zpet do kalendare
Pražský pohár
Fleret juniorky + kadetky
ČŠS, Dukla, USK
14.11.2015
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
HAVRANKOVÁ |
Eva |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
2 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
Š.OSTRAVA |
3 |
NĚMCOVÁ |
Štěpánka |
CZE |
LOKO LIBEREC |
3 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
5 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
Š.OSTRAVA |
6 |
MACKO |
Michaela |
CZE |
S.BRNO I |
7 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HR.KR. |
8 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
9 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
10 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
11 |
HAVLÍČKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO LIBEREC |
12 |
PRŮŠOVÁ |
Kristýna |
CZE |
USK PRAHA |
13 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
Š.OSTRAVA |
14 |
ŽÁČKOVÁ |
Adéla |
CZE |
USK PRAHA |
15 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
16 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
17 |
PROKEŠOVÁ |
Aneta |
CZE |
S.BYSTŘICE |
18 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
Čtvrt finale
1 |
HAVRANKOVÁ Eva |
Slezan Opava |
|
|
|
HAVRANKOVÁ Eva |
8 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
15/10 |
|
|
|
|
HAVRANKOVÁ Eva |
5 |
MATRASZEK Veronika |
Š.Ostrava |
|
15/12 |
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
|
4 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
HAVRANKOVÁ Eva |
3 |
NĚMCOVÁ Štěpánka |
Loko Liberec |
|
|
15/14 |
|
|
|
NĚMCOVÁ Štěpánka |
|
6 |
MACKO Michaela |
S.Brno I |
15/5 |
|
|
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
7 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel Hr.Kr. |
|
15/8 |
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
2 |
HENDRICHOVÁ Sabina |
Š.Ostrava |
15/2 |
Tableau d de 8
1 |
MATRASZEK Veronika |
Š.Ostrava |
|
|
|
MATRASZEK Veronika |
8 |
PRŮŠOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
15/3 |
|
5 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
4 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
15/9 |
|
3 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel Hr.Kr. |
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
6 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
15/11 |
|
7 |
HAVLÍČKOVÁ Anna |
Loko Liberec |
|
|
|
MACKO Michaela |
2 |
MACKO Michaela |
S.Brno I |
15/8 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
8 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
15/5 |
|
5 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
Š.Ostrava |
|
|
|
PRŮŠOVÁ Kristýna |
4 |
PRŮŠOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
15/11 |
|
3 |
ŽÁČKOVÁ Adéla |
Usk Praha |
|
|
|
HAVLÍČKOVÁ Anna |
6 |
HAVLÍČKOVÁ Anna |
Loko Liberec |
15/9 |
|
7 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
|
|
KOCOUROVÁ Adéla |
2 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
15/12 |
Tableau de 32
1 |
MATRASZEK Veronika |
Š.Ostrava |
|
|
|
MATRASZEK Veronika |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
MATRASZEK Veronika |
17 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
15/4 |
|
|
|
JEŽKOVÁ Lucie |
|
16 |
PROKEŠOVÁ Aneta |
S.Bystřice |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
9 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
|
15/9 |
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SEDLÁKOVÁ Isabela |
25 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
MALÍČKOVÁ Eliška |
8 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
|
|
5 |
MACKO Michaela |
S.Brno I |
|
|
|
MACKO Michaela |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
MACKO Michaela |
21 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
ŠTENCLOVÁ Tereza |
|
12 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
Š.Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
NĚMCOVÁ Štěpánka |
13 |
PRŮŠOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
|
15/13 |
|
|
|
PRŮŠOVÁ Kristýna |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NĚMCOVÁ Štěpánka |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
NĚMCOVÁ Štěpánka |
4 |
NĚMCOVÁ Štěpánka |
Loko Liberec |
|
|
3 |
HENDRICHOVÁ Sabina |
Š.Ostrava |
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
19 |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
ŽÁČKOVÁ Adéla |
|
14 |
ŽÁČKOVÁ Adéla |
Usk Praha |
|
|
|
|
|
|
|
HENDRICHOVÁ Sabina |
11 |
HAVLÍČKOVÁ Anna |
Loko Liberec |
|
|
15/4 |
|
|
|
HAVLÍČKOVÁ Anna |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
27 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
ZAPADLOVÁ Aneta |
6 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel Hr.Kr. |
|
|
7 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
|
|
|
MUSÍLKOVÁ Veronika |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
MUSÍLKOVÁ Veronika |
23 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
KOCOUROVÁ Adéla |
|
10 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
|
|
|
|
|
|
HAVRANKOVÁ Eva |
15 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
|
15/4 |
|
|
|
KUREŠOVÁ Tamara |
|
18 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
15/2 |
|
|
|
|
|
HAVRANKOVÁ Eva |
31 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
HAVRANKOVÁ Eva |
2 |
HAVRANKOVÁ Eva |
Slezan Opava |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
Š.OSTRAVA |
9/10 |
31 |
48 |
postupující |
2 |
HAVRANKOVÁ |
Eva |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
8/10 |
24 |
46 |
postupující |
3 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
Š.OSTRAVA |
8/10 |
24 |
44 |
postupující |
4 |
NĚMCOVÁ |
Štěpánka |
CZE |
LOKO LIBEREC |
8/10 |
15 |
47 |
postupující |
5 |
MACKO |
Michaela |
CZE |
S.BRNO I |
7/10 |
19 |
46 |
postupující |
6 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HR.KR. |
7/10 |
16 |
42 |
postupující |
7 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
7/10 |
12 |
38 |
postupující |
8 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
7/10 |
11 |
37 |
postupující |
9 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
6/10 |
5 |
40 |
postupující |
10 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
5/10 |
0 |
36 |
postupující |
11 |
HAVLÍČKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO LIBEREC |
4/10 |
-4 |
33 |
postupující |
11 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
Š.OSTRAVA |
4/10 |
-4 |
33 |
postupující |
13 |
PRŮŠOVÁ |
Kristýna |
CZE |
USK PRAHA |
3/10 |
-6 |
32 |
postupující |
14 |
ŽÁČKOVÁ |
Adéla |
CZE |
USK PRAHA |
3/10 |
-11 |
27 |
postupující |
15 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
3/10 |
-17 |
22 |
postupující |
16 |
PROKEŠOVÁ |
Aneta |
CZE |
S.BYSTŘICE |
1/10 |
-35 |
12 |
postupující |
17 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0/10 |
-39 |
11 |
postupující |
18 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
0/10 |
-41 |
9 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,900 |
31 |
48 |
postupující |
2 |
HAVRANKOVÁ |
Eva |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
0,800 |
24 |
46 |
postupující |
3 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,800 |
24 |
44 |
postupující |
4 |
NĚMCOVÁ |
Štěpánka |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,800 |
15 |
47 |
postupující |
5 |
MACKO |
Michaela |
CZE |
S.BRNO I |
0,700 |
19 |
46 |
postupující |
6 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,700 |
16 |
42 |
postupující |
7 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
0,700 |
12 |
38 |
postupující |
8 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,700 |
11 |
37 |
postupující |
9 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,600 |
5 |
40 |
postupující |
10 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
0,500 |
0 |
36 |
postupující |
11 |
HAVLÍČKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,400 |
-4 |
33 |
postupující |
11 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,400 |
-4 |
33 |
postupující |
13 |
PRŮŠOVÁ |
Kristýna |
CZE |
USK PRAHA |
0,300 |
-6 |
32 |
postupující |
14 |
ŽÁČKOVÁ |
Adéla |
CZE |
USK PRAHA |
0,300 |
-11 |
27 |
postupující |
15 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
0,300 |
-17 |
22 |
postupující |
16 |
PROKEŠOVÁ |
Aneta |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,100 |
-35 |
12 |
postupující |
17 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-39 |
11 |
postupující |
18 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
0,000 |
-41 |
9 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HAVRANKOVÁ Eva |
Slezan Opava |
|
|
V |
V |
3 |
V |
3 |
|
3/5 |
5 |
21 |
PRŮŠOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
4 |
|
3 |
1 |
V |
4 |
|
1/5 |
-4 |
17 |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
2 |
V |
|
3 |
V |
V |
|
3/5 |
3 |
20 |
HENDRICHOVÁ Sabina |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
0 |
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
0/5 |
-21 |
4 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
V |
V |
3 |
1 |
V |
|
|
3/5 |
1 |
19 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ŽÁČKOVÁ Adéla |
Usk Praha |
|
|
V |
2 |
3 |
0 |
V |
|
2/5 |
-5 |
15 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
Š.Ostrava |
|
4 |
|
4 |
2 |
0 |
V |
|
1/5 |
-8 |
15 |
NĚMCOVÁ Štěpánka |
Loko Liberec |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V |
|
4/5 |
10 |
24 |
MACKO Michaela |
S.Brno I |
|
V |
V |
3 |
|
4 |
V |
|
3/5 |
7 |
22 |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel Hr.Kr. |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
16 |
25 |
PROKEŠOVÁ Aneta |
S.Bystřice |
|
1 |
3 |
0 |
0 |
1 |
|
|
0/5 |
-20 |
5 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
|
|
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|
0/5 |
-20 |
5 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
V |
|
V |
0 |
2 |
1 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
HAVLÍČKOVÁ Anna |
Loko Liberec |
|
V |
4 |
|
1 |
4 |
3 |
|
1/5 |
-3 |
17 |
MATRASZEK Veronika |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
21 |
25 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
1 |
|
1 |
|
3/5 |
0 |
17 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
|
V |
V |
V |
2 |
V |
|
|
4/5 |
9 |
22 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
HAVRANKOVÁ |
Eva |
CZE |
SLEZAN OPAVA |
1,000 |
19 |
25 |
postupující |
2 |
MACKO |
Michaela |
CZE |
S.BRNO I |
0,800 |
12 |
24 |
postupující |
3 |
MUSÍLKOVÁ |
Veronika |
CZE |
USK PRAHA |
0,800 |
12 |
21 |
postupující |
4 |
MATRASZEK |
Veronika |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,800 |
10 |
23 |
postupující |
5 |
NĚMCOVÁ |
Štěpánka |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,800 |
5 |
23 |
postupující |
6 |
HENDRICHOVÁ |
Sabina |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,600 |
8 |
19 |
postupující |
7 |
SEDLÁKOVÁ |
Isabela |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,600 |
4 |
21 |
postupující |
8 |
ŠTENCLOVÁ |
Tereza |
CZE |
Š.OSTRAVA |
0,600 |
4 |
18 |
postupující |
9 |
MALÍČKOVÁ |
Eliška |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,600 |
2 |
15 |
postupující |
10 |
HAVLÍČKOVÁ |
Anna |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,600 |
-1 |
16 |
postupující |
11 |
ZAPADLOVÁ |
Aneta |
CZE |
OREL HR.KR. |
0,400 |
0 |
17 |
postupující |
12 |
PRŮŠOVÁ |
Kristýna |
CZE |
USK PRAHA |
0,400 |
-2 |
15 |
postupující |
13 |
KOCOUROVÁ |
Adéla |
CZE |
S.BRNO I |
0,400 |
-3 |
16 |
postupující |
14 |
ŽÁČKOVÁ |
Adéla |
CZE |
USK PRAHA |
0,200 |
-6 |
12 |
postupující |
15 |
KUREŠOVÁ |
Tamara |
CZE |
S.BRNO I |
0,200 |
-10 |
9 |
postupující |
16 |
PROKEŠOVÁ |
Aneta |
CZE |
S.BYSTŘICE |
0,200 |
-15 |
7 |
postupující |
17 |
JEŽKOVÁ |
Lucie |
CZE |
LOKO LIBEREC |
0,000 |
-18 |
7 |
postupující |
18 |
VLČKOVÁ |
Lucie |
CZE |
S.BRNO I |
0,000 |
-21 |
4 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZAPADLOVÁ Aneta |
Orel Hr.Kr. |
|
|
3 |
1 |
3 |
V |
V |
|
2/5 |
0 |
17 |
HAVLÍČKOVÁ Anna |
Loko Liberec |
|
V |
|
1 |
0 |
V |
V |
|
3/5 |
-1 |
16 |
MALÍČKOVÁ Eliška |
S.Bystřice |
|
V |
V |
|
0 |
0 |
V |
|
3/5 |
2 |
15 |
MUSÍLKOVÁ Veronika |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
|
1 |
V |
|
4/5 |
12 |
21 |
HENDRICHOVÁ Sabina |
Š.Ostrava |
|
0 |
4 |
V |
V |
|
V |
|
3/5 |
8 |
19 |
VLČKOVÁ Lucie |
S.Brno I |
|
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
|
0/5 |
-21 |
4 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PRŮŠOVÁ Kristýna |
Usk Praha |
|
|
3 |
V |
V |
0 |
2 |
|
2/5 |
-2 |
15 |
ŠTENCLOVÁ Tereza |
Š.Ostrava |
|
V |
|
V |
V |
1 |
2 |
|
3/5 |
4 |
18 |
JEŽKOVÁ Lucie |
Loko Liberec |
|
1 |
1 |
|
2 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
PROKEŠOVÁ Aneta |
S.Bystřice |
|
1 |
0 |
V |
|
0 |
1 |
|
1/5 |
-15 |
7 |
HAVRANKOVÁ Eva |
Slezan Opava |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
19 |
25 |
MACKO Michaela |
S.Brno I |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
|
4/5 |
12 |
24 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOCOUROVÁ Adéla |
S.Brno I |
|
|
V4 |
4 |
V |
2 |
1 |
|
2/5 |
-3 |
16 |
KUREŠOVÁ Tamara |
S.Brno I |
|
1 |
|
4 |
2 |
0 |
V2 |
|
1/5 |
-10 |
9 |
NĚMCOVÁ Štěpánka |
Loko Liberec |
|
V |
V |
|
3 |
V |
V |
|
4/5 |
5 |
23 |
SEDLÁKOVÁ Isabela |
S.Bystřice |
|
3 |
V |
V |
|
3 |
V |
|
3/5 |
4 |
21 |
MATRASZEK Veronika |
Š.Ostrava |
|
V |
V |
3 |
V |
|
V |
|
4/5 |
10 |
23 |
ŽÁČKOVÁ Adéla |
Usk Praha |
|
V |
0 |
2 |
2 |
3 |
|
|
1/5 |
-6 |
12 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
KARDAŠ |
|
|
|
1 |
7 |
2 |
KÖNIG |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
KULÍK |
|
|
|
1 |
6 |
1 |
MATRASZEK |
|
|
|
0 |
1 |
0 |
PROKEŠ |
|
|
|
2 |
4 |
3 |
SRNA |
|
|
|
2 |
2 |
0 |
VANÍČEK |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
zpet do kalendare