zpet do kalendare
Cena Vřídla
šerm kordem - seniorky
10. října 2015
Hala TJ Lokomotiva Basket K.Vary
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
ZAGALA |
Jagoda |
POL |
PIAST GLIWICE |
2 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
CZE |
D.OLOMOUC |
3 |
JANKOVÁ |
Karolína |
CZE |
D.PRAHA |
3 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
CZE |
USK PRAHA |
5 |
DOŠKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
6 |
ŠPATENKOVÁ |
Anna |
CZE |
D.OLOMOUC |
7 |
ŠÁMALOVÁ |
Anna |
CZE |
D.PRAHA |
8 |
PĚCHOVOVÁ |
Michala |
CZE |
USK PRAHA |
9 |
SALIGEROVÁ |
Kateřina |
CZE |
LOKO K.VARY |
10 |
DOUBOVÁ |
Daniela |
CZE |
D.OLOMOUC |
11 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
12 |
JEŽÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
13 |
BÍLKOVÁ |
Lenka |
CZE |
D.PRAHA |
14 |
ONDRÁČKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
15 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
16 |
KŘÍŽOVÁ |
Kristýna |
CZE |
LOKO K.VARY |
17 |
STRNADOVÁ |
Andrea |
CZE |
LOKO K.VARY |
18 |
TOTUŠKOVÁ |
Pavla |
CZE |
SC PRAHA |
18 |
ŠEDIVÁ |
Michaela |
CZE |
D.PRAHA |
20 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
21 |
LÁNÍKOVÁ |
Eliška |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
22 |
DOUBNEROVÁ |
Markéta |
CZE |
S.BRNO I. |
23 |
STAŇKOVÁ |
Klára |
CZE |
BOHEMIANS |
24 |
KŘÍŽOVÁ |
Tereza |
CZE |
BOHEMIANS |
25 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
CZE |
SP PLZEŇ |
Čtvrt finale
1 |
ZAGALA Jagoda |
Piast Gliwice |
|
|
|
ZAGALA Jagoda |
8 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
15/13 |
|
|
|
|
ZAGALA Jagoda |
5 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
15/12 |
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
|
4 |
ŠPATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
ZAGALA Jagoda |
3 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
|
15/10 |
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
|
6 |
ŠÁMALOVÁ Anna |
D.Praha |
15/10 |
|
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
7 |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
|
15/14 |
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
2 |
DOŠKOVÁ Kateřina |
Sl.Litoměřice |
15/8 |
Tableau g
1 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
8 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
15/14 |
|
5 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
4 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
15/14 |
|
3 |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
6 |
SALIGEROVÁ Kateřina |
Loko K.Vary |
15/14 |
|
7 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
|
ŠÁMALOVÁ Anna |
2 |
ŠÁMALOVÁ Anna |
D.Praha |
15/14 |
Tableaux e-f de 16
1 |
BÍLKOVÁ Lenka |
D.Praha |
|
|
|
BÍLKOVÁ Lenka |
16 |
KŘÍŽOVÁ Tereza |
Bohemians |
15/10 |
|
|
|
|
JEŽÍKOVÁ Markéta |
9 |
STRNADOVÁ Andrea |
Loko K.Vary |
|
15/12 |
|
|
|
JEŽÍKOVÁ Markéta |
8 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
15/6 |
|
5 |
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
Loko K.Vary |
|
|
|
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
12 |
TOTUŠKOVÁ Pavla |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
SALIGEROVÁ Kateřina |
13 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
15/11 |
|
|
|
SALIGEROVÁ Kateřina |
4 |
SALIGEROVÁ Kateřina |
Loko K.Vary |
15/11 |
|
3 |
JÍLKOVÁ Klára |
Loko Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Klára |
14 |
DOUBNEROVÁ Markéta |
S.Brno I. |
15/6 |
|
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
11 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
15/10 |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
6 |
ŠEDIVÁ Michaela |
D.Praha |
15/12 |
|
7 |
LÁNÍKOVÁ Eliška |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
|
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
10 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
Usk Praha |
15/9 |
|
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
15 |
STAŇKOVÁ Klára |
Bohemians |
|
15/9 |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
2 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
15/9 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
|
|
|
|
|
TOTUŠKOVÁ Pavla |
16 |
TOTUŠKOVÁ Pavla |
Sc Praha |
|
|
9 |
KŘÍŽOVÁ Tereza |
Bohemians |
|
|
|
KŘÍŽOVÁ Tereza |
8 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
15/7 |
|
5 |
|
|
|
|
|
DOUBNEROVÁ Markéta |
12 |
DOUBNEROVÁ Markéta |
S.Brno I. |
|
|
13 |
STRNADOVÁ Andrea |
Loko K.Vary |
|
|
|
STRNADOVÁ Andrea |
4 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
SEHNALOVÁ Markéta |
14 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
|
11 |
STAŇKOVÁ Klára |
Bohemians |
|
|
|
STAŇKOVÁ Klára |
6 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
10 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
Usk Praha |
|
|
15 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
|
|
JÍLKOVÁ Nikola |
2 |
|
|
|
Tableau de 32
1 |
ZAGALA Jagoda |
Piast Gliwice |
|
|
|
ZAGALA Jagoda |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
ZAGALA Jagoda |
17 |
ŠEDIVÁ Michaela |
D.Praha |
|
15/5 |
|
|
|
ŠEDIVÁ Michaela |
|
16 |
TOTUŠKOVÁ Pavla |
Sc Praha |
15/9 |
|
|
|
|
|
|
ZAGALA Jagoda |
9 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
|
|
15/5 |
|
|
|
PĚCHOVOVÁ Michala |
|
24 |
KŘÍŽOVÁ Tereza |
Bohemians |
15/6 |
|
|
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
25 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
|
15/7 |
|
|
|
JANKOVÁ Karolína |
8 |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
15/9 |
|
5 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
VACÍNOVÁ Gabriela |
21 |
DOUBNEROVÁ Markéta |
S.Brno I. |
|
15/8 |
|
|
|
SALIGEROVÁ Kateřina |
|
12 |
SALIGEROVÁ Kateřina |
Loko K.Vary |
15/6 |
|
|
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
13 |
STRNADOVÁ Andrea |
Loko K.Vary |
|
|
15/11 |
|
|
|
LÁNÍKOVÁ Eliška |
|
20 |
LÁNÍKOVÁ Eliška |
Sp.Š.Ústí/l. |
15/5 |
|
|
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
29 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
DOUBOVÁ Dominika |
4 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
|
3 |
BÍLKOVÁ Lenka |
D.Praha |
|
|
|
BÍLKOVÁ Lenka |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
DOUBOVÁ Daniela |
19 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
15/9 |
|
|
|
DOUBOVÁ Daniela |
|
14 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
ŠPATENKOVÁ Anna |
11 |
JÍLKOVÁ Klára |
Loko Plzeň |
|
|
15/2 |
|
|
|
JÍLKOVÁ Klára |
|
22 |
STAŇKOVÁ Klára |
Bohemians |
15/6 |
|
|
|
|
|
ŠPATENKOVÁ Anna |
27 |
|
|
|
15/10 |
|
|
|
ŠPATENKOVÁ Anna |
6 |
ŠPATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
|
|
7 |
ŠÁMALOVÁ Anna |
D.Praha |
|
|
|
ŠÁMALOVÁ Anna |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
ŠÁMALOVÁ Anna |
23 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
15/7 |
|
|
|
JEŽÍKOVÁ Markéta |
|
10 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
Usk Praha |
15/13 |
|
|
|
|
|
|
DOŠKOVÁ Kateřina |
15 |
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
Loko K.Vary |
|
|
15/11 |
|
|
|
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
|
18 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
15/13 |
|
|
|
|
|
DOŠKOVÁ Kateřina |
31 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
DOŠKOVÁ Kateřina |
2 |
DOŠKOVÁ Kateřina |
Sl.Litoměřice |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
ZAGALA |
Jagoda |
POL |
PIAST GLIWICE |
1.000 |
20 |
25 |
postupující |
2 |
DOŠKOVÁ |
Kateřina |
CZE |
SL.LITOMĚŘICE |
1.000 |
14 |
30 |
postupující |
3 |
BÍLKOVÁ |
Lenka |
CZE |
D.PRAHA |
1.000 |
12 |
25 |
postupující |
4 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.833 |
12 |
29 |
postupující |
5 |
VACÍNOVÁ |
Gabriela |
CZE |
USK PRAHA |
0.800 |
10 |
24 |
postupující |
6 |
ŠPATENKOVÁ |
Anna |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.800 |
5 |
22 |
postupující |
7 |
ŠÁMALOVÁ |
Anna |
CZE |
D.PRAHA |
0.667 |
7 |
27 |
postupující |
8 |
JANKOVÁ |
Karolína |
CZE |
D.PRAHA |
0.600 |
5 |
23 |
postupující |
9 |
PĚCHOVOVÁ |
Michala |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
3 |
22 |
postupující |
10 |
ONDRÁČKOVÁ |
Natalie |
CZE |
USK PRAHA |
0.600 |
3 |
20 |
postupující |
11 |
JÍLKOVÁ |
Klára |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.600 |
1 |
20 |
postupující |
12 |
SALIGEROVÁ |
Kateřina |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
0 |
18 |
postupující |
13 |
STRNADOVÁ |
Andrea |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.500 |
-3 |
18 |
postupující |
14 |
DOUBOVÁ |
Daniela |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
0 |
20 |
postupující |
15 |
KŘÍŽOVÁ |
Kristýna |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
-2 |
21 |
postupující |
16 |
TOTUŠKOVÁ |
Pavla |
CZE |
SC PRAHA |
0.400 |
-3 |
15 |
postupující |
16 |
ŠEDIVÁ |
Michaela |
CZE |
D.PRAHA |
0.400 |
-3 |
15 |
postupující |
18 |
JÍLKOVÁ |
Nikola |
CZE |
LOKO PLZEŇ |
0.400 |
-5 |
17 |
postupující |
19 |
SEHNALOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.333 |
1 |
23 |
postupující |
20 |
LÁNÍKOVÁ |
Eliška |
CZE |
SP.Š.ÚSTÍ/L. |
0.200 |
-8 |
15 |
postupující |
21 |
DOUBNEROVÁ |
Markéta |
CZE |
S.BRNO I. |
0.200 |
-11 |
13 |
postupující |
22 |
STAŇKOVÁ |
Klára |
CZE |
BOHEMIANS |
0.167 |
-11 |
14 |
postupující |
23 |
JEŽÍKOVÁ |
Markéta |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.000 |
-10 |
15 |
postupující |
24 |
KŘÍŽOVÁ |
Tereza |
CZE |
BOHEMIANS |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
25 |
SENJUKOVÁ |
Tereza |
CZE |
SP PLZEŇ |
0.000 |
-20 |
10 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STAŇKOVÁ Klára |
Bohemians |
|
|
2 |
2 |
2 |
V |
2 |
1 |
|
1/6 |
-11 |
14 |
STRNADOVÁ Andrea |
Loko K.Vary |
|
V |
|
1 |
1 |
V |
1 |
V |
|
3/6 |
-3 |
18 |
DOUBOVÁ Dominika |
D.Olomouc |
|
V |
V |
|
V |
V |
4 |
V |
|
5/6 |
12 |
29 |
ŠÁMALOVÁ Anna |
D.Praha |
|
V |
V |
4 |
|
V |
3 |
V |
|
4/6 |
7 |
27 |
SENJUKOVÁ Tereza |
Sp Plzeň |
|
0 |
1 |
3 |
3 |
|
2 |
1 |
|
0/6 |
-20 |
10 |
DOŠKOVÁ Kateřina |
Sl.Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
6/6 |
14 |
30 |
SEHNALOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
2 |
4 |
V |
4 |
|
|
2/6 |
1 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JANKOVÁ Karolína |
D.Praha |
|
|
V |
V |
4 |
4 |
V |
|
3/5 |
5 |
23 |
TOTUŠKOVÁ Pavla |
Sc Praha |
|
1 |
|
3 |
1 |
V |
V |
|
2/5 |
-3 |
15 |
PĚCHOVOVÁ Michala |
Usk Praha |
|
3 |
V |
|
V |
V |
4 |
|
3/5 |
3 |
22 |
SALIGEROVÁ Kateřina |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
2 |
|
1 |
V |
|
3/5 |
0 |
18 |
DOUBOVÁ Daniela |
D.Olomouc |
|
V |
3 |
4 |
V |
|
3 |
|
2/5 |
0 |
20 |
JÍLKOVÁ Nikola |
Loko Plzeň |
|
4 |
0 |
V |
3 |
V |
|
|
2/5 |
-5 |
17 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LÁNÍKOVÁ Eliška |
Sp.Š.Ústí/l. |
|
|
3 |
2 |
4 |
1 |
V |
|
1/5 |
-8 |
15 |
ONDRÁČKOVÁ Natalie |
Usk Praha |
|
V |
|
V |
3 |
2 |
V |
|
3/5 |
3 |
20 |
ŠEDIVÁ Michaela |
D.Praha |
|
V |
4 |
|
1 |
0 |
V |
|
2/5 |
-3 |
15 |
ŠPATENKOVÁ Anna |
D.Olomouc |
|
V |
V |
V |
|
2 |
V |
|
4/5 |
5 |
22 |
ZAGALA Jagoda |
Piast Gliwice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
20 |
25 |
KŘÍŽOVÁ Tereza |
Bohemians |
|
3 |
0 |
1 |
4 |
0 |
|
|
0/5 |
-17 |
8 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JÍLKOVÁ Klára |
Loko Plzeň |
|
|
V |
V |
V |
2 |
3 |
|
3/5 |
1 |
20 |
DOUBNEROVÁ Markéta |
S.Brno I. |
|
2 |
|
4 |
V |
2 |
0 |
|
1/5 |
-11 |
13 |
KŘÍŽOVÁ Kristýna |
Loko K.Vary |
|
4 |
V |
|
V |
4 |
3 |
|
2/5 |
-2 |
21 |
JEŽÍKOVÁ Markéta |
D.Olomouc |
|
3 |
4 |
4 |
|
1 |
3 |
|
0/5 |
-10 |
15 |
BÍLKOVÁ Lenka |
D.Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
12 |
25 |
VACÍNOVÁ Gabriela |
Usk Praha |
|
V |
V |
V |
V |
4 |
|
|
4/5 |
10 |
24 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BERAN |
|
|
|
0 |
2 |
0 |
DOLEJSI |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
JAMBOR |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
JURKA |
|
|
|
0 |
5 |
2 |
KOVARIK |
Tomas |
|
|
0 |
5 |
2 |
KRUPAR ML |
|
|
|
0 |
4 |
0 |
KRUPAR ML |
Petr |
|
|
0 |
2 |
0 |
KRUPAR ST |
|
|
|
0 |
5 |
0 |
KULT |
|
|
|
1 |
1 |
0 |
RUBES |
|
|
|
0 |
2 |
1 |
SPATENKA |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
STEFFLOVA |
|
|
|
1 |
6 |
2 |
zpet do kalendare