zpet do kalendare
Pražský pohár
Fleret junioři + kadeti
ČŠS, Dukla, USK
14.11.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
2 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
Š.OSTRAVA |
3 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
3 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
5 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
Š.OSTRAVA |
6 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
7 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
9 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
10 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
11 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
12 |
ŠINDELÁŘ |
Jiří |
CZE |
Š.OSTRAVA |
13 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
14 |
FLORÝK |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
15 |
CHALOUPKA |
Matěj |
CZE |
LOKO LIBEREC |
16 |
SOKOL |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
17 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
18 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
19 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
20 |
SYŘIŠTĚ |
Jiří |
CZE |
LOKO LIBEREC |
21 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
22 |
ŠILHÁN |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
23 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
24 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
25 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
26 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
27 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
28 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
Čtvrt finale
1 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
8 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
15/2 |
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
5 |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
15/10 |
|
|
|
ZWINGER Robert |
|
4 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
3 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
|
15/7 |
|
|
|
KÖNIG Robert |
|
6 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
15/13 |
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
7 |
HALADĚJ Viktor |
Š.Ostrava |
|
15/12 |
|
|
|
CMIEL Adam |
2 |
CMIEL Adam |
Š.Ostrava |
15/6 |
Tableau d de 8
1 |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
|
|
ZWINGER Robert |
8 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
15/10 |
|
5 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
|
|
ZDENĚK Jakub |
4 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
15/11 |
|
3 |
HALADĚJ Viktor |
Š.Ostrava |
|
|
|
HALADĚJ Viktor |
6 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
15/8 |
|
7 |
ŠINDELÁŘ Jiří |
Š.Ostrava |
|
|
|
KÖNIG Robert |
2 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
15/4 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
ŠINDELÁŘ Jiří |
Š.Ostrava |
|
|
|
ŠINDELÁŘ Jiří |
8 |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
15/14 |
|
5 |
CHALOUPKA Matěj |
Loko Liberec |
|
|
|
ZDENĚK Jakub |
4 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
15/7 |
|
3 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
|
|
CHREN Šimon |
6 |
FLORÝK Martin |
Š.Ostrava |
15/13 |
|
7 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
2 |
SOKOL Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
15/2 |
Tableau de 32
1 |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
|
|
ZWINGER Robert |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
ZWINGER Robert |
17 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
15/4 |
|
|
|
ŠINDELÁŘ Jiří |
|
16 |
ŠINDELÁŘ Jiří |
Š.Ostrava |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
BLAHUT Jan |
9 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
|
15/12 |
|
|
|
BLAHUT Jan |
|
24 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
15/4 |
|
|
|
|
|
BLAHUT Jan |
25 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
7/6 |
|
|
|
SOBOTKA Jakub |
8 |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
15/10 |
|
5 |
HALADĚJ Viktor |
Š.Ostrava |
|
|
|
HALADĚJ Viktor |
28 |
CHLUMSKÝ Matouš |
Usk Praha |
15/0 |
|
|
|
|
HALADĚJ Viktor |
21 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
15/8 |
|
|
|
CHALOUPKA Matěj |
|
12 |
CHALOUPKA Matěj |
Loko Liberec |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
13 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
|
15/14 |
|
|
|
ZDENĚK Jakub |
|
20 |
SYŘIŠTĚ Jiří |
Loko Liberec |
15/2 |
|
|
|
|
|
CMIEL Adam |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
CMIEL Adam |
4 |
CMIEL Adam |
Š.Ostrava |
|
|
3 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
|
|
KÖNIG Robert |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
KÖNIG Robert |
19 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
15/7 |
|
|
|
CHREN Šimon |
|
14 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
11 |
FLORÝK Martin |
Š.Ostrava |
|
|
15/9 |
|
|
|
FLORÝK Martin |
|
22 |
ŠILHÁN František |
Loko Liberec |
15/2 |
|
|
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
27 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
|
15/8 |
|
|
|
TOTUŠEK Marek |
6 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
15/7 |
|
7 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
|
|
ONDRŮŠEK Radek |
26 |
BOHDAL Matěj |
Slezan Opava |
15/4 |
|
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
23 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
15/14 |
|
|
|
TESAŘÍK Daniel |
|
10 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
15/7 |
|
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
15 |
SOKOL Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
|
15/5 |
|
|
|
SOKOL Vratislav |
|
18 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
15/9 |
|
|
|
|
|
LASÁK Ondřej |
31 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
LASÁK Ondřej |
2 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
11/12 |
40 |
57 |
postupující |
2 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
10/12 |
22 |
57 |
postupující |
3 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
9/12 |
28 |
53 |
postupující |
4 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9/12 |
28 |
52 |
postupující |
5 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9/12 |
24 |
48 |
postupující |
6 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
9/12 |
19 |
52 |
postupující |
6 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
9/12 |
19 |
52 |
postupující |
8 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
9/12 |
14 |
50 |
postupující |
9 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8/12 |
22 |
52 |
postupující |
10 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
8/12 |
21 |
49 |
postupující |
11 |
FLORÝK |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8/12 |
17 |
46 |
postupující |
12 |
CHALOUPKA |
Matěj |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8/12 |
14 |
50 |
postupující |
13 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
8/12 |
11 |
48 |
postupující |
14 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
6/12 |
-2 |
43 |
postupující |
15 |
SOKOL |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
6/12 |
-3 |
43 |
postupující |
16 |
ŠINDELÁŘ |
Jiří |
CZE |
Š.OSTRAVA |
6/12 |
-4 |
43 |
postupující |
17 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
6/12 |
-6 |
39 |
postupující |
18 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
5/12 |
0 |
37 |
postupující |
19 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
5/12 |
-7 |
37 |
postupující |
20 |
SYŘIŠTĚ |
Jiří |
CZE |
LOKO LIBEREC |
5/12 |
-8 |
34 |
postupující |
21 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
4/12 |
-13 |
33 |
postupující |
22 |
ŠILHÁN |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
2/12 |
-25 |
29 |
postupující |
23 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
2/12 |
-25 |
28 |
postupující |
24 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
2/12 |
-26 |
26 |
postupující |
25 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
2/12 |
-29 |
29 |
postupující |
26 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2/12 |
-33 |
23 |
postupující |
27 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
0/12 |
-40 |
20 |
postupující |
28 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
0/12 |
-58 |
2 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.917 |
40 |
57 |
postupující |
2 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.833 |
22 |
57 |
postupující |
3 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.750 |
28 |
53 |
postupující |
4 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.750 |
28 |
52 |
postupující |
5 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.750 |
24 |
48 |
postupující |
6 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.750 |
19 |
52 |
postupující |
6 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.750 |
19 |
52 |
postupující |
8 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.750 |
14 |
50 |
postupující |
9 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.667 |
22 |
52 |
postupující |
10 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.667 |
21 |
49 |
postupující |
11 |
FLORÝK |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.667 |
17 |
46 |
postupující |
12 |
CHALOUPKA |
Matěj |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.667 |
14 |
50 |
postupující |
13 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.667 |
11 |
48 |
postupující |
14 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
0.500 |
-2 |
43 |
postupující |
15 |
SOKOL |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.500 |
-3 |
43 |
postupující |
16 |
ŠINDELÁŘ |
Jiří |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.500 |
-4 |
43 |
postupující |
17 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
0.500 |
-6 |
39 |
postupující |
18 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.417 |
0 |
37 |
postupující |
19 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
0.417 |
-7 |
37 |
postupující |
20 |
SYŘIŠTĚ |
Jiří |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.417 |
-8 |
34 |
postupující |
21 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.333 |
-13 |
33 |
postupující |
22 |
ŠILHÁN |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.167 |
-25 |
29 |
postupující |
23 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.167 |
-25 |
28 |
postupující |
24 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-26 |
26 |
postupující |
25 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-29 |
29 |
postupující |
26 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-33 |
23 |
postupující |
27 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-40 |
20 |
postupující |
28 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-58 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
|
|
0 |
2 |
2 |
1 |
1 |
0 |
|
0/6 |
-24 |
6 |
HALADĚJ Viktor |
Š.Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
0 |
V |
2 |
|
4/6 |
10 |
22 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
V |
2 |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
11 |
27 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
V |
0 |
2 |
|
1 |
3 |
4 |
|
1/6 |
-12 |
15 |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
V |
V |
2 |
V |
|
V |
V |
|
5/6 |
17 |
27 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
V |
0 |
1 |
V |
1 |
|
V |
|
3/6 |
-3 |
17 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
V |
4 |
V |
2 |
1 |
|
|
3/6 |
1 |
22 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FLORÝK Martin |
Š.Ostrava |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
|
1 |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
8 |
26 |
BOHDAL Matěj |
Slezan Opava |
|
2 |
4 |
|
0 |
V |
0 |
2 |
|
1/6 |
-16 |
13 |
CMIEL Adam |
Š.Ostrava |
|
3 |
3 |
V |
|
V |
V |
V |
|
4/6 |
12 |
26 |
CHALOUPKA Matěj |
Loko Liberec |
|
2 |
4 |
4 |
0 |
|
V |
V |
|
2/6 |
-7 |
20 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
|
0 |
2 |
V |
4 |
3 |
|
V |
|
2/6 |
-2 |
19 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
0 |
0 |
V |
0 |
4 |
1 |
|
|
1/6 |
-17 |
10 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠINDELÁŘ Jiří |
Š.Ostrava |
|
|
V |
3 |
4 |
V |
V |
3 |
|
3/6 |
2 |
25 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
1 |
|
3 |
4 |
1 |
3 |
1 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
SOKOL Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
V |
V |
|
V |
V |
4 |
1 |
|
4/6 |
4 |
25 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
3 |
|
V |
4 |
V |
|
4/6 |
6 |
27 |
ŠILHÁN František |
Loko Liberec |
|
3 |
V |
2 |
1 |
|
V |
1 |
|
2/6 |
-7 |
17 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
4 |
V |
V |
V |
3 |
|
2 |
|
3/6 |
-2 |
24 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
V |
|
|
5/6 |
14 |
27 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CHLUMSKÝ Matouš |
Usk Praha |
|
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-30 |
0 |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
V |
|
1 |
3 |
1 |
V |
0 |
|
2/6 |
-6 |
15 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
|
1 |
V4 |
3 |
4 |
|
3/6 |
4 |
22 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
18 |
30 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
3 |
4 |
|
V |
3 |
|
3/6 |
6 |
25 |
SYŘIŠTĚ Jiří |
Loko Liberec |
|
V |
1 |
V4 |
0 |
4 |
|
1 |
|
2/6 |
-8 |
15 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
4 |
V |
V |
|
|
5/6 |
16 |
29 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ZWINGER |
Robert |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1.000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
CHALOUPKA |
Matěj |
CZE |
LOKO LIBEREC |
1.000 |
21 |
30 |
postupující |
3 |
LASÁK |
Ondřej |
CZE |
Š.OSTRAVA |
1.000 |
16 |
30 |
postupující |
4 |
TESAŘÍK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.833 |
17 |
27 |
postupující |
5 |
BLAHUT |
Jan |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.833 |
16 |
27 |
postupující |
6 |
CMIEL |
Adam |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.833 |
16 |
26 |
postupující |
7 |
HALADĚJ |
Viktor |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.833 |
14 |
26 |
postupující |
8 |
KÖNIG |
Robert |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.667 |
14 |
26 |
postupující |
9 |
ONDRŮŠEK |
Radek |
CZE |
KŠ ZLÍN |
0.667 |
8 |
25 |
postupující |
10 |
SOBOTKA |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.667 |
6 |
24 |
postupující |
11 |
TOTUŠEK |
Marek |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.667 |
3 |
23 |
postupující |
12 |
MIČKA |
Ivo |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0.500 |
2 |
18 |
postupující |
13 |
CHREN |
Šimon |
CZE |
BOHEMIANS |
0.500 |
0 |
19 |
postupující |
13 |
SYŘIŠTĚ |
Jiří |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.500 |
0 |
19 |
postupující |
15 |
ŠINDELÁŘ |
Jiří |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.500 |
-6 |
18 |
postupující |
16 |
POLÁK |
Marek |
CZE |
S.BRNO I |
0.500 |
-7 |
17 |
postupující |
17 |
MOTTL |
David |
CZE |
J.H.BROD |
0.333 |
-4 |
20 |
postupující |
18 |
FLORÝK |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.333 |
-5 |
16 |
postupující |
19 |
CMIEL |
Martin |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0.333 |
-7 |
18 |
postupující |
19 |
SOKOL |
Vratislav |
CZE |
SL.Č.TĚŠÍN |
0.333 |
-7 |
18 |
postupující |
19 |
ZDENĚK |
Jakub |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-7 |
18 |
postupující |
22 |
VOLF |
Karel |
CZE |
USK PRAHA |
0.333 |
-12 |
16 |
postupující |
23 |
GERŽIČÁK |
Daniel |
CZE |
S.BRNO I |
0.167 |
-8 |
18 |
postupující |
24 |
KLOS |
Metoděj |
CZE |
USK PRAHA |
0.167 |
-14 |
11 |
postupující |
25 |
BOHDAL |
Matěj |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0.167 |
-17 |
10 |
postupující |
26 |
NOVOTNÝ |
Mikuláš |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-16 |
14 |
postupující |
27 |
ŠILHÁN |
František |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0.000 |
-18 |
12 |
postupující |
28 |
CHLUMSKÝ |
Matouš |
CZE |
USK PRAHA |
0.000 |
-28 |
2 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
FLORÝK Martin |
Š.Ostrava |
|
|
V |
2 |
2 |
V |
1 |
1 |
|
2/6 |
-5 |
16 |
CHLUMSKÝ Matouš |
Usk Praha |
|
0 |
|
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0/6 |
-28 |
2 |
SYŘIŠTĚ Jiří |
Loko Liberec |
|
V |
V |
|
3 |
V |
1 |
0 |
|
3/6 |
0 |
19 |
LASÁK Ondřej |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
16 |
30 |
KLOS Metoděj |
Usk Praha |
|
1 |
V |
1 |
3 |
|
0 |
1 |
|
1/6 |
-14 |
11 |
TESAŘÍK Daniel |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
V |
|
5/6 |
17 |
27 |
KÖNIG Robert |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
3 |
V |
3 |
|
|
4/6 |
14 |
26 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŠILHÁN František |
Loko Liberec |
|
|
1 |
3 |
4 |
0 |
3 |
1 |
|
0/6 |
-18 |
12 |
HALADĚJ Viktor |
Š.Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
1 |
|
5/6 |
14 |
26 |
POLÁK Marek |
S.Brno I |
|
V |
2 |
|
V |
0 |
V |
0 |
|
3/6 |
-7 |
17 |
ZDENĚK Jakub |
Usk Praha |
|
V |
1 |
4 |
|
V |
2 |
1 |
|
2/6 |
-7 |
18 |
MIČKA Ivo |
S.Bystřice |
|
V |
0 |
V |
1 |
|
V |
2 |
|
3/6 |
2 |
18 |
SOKOL Vratislav |
Sl.Č.Těšín |
|
V |
3 |
2 |
V |
1 |
|
2 |
|
2/6 |
-7 |
18 |
ZWINGER Robert |
Slezan Opava |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
23 |
30 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
CMIEL Martin |
Š.Ostrava |
|
|
2 |
V |
3 |
V |
1 |
2 |
|
2/6 |
-7 |
18 |
CHREN Šimon |
Bohemians |
|
V |
|
1 |
2 |
V |
V |
1 |
|
3/6 |
0 |
19 |
GERŽIČÁK Daniel |
S.Brno I |
|
3 |
V |
|
0 |
4 |
4 |
2 |
|
1/6 |
-8 |
18 |
BLAHUT Jan |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
V |
|
V |
2 |
V |
|
5/6 |
16 |
27 |
VOLF Karel |
Usk Praha |
|
2 |
1 |
V |
0 |
|
3 |
V |
|
2/6 |
-12 |
16 |
TOTUŠEK Marek |
S.Bystřice |
|
V |
1 |
V |
V |
V |
|
2 |
|
4/6 |
3 |
23 |
ONDRŮŠEK Radek |
Kš Zlín |
|
V |
V |
V |
1 |
4 |
V |
|
|
4/6 |
8 |
25 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SOBOTKA Jakub |
Usk Praha |
|
|
3 |
1 |
V |
V |
V |
V |
|
4/6 |
6 |
24 |
CMIEL Adam |
Š.Ostrava |
|
V |
|
1 |
V |
V |
V |
V |
|
5/6 |
16 |
26 |
CHALOUPKA Matěj |
Loko Liberec |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
6/6 |
21 |
30 |
NOVOTNÝ Mikuláš |
Usk Praha |
|
3 |
0 |
3 |
|
3 |
2 |
3 |
|
0/6 |
-16 |
14 |
ŠINDELÁŘ Jiří |
Š.Ostrava |
|
1 |
1 |
1 |
V |
|
V |
V |
|
3/6 |
-6 |
18 |
BOHDAL Matěj |
Slezan Opava |
|
1 |
0 |
1 |
V |
2 |
|
1 |
|
1/6 |
-17 |
10 |
MOTTL David |
J.H.Brod |
|
3 |
1 |
2 |
V |
4 |
V |
|
|
2/6 |
-4 |
20 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CHREN |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
HAVRANKOVÁ |
|
|
|
2 |
0 |
0 |
KARDAŠ |
|
|
|
2 |
6 |
2 |
KULÍK |
|
|
|
0 |
9 |
1 |
PROKEŠ |
|
|
|
2 |
11 |
2 |
SRNA |
|
|
|
2 |
5 |
2 |
zpet do kalendare