštof |
Sc Praha |
|
|
3 |
V |
2 |
1 |
0 |
|
1/5 |
-13 |
11 |
SALZER Jiří |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
11 |
25 |
PEICHL Šimon |
S.Dejvice |
|
4 |
2 |
|
4 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-12 |
13 |
MAJER Jakub |
Loko Liberec |
|
V |
2 |
V |
|
0 |
0 |
|
2/5 |
-9 |
12 |
FORMÁNEK Matěj |
Loko Teplice |
|
V |
3 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
15 |
23 |
RANDÁK Richard |
Loko K.Vary |
|
V |
4 |
V |
V |
1 |
|
|
3/5 |
8 |
20 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠTRBA Marian |
Fc Karlín |
|
|
V |
2 |
3 |
2 |
V |
|
2/5 |
-4 |
17 |
KADIDLO Daniel |
S.Dejvice |
|
4 |
|
2 |
V |
3 |
V |
|
2/5 |
1 |
19 |
COUFAL František |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/5 |
12 |
24 |
CLARK Oskar |
Loko Teplice |
|
V4 |
3 |
1 |
|
V |
V |
|
3/5 |
-2 |
18 |
KALUS Jonáš |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
4 |
|
V |
|
4/5 |
9 |
24 |
HAVEL Marius |
Sl.Litoměřice |
|
3 |
0 |
2 |
3 |
1 |
|
|
0/5 |
-16 |
9 |
Skupina č. 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOSTÁL Jan |
Sc Praha |
|
|
2 |
2 |
3 |
V |
1 |
|
1/5 |
-9 |
13 |
BRYKNER Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
|
2 |
V4 |
V |
V |
|
4/5 |
8 |
21 |
ŠKEŘÍK Jan |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
|
4 |
V |
V |
|
4/5 |
11 |
24 |
JŮN Tadeáš |
Riegel Praha |
|
V4 |
3 |
V |
|
V4 |
2 |
|
3/5 |
3 |
18 |
JANEČEK Josef |
S.Dejvice |
|
3 |
0 |
2 |
0 |
|
2 |
|
0/5 |
-17 |
7 |
LANDOVSKÝ Matyáš |
1.Fc Bělá |
|
V |
3 |
2 |
V4 |
V |
|
|
3/5 |
4 |
19 |
Skupina č. 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
RYCHTAŘÍK Matěj |
Sc Praha |
|
|
2 |
V |
0 |
0 |
2 |
|
1/5 |
-14 |
9 |
JANSA Martin |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
V |
4 |
|
4/5 |
7 |
24 |
KÁRNÍK Adam |
Sl.Litoměřice |
|
3 |
2 |
|
0 |
0 |
2 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
KAPLAN Lukáš |
Riegel Praha |
|
V |
4 |
V |
|
1 |
V |
|
3/5 |
6 |
20 |
BELL Timothy |
Usk Praha |
|
V |
4 |
V |
V |
|
V |
|
4/5 |
15 |
24 |
STEMPEL Jan |
S.Dejvice |
|
V |
V |
V |
4 |
3 |
|
|
3/5 |
4 |
22 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
ADAMOVIČ |
|
|
|
2 |
6 |
0 |
ČAPEK |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
ČUPR |
|
|
|
2 |
7 |
1 |
KADLEC |
|
|
|
2 |
10 |
3 |
NOVÁČEK |
David |
|
|
2 |
3 |
0 |
NOVÁČEK |
Miloš |
|
|
2 |
5 |
1 |
NOVÁČEK |
Vít |
|
|
2 |
4 |
0 |
OPLT |
|
|
|
2 |
9 |
0 |
PITRA |
|
|
|
1 |
8 |
2 |
ŠTEFLOVÁ |
|
|
|
1 |
7 |
0 |
VALC |
|
|
|
0 |
6 |
0 |
zpet do kalendare